hero

Prime Show MMA: typy i kursy na galę (19 luty 2022)

Spis treści
[Rozwiń]

AKTUALIZACJA: 18 LUTEGO 2022

19 lutego 2022 roku odbędzie się premierowa gala freak fightów pod szyldem Prime Show MMA, a my nie mogliśmy przejść obok takiego wydarzenia obojętnie. Gdzie można obstawiać typy na Prime Show MMA? Jakie są kursy bukmacherskie i kto jest faworytem poszczególnych pojedynków? Gdzie można obejrzeć galę Prime Show MMA? Za mniej więcej 5 minut będziesz znał odpowiedź na te i wiele innych pytań.

Typy na Prime Show MMA: gdzie obstawiać? 

Freak fightowa gala Prime Show MMA będzie premierowym eventem federacji, na której czele stoi Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. To wydarzenie już teraz cieszy się gigantycznym zainteresowaniem kibiców i typerów w Polsce, a my nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy zostawili Was samych na pastwę losu. 

Za moment przejdziemy do kwestii, jakie typy obstawiać w trakcie gali Prime Show MMA, jednak najpierw sprawdźmy, gdzie obstawiać Prime Show MMA? Wyłączne prawa do wystawiania oferty zakładów i kursów na to wydarzenie posiada bukmacher Fortuna i tylko tam można obstawiać typy na Prime Show MMA. 

Miłośnicy sportów walki, którzy posiadają aktywne konto gracza i środki w budżecie w Fortunie po raz kolejny nie mają powodów do narzekań. Wręcz przeciwnie! Poza stałą współpracą i znakomitą oprawą wszystkich gal pod szyldem KSW i poza kursami na wyłączność na gale z serii High League, teraz do tego grona dołącza kolejna federacja freak fightów, czyli Prime Show MMA. 

Prime Show MMA: kursy bukmacherskie

Skoro wiemy już gdzie obstawiać galę Prime Show MMA, to przekonajmy się, którzy zawodnicy będą faworytami poszczególnych pojedynków. Analitycy bukmachera Fortuna wystawili już swoje kursy na wszystkie walki wieczoru, a czujni typerzy już teraz mogą odnaleźć wartościowe typy na Prime Show MMA

Kursy bukmacherskie najlepiej oddają układ sił w poszczególnych walkach i mogą sporo powiedzieć graczom, które zakłady na Prime Show MMA posiadają spore value, a które są kompletnie bez większej wartości i lepiej omijać je szerokim łukiem. Wszystkie typy i kursy pochodzą z oferty legalnego bukmachera Fortuna z dn. 16.02.2022. 

WalkaKurs na 1 zawodnikaKurs na 2 zawodnika
Paweł Całkowski – Sergiusz Zając1.452.55
Dawid “Ambro” Ambroziak – Adrian Cios1.105.81
Wiola Kotelecka – Oliwia Sadkowska1.422.65
Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Jakub “HeCmAn” Rygiel2.071.67
Alan Kwieciński – Jakub Lasik / Rafał Pazik1.204.04
Michał “Sobota” Sobolewski – Adrian “Puszbarber” Salwa1.253.56
Julia “Queen of the Black” Pelc – Aleksandra Okrzesik1.472.49
Paweł Tyburski – Łukasz Lipa1.502.41
Jaś Kapela – Ziemowit “Piast” Kossakowski4.041.20
Adrian “Medusa” Salomon – Dawid Narożny1.086.45
Adam Soroko – Damian “Stifler” Zduńczyk1.154.73
Mateusz “Muran” Murański – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński7.261.06
Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak – Marek “Lord Kruszwil” Kruszel1.273.41

Karta walk Prime Show MMA: typy na wszystkie walki wieczoru

Znając kursy od bukmachera Fortuna na poszczególne walki Prime Show MMA możemy przystąpić do typowania poszczególnych pojedynków. Z uwagi na fakt, że jest to gala freak fightowa, a dla kilku zawodników będzie to debiut w klatce, to w trakcie naszego obstawiania Prime Show MMA nie bierzemy pod uwagę jedynie kursów od Fortuny, ale również doświadczenie poszczególnych zawodników w klatce oraz ich warunki fizyczne. 

Mamy nadzieję, że dzięki temu nasze typy okażą się w zdecydowanej większości prawidłowe i zagwarantują nam wysokie wygrane na kuponach. Oto nasze typy bukmacherskie na galę Prime Show MMA. 

Typy na walkę “Kamerzysta” - “Kruszwil”

W tej walce zgadzamy się z analitykami bukmachera Fortuna i również przewidujemy pewną wygraną “Kamerzysty” po kursie 1.27. Co prawda to ten drugi może pochwalić się już pewnymi doświadczeniami w klatce, gdyż stoczył jeden, zwycięski pojedynek na jednej z konkurencyjnych gal freak fightów, jednak wszystkie pozostałe elementy przemawiają za “Kamerzystą”. Szczególne znaczenie powinny mieć warunki fizyczne. “Kamerzysta” jest aż o 11 cm wyższy i znacznie cięższy od swojego rywala i naszym zdaniem to przeważy szalę zwycięstwa na jego korzyść. 

Nasz typ Kurs
Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak1.27 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę Kapela - “Piast”

To starcie reklamowane jest jako wojna światów, czyli pojedynek byłego pracownika prawicowych mediów państwowych “Piasta” z posiadającym mocno lewicowe poglądy Jasiem Kapelą. “Piast” jest o dekadę młodszy i o 14 cm wyższy od swojego rywala. Wszystko tutaj przemawia na korzyść Kossakowskiego, dlatego typujemy wygraną “Piasta” po kursie 1.20 od bukmachera Fortuna. 

Nasz typ Kurs
Ziemowit "Piast" Kossakowski1.20 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę “Ambro” - Cios

Zawodnicy dysponują niemalże identycznymi warunkami fizycznymi, jednak zdecydowanym faworytem według analityków Fortuny jest tutaj “Ambro”. Trudno się dziwić. Ambroziak trenuje sporty walki od kilku lat i ma za sobą udział w wielu galach, podczas gdy Cios dopiero wchodzi do świata MMA. Kurs 1.10 od Fortuny nie pozostawia tutaj cienia wątpliwości kto jest lepszy, więc również i my typujemy pewny triumf “Ambro”. 

Nasz typ Kurs
Dawid "Ambro" Ambroziak1.10 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę “Soroko” - “Stifler”

Bukmacher Fortuna płaci po kursie 1.15 za zwycięstwo “Soroko”, a nam nie pozostaje nic innego, jak tylko przychylić się do takiego typowania. “Soroko” jest o 10 cm wyższy od swojego rywala i powinien to wykorzystać, natomiast z racji warunków fizycznych obu fighterów (200 cm vs 190 cm) może to być jeden z najciekawszych pojedynków wieczoru. 

Nasz typ Kurs
Adam Soroko1.15 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę “Ztrolowany” - "HeCmAn"

W tej walce ujrzymy w klatce blisko 300 kg żywej wagi i już samo to zapowiada kapitalny bój. “Ztrolowany” ma 192 cm wzrostu i waży 110 kg, z kolei jego rywal mierzy 197 cm wzrostu i wniesie do klatki aż… 175 kg! Ztrolowany ma już pewne doświadczenia na gali freak fightów, jednak jeśli debiutujący w klatce "HeCmAn" nie spali się i trafi go na początku, to powinien rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. Typujemy triumf "HeCmAna" po kursie 1.67 od Fortuny. 

Nasz typ Kurs
Jakub "HeCmAn" Rygiel1.67 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę Wiola Kotelecka - Aleksandra Okrzesik 

Pierwotną rywalką Koteleckiej miała być Klaudia Kamińska, jednak względy zdrowotne nie pozwoliły jej stanąć do walki. W ostatnim momencie organizatorzy Prime Show MMA znaleźli jednak zastępstwo dla Kamińskiej, a do klatki w sobotę wejdzie… jej kuzynka Oliwia Sadkowska. Celebrytka twierdzi co prawda, że powołanie last minute nie jest dla niej problemem, gdyż trenowała przed swoją marcową walką dla innej federacji freak fightów, natomiast my przewidujemy pewny triumf Koteleckiej po kursie 1.42.

Nasz typ Kurs
Wiola Kotelecka1.42 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę “Muran” - “Don Kasjo”

Życiński nie po to zakładał własną federację, żeby podczas pierwszej gali dostać oklep od dysponującego znacznie gorszymi warunkami fizycznymi Murańskiego. “Don Kasjo” jest o 10 cm wyższy i ma aż o 22 cm większy zasięg ramion, a biorąc pod uwagę fakt, że walka odbędzie się na zasadach boksu powinno to mieć gigantyczne znaczenie. Jeśli Kasjusz nie zlekceważy przygotowań i podejdzie do rywala z respektem, to spokojnie wygra ten pojedynek. I taki jest nasz typ po kursie 1.06 od bukmachera Fortuna. 

Nasz typ Kurs
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński1.06 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę “Medusa” - Narożny

“Medusa” od lat ćwiczy ju-jitsu i ma na koncie dwie wygrane walki w klatce podczas poprzednich gal konkurencji. Największym życiowym osiągnięciem o 10 lat starszego Narożnego jest póki co założenie discopolowego zespołu “Piękni i młodzi” i nie wróżymy mu sukcesu w tym starciu. Wygra “Medusa” po kursie 1.08 od bukmachera Fortuna. 

Nasz typ Kurs
Adrian "Medusa" Salamon1.08 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy na walkę “Sobota” - "Puszbarber"

To chyba jedyna walka podczas gali Prime Show MMA, gdzie analitycy bukmachera Fortuna faworyzują zawodnika o znacznie gorszych warunkach fizycznych. Sobolewski ma bowiem 45 wiosen na karku i jest o 24 lata starszy od rywala, a przy niemal równym wzroście jest także o 60 kg lżejszy od od Puszbarbera. Przychylamy się do typowania Fortuny i obstawiamy, że Sobota zamęczy swojego gorszego kondycyjnie rywala i wygra po kursie 1.25. 

Nasz typ Kurs
Michał "Sobota" Sobolewski1.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Zakłady bukmacherskie Prime Show MMA: typy od ekipy Bukmacher-Legalny

Powyżej przedstawiliśmy Wam nasze typy bukmacherskie na wszystkie walki Prime Show MMA, a teraz nadszedł czas najwyższy, aby zaprezentować Wam nasz kupon, jaki my gramy w Fortunie przed tą galą. 

Nietypowo, na naszym kuponie nie obstawiamy zakładu SOLO, lecz gramy dwa typy na Prime Show MMA. Obstawiamy bowiem wygraną “Piasta” Kossakowskiego nad Jasiem Kapelą po kursie 1.25, triumf Wioli Koteleckiej nad Oliwią Sadkowską po kursie 1.42 oraz wygraną Adama Soroko nad Stiflerem po kursie 1.15. Łącznie daje nam to kurs 1.96 i tak właśnie prezentuje się nasz kupon na galę Prime Show MMA. 

Nasz kupon Kurs
AKO: zwycięstwa Piasta, Koteleckiej i Soroko1.96 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Co do pierwszej walki to trudno nam sobie wyobrazić, aby pomimo swojej nieprzewidywalności w każdym aspekcie Kapela potrafił zaskoczyć znacznie wyższego i bardziej wysportowanego “Piasta”. 

Z kolei co do drugiego typu na naszym kuponie nie mamy właściwie większych wątpliwości. Kotelecka miała pierwotnie walczyć z inną rywalką, na której miejsce w ostatnim momencie wskoczyła Oliwia Sadkowska. Rytm treningowy oraz warunki fizyczne przemawiają jednak zdecydowanie na korzyść tej pierwszej, która nie powinna mieć większych problemów.

W przypadku naszej ostatniej selekcji na kuponie Soroko dysponuje znacznie lepszymi warunkami fizycznymi (10 cm więcej wzrostu i znacznie większy zasięg ramion) i według nas nie będzie miał problemów z rozstrzygnięciem tego pojedynku na swoją korzyść.

Jak zgarnąć darmowy bonus obstawiając typy na Prime Show MMA?

Tak jak wspominaliśmy przed momentem wyłączność na obsługiwanie zakładów bukmacherskich w trakcie Prime Show MMA ma serwis Fortuna. Jest to bukmacher w 100% legalny, a rejestrując w nim konto i wpłacając depozyt gracz działa całkowicie zgodnie z polskim prawem. 

Mało tego! Typerzy, którzy do tej pory nie posiadają konta gracza u bukmachera Fortuna mogą zarejestrować się przed galą i obstawiać typy na Prime Show MMA bez ryzyka utraty środków z własnego budżetu! Jak tego dokonać? To łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać!

Wszystko co należy zrobić, to wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści PREZENTF w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego podczas zakładania konta. Gracze, którzy to uczynią otrzymają powitalny pakiet promocyjny składający się z aż trzech bonusów na start, a jeden z nich gwarantuje obstawianie zakładów na galę Prime Show MMA bez ryzyka!

  • Zakład bez ryzyka 600 PLN - postaw pierwszy kupon w Fortunie tuż po rejestracji (np. typy na Prime Show MMA), a jeśli Twój zakład będzie przegrany, wówczas cała stawka wróci do Ciebie na konto. Maksymalny cashback bonus to aż 600 PLN, a Fortuna wymaga obrotu darmowymi środkami 1x, zanim będzie można je wypłacić.
  • Bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 2100 PLN - dokonaj pierwszej wpłaty min. 10 PLN na swoje konto gracza w Fortunie, a bukmacher automatycznie podwoi wpłaconą kwotę. Maksymalny bonus do zgarnięcia w ramach tej promocji to aż 2100 PLN, a darmowe środki można wykorzystać na dowolne kupony z oferty zakładów sportowych Fortuny. 
  • Freebet bonus 20 PLN - najniższy, choć wcale nie najmniej lubiany przez samych graczy powitalny bonus od Fortuny. Dzieje się tak za sprawą tego, że aby go otrzymać nie trzeba wpłacać depozytu, ani… tak naprawdę nic nie trzeba robić! Wystarczy rejestracja konta w Fortunie, a darmowy freebet bonus pojawi się automatycznie w budżecie gracza. Co można za niego zagrać? Wszystko - chociażby typy na Prime Show MMA!
  • Standardowy bonus powitalny 2620 PLN
  • Bonus powitalny z naszym kodem promocyjnym 2720 PLN
KOD PREZENTF
ODBIERZ 2720 PLN

Jeszcze raz przypominamy, że aby zgarnąć dokładnie taki powitalny pakiet promocyjny od Fortuny należy wpisać nasz kod bonusowy PREZENTF w odpowiednie pole formularza w trakcie rejestracji. 

Gdzie oglądać galę Prime Show MMA?

Pomimo, że do gali Prime Show MMA pozostało jeszcze nieco czasu, to już teraz wiadomo, że to wydarzenie będzie cieszyło się gigantycznym zainteresowaniem nie tylko typerów obstawiających zakłady na stronach legalnych bukmacherów, ale również fanów, którzy ściskają kciuki za poszczególnych fighterów. 

Kibice, którzy chcą obejrzeć swoich ulubieńców w akcji mogą rzecz jasna 19 lutego 2022 roku wybrać się do łódzkiej hali Atlas Arena. Najtańsze wejściówki na trybuny kosztują 70 PLN, a najlepsze miejsca na widowni to koszt rzędu 250 PLN. Ze znacznie większym wydatkiem muszą się liczyć fani, którzy chcą mieć miejsca na płycie blisko klatki. Koszt takich biletów zaczyna się od kwoty 150 PLN, a za najlepsze wejściówki trzeba zapłacić nawet 1000 PLN. 

Rzecz jasna włodarze Prime Show MMA przygotowali również coś dla fanów, którzy wolą obejrzeć komplet walk na ekranie swojego komputera. Najtańszy dostęp do gali w systemie PPV to koszt 29,99 PLN, natomiast dopłacając kolejnego “piątaka” można kupić wersję premium, w której widzowie będą mieli dostęp do strefy cringe, gdzie największe gwiazdy polskiego Internetu będą dzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi kolejnych walk w trakcie Prime Show MMA. 

Prime Show MMA: zapowiedź gali

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jeśli za jakieś 1000 lub 2000 lat Ziemia zostanie najechana przez jakąś obcą cywilizację, to tak jak Francja i Włochy będą zapamiętane jako nacje z doskonałą kuchnią, Niemcy będą słynąć z doskonałych samochodów, tak my zapiszemy się w historii świata jako wielbiciele disco polo i freak fightów. 

Praktycznie każdego miesiąca powstaje w naszym kraju nowa federacja freak fightowa, a granice dobrego smaku i gustu zostają przesuwane coraz dalej i dalej. Polacy zakochali się w walkach streamerów, youtuberów, instagramerów i wszelkiej maści internetowych celebrytów, a skoro jest popyt, to jest również i podaż. 

Najnowszy twór na polskiej scenie freak fightów to federacja Prime Show MMA. Jej samozwańczym włodarzem został Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, a jego osoba jest niemal gwarantem, że na brak emocji i adrenaliny unoszącej się nad klatką nie będziemy narzekać. 

Prawa do oferty zakładów oraz kursów na galę Prime Show MMA posiada na wyłączność legalny bukmacher Fortuna, więc jeśli posiadacie jakieś wartościowe typy na galę Prime Show MMA, to radzimy dokładnie przeczytać nasz artykuł, z którego dowiecie się jak obstawiać Prime Show MMA zakłady bukmacherskie bez ryzyka utraty środków z własnego budżetu. 

Typy i kursy na Prime Show MMA: pytania i odpowiedzi

Galę zaplanowano na 19 luty 2022. Wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, a pierwsza walka wieczoru rozpocznie się o godz. 19:00.

Masz dwie opcje – albo na żywo w hali, albo za pośrednictwem Internetu dzięki transmisji PPV. Szczegóły i ceny w tekście.

Wyłączność na oferowanie kursów i zakładów na Prime Show MMA posiada legalny bukmacher Fortuna.

Wystarczy skorzystać z promocji na start od bukmachera Fortuna, a jeśli typy na Prime Show MMA będą błędne, wówczas aż do 600 PLN wróci na konto gracza.

My gramy podwójny kupon AKO o kursie łącznym 1.64. Więcej szczegółów dotyczących naszego typowania odnajdziesz w artykule powyżej.

Najlepsze oferty dla Ciebie

Typy bukmacherskie