Bukmacherzy akceptujący Blik.

Strony bukmacherskie akceptujące płatności Blik

1
1300 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Najlepsza oferta na KSW i transmisji live
 Betgames czyli wirtualne kasyno
 Najszybsze wypłaty

1279 PLN
2
1255 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Mistrzostwa typerów z nagrodami
 Świetne warunki obrotu bonusami
 Happy hours" bez podatku

1100 PLN

1145 PLN
3
1245 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Bez podatku na więcej niż 3 zdarzeń
 Ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski
 Duża oferta zakładów specjalnych i rozrywki

3100 PLN
4
1102 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 3 bonusy od pierwszych 3 depozytów
 Ambasadorem jest Marcin Gortat
 Możliwość stworzenia Custom Bet

1170 PLN
5
1012 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Szeroka oferta & Betclic TV
 Najwyższy cashback na rynku
 Ponad 9 mln klientów w Europie

500 PLN

530 PLN
6
874 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Najlepszy program lojalnościowy
 Brak limitu na wygrane
 Dostępne transmisje NBA

600 PLN

700 PLN
7
832 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Świetna oferta na niższe ligi i żużel
 Bonus urodzinowy dla graczy
 Betmarket - podglądaj kupony innych

2000 PLN

2150 PLN
8
757 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Nowa aplikacja mobilna (grudzień 2019)
 Śledzenie zdarzeń na żywo (LiveTrack)
 Szeroka oferta na e-sporty i virtuale

3000 PLN

3170 PLN
9
699 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Specjalny bonus na aplikację mobilną
 Sponsor tytularny Pucharu Polski
 Na rynku od 1992 roku

1149 PLN
10
643 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Najwyższy bonus na polskim rynku
 Gra bez podatku
 Szeroka oferta na sporty wirtualne

5000 PLN

5040 PLN
11
621 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 50 zł dla kibiców wybranych klubów
 Sponsor Wisły Kraków
 Wypłaty w 10 minut

1500 PLN

1520 PLN
12
321 głosów
Bukmacherzy akceptujący Blik.

 Duży wybór w zakładach live
 Szczegółowe statystyki meczów
 Ambasador Jerzy Dudek

600 PLN

600 PLN

Transakcje Blikiem to coraz powszechniejsza metoda płatności. Blik został stworzony przez spółkę Polskie Standardy Płatności, w której udziały mają największe banki, które dostępne są w Polsce. Blik to odpowiedź na zapotrzebowanie szybkich i bezpiecznych transakcji z użyciem telefonu lub innych mobilnych urządzeń. Wyszedłeś z domu bez portfela i potrzebujesz wypłacić gotówkę? Zakładamy, że o telefonie nie zapomniałeś i jeśli masz w nim aplikację swojego banku, to niemal na pewno możesz skorzystać z Blika i wypłacić kasę. 

Blik jest udostępniany klientom banków takich jak: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, Noble Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Bank Pekao S.A. i Spółdzielcza Grupa Bankowa. Można spodziewać się, że i kolejne instytucje finansowe dołączą do tej grupy, bo początkowo zaledwie sześć podmiotów udostępniało Blika.

Polscy klienci banków na pewno Blika bardzo polubili, bo w 2019 roku około 200 mln transakcji zostało autoryzowanych kodem Blik.

Blik a zakłady bukmacherskie

Pewna ich część na pewno przypadła na płatności za zakłady bukmacherskie. Bukmacherzy bowiem dość szybko zauważyli fenomen Blika i masowo udostępniają tę metodę płatności. Najpierw nieco ostrożnie, ale teraz już nie ma w Polsce bukmachera, który nie pozwala potwierdzić przelewu Blikiem. To już jest standard płatności. 

Płatność Blikiem udostępniana jest na dwa sposoby. Klienci firm bukmacherskich mogą albo skorzystać z formularza specjalnie przygotowanego do płatności Blikiem, albo poprzez systemy szybkich przelewów jak np. dotpay.com, tpay.com, bluemedia czy przelewy24. Każdy z tych serwisów (i kilka innych) udostępnia – oprócz transferów bezpośrednio z banku – również opcję płatności Blik. Przynajmniej jeden z tego typu serwisów dostępny jest też u każdego legalnego bukmachera w Polsce.

Zalety Blika – czas i prostota

Skąd taka popularność Blika? Nie da się ukryć, że chodzi o szybkość i prostotę. Jeśli klient banku ma aplikację mobilną, to wystarczy, że się w niej zaloguje i pobierze kod Blik. Następnie szyfr składający się z sześciu cyfr należy wpisać w formularzu na stronie bukmachera. Na koniec przyjdzie jeszcze potwierdzenie w aplikacji mobilnej i po akceptacji przelew „idzie” do bukmachera. Szczerze? Cała procedura trwa krócej niż przeczytanie tego przecież niezbyt długiego opisu. Osoba, która bardzo sprawnie porusza się w świecie mobilnych możliwości, wykona transakcję w kilkanaście sekund, ale nieco mniej „żywiołowi” użytkownicy powinni zatwierdzić  przelew i tak w mniej niż minutę. Z reguły znacznie dłużej zajmie nam wpisanie numeru karty debetowej czy zalogowanie się na stronę banku i potwierdzanie w ten sposób przelewu.

Bezpieczeństwo Blika

Bezpieczeństwo to kolejny aspekt, który działa na korzyść Blika, co jest istotne zarówno dla graczy jak i najlepszych bukmacherów. Mimo tego, że bardzo niewiele czasu potrzeba na dokonanie transakcji aż trzy razy musimy ją potwierdzać. Najpierw musimy zalogować się do aplikacji albo kodem albo poprzez np. odcisk palca. Potem pobrany kod Blik musimy wpisać do formularza na stronie i potwierdzić zgodność. Kod jest sześciocyfrowy, więc bardzo trudny do złamania, a do tego ważny jest przez zaledwie 120 sekund. Następnie musimy wrócić do aplikacji i ostatecznie zatwierdzić transakcję. 

Blik – wady 

Oczywiście tam gdzie jest czynnik ludzki tam mogą być problemy. Blik bywa wykorzystywany przez oszustów, ale tak naprawdę gdy sami im nie pomożemy, to nic nie może się stać z naszymi pieniędzmi. Dlatego nie powinniśmy kodów Blik przekazywać telefonicznie innym ludziom. Nawet tym, których znamy i ufamy, bo…ktoś się może pod nich podszywać. W mediach społecznościowych krążył „wirus”, który ułatwiał oszustom wykradanie cennych kodów. Po prostu ludzie dostawali informację od znajomych, że potrzebują szybkiej pożyczki i najlepiej załatwić sprawę Blikiem. Brak czujności sprawiał, że z naszego konta znikały środki, które niestety nie wędrowały do znajomego w potrzebie. 

Ile kosztuje płatność Blikiem?

Płatność poprzez Blik w internecie jest co do zasady darmowa. Aby zyskać 100% pewności należy jeszcze sprawdzić dokładnie regulamin swojego banku, bo regulacje mogą od siebie się nieco różnić. Jednak opłaty najczęściej dotyczą wypłaty gotówki w bankomatach.

Jedno jest pewne, bukmacherzy nie pobierają żadnej prowizji od transakcji Blikiem. Blik jest metodą płatności, która pozwala wykonać transakcje nawet minimalnej wysokości, więc na konto bukmachera możemy wpłacić nawet grosz. Trzeba jednak pamiętać, że sami bukmacherzy czasami wprowadzają limity minimalnych wpłat. Bywa, że jest to złotówka, ale spotyka się też bukmacherów, którzy wymagają od swoich graczy wpłaty na poziomie np. 20 zł.

Maksymalny limit? Zależny jest od dwóch spraw. Pierwsza to limit, który ustawiliśmy na stronie bukmachera ze względów na możliwość uzależnień. Ustawiamy go zaraz po rejestracji konta musimy to zrobić, a także na każdym etapie korzystania z oferty bukmachera możemy to zmienić, choć podwyższanie limitów jest warunkowe.

Drugi limit to ten, który ustawiliśmy w swojej aplikacji mobilnej i który dotyczy maksymalnych kwot transakcji mobilnych. 

Wypłaty od bukmacherów Blik

Blik to serwis, który autoryzuje nasze płatności i co do zasady nie ma możliwości wpłaty środków na „Blika”, bo nie jest to samodzielny rachunek bankowy. Dlatego nie można wypłacić swoich wygranych w zakładach bukmacherskich poprzez Blik. 

Trzeba też pamiętać o jeszcze jednej sprawie. Wypłaty z kont bukmacherskich mogą być przekazywane tylko i wyłącznie na konto podane podczas rejestracji. Gracz musi być właścicielem takiego rachunku. Jeśli od czasu rejestracji do momentu wypłaty zmienił konto to musi poddać się dodatkowej weryfikacji. Takie są obowiązki płynące z ustawy hazardowej.

Co poza Blikiem? Alternatywne metody płatności

Nie masz możliwości płatności Blikiem, a chcesz wpłacić środki na konto bukmachera? Możesz skorzystać z alternatywnych możliwości wpłaty. Wspominaliśmy już o możliwości dokonania wpłaty poprzez systemy szybkich przelewów jak:

  • dotpay.com, przelewy24 czy tpay.com.

Gracze mogą też środki na konto bukmachera przekazać dzięki użyciu swojej karty debetowej lub kredytowej (Visa lub MasterCard).

Inne opcje? Dość rzadko bukmacherzy pozwalają swoim klientom wpłacać poprzez serwis PayPal czy kartami paysafecard. Są to nieco bardziej anonimowe sposoby i w obliczu obostrzeń ustawy hazardowej nieco bardziej kłopotliwe dla bukmacherów.

Przelać można też w tradycyjny sposób np. przekazem. W tym wypadku jednak trudno mówić o tym, że jest to przelew błyskawiczny. Niektórzy bukmacherzy (jak np. STS) oferują możliwość „doładowania” swojego internetowego konta bukmacherskiego w punkcie stacjonarnym.

Bukmacher: Blik. FAQ

Czym jest Blik?

Blik to sposób płatności, który dostępny jest dla posiadaczy aplikacji mobilnych banków.

Które banki obsługują Blik?

Blik dostępny jest w: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, Noble Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Bank Pekao S.A. i Spółdzielcza Grupa Bankowa. 

Którzy bukmacherzy w Polsce akceptują płatność Blikiem?

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce pozwalają swoim graczom na płatność poprzez Blik.

Ile trwa płatność Blikiem?

Płatność Blikiem trwa ok. kilkudziesięciu sekund.

Czy Blik jest bezpieczny?

Tak, w trakcie krótkiej procedury płatności kilka razy należy potwierdzić płatność. Nie należy jednak dzielić się z nikim kodem Blik. 

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi