TOTALbet Zakłady Bukmacherskie – Recenzja, Opinie Graczy i Oferta

 

NotaA
LicencjaPL
Stronatotalbet.pl
Mobile / LIVETAK / TAK
BONUS500 PLN lub 25 PLN
Kod promocyjnyPREZENT

Podstawowe informacje o TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

Firma Totalbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. należy do najmłodszych w Polsce podmiotów umożliwiających typowanie wyników za pieniądze. Licencję ministra finansów na działalność stacjonarną otrzymała w styczniu 2018 r., a na przyjmowanie zakładów online – w marcu. Oficjalnie ruszyła 2 lipca.
Operator kontrolowany jest przez Zbigniewa Benbenka – multimilionera, znanego przedsiębiorcę z branży medialnej i hazardowej. Należy do niego Grupa ZPR Media S.A., która skupia m.in. tabloid „Super Express”, miesięcznik „Murator”, dwie stacje telewizyjne (w tym Fokus TV) i kilka rozgłośni radiowych (w tym Radio Eska i Radio Plus). Formalnie bukmacherem zarządza natomiast prezes Tomasz Szakiel.
Polski Totalbet nie ma nic wspólnego z rumuńskim oorganizatorem zakładów sportowych o tej samej nazwie. Co ciekawe firma Bembenka pierwotnie nazywała się Vitabet. Nazwę zmieniono we wrześniu 2017 r. (spółka powstała w lutym tamtego roku).
Choć Totalbet ma zezwolenie również na organizowanie zakładów w punktach stacjonarnych, dotąd nie uruchomił żadnego z nich. Spekuluje się, że pierwsze takie miejsca zostaną otwarte w Warszawie i Krakowie.
Operator wprowadził kilka nowości. Jedną z nich jest szybka rejestracja. By móc obstawiać wyniki, wystarczy podać podstawowe dane. Natomiast pełna rejestracja, łącznie z przesłaniem skanu dowodu osobistego, musi nastąpić w ciągu 90 dni. Ta druga konieczna jest do tego, by wypłacać wygrane.
Na razie typerzy mogą obstawiać wyniki tylko przez stronę. Ta ostatnia dostępna jest też na urządzeniach mobilnych. Bukmacher ma wkrótce udostępnić aplikację na smartfony i tablety z Androidem, a w przyszłości – z iOS-em.

 

Totalbet – bonusy powitalne

Nowym graczom Totalbet proponuje dwa bonusy startowe:

 • freebet,
 • premię od depozytu.

Pierwszy ma wartość 25 zł. Jego otrzymanie nie wymaga zasilenia konta depozytowego. Trzeba natomiast przejść pełną rejestrację i obstawić kupon z kursem minimalnym 2,00.
Wygrana nie podlega warunkowi obrotu, czyli można ją od razu przelać na konto gracza i zlecić wypłatę na rachunek bankowy.

Druga promocja polega na podwojeniu pierwszej wpłaty. Limit premii na użytkownika wynosi 500 zł.
Aktywacja bonusu wymaga obstawienia min. dwóch różnych kuponów z łącznym kursem minimalnym 2,00 na kwotę pierwszej wpłaty. Jeśli więc wnieśliśmy depozyt o wartości 500 zł, to możemy zagrać np. dwa razy po 250 zł.
Kwota bonusu podlega warunkowi obrotu w ciągu 60 dni od jej przyznania. Należy to zrobić sześciokrotnie. Na każdym kuponie muszą być min. trzy zdarzenia, a wymagany kurs całkowity nie może być niższy niż 2,00.
Trzeba przyznać, że na tle konkurencji Totalbet ma bardzo wysokie wymagania dotyczące wypłaty bonusu powitalnego.


TOTALbet Zakłady Bukmacherskie – Recenzja, Opinie Graczy i Oferta
Zobacz więcej na Totalbet

Oferta zakładów bukmacherskich Totalbet

Klient może zawierać zakłady przedmeczowe oraz na żywo, pojedyncze, akumulowane i systemowe. Do wyboru ma kilkanaście dyscyplin, w tym bardzo niszowe w Polsce pesapallo (narodowy sport Finlandii).
Najszersza oferta zakładów Totalbet dotyczy piłki nożnej. Gracz może typować zarówno najpopularniejsze rozgrywki, jak i te mniej znane, a nawet egzotyczne typu liga omańska, gibraltarska. Są też zakłady na mecze amatorów z kilku krajów (Anglia, Austria, Niemcy, Dania).
Standardowo Totalbet proponuje także zakłady na wydarzenia polityczne. Znajdziemy tam również e-sport oraz zakłady specjalne odnoszące się do konkretnej osoby (zawodnika, trenera) czy drużyny. Oferta zakładów ze specjalistycznymi podtypami jest dość rozbudowana.

To, czym na tle konkurencji wyróżnia się Totalbet, jest opcja cash-out, czyli możliwość zamknięcia kuponu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń widniejących na postawionym kuponie. W ten sposób typer może zminimalizować straty (gdy widzi, że ma małe szanse na pomyślne rozstrzygnięcie obstawionych zdarzeń) lub zmaksymalizować wygraną (gdy pomyślnie wytypował np. cztery z pięciu wyników, a piąty mecz jeszcze się nie rozpoczął).
U innych legalnych operatorów zakładów wzajemnych funkcja ta ma sporo ograniczeń i w praktyce przybiera karykaturalną postać. W Totalbecie cash-out działa tak jak u zachodnich bukmacherów.

Drugim wyróżnikiem oferty zakładów bukmacherskich Totalbet jest opcja Total Boost. Chodzi o zakład specjalny z bardzo atrakcyjnym kursem obejmujący więcej niż jedno zdarzenie (np. drużyna A wygra i w meczu padnie więcej niż x goli). Codziennie dotyczy on innego wydarzenia.

Metody wpłat w Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Klient Totalbetu może złożyć depozyt na różne sposoby. Żaden nie jest obarczony prowizją ze strony organizatora zakładów. Wpłaty odbywają się:

 1. Szybkim przelewem (ich operatorami są PayU i Dotpay)
 2. Kartą płatniczą Visa lub MasterCard
 3. Portfelem elektronicznym (Visa Checkout, Masterpass; w planach – Skrill i Neteller)
 4. Blikiem (pośrednicy to PayU i Dotpay)
 5. Kodem Paysafecard

Wypłaty realizowane są na rachunek bankowy gracza przelewem zwykłym. Zatem na zaksięgowanie wygranej czeka się maksymalnie jeden dzień roboczy (dyspozycje złożone do godz. 10 w dzień roboczy wykonywane są jeszcze tego samego dnia).

Bonusy lojalnościowe Totalbet

Dla stałych klientów firma Zbigniewa Benbenka przygotowała dwie promocje:

 • Total Bonus
 • Bezpieczny Zakład.

Pierwsza dotyczy kuponów akumulowanych i polega na powiększeniu wygranej o 5-30 proc. w zależności od liczby poprawnie obstawionych zdarzeń. By otrzymać bonus, należy wytypować na jednym kuponie minimum pięć wyników po kursie co najmniej 1,20. Wygrana zostanie zwiększona o:

 • 5 proc. – w przypadku kuponu z pięcioma zdarzeniami,
 • 10 proc. – za sześć zdarzeń,
 • 15 proc. – za siedem zdarzeń,
 • 20 proc. – za osiem zdarzeń,
 • 25 proc. – za dziewięć zdarzeń,
 • 30 proc. – za 10 i więcej zdarzeń.

Gracze obstawiający zakłady akumulowane mogą również korzystać z safebetu. W przypadku przegranej bukmacher odda im postawione pieniądze. Jednak zrobi to pod kilkoma warunkami:

 • kupon zawiera min. 10 zdarzeń,
 • gracz postawił min. 10 zł,
 • każde z wytypowanych zdarzeń miało kurs min. 1,20.

Uwaga! Na kuponie może być tylko jedno przegrane zdarzenie. Ponadto żadne zdarzenie z kuponu nie może zostać odwołane.


TOTALbet Zakłady Bukmacherskie – Recenzja, Opinie Graczy i Oferta
Zobacz więcej na Totalbet

Sponsoring Totalbet

Póki co logotypu Totalbet Zakładów Bukmacherskich nie znajdziemy na koszulkach żadnej drużyny. Dotąd (połowa sierpnia) firma postanowiła wesprzeć jedno wydarzenie. Chodzi o turniej e-sportowy w Counter Strike’a.

 


fortuna

Podsumowanie
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
4.5 based on 42 votes
Bukmacher
Totalbet
Oferta
500 zł bonus powitalny + 25 zł freebet
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi