Fortuna. Sponsoring sportu kluczem do świadomości kibiców

 

Fortuna a sponsoring

Fortuna to nie tylko zakłady bukmacherskie. Ten legalnie działający w Polsce bukmacher stawia na promocje swojej oferty poprzez wspieranie polskiego sportu. Władze bukmachera uznały, ze właśnie w ten sposób najlepiej zaistnieć w świadomości kibiców.

Oferty zakładów bukmacherskich skierowane są przede wszystkim do kibiców sportu, a sama walka o klienta to już nie tylko sprytne promocje, ale próba identyfikacji marki z klubem. Nie ma nic lepszego niż wierny gracz. A wierny kibic przynajmniej w założeniu częściej będzie wybierać takiego legalnego bukmachera, który część swoich wpływów przekaże na konto ich ukochanego zespołu.

Bukmacherzy obecni są nie tylko na koszulkach meczowych klubów piłkarskich, ale też na przestrzeni wokół boisk czy tak jak Fortuna mają swoje punkty na stadionach lub w bliskim sąsiedztwie. Wszystko po to, żeby kibic z łatwością mógł skorzystać z zakładów proponowanych m.in. w ofercie Fortuny.

Kogo sponsoruje Fortuna?

Fortuna jawi się nam jako jeden z największych sponsorów polskiej piłki. Wszystko dzięki jednemu z najważniejszych w ostatnim czasie porozumień bukmachera z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Zakłady bukmacherskie online Fortuna i polska federacja rozpoczęły współpracę, dzięki której Fortuna jest sponsorem tytularnym pierwszej ligi piłkarskiej. To kontynuacja wspólnej drogi, bo wcześniej Fortuna była już oficjalnym sponsorem ligi. Teraz bukmacher poszedł o krok dalej. Począwszy od sezonu 2018/19 przez kolejne trzy lata liga piłkarska będzie miała specjalny logotyp, który będzie widoczny również na rękawkach i bandach stadionowych oraz na koszulkach, gdzie pojawiła się nazwa Fortuna. Skąd taka decyzja bukmachera, który przyjmuje zakłady zarówno w stacjonarnych punktach jak i poprzez zakłady on-line? – Ostatnie lata rywalizacji w pierwszej lidze pokazały, że są to rozgrywki absolutnie wyjątkowe. Rzadko zdarza się, żeby aż tyle drużyn do końca było zaangażowanych w walkę o awans. Pierwsza liga jest niezwykle wyrównana i emocjonująca, co sprawia, że coraz większa liczba kibiców obserwuje jej losy. – tłumaczył na konferencji prasowej Konrad Komarczuk, Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Nie da się ukryć, że prezentacja oferty efortuny na wszystkich stadionach pierwszej ligi to dla bukmachera doskonała szansa na zdobycie nowych klientów, którzy zanim wybiorą się na mecz z chęcią postawią zakład bukmacherski w Fortunie.

Fortuna. Sponsoring sportu kluczem do świadomości kibiców

Ale to nie jedyny związek Fortuny z piłką nożną. Bukmacher bardzo dobrze jest też widoczny na najwyższym szczeblu rozgrywek, a to dlatego, że od 2014 roku firma jest jednym ze sponsorów Legii Warszawa, obecnego mistrza Polski.

Oprócz tego partnerami bukmachera spod marki Fortuny są takie kluby jak GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Miedź Legnica, Raków Częstochowa, czy Wigry Suwałki, więc drużyny bardzo ważne dla lokalnej społeczności.

Co oczywiste mecze wszystkich tych klubów można znaleźć w ofercie zakładów bukmacherskich i obstawiać  na stronie efortuna.pl

Polecamy również:

zakłady bukmacherskie
bukmacherka
forbet bukmacher opinie
totolotek bukmacher opinie
lvbet bukmacher opinie
etoto bukmacher opinie
etoto bukmacher opinie
milenium bukmacher opinie
milenium oferta
sts bukmacher opinie
sts zakłady online

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi