hero

Marcin Najman vs Taxi Złotówa. Zakłady na główną walkę MMA VIP

Miejsce: Polska
1.90 Najman wygra STS Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
1.85 Taxi Złotówa wygra STS Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Najman vs Taxi Złotówa. Walka wieczoru na MMA VIP

Niech otoczka nie zmyli wszystkich, to nie kolejna gala FAME MMA. Po ostatnich nieprzyjemnych zajściach walka Marcin Najman vs Taxi Złotówa odbędzie się na gali MMA VIP, na którą bukmacherzy już wystawili kursy. Wspomniane starcie będzie główną atrakcją wieczoru. Co więcej, sędzią całego spotkania będzie znany doskonale ze środowiska mieszanych sztuk walki – Mirosław Okniński. Do klatki wejdzie również Ewa Piątkowska, czyli najbardziej utytułowana polska bokserka, która spróbuje swoich sił w MMA. Podczas wydarzenia widzowie otrzymają także starcie trenerów personalnych – Adriana Ciosa oraz Tomka „Fit Dzika” Łomnickiego. Gala odbędzie się 13 lutego i będzie można ją obejrzeć formacie PPV.

Grafika przedstawia statystyki i informacje o Marcinie Najmanie oraz Taxi Złotówie.

Gdzie obstawić walkę Najman vs Taxi Złotówa?

Organizatorzy MMA VIP będą stopniowo uzupełniali galę kolejnymi walkami. Już teraz jednak znamy kilka istotnych pojedynków, które odbędą się podczas wydarzenia, w tym walkę wieczoru. Obecnie walkę tę można obstawić w STS. Legalny Polski bukmacher wystawił już atrakcyjne kursy na całe wydarzenie i regularnie aktualizuje swoją ofertę. Dlatego, jeśli ktoś jest zainteresowany obstawieniem właśnie tej nieszablonowej gali, bardzo dobrym wyborem będzie wspomniana firma. Poza zakładami na MMA VIP, bukmacher proponuje bardzo dobrą ofertę powitalną dla swoich nowych graczy, co pozwoli na obstawienie tej gali za dodatkowe środki. Wpisując kod promocyjny PREZENTSTS, nowi gracze otrzymają wysoki bonus na start. STS posiada dodatkowo jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka. Możemy zabezpieczyć swój zakład do 234 złote i w momencie, kiedy nasz kupon okaże się przegrany, zwrócone środki wracają na nasze konto (a przed wypłatą będziemy musieli obrócić zaledwie raz).

Najman vs Taxi Złotówa – kursy na walkę

Marcin Najman od kilku lat kojarzy się bezsprzecznie z kontrowersjami. Choć zaczynał jako zawodowy sportowiec, wywodzący się z boksu, określany jest obecnie mianem celebryty. Jego osoba wywołuje wiele emocji we wszelkich mediach. Po aferze związanej z ostatnią walką z „Don Kasjo” nie mógł liczyć na kolejny angaż do FAME MMA. Dlatego też jego kolejnym i podobno ostatnim przystankiem będzie MMA VIP. Na zwieńczenie kariery „El Testosterona” czeka walka z YouTuberem i osobistością medialną – Taxi Złotówą. Bukmacherzy uznają za faworyta paradoksalnie Złotówę, który w ostatnich miesiącach bardzo poprawił swoją formę. Nie otarł się on jednak o zawodowy sport, co może stanowić przewagę Najmana. Kurs na zwycięstwo „El Testosterona” to 1.90 u bukmachera STS.

Jego przeciwnik prezentował ostatnio w social mediach naprawdę imponującą formę, ciężko jednak wygrać pojedynek MMA samą tężyzną fizyczną (na Najmana może być to wystarczające). Wątpliwe, by przez tak krótki okres popularny Taxi Złotówa posiadł techniki walki, będące na wysokim poziomie. Jego tytaniczna praca i profesjonalne podejście mogą jednak okazać się kluczem do sukcesu. Jeśli ktoś zdecyduje się na triumf taksówkarza, otrzyma kurs w wysokości 1.85. Bukmacher przygotował także wysoki bonus na start dla nowych graczy.

Marcin „El Testosteron” Najman – sylwetka

Grafika przedstawia Marcina Najmana oraz informację o kursie na jego zwycięstwo.

Marcin Najman jest związany ze sportem od najmłodszych lat. W swojej karierze juniorskiej ma na swoim koncie nawet dwa wicemistrzostwa Polski w kick-boxingu. Na zawodowej scenie bokserskiej pojawił się dokładnie 20 lat temu, lecz nie zapisał się w żaden sposób w historii tej dyscypliny. Od 2009 roku rozpoczął swoją przygodę MMA, przegrywając w ikonicznej już walce z Mariuszem  Pudzianowskim. W zawodowych walkach w klatce udało mu się wygrać trzykrotnie, jednak jakość przeciwników nie czyni tego wydarzenia sukcesem. W ostatniej walce w formule MMA nie liczymy oczywiście lekkiej pomyłki dyscyplin w starciu z Don Kasjo, wygrał z Dariuszem Kazimierczukiem. Jego ostatnim przeciwnikiem na zbliżającym się MMA VIP będzie Szymon Wrzesień, zwany „Taxi Złotówą”. Choć jego przeciwnik imponuje w ostatnim czasie formą, jego doświadczenie w mieszanych sztukach walki jest nikłe. Poprzednie starcia „El Testosterona” pokazały jednak, że w jego walkach można spodziewać się absolutnie wszystkiego.

Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień – sylwetka

Grafika przestawia Taxi Złotówę oraz kurs bukmachera STS na jego zwycięstwo.

Szymon Wrzesień jest znany przede wszystkim w Internecie jako Taxi Złotówa. Zasłynął w serwisie YouTube swoimi humorystycznymi wywiadami przeprowadzonymi, jak można się domyślić w taksówce. W sportach walki jego doświadczenie nie jest zbyt duże. Debiutanckie starcie stoczył z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem, wygrywając przed czasem. Druga walka to już jego pierwsza porażkę, gdyż lepszy od Taxi Złotówy okazał się Kamil Kałduński. Marcin Najman będzie zdecydowanie jego najbardziej doświadczonym przeciwnikiem. Ciężko jednak całkowicie skreślać YouTubera. Od pewnego czasu w social mediach możemy zauważyć ogromne postępy Września, jeśli chodzi o formę i tężyznę fizyczną. Być może dobre przygotowanie kondycyjne okaże się sukcesem w walce z 41- letnim „El Testosteronem”, który najlepsze lata ma już za sobą. Kurs na „Taxi Złotówę” jest niezwykle kuszący. Ciężko jednak przewidzieć, z jakiej strony pokaże się internetowa osobistość.

Tak. Walkę Najman-Taxi Złotówa możesz obstawiać u bukmachera STS.

Obecnie kurs oscyluje w okolicach 1.90 (postaw w STS)

Kurs na zwycięstwo Złotówy wynosi około 1.85 w STS (klik).

Bukmacherzy widzą niewielkiego faworyta w postaci Najmana, jednak z każdym dniem kursy na zwycięstwo Marcina są coraz większe. Sugeruje to, że traci w oczach bukmacherów i opinii publicznej.

Walka będzie do obejrzenia wyłącznie w formule PPV. W dniu gali 19,50 zł. W przedsprzedaży 15,50 zł.

Walka odbędzie się 13 lutego 2021 roku ok. godz. 20:00

Miejsce: Polska
1.90 Najman wygra STS Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
1.85 Taxi Złotówa wygra STS Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ