hero

Bet On Games, czyli karcianki w Fortunie. Sprawdź nowość w ofercie!

Fortuna przygotowała dla swoich klientów wyjątkową nowość. W ofercie bukmachera pojawiło się Bet On Games, czyli nowy produkt pozasportowy. Nowa opcja umożliwia obstawianie zakładów wzajemnych na symulowane gry karciane. Wprowadzona możliwość pozwoli na jeszcze większy urozmaicenie oferty spółki i podkreślenie swojej wysokiej pozycji na rynku bukmacherskim. Warto pamiętać, że oprócz wspomnianej nowości, Fortuna zapewnia swoim nowym graczom jeden z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Opłacalne będzie więc sprawdzenie ciekawej nowości w ofercie spółki i skorzystanie  przy okazji  z innych promocji bukmachera.

Czym jest Bet On Games oferowane przez Fortuna zakłady bukmacherskie?

Nowość oferowana przez Fortunę to zakłady wzajemne na symulowane gry karciane. Pierwszą dostępną grą jest Baccarat. Jej dostawcą jest firma Playtech. Możemy się spodziewać, że bukmacher stopniowo rozszerzy ofertę dostępnych gier. Aktualnie w Baccarat możemy zgrać przy pięciu stołach. Rozgrywka odbywa się na żywo przez 24 godziny na dobę. Grę koordynują prawdziwi krupierzy, z którymi ponadto można kontaktować się przez chat. Spróbuj swoich sił w nowości od Fortuny i poczuj się niczym James Bond, wszak to właśnie w Baccarat agent 007 grywał najczęściej w filmowych adaptacjach.

Zdjęcie przedstawia panel główny Bet On Games w Fortunie.

Fortuna Bet On Games. Na czym polega Baccarat?

Baccarat jest prostą grą karcianą, która polega na osiągnięciu sumy punktów kart wartej 9. Uczestniczy w niej bankier oraz gracz. W udostępnionej przez Fortunę rozgrywce należy przewidzieć, który układ kart będzie bardziej zbliżony do liczby 9 (bankiera lub gracza). Klienci fortuny testujący karcianą nowość, będą mogli skorzystać z obstawienia kilkudziesięciu opcji, które pojawią się na stole. Warto również skorzystać z poradnika do gry, udostępnionego przez samego bukmachera.

Czy mogę zagrać w nową grę Fortuny na telefonie?

Bukmacher, wprowadzając nowy produkt do swojej oferty, zadbał, by mogli z niego skorzystać wszyscy klienci w dogodnych dla siebie warunkach. W Baccarat możemy zagrać na:

 • stronie internetowej Fortuny
 • stronie mobilnej
 • aplikacji na systemy Android i iOS

Czy warto zagrać w Baccarat u Fortuny?

Ta symulacja karciana jest bardzo ciekawą alternatywą dla standardowych zakładów. Sama rozgrywka jest niezwykle prosta, a zarazem elegancka. Dużym plusem jest także oszczędność czasu. Zakłady rozliczane są na bieżąco i nie zmuszają gracza do długiego oczekiwania na rozstrzygnięcia. Z pewnością w niedługim czasie konsumenci mogą spodziewać się także nowych gier wśród dostępnych symulacji.

 Z tej okazji bukmacher przygotował dla wszystkich możliwość otrzymania gwarantowanego bonusu. Już teraz spróbuj swoich sił w obstawianiu symulowanych gier karcianych z udziałem prawdziwego krupiera na żywo i zyskaj bonus w wysokości 10 zł. Szczegóły promocji:

Zasady:

 • Oferta: Bet On Games
 • Kanały: Online
 • Data: 19.12 – 22.12.2020
 • Stawka: minimum 5 zł brutto
 • Liczba kuponów: 5
 • Nagroda: 10 zł w punktach FKP
 • Warunek: postaw dowolnego dnia w trakcie trwania promocji 5 kuponów zawierających Bet On Games po 5 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 10 zł.
 • Ważne: wszystkie kupony muszą być postawione jednego dnia – gracz który postawi łącznie 5 kuponów ale w rozbiciu na 4 dni, nie otrzyma nagrody.
 • Kupony muszą być rozstrzygnięte – nie ma znaczenia czy będą przegrane czy wygrane.
 • Bonus zostanie przypisany do iKont graczy każdego następnego dnia roboczego po spełnieniu warunków promocji do 23:59 tj. 21, 22 i 23.12.2020
 • W promocji można wziąć udział tylko raz tj. jeśli gracz postawi kolejnego dnia min 5 kuponów, nie otrzyma drugi raz nagrody.
 • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji bonusowej. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Sprawdź ofertę zakładów na gry karciane u innych, legalnych bukmacherów.

Najlepsze oferty dla Ciebie