Legalni bukmacherzy dostępne metody płatności

platnosci-bukmacher

W dzisiejszym zestawieniu przyjrzymy się dostępnym metodom płatności u polskich, legalnych zakładów bukmacherskim. Uznaliśmy, że najprzejrzyściej będzie sporządzić zestawienie w postaci tabeli.Przygotowaliśmy opracowanie dla legalnych bukmacherów czyli: STS, Fortuny, LVbet, Forbet, Etoto, Totolotka i Milenium. Dostępne metody płatności uszeregowaliśmy w kolejności alfabetycznej.

Metody płatności legalni bukmacherzy listopad 2017

Nazwa metody płatnościSTSFortunaLVBetForbetEtotoTotolotekMilenium
Bliktaktaktaktaknietaktak
Dotpaytaknietaktaknietaknie
Paymenticonnienietaknienienienie
Paysafecardnienietaktaknietaknie
PayUtaknienietaknienietak
Platnosci.plnietaknienienienienie
Przelewy24nienietaknietaknienie
Skrilltaknietaknienietaknie
Tpaytaktaktaktaknietaktak
Visa/Mastercardtaktaknietaknienietak

 

Liderzy rynkowi tacy jak bukmacher STS czy zakłady bukmacherskie Fortuna lub relatywnie nowy na polskim rynku bukmacherskim, ale odważnie poczynający sobie na rynku bukmacher LVbet oferują szeroki wachlarz dostępnych metod płatności. Gracze nie powinni mieć problemu ze sprawną wpłatą środków do liderów polskiego rynku bukmacherskiego.

Ciekawostką na którą warto zwrócić uwagę jest opcja wpłaty za pośrednictwem Dotpay. Korzystając z tej metody płatności możemy wpłacić środki za pośrednictwem Paysafecard, Skycash czy Mpay, chyba, że bukmacher wyłączy taką opcję i za pośrednictwem Dotpay będziemy mogli wpłacić tylko za pośrednictwem polskich banków online. Zakłady bukmacherskie STS zdecydowały się na taką opcję, czyli w STS nie wpłacimy Dotpayem za pośrednictwem Paysafecard. Gracze, którzy chcieliby wpłacić za pośrednictwem karty Paysafecard mają taką możliwość w zakładach bukmacherskich: LVbet, Forbet i Totolotek.

Kolejną metodą płatności, która preferowana jest przez część graczy jest Skrill czyli dawny Moneybokers, za pośrednictwem tego e-wallatu wpłacimy w zakładach bukmacherskich Totolotek, STS i LVbet.

Bukmacher Etoto jest w trakcie przechodzenia dużych zmian organizacyjnych i pozostaje mieć nadzieję, że zaowocuje to nie tylko poprawą jakości produktu, ale także wzbogaceniem dostępnych metod płatności. Jesienią 2017 roku w zakładach bukmacherskich Etoto wpłacimy tylko i wyłącznie za pośrednictwem Przelewów24. Przelewy24 to solidna metoda płatności, ale chcąc nawiązać skuteczną rywalizację z innymi polskimi, legalnymi zakładami bukmacherami niezbędny jest szerszy wachlarz dostępnych metod płatności.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi