Totolotek Kod Promocyjny 2020

Typ bonusuJaki bonus otrzymasz od Totolotka?
Kod promocyjny TotolotekPrezent
Bonus Powitalny1000zł
Bonus mobile49zł w aplikacji mobilnej
Darmowy ZakładFreebet 0 » 25zł bez depozytu
Punkty LojalnościoweBetClub – zbieraj punkty na darmowe zakłady
CashoutZamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata4zł

Bukmacher Totolotek to znana i uznana marka w świecie polskiej, legalnej bukmacherki. Zakłady bukmacherskie w Totolotku przyjmowane są od 1992 roku. To blisko 30 lat doświadczeń, na których można budować siłę i rozpoznawalność firmy. Wydawać by się mogło, że takiemu bukmacherowi nie są potrzebne dodatkowe promocje czy bonusy bukmacherskie, ale to tylko pobieżne spojrzenie. Przecież rynek bukmacherski ciągle się zmienia, dochodzą kolejni gracze, a i o tych stałych klientów trzeba walczyć. Dlatego każdy bukmacher, nawet tak doświadczony jak Totolotek, ma w swojej ofercie wiele promocji bukmacherskich.

W przypadku Totolotka jest jeszcze jedna przyczyna, dla których bukmacher przygotowuje nowe promocje bukmacherskie. W 2019 roku firma zyskała nowego właściciela i nie ma się czemu dziwić, że chce się on z dobrej strony przedstawić typerom. Świadczy o tym m.in. bonus powrotny, który był dostępny w Totolotku (i od czasu powraca do oferty). Chodzi o to, że gracze, którzy po dłuższym czasie chcą powrócić do typowania w Totolotku, mogą liczyć na darmowy zakład, czyli nie muszą wpłacać żadnych środków, żeby skorzystać z oferty bukmachera. 

Jednak – jak wspominaliśmy – jest to promocja czasowa, a o możliwości skorzystania z niej gracze dowiadują się ze specjalnego maila. Co znajduje się w stałej ofercie promocyjnej? To przede wszystkim bonus na start od Totolotka, ale także kilka innych bonusów i promocji. Przyjrzyjmy się im zatem.

Lukas Podolski Promuje bonus Totolotek

Rejestracja konta w Totolotku

Większość bonusów w Totolotku to promocje skierowane do graczy zawierających zakłady bukmacherskie przez internet. Dlatego, żeby z nich skorzystać należy założyć darmowe konto bukmacherskie na portalu bukmachera Totolotek. 

Jak założyć konto w Totolotku?

 • Bukmacher proponuje najpierw „szybką ścieżkę”, czyli możliwość założenia konta tymczasowego. W odróżnieniu jednak od innych bukmacherów już na tym etapie bukmacher wymaga podania sporej liczby danych (m.in. imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania itd.), choć i tak w nie dłużej niż dwie minuty założymy konto i po mailowej aktywacji gracze będą mogli zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie z oferty Totolotka;
 • Jednak uwaga, żeby skorzystać z bonusu powitalnego najpierw trzeba potwierdzić udział w promocji zaznaczając odpowiednie informacje;
 • Dużo ważniejszym wymogiem jest to, że aby skorzystać z bonusu powitalnego w Totolotku, należy zweryfikować swoje konto. To rzadko spotykana okoliczność, bo niemal wszyscy bukmacherzy pozwalają skorzystać z promocji na start, już po założeniu konta tymczasowego.

Jak przejść na konto stałe w Totolotku?

Gracz musi od razu zweryfikować podane wcześniej przez siebie dane oraz dopisać m.in. numer konta bankowego. Weryfikacja polega na tym, że należy przesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie awersu i rewersu dokumentu tożsamości. Po sprawdzeniu danych bukmacher zmienia status konta i gracze mogą skorzystać z bonusu za rejestrację w Totolotku.   

Jak skorzystać z kodu promocyjnego oferowanego przez Totolotek?

Bukmacherzy dość często podwyższają promocje na start tym graczom, którzy w trakcie rejestracji użyją specjalnego kodu promocyjnego. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka, ale kod bonusowy jest u tego bukmachera używany nieco inaczej:

 1. Kodu promocyjnego od Totolotka możesz użyć tylko poprzez „kliknięcie” w odpowiedni baner na naszej stronie;
 2. Dzięki temu zostaniesz przeniesiony do specjalnego formularza rejestracyjnego;
 3. Następnie należy zweryfikować swoje konto;
 4. Potem wejść w sekcję „wpłata”, a następnie w „Bonus.card/Kod bonusowy”;
 5. Tam należy wpisać kod PREZENT.

Wpisanie kodu aktywuje specjalną promocję dla graczy, która nie jest dostępna bez wpisania kodu promocyjnego od Totolotka!

Warto pamiętać o tym, żeby zarejestrować swoje konto w Totolotku właśnie poprzez nasz baner. Założyć konto można tylko raz, a jeśli gracz nie zrobi tego w proponowany przez nas sposób, to przepadnie możliwość uzyskania dodatkowego bonusu na start od Totolotka.

Bonust powitalny bukmachera Totolotek

Bonus na start to zawsze kluczowa promocja dla każdego bukmachera. Nie inaczej jest w Totolotku, choć da się zauważyć, że propozycja bukmachera nie jest kompleksowa.  

Bonus powitalny w Totolotku składa się tylko z bonusu od depozytu złożonego poprzez stronę internetową, a także dużo niższego bonusu od pierwszego depozytu złożonego poprzez aplikacje mobilną bukmachera. Promocję bonusu na start w Totolotku reklamuje Łukasz Podolski – doskonale znany w Polsce mistrz świata z reprezentacją Niemiec. Wydawało by się, że taka osobistość sportu mogłaby być twarzą nieco ciekawszego bonusu. Wszak większość legalnych bukmacherów w Polsce dorzuca do bonusu od depozytu np. zakłady bez ryzyka.  

Inne dodatki do bonusu za rejestrację w Totolotku? Są, ale czekają tylko na tych, którzy zarejestrują się poprzez nasz baner i wpiszą w odpowiednie miejsce kod promocyjny od Totolotka. 

Bukmacher Totolotek – bonus od depozytu

Jednak nie ma co narzekać, bo akurat bonus od depozytu w Totolotku wygląda bardzo solidnie. Bukmacher wpłaci na saldo bonusowe równowartość pierwszej wpłaty gracza do 1000 złotych

Jeśli gracz zdecyduje się przelać środki poprzez aplikacje mobilną, to będzie mógł też liczyć na dodatkowe 49 złotych. Czy zatem te 1049 złotych gracze mogą od razy wypłacić na swoje konto w banku? Byłoby to cudowne rozwiązanie, ale oczywiście w dość krótkim czasie mogłoby zachwiać finansami nawet największych bukmacherów na świecie. Żeby wypłacić pieniądze z salda bonusowego najpierw trzeba obrócić środki.

Jak skorzystać z bonusu Totolotka?

Co więcej nie tylko otrzymany bonus na start należy obrócić, ale także kwotę depozytu. Ale po kolei. Gracz musi wpłacić co najmniej 20 złotych, żeby móc skorzystać z promocji bonusu za rejestrację w Totolotku. Przelew na konto bukmachera musi zostać dokonana najpóźniej w ciągu sześciu miesięcy od momentu zarejestrowania konta bukmacherskiego. 

Warunki obrotu

Wróćmy do obrotu. Gracz musi trzy razy obrócić zarówno swój pierwszy depozyt jak i otrzymany bonus. Jeśli gracz wpłaci 200 złotych to oznacza, że musi zagrać w sumie zakłady bukmacherskie za 1200 złotych (400 złotych x 3). Jednak nie wystarczy zawierać dowolnych zakładów bukmacherskich, ale muszą one spełniać jeszcze dwa warunki:

 • Na kuponie zaliczonym do obrotu muszą być co najmniej trzy wydarzenia;
 • Każde wydarzenie nie może mieć kursu niższego niż 1,35. Gracz ma na to tylko 30 dni.

Dodatkowo, stawka kuponu liczonego do obrotu nie może być wyższa niż kwota pierwszej wpłaty i depozytu. W naszym przykładzie to 400 złotych. Jeśli gracz zagrałby np. za 450 złotych, to tylko 400 złotych byłoby liczone do obrotu.

Bonus mobile, czyli jak odebrać bonus w aplikacji mobilnej Totolotka?

Gracz musi przede wszystkim pobrać aplikację mobilną. Mogą to uczynić niestety tylko posiadacze systemu Android, bo bukmacher nie posiada jeszcze aplikacji na system iOS. Pobrać aplikację można ze strony mobilnej bukmachera. Należy też wydać zgodę na pobranie aplikacji z nieznanego źródła. 

Podobnie jak w przypadku głównego bonusu od depozytu gracz musi wpłacić co najmniej 20 złotych, aby uzyskać bonus. Jednak za wpłaty dokonane poprzez aplikację mobilną Totolotka gracz może otrzymać dodatkowo równowartość do 49 złotych. Obie promocje nie wykluczają się wzajemnie i gracz może skorzystać zarówno z głównego bonusu od depozytu jak i z bonusu mobile.

Obrót bonusa mobile

 • Trzy razy należy zagrać za równowartość depozytu oraz bonusu;
 • Jeśli gracz wykorzysta maksymalny bonus to oznacza, że musi łącznie zagrać za 294 złote (98 złotych x 3);
 • Minimalny kurs zakładów liczonych do obrotu to 1,90.

Kod promocyjny w Totolotku – co zyskujesz?

Opisaliśmy już szczegółowo jak użyć kod promocji od Totolotka, ale nie napisaliśmy najważniejszego. Co właściwie dodatkowego daje graczowi skorzystanie z kodu bonusowego od Totolotka?

W zamian za rejestrację poprzez baner na naszej stronie, a następnie wpisanie kodu promocyjnego PREZENT gracz otrzyma darmowy zakład. Freebet w wysokości 25 złotych można użyć na zawarcie zakładów bukmacherskich z oferty Totolotka.

Jak wykorzystać darmowy zakład w Totolotku?

Podobnie jak bonus od depozytu i bonus mobile również i darmowy zakład od Totolotka należy obrócić. Gracz, żeby wypłacić środki za freebet na swoje konto, musi dwa razy obrócić przyznaną kwotę, czyli zagrać zakłady bukmacherskie na saldzie bonusowym za 50 złotych. Kurs minimalny zakładu to co najmniej 2,0 i gracz ma 30 dni na to, żeby dokonać obrotu. Inaczej freebet przepada.

Obrazek przedstawia Lukasa Podolskiego prezentującego kartę Totolotka

Promocje bukmacherskie w Totolotku

Promocje dla stałych graczy? Nie ma ich za wiele, a do tego nie należą one do tych najciekawszych na rynku.

 • „Bonus King Size” – to promocja bukmacherska na kupony akumulowane – pięć zdarzeń na kuponie to dodatkowe 5%, a przy 30 wydarzeniach gracz może liczyć na wygraną większą o 66%. Do promocji liczone są tylko wydarzenia z kursem co najmniej 1,21. Niższe kursy bukmacherskie można zawrzeć na kuponie i będą liczone do wygranej, ale dany mecz będzie odjęty o tych zaliczanych do promocji „Bonus King Size”.
 • BetClub” – program lojalnościowy Totolotka, w którym punkty za zawierane zakłady można wymieniać m.in. na dodatkowe środki na grę. Po zdobyciu określonej liczby punktów gracz przechodzi do wyższych pakietów (Gold, Silver, Platinium). Wyższa grupa to i więcej punktów za każdy złożony zakład.
 • „Wyzwanie Typera” – to ranking najaktywniejszych typerów w danym lokalu bukmacherskim Totolotka. Na pięciu najaktywniejszych graczy każdego punktu co miesiąc czekają dodatkowe bonusy. 
 • „Jedenastka Totolotka” – Bukmacher zabierze swoich graczy na piłkarskie Euro do Hiszpanii. Poza meczem Polaków z gospodarzami zwycięzcy zwiedzą też kilka hiszpańskich miast. Jedenastu najlepszych typerów polskiej ligi, a zarazem aktywnych graczy na stronie Totolotka (minimum 10 kuponów w lutym, marcu, kwietniu i maju) poleci z bukmacherem na piłkarskie święto.

Metody wpłat i wypłat w Totolotku 

Żeby rozpocząć grę należy najpierw wpłacić środki na konto bukmacherskie i z jednym wyjątkiem można to zrobić już od 4 złotych. Jednak trzeba pamiętać o tym, że jeśli chce się skorzystać z bonusu powitalnego to należy wpłacić co najmniej 20 złotych. 

Pozostałe metody wpłaty to:

 • karty Visa i Mastercard,
 • system Dotpay,
 • system tpay
 • system Blik,
 • portfel elektroniczny Skrill.

Warto pamiętać, że zarówno Dotpay jak i Tpay umożliwiają błyskawiczną wpłatę ze wszystkich banków, które prowadzą działalność na terenie Polski.

Podsumowanie i opinie o bonusach Totolotka

Opinia o bonusie powitalnym Totolotka? Na pewno nie jest jednoznaczna. Bonus od depozytu w wysokości do 1000 złotych, to na pewno dobra wiadomość. Obrót bonusem i depozytem też nie jest szczególnie wysoki i nie ma w nim specjalnych, dodatkowych pułapek. To cieszy. 

Rejestrując się przy pomocy naszego baneru gracze mogą też uzyskać dodatkowy darmowy zakład. Kto przegapi tę możliwość traci szansę, a poza kolejnym bonusem od depozytu złożonego poprzez aplikację bukmacherską, gracze nie mogą liczyć na inne bonusy w ramach promocji na start.

Martwi też niespecjalnie ciekawa oferta bonusowa dla lojalnych graczy. Opinie o bonusach Totolotka na pewno byłyby wyższe, gdyby bukmacher zaproponował swoim klientom np. grę bez podatku

Bonus Totolotek – FAQ

Jaki jest kod promocyjny od Totolotka?

Kod promocyjny to PREZENT.

Czy muszę mieć konto stałe Totolotek, żeby skorzystać z  bonusu powitalnego?

Tak. Bukmacher wymaga od swoich graczy pełnej weryfikacji konta, aby móc skorzystać z bonusu za rejestrację od Totolotka.

Jak uzyskać  bonus powitalny oferowany przez Totolotek?

Należy zarejestrować się, zweryfikować konto i złożyć depozyt w wysokości co najmniej 20 złotych. Następnie gracz musi obrócić pierwszy depozyt.  Maksymalna kwota, która podlega bonusowi to 1000 zł.

Na czym polega obrót w ofercie Totolotek bonus powitalny?

Gracz musi zagrać kupony za trzykrotność pierwszej wpłaty i otrzymanego bonusu. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1,35, a gracz na kuponie musi zawrzeć co najmniej trzy mecze.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego od Totolotka?

Musisz zarejestrować się poprzez baner na naszej stronie. Następnie zweryfikować konto, wejść w sekcję „wpłaty” i „kod bonusowy”. Tam należy wpisać kod.

Co daje kod bonusowy od Totolotka?

Dzięki niemu dostaniesz darmowy zakład w wysokości 25 złotych.

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi