Co obstawiać

Fame MMA 9 🥊 Zakłady, kursy i typy

Spis treści
[Rozwiń]

Wielkimi krokami zbliża się gala Fame MMA 9, na którą bukmacherzy wystawili już kursy i zakłady. Słynąca z kontrowersji organizacja ogłosiła już także wiele ciekawych zestawień na swoją pierwszą galę w tym roku, która odbędzie się 6 marca. Podczas Fame MMA 9 zawalczą m.in. Sylwester Wardęga, Arab, Kizo, czy też Kubańczyk.  

Fame MMA zyskuje stale na znaczeniu. Momentami jednak organizacji bliżej jest do programu rozrywkowego niż organizacji mieszanych sztuk walki. Kluczem do popularności są kontrowersyjne postacie ze sceny muzycznej oraz Internetu, które przyciągają rzeszę ludzi niezainteresowanych stricte MMA. Samo wydarzenie przyciąga także graczy zakładów bukmacherskich, którzy w nieprzewidywalności Fame MMA upatrują sporego zysku. 

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 9 tylko w Betclic

Bukmacher Betclic od gali Fame MMA 7 rozpoczął ścisłą współpracę z organizacją. Od tamtego momentu ma wyłączność na wystawianie zakładów na wydarzenia spod szyldu Fame MMA. Na każdą galę kontrowersyjnej federacji, Betclic posiada specjalne zakłady oraz dedykowane promocje.

Zakład bez ryzyka Betclic to jedna z najwyższych promocji tego typu na naszym rynku bukmacherskim. Dodatkowo przy użyciu kodu promocyjnego PREZENTPL, otrzymasz jeszcze wyższy cashback niż w standardzie aż do 550 zł. Taki bonus to idealna promocja na galę Fame MMA, na której można złapać bardzo opłacalne kursy. W przypadku przegranej nie trzeba się martwić o swoje środki, gdyż dzięki bonusowi na start Betclic, wracają one na konto.

Karta walk Fame MMA 9. Kto zawalczy?

Na Fame MMA 9 zawalczy wiele głośnych nazwisk. Głównym pojedynkiem gali będzie starcie Gabriela "Araba" Al-Sulwi oraz Patryka „Kizo” Wozińskiego. O mistrzostwo wagi średniej zmierzą się niepokonani dotąd Jakub „Kubańczyk” Flas i Marcin Malczyński. Dodatkowo na Fame MMA zadebiutuje partnerka znanego pięściarza Artura Szpilki – Kamila Wybrańczyk. Swój pierwszy występ w organizacji zanotuje także swego czasu najpopularniejszy youtuber w Polsce – Sylwester Wardęga.

Poprzednia odsłona Fame MMA przyniosła głośny skandal z udziałem Marcina Najmana i Kasjusza Życińskiego. W ich pojedynku, który miał odbyć się na zasadach bokserskich „El Testosteron” dopuścił się kopnięcia i obalenia przeciwnika, za co został zdyskwalifikowany. Co ciekawe, za nielegalny atak w tym starciu można było zgarnąć bardzo opłacalny kurs. Czy zbliżająca się gala również przyniesie kontrowersje? Zdecydowanie możemy się tego spodziewać. Tymczasem przedstawiamy aktualna kartę gali Fame MMA 9:

Walka wieczoru (formuła bokserska): Gabriel "Arab" Al-Sulwi – Patryk „Kizo” Woziński

Druga walka wieczoru (kategoria półśrednia): Sylwester Wardęga – Kacper Blonsky

Walka o mistrzostwo wagi średniej: Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński

Pozostałe walki:

  • Kategoria kogucia: Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Zusje
  • Kategoria półśrednia: Patryk „Patrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora
  • Kategoria kogucia: Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska
  • Kategoria średnia: Krystian „Krycha” Wilczak – Patryk "Mortalcio" Baran
  • Kategoria piórkowa: Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleg” Riashentsev
  • Limit wagowy 82 kg: Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj „Vandal” Rdzanek
  • Kategoria półśrednia: Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski

Karta Fame MMA 9 już niejednokrotnie zmieniała swój kształt. Początkowo Marcin „Rafonix” Krasucki miał zmierzyć się z Mariuszem „Hejterem” Słońskim. Niestety przez kontuzję kostki wypadł z zestawienia, a jego miejsce zajął Filip Zabielski. W ostatniej chwili — zaledwie kilka dni przed galą, media obiegła wiadomość o kontuzji "Popka", który miał uczestniczyć w walce wieczoru. Jego miejsce zajął inny raper — Gabriel "Arab" Al-Saluwi.

Kursy na Fame MMA 9 w Betclic

Bukmacher Betclic wystawił już kursy na wszystkie walki, które zostały dotychczas umieszczone na karcie gali Fame MMA 9. Aktualnie dostępne są mnożniki na zwycięzców poszczególnych walk. Jak przedstawiają się kursy na najważniejsze starcia Fame MMA?

Zwycięzca Kurs Obstaw faworytów
Arab1.82 Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ
Kubańczyk1.33 Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ
S. Wardęga1.65 Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ
K. Wybrańczyk1.28 Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ

Gabriel "Arab" Al-Sulwi vs Patryk „Kizo” Woziński

Aktualnie Betclic nie widzi wyraźnego faworyta tego starcia. Kurs na zwycięstwo obu zawodników balansuje w okolicach 1.82. Większe doświadczenie w sportach walki, ma bezapelacyjnie "Arab". Na swoim koncie ma m.in. występy dla FEN, czyli pod względem sportowym czołówki organizacji MMA w Polsce. W przypadku starcia z "Kizo" jego potencjał jest mocno ograniczony z dwóch przyczyn. Gabriel Al-Sulwi wziął walkę w zastępstwie za słynnego "Popka" zaledwie kilka dni przed galą, co oczywiście oznacza, że nie mógł należycie przygotować się do walki. Druga kwestia, to decyzja, iż obaj zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej. Arab zdecydowanie lepiej czuje się w parterze. W boksie większe znaczenie będą miały także warunki fizyczne, które przemawiają bez wątpliwości za "Kizo".

Sylwester Wardęga vs Kacper Blonsky

Fame MMA 9. Sylwester Wardęga wygra walkę.

Dla Kacpra Blonsky’ego będzie to już drugi występ na Fame MMA. Z kolei jego przeciwnik i znany zapewne szerszej publice – Sylwester Wardęga wystąpi w zawodowej walce po raz pierwszy. Blonsky jest znanym youtuberem, zdobył rozpoznawalność dzięki przyjaźni z Marcinem Dubielem, którego pokonał na Fame MMA 8. Między zawodnikami będzie dość duża dysproporcja, gdyż 23-letni Kacper Blonsky mierzy 186 cm, a jego przeciwnik zaledwie 171 cm. Pojedynek limitowany jest wagą 77 kg. Mimo znacznej przewagi fizycznej Blonsky’ego, Wardęga nie jest skazany na porażkę. Autor popularnych na całym świecie filmów w serwisie YouTube jest osobą bardzo aktywną. Dodatkowo wiele głosów w mediach donosi, że słynny SA Wardęga przygotowuje się od dłuższego czasu do startu w MMA pod okiem Marcina Różalskiego. Sylwester Wardęga jest także faworytem według Betclic – za jego zwycięstwo otrzymamy kurs 1.58. Z kolei za triumf 23-letniego Blonsky’ego bukmacher oferuje mnożnik w wysokości 2.15.

Jakub „Kubańczyk” Flas vs Marcin Malczyński

Przy gali Fame MMA 9 nie można pominąć walki o mistrzostwo wagi średniej organizacji. W niej zmierzy się Jakub „Kubańczyk” Flas oraz Marcin Malczyński. W tym pojedynku między przeciwnikami również istnieje duża dysproporcja wzrostu. „Kubańczyk” znany jako ochroniarz postaci internetowej Lorda Kruszwila ma 181 cm wzrostu. Jego przeciwnik mierzy aż 15 cm więcej. Obaj zawodnicy występowali jedynie dla organizacji Fame MMA. Jakub Flas zadebiutował na czwartej odsłonie Fame MMA, pokonując Michała Barona. Następnie podczas Fame MMA 6 rozprawił się z Mateuszem Łapotem. Malczyński z kolei przy swoim jedynym występie zanotował zwycięstwo nad Markiem Hoffmannem, zdobywając tym samym tytuł mistrza wagi średniej.  Mimo ogromnej przewagi fizycznej Marcina Malczyńskiego faworytem walki jest „Kubańczyk”, na którego Betclic oferuje kurs w wysokości 1.38. Za zwycięstwo jego przeciwnika do zgarnięcia jest z kolei mnożnik o wysokości 2.65.

Tak prezentuje się aktualna karta i kursy na Fame MMA 9:

Kursy na walki Fame MMA 9.


Typy redakcji bukmacher-legalny.pl | Analizy

Bardzo ciekawym kursem wartym ryzyka, jest obstawienie zwycięstwa Sylwestra Wardęgi. Mimo że popularny youtuber jest znacznie niższy od swojego rywala, to nie powinno stanowić większej przeszkody w zwycięstwie przy dobrym przygotowaniu. Wardęga jest znany z wielu rzeczy, ale na pewno z tego, że w swoje projekty angażuje się w 100%. W kuluarach krążą informację, że Wardęga przygotowuje się do walki u boku słynnego “Różala”, czyli Marcina Różalskiego. Dokładając nietuzinkową determinację Wardęgi, otrzymujemy sporego faworyta z bardzo dobrym kursem.

Na zwiększenie mnożnika, warto postawić na Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk. Kurs na jej zwycięstwo to 1.28. Narzeczona Artura Szpilki ma zdecydowanie więcej wspólnego ze sportem od swojej przeciwniczki, a migawki jej treningu wskazuj, że "Kamiszka" jest w bardzo dobrej formie fizycznej. Dodatkowo szereg profesjonalnych treningów z zakresu sportów walki powinien całkowicie przechylić szalę zwycięstwa na jej stronę. Jej status faworytki potęguje fakt, że Zusje raczej nie najlepiej czuje się w sportach walki.

Należy pamiętać, że jedynym bukmacherem, który proponuje kursy na Fame MMA 9, jest Betclic. Bukmacher Betclic posiada także jeden z najlepszych bonusów na start, który nowi gracze mogą wykorzystać na zbliżającą się galę. W celu skorzystania z maksymalnej kwoty zakładu bez ryzyka należy obstawić kupon za 625 zł. Jeśli kupon okażę się przegrany, otrzymasz maksymalny cashback (z kodem promocyjnym) w wysokości 550 zł. Obstawiając za wspomnianą kwotę nasze propozycje na Fame MMA, gracz może wygrać nawet 1160.50 zł

Kupon redakcji Bukmacher-Legalny.pl na Fame MMA 9.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 9? 

Fame MMA 9 odbędzie się 6 marca w sobotę w klubie Wytwórnia w Łodzi. Informację o dokładnej dacie i miejscu wydarzenia podała sama organizacja w piątek 5 lutego. Również 6 marca odbędzie się inne wydarzenie istotne dla miłośników mieszanych sztuk walki w Polsce. Podczas UFC 259 dojdzie do walki Błachowicz – Adesanya o pas wagi półciężkiej UFC.

Gdzie obejrzeć?

Transmisję Fame MMA 9 będzie można oglądać w systemie PPV na https://famemma.tv/. Koszt wykupienia gali to 19.99 PLN. Taka informacja nie jest zaskoczeniem, gdyż w identycznym formacie organizacja udostępniała poprzednie wydarzenia spod swojego szyldu. Można oczywiście skorzystać z licznych transmisji internetowych - takie źródła są jednak nielegalne. Dodatkowo streamy online pełne są natrętnych reklam, a niekiedy nawet groźnych dla oprogramowania wirusów.

Fame MMA 9 można obstawić jedynie u bukmachera Betclic.

Galę Fame MMA można oglądać w systemie PPV na oficjalnej stronie Fame MMA za 19.99 PLN.

Na Fame MMA wystąpi m.in. Arab, Kizo, Sylwester Wardęga.

Gala odbędzie się 6 marca 2021 r.

Poradniki

Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce
Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce
Bukmacher Milenium przez lata wpisywał się w krajobraz zakładów sportowych w naszym kraju i bardzo długo cieszył się dobrymi opiniami wśród samych…
Bukmacherzy bez podatku ✅  Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku ✅ Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku – to hasło jest wyszukiwane przez graczy bardzo często. W Polsce podatki od gier mocno utrudniają zakłady bukmacherskie, ale…
Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich. Co muszę wiedzieć?

Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich. Co muszę wiedzieć?

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, stworzyliśmy specjalny poradnik, który objaśni najważniejsze podstawy. Z tego tekstu dowiesz się…
zobacz wszystkie