hero

Robert Lewandowski – kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Data: 04.06.2023
Godzina: 16:00
Miejsce: Vigo, Hiszpania
2.15 Lewandowski strzeli gola Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Spis treści
[Rozwiń]

W ofertach bukmacherów nigdy nie brakuje ciekawych zakładów na piłkarzy tak rozpoznawalnych, jak nasz Robert Lewandowski. Zdecydowanie jednym z najbardziej popularnych z nich jest typowanie tego, czy Lewandowski strzeli gola w danym meczu.

Celta - Barcelona kursy bukmacherskie na gola Lewandowskiego (04.06.2023)

Barcelona ostatni ligowy mecz w sezonie 2022/2023 zagra z Celtą Vigo. Zobaczmy jak wyglądają kursy na typy związane ze zdobyciem bramki przez Lewandowskiego.

Typ na gole LewandowskiegoNajwyższy kursBukmacher
Strzeli gola2.15Superbet
Strzeli 2 gole7.50Superbet
Strzeli 3 gole 40.00Superbet

Najlepszy kurs na minimum jedną bramkę Lewandowskiego w meczu Celtą znajdziemy u bukmachera Superbet (2.25) Typ na minimum dwie bramki Lewego to 7.50 (Superbet). Kurs na hattricka Lewandowskiego w tym meczu wynosi aż 40.00.

Celta - Barcelona typy bukmacherskie (04.06.2023)

Nasz typ Kurs Bukmacher
Lewandowski strzeli gola 2.15 Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Celta - Barcelona - typy bukmacherskie (kursy sprawdzone 31.05.2023)

Przed Barceloną ostatni ligowy mecz w sezonie 2022/2023. W niedzielę, 4 czerwca Barca zagra z Celtą Vigo. W składzie Barcelony powinniśmy zobaczyć Roberta Lewandowskiego.

Debiutancki sezon Polaka w Dumie Kataloni można uznać za bardzo udany. Barcelona zapewniła sobie Mistrzostwo Hiszpani już na kilka kolejek przed końcem a Robert Lewandowski najprawdopodobniej zdobędzie koronę króla strzelców. Piszemy, że zdobędzie gdyż na kolejkę przed końcem ma 23 bramki a drugi na liście strzelców Karim Benzema tylko 18. Trudno sobie wyobrazić aby Polak stracił koronę króla strzelców w ostatniej kolejce.

Jeśli chodzi o ligowy mecz z Celtą to bylibyśmy ostrożni z typowaniem zwycięstwa Barcelony. Celta Vigo gra cały czas o utrzymanie, gdyż ma tylko jeden punkt nad strefą spadkową a o utrzymanie walczy, aż 6 drużyn. Sprawia to jednak, że Celta może się otworzyć i zagrać bardzo ofensywnie. Dzięki temu Robert Lewandowski będzie miał wiele okazji do zdobycia gola. Przewidujemy ofensywny mecz z wieloma bramkami.

Lewandowski typy bukmacherskie: FAQ

Najwyższy kurs na gola Lewandowskiego w meczu Celta – Barcelona znajdziesz w Superbet (2.15). Za obstawienie co najmniej dwóch goli strzelonych przez Lewego największy kurs oferuje Superbet (7.50). Jeżeli natomiast przewidujesz, że Lewandowski strzeli 3 bramki i więcej najwyższy kurs wystawił również Superbet (40.00).

Mecze ligi hiszpańskiej z udziałem Roberta Lewandowskiego można oglądać w telewizji Eleven Sport oraz u bukmacherów Fortuna i STS.

Ofertę na różne zakłady na Lewandowskiego wystawiła większość bukmacherów, ale naszym zdaniem szczególnie warto jest zwrócić uwagę na ofertę Fortuny, Superbet oraz STS.

Data: 04.06.2023
Godzina: 16:00
Miejsce: Vigo, Hiszpania
2.15 Lewandowski strzeli gola Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Najlepsze oferty dla Ciebie