Bukmacherzy Visa. Gdzie można dokonać płatności kartą?

Spis treści
[Rozwiń]

Bukmacherzy starają się zaoferować graczom jak najszerszą liczbę metod wpłat. U każdego z nich znaleźć można płatności Visa. Transakcje kartą są ciekawą alternatywą dla BLIKA czy bankowości internetowych. Poniżej przedstawiam wszystko, co musisz wiedzieć o płatnościach Visą w zakładach bukmacherskich.

Najlepsi bukmacherzy VISA

Niemal wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce umożliwiają płatności kartą VISA. Zasady korzystania z tej metody są praktycznie takie same u każdego z nich. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić po prostu pięciu najlepszych bukmacherów biorąc pod uwagę ogół ich oferty, którzy mają płatności VISA.

  • najwyższy zakład bez ryzyka na start
  • boosty kursowe na najciekawsze wydarzenia
  • najlepsza aplikacja na urządzenia mobilne
  3720 PLN
  3755 + 600 PLN
  • zakłady bez ryzyka na start bez obrotu
  • bonus bez depozytu i freebet powitalny
  • znakomita oferta na niższe ligi piłkarskie
  325 PLN
  335 + 300 PLN
  • cashback na start bez obrotu (z kodem promocyjnym)
  • świetna oferta live z mnóstwem transmisji
  • niezawodna i nowoczesna aplikacja mobilna
  660 PLN
  660 + 200 PLN
  • wysoki cashback na start z dobrymi warunkami
  • niska marża na topowe ligi piłkarskie
  • BetArchitekt - kreator zakładów
  5000 PLN
  5580 PLN
  • freebet bez depozytu za kod promocyjny z dobrymi warunkami
  • opcja edycji aktywnego kuponu
  • bardzo dobra oferta na piłkę nożna i e-sport
  920 PLN
  930 + 200 PLN

Karta VISA, a zakłady bukmacherskie

Karta VISA jest jedną z najczęściej używanych metod płatności w zakładach bukmacherskich. Zarówno gracze, jak i bukmacherzy wysoko cenią sobie tę opcję i nawet jeśli nie wszyscy z niej korzystają, to mają zaufanie do Visy. Jeśli zależy Ci na bukmacherze, który oferuje możliwość dokonywania wpłat i wypłat kartą VISA, znajdziesz takiego bez problemu. Dzięki funkcji checkout będziesz mógł wprowadzić wymagane tylko raz, a reszta zostanie zapamiętana na przyszłość. Zdecydowanie ułatwia to operacje finansowe, jak i samą grę w zakładach bukmacherskich.

Którzy bukmacherzy oferują płatność Visa?

Obecnie wszyscy bukmacherzy oferują płatności kartą Visa. Nawet ci, którzy stosunkowo od niedawna działają na polskim rynku. W większości przypadków minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Wartość ta jednak głównie zależy od bukmachera. Zauważyłem to np. w BetX, który dla każdej metody płatności ustalił najniższy próg jako 5 zł.

Bukmacherzy z VisaMinimalna kwota wpłaty
Fortuna1 zł
STS1 zł
Superbet1 zł
forBET1 zł
TOTALbet1 zł
LVBET1 zł
BETFAN2 zł
Betclic1 zł
Fuksiarz1 zł
Betters1 zł
GoPlusBet2 zł
BetX5 zł
ETOTO1 zł
Betcris10 zł
PZBuk5 zł
Comeon5 zł

W każdym przypadku środki trafiają na konto gracza natychmiastowo. Jeśli więc dotychczas wpłacałeś inną metodą nie odczujesz różnicy w czasie realizacji. Nie ma natomiast możliwości dokonania wypłaty na kartę. Te realizowane są tylko na zweryfikowany numer konta bankowego podany w profilu gracza.

Jak płacić kartą Visa u bukmacherów?

Dokonanie depozytu za pomocą karty Visa u niemal wszystkich bukmacherów wygląda podobnie. Operator ten widnieje na tej samej liście, na której znaleźć można pozostałe metody wpłat. Dla ułatwienia przedstawię cały proces na przykładzie bukmachera STS.

depozyt Visa STS
 • Wejdź na swoje konto u bukmachera i przygotuj kartę Visa,
 • Otwórz zakładkę z depozytami, wprowadź kwotę i wybierz Visę,
 • Wprowadź dane Twojej karty,
 • Potwierdź transakcję u bukmachera oraz ewentualnie w bankowości internetowej, jeśli Twój bank tego wymaga.
wpłata kartą STS

Polecam także zaznaczyć opcję zapamiętania danych karty. Dzięki temu nie będziesz musiał ich wpisywać następnym razem. Wtedy do potwierdzenia posłuży tylko kod CVV.

Zalety i wady płatności kartą Visa u bukmacherów

Karta Visa tak jak każda metoda płatności posiada swoje plusy i minusy. Przetestowałem tę opcję u bukmacherów i poniżej prezentuję największe zalety i wady wpłat tym sposobem.

Zalety:

 • bezpieczeństwo,
 • możliwość zapisania danych karty,
 • szybki czas realizacji,
 • wiele banków oferuje kartę Visa do konta,
 • dostępność u każdego bukmachera.

Wady:

 • konieczność wprowadzania danych osobowych, co nie jest wymagane np. w przypadku BLIKA,
 • możliwość wystąpienia limitów kwotowych po stronie banku.

Czy płacenie VISA u bukmacherów jest bezpieczne?

Płacenie Visa u bukmacherów należy do najbezpieczniejszych sposobów płatniczych. Wymagany jest dokładny numer karty, jej data ważności i nazwisko osoby, do której ona należy. Po drugie potrzebny jest numer CVV, a niektóre banki żądają jeszcze dodatkowej autoryzacji. Wysyłany jest wtedy kod SMS na nr telefonu lub powiadomienie push w aplikacji.

Visa Totalbet

Poza tym może być konieczny adres właściciela karty Visa. Najważniejsze, że cała operacja chroniona jest dodatkowym szyfrowaniem. Jeśli jednak mimo tego wystąpiłyby jakiekolwiek nieścisłości lub pomyłki, istnieje opcja chargeback, która pozwala na odzyskanie utraconych środków.

Inne metody płatności u bukmacherów

Choć płatności kartą mają swoich zwolenników, to nie są oczywiście jedyną opcją u bukmacherów. Swoją popularnością cieszą się także pośrednicy tacy jak np. Przelewy24 czy Dotpay. Umożliwiają oni błyskawiczne wpłaty z wykorzystaniem bankowości internetowej. Coraz większa liczba graczy wybiera płatności mobilne BLIK. Wpływ na to ma bezpieczeństwo oraz prostota. Za pomocą krótkiego kodu wygenerowanego w aplikacji banku już po chwili możesz cieszyć się środkami na grę u bukmachera.

wpłaty betters banki

Typerzy, którzy chcą jak najbardziej zadbać o swoją anonimowość w sieci mogą skłaniać się ku portfelom internetowym. U niektórych bukmacherów znaleźć można zatem płatności Skrill, Neteller i PayPal. W tym przypadku polecam STS i Superbet, którzy to udostępniają wszystkie 3 wymienione opcje.

Jeśli chodzi o inne sposoby płacenia u bukmacherów to stosuje się też przelewy błyskawiczne. Wyżej wymienione platformy ułatwią korzystanie z szybkich przelewów. Różni gracze mają różne upodobania, więc każdy powinien wybrać taką metodę, która jemu pasuje. Zależy Ci na szybkości czy bezpieczeństwie finansów? Na ostateczną decyzję ma też wpływ to, jakimi kwotami się posługujemy. A jeśli chodzi o inne karty to akceptowana jest również Mastercard. Decyzja należy do Ciebie. Którą metodę płatności wybierzesz?

Co to jest karta VISA?

Karta VISA jest produktem amerykańskiej firmy, która produkuje karty płatnicze. Używane są one na całym świecie, więc spokojnie można uznać, że VISA jest marką globalną. Ludzie używają Visy, żeby dokonywać operacji finansowych online lub kiedy chcą wypłacić gotówkę.

Obecnie Visa pozwala na zakupy bez użycia fizycznych pieniędzy i obsługiwana jest w niemal każdym punkcie sprzedażowym, nieważne czy stacjonarnie czy też online. Użytkuje się jej w ponad 200 krajach, a osoby które z niej korzystają, twierdzą że to jedna z najszybszych metod płatności.

Czym się wyróżnia karta VISA? Przede wszystkim jest to funkcja checkout, która pozwala na zapisanie danych, dzięki czemu nie trzeba każdorazowo podawać numeru karty, daty jej ważności i kodu CVV, kiedy chcesz płacić przez internet. Oprócz tego mamy możliwość szybkiego zablokowania środków na karcie, co pozwoli zachować kontrolę nad finansami w przypadku utraty karty. Do tego jest również funkcja chargeback, która pozwala chronić nas przy transakcjach internetowych. Nie dopuszcza do tego, abyśmy zostali w jakikolwiek sposób oszukani. Karta VISA dostępna jest w kilku wersjach:

 • karta kredytowa
 • przedpłatowa
 • debetowa
 • firmowa
 • indywidualna

Jak korzystać z karty VISA?

Twój bukmacher oferuje płatności VISA i chcesz dokonać wpłaty? Doskonale, będziesz musiał zastosować się do następujących wskazówek, żeby maksymalnie ułatwić proces płacenia.

 • wpisz numer karty VISA, który składa się z 16 cyfr
 • podaj imię i nazwisko posiadacza karty
 • wpisz datę ważności karty
 • odszukaj kod CVV na odwrocie karty VISA

Niekiedy może się pojawić potrzeba podania adresu zamieszkania. Przede wszystkim upewnij się, że po prawej stronie adresu URL widnieje kłódka. Jeśli tak, połączenie jest zabezpieczone szyfrem. Obecnie operacje finansowe za pomocą karty połączonej z kontem bankowym wymaga dodatkowej autoryzacji. Wtedy podajemy jeszcze kod przesłany przez bank. Gracze mają swoje ulubione metody płatności i VISA zdecydowanie należy do tych najbezpieczniejszych. 

Jak dostać kartę VISA?

Na pewno zainteresowało Cię płacenie Visą. Jeśli jeszcze nie masz karty, a chcesz mieć możliwość bezpiecznych transakcji, pokazujemy sposób otrzymania Visy. Pierwsze co trzeba zrobić, to zamówić ją w banku. Należy złożyć wniosek o wydanie takowej karty, a można to zrobić osobiście lub online. Jeżeli Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, dostajesz kartę VISA i będzie ona podpięta do konta bankowego. Teraz już bez problemu doładujesz swoje konto bukmacherskie. Najpierw porównaj oferty banków, abyś mógł skorzystać z karty VISA na możliwie najlepszych warunkach.

Zalety i wady karty VISA

Jak każda rzecz, karty Visa posiadają zalety i wady. Osoby korzystające z tej metody płatności wymieniają zdecydowanie więcej zalet niż wad, jednak warto mieć przekrój obu stron medalu. Na pierwszym miejscu jeśli chodzi o pieniądze stawiamy bezpieczeństwo i to stanowi główną mocną stronę Visy. Nie mogą się odbyć żadne transakcje bez zgody właściciela. Możesz się za to ubiegać o zwrot środków, które zostały naliczone ponadprogramowo. Operacje finansowe mogą być dokonywane w dowolnym czasie i miejscu. VISA należy do najpopularniejszych metod płatniczych, więc nic dziwnego, że polscy bukmacherzy ją akceptują. Dodatkowo warto wspomnieć o możliwości wypłacania pieniędzy na kartę, co stanowi przewagę względem innych metod płatności.

Jakie są zalety VISA?

 • masz pewność, że środki pieniężne są w 100% bezpieczne.
 • możliwość uzyskania zwrotu w przypadku nieuzgodnionych wydatków
 • dotatkowa bariera zabezpieczająca, która wymaga potwierdzenia właściciela
 • wygodne i szybkie transakcje
 • brak ograniczeń co do miejsca i czasu operacji finansowych
 • możliwość zapisania karty i zatwierdzania płatności jednym kliknięciem
 • ogólnodostępność, VISA należy do najpopularniejszych metod płatniczych
 • dowolność wyboru - możesz skorzystać z karty w jaki sposób chcesz

Jak już wcześniej wspomniałem, zalet jest znacznie więcej niż wad. Przy tych drugich należałoby wymienić konieczność podawania wielu danych osobowych. Istnieje też opcja, że w niektórych przypadkach zostaną naliczone opłaty transakcyjne. Pierwsza wada nie wszystkim musi przeszkadzać, a przy drugiej wystarczy uważnie czytać regulaminy. Karta VISA jest naprawdę godna polecenia.

Jakie są wady VISA?

 • ujawnianie danych osobowych
 • możliwe opłaty transakcyjne

FAQ

Tak, to prawdopodobnie najbezpieczniejsza metoda płacenia u bukmacherów. Jest odpowiednio szyfrowana i bez Twojej zgody nic nie powinno dojść do skutku. Poza tym jest opcja chargeback, która dodatkowo nas chroni.

Nie. VISA nie pobiera żadnych opłat, ani prowizji przy wpłatach do bukmachera. Tyle ile wpłacasz na konto, tyle ostatecznie znika z banku.

Nie, ale bank może wymagać podania specjalnego kodu, który otrzymasz poprzez SMS lub potwierdzenia transakcji w aplikacji mobilnej.

Większość legalnych bukmacherów oferuje płacenie Visą. Możesz sprawdzić naszą listę i wybrać któregoś z nich.

Mogło tak się zdarzyć z kilku przyczyn. Najczęściej bywa, że bank nałożył na swojego klienta określony limit. Wystarczy to zmienić w ustawianiach karty VISA. Jeżeli i to nie zadziała, konieczny będzie kontakt bezpośredni z bankiem.

Większość banków współpracuje z Visą. Jeśli chcesz otrzymać zapytaj w swoim banku o Visę.