PZBuk Kod Promocyjny. Bonus powitalny, promocje i bonusy dla graczy.

PZBUK Kod BonusowyPREZENTPZB
Bonus od wpłaty100% bonusu do 500 PLN
Dodatkowy bonus100 PLN ekstra korzystając z naszego kodu
Za rejestrację20 tys. punktów w programie lojalnościowym
Kombodoładowanie+15% do wygranych zakładów
Min. depozyt by dostać bonus100 PLN
Czas na obrót60 dni
Min. wpłata22 PLN

Grafika przedstawia fana cieszącego się oraz ofertę powitalną bukmachera PZBuk

Czy warto odebrać Kod bonusowy PZBuk w 2020?

Warto! Kliknij i odbierz swój kod bonusowy PREZENTPZB

Polskie Zakłady Bukmacherskie jak każdy bukmacher starający się o palmę pierwszeństwa w rankingu zakładów bukmacherskich oferuje szereg promocji i bonusów dla swoich klientów. Na celowniku firm bukmacherskich są szczególnie nowi gracze. O tych, którzy posiadali już konta u innych bukmacherów i korzystali już z oferty promocyjnej, aż tak się nie boimy. Przetestowali już różne inne promocje bukmacherów z polskiego rynku i pewnie mało co doświadczonych graczy może zaskoczyć. Jednak ci mniej doświadczeni typerzy powinni pamiętać, że promocje bukmacherskie to nie rozdawanie pieniędzy i każdy bonus przyznawany przez bukmacherów ma swoje warunki, które gracz musi spełnić, żeby z niego skorzystać. Bardzo ważne jest to, żeby przed skorzystaniem z promocji dowiedzieć się jakie są jej warunki i tak skalkulować ewentualny w niej udział, żeby żaden gracz nie czuł się rozczarowany. 

Warto jeszcze zaznaczyć, że PZBuk to legalny bukmacher w Polsce, który posiada koncesję na działalność w internecie. Bukmacher musi zatem dochowywać wysokich standardów, które są wymogiem uzyskania dokumentu uprawniającego do prowadzenia biznesu w branży hazardowej.

Gracz nie musi się też obawiać, że korzystając z usług tego szwedzkiego bukmachera w jakikolwiek sposób łamie ustawę hazardową. Jeśli gracz nie łamie regulaminu (a bukmacher przygotował też odpowiednie zabezpieczenia), to gra w PZBuk nie jest karalna dla klientów, którzy grają z terytorium Polski. 

Czy warto skorzystać z bonusu powitalnego bukmachera PZBuk?

Na pierwszy ogień sprawdźmy jak prezentuje się bonus powitalny od PzBuk. Bonus na start to typowa promocja każdego bukmachera i to ona ma zachęcić gracza do przejścia procedury rejestracyjnej i postawieniu pierwszych kuponów z oferty PZBuk, a w konsekwencji pozostania z bukmacherem na stałe. 

Trzeba przyznać, że bukmacher PZBuk znacznie poprawił swoją ofertę bonusu powitalnego w porównaniu do swoich propozycji tuż po debiucie w Polsce, ale na pewno nie jest to najwyższa oferta na polskim rynku.

Bonus za rejestrację od PZBuk przyznaje w bardzo popularnej formie bonusu od depozytu. Promocja od PZBuk dostępna jest dla nowych klientów, czyli tych, którzy dopiero założyli konto, ale też dla tych graczy, którzy do tej pory nie skorzystali z żadnej oferty powitalnej, która była dostępna wcześniej. 

Bonus powitalny od PZBuk przyznawany jest w zależności od wysokości pierwszego dokonanego depozytu. Bonus jest dostępny dla graczy, którzy wpłacili między 100 zł a 500 zł. 

Gracz, żeby otrzymać bonus musi poprawnie zweryfikować swój numer telefonu, dokonać wspomnianego depozytu oraz w trakcie dokonywania wpłaty aktywować bonus. 

Jak wypłacić bonus na start w PZBuk?

Bonus już jest na naszym koncie, ale jak go wypłacić? To nie takie proste, bo PZBuk wymaga aż pięciokrotnego obrotu. I to nie tylko bonusem, ale też wpłaconym przez gracza depozytem. Oznacza to, że przy minimalnej kwocie uprawniającej do uzyskania bonusu na start od PZBuk, czyli 100 zł – należy zagrać zakłady bukmacherskie za co najmniej 1000 zł (500 zł depozyt i 500 zł bonus), a jeśli ktoś wpłaci maksymalną kwotę, czyli 500 zł – to musi zagrać zakłady bukmacherskie aż za 5000 zł (2500 zł za bonus i 2500 zł za depozyt). 

To spore sumy, a do tego dochodzi jeszcze warunek obrotu na kuponach, których kurs minimalny to 2,00 i muszą być to zakłady wielokrotne. 

Czas na dokonanie obrotu jest nieco dłuższy niż u innych bukmacherów i wynosi 60 dni.

Jak odebrać Kod bonusowy PZBuk?

Kod promocji od PZBuk i naszego portalu umożliwi odebranie jeszcze jednej niespodzianki. Należy jednak pamiętać o tym, żeby kod promocji od PZBuk wpisać podczas rejestracji, a hasło które uprawnia do odbioru dodatkowego bonusu to: PREZENTPZB.

Jeśli gracz dochowa tego warunku może odebrać 20 tys. punktów w programie lojalnościowym. Punkty można wymienić w sklepie na portalu bukmachera, a kwota punktów przyznana przez nasz portal wspólnie z PZBuk pozwala na to, żeby wymienić je na darmowy zakład w kwocie 100 zł. Kupon musi posiadać co najmniej dwa wydarzenia o łącznym kursie co najmniej 2,00.  

Grafika prezentuje zrzut ze strony pzbuk oferty darmowego zakładu na start

Przed wypłatą środków na swoje konto w banku należy obrócić trzykrotnie wpłatę oraz bonus na zakładach wielokrotnych o dowolnej stawce, z minimum dwoma wydarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2,00.

Sklep PZBuk – program lojalnościowy

Darmowy zakład to nie wszystko co można znaleźć w sklepie bukmachera. Można w nim wymieniać nie tylko punkty za rejestrację otrzymane za wpisanie naszego kodu promocji i hasła PREZENTPZB, ale też za inne działania, które promuje bukmacher. Punkty w programie lojalnościowym można dostać m.in. za: zawieranie zakładów czy wpłatę środków na konto bukmachera, codzienne logowanie, pełną weryfikację przy rejestracji, a także za pierwszą wypłatę.

Poza freebet od PZBuk punkty można wymieniać na dodatkowe bonusy od wpłaty i środki bonusowe, a aktualne ceny (w punktach) i wszystkie aktualne promocje można sprawdzić na stronie bukmachera. 

Kombodoładowanie od PZBuk

To promocja od PZBuk, która daje szanse na większe wygrane przy zakładach akumulowanych. Za każdy dołożony mecz do kuponu singlowego bukmacher dorzuca procent do wygranej. Już dwa spotkania dają skromy dodatek do podstawowej wygranej – czyli 1 % i aż do sześciu meczów na zakładzie bukmacherski dodatkowe wygrane rosną o skromny procent. Między siedmioma a dziesięcioma meczami, to już zysk w wysokości 10 %, a jeszcze więcej meczów to 15% więcej do wygranej.  

Jednak nie wszystkie mecze i inne wydarzenia, które są w ofercie PZBuk, zaliczają się do tej promocji. Kombodoładowanie obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na następujące ligi piłkarskie: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport.

Co ważne wygrana nie podlega obrotowi

Grafika przedstawia zrzut ze strony internetowej PZBuk

Komborakieta od PZBuk

To bardzo podobna oferta do Kombodoładowania, ale związana jest z rozgrywkami tenisowymi. Tutaj też w zależności od dokładania kolejnych meczów do kuponu rośnie ewentualny wzrost wygranej. I tak:- zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %.

W tej promocji od PZBuk bukmacher jednak przyjął, że każdy mecz na kuponie musi mieć kurs bukmacherski co najmniej 1,50, a to bardzo ogranicza szanse na wygranie takiego wielokrotnego kuponu. Również w tym przypadku wygrana nie podlega obrotowi

Czy PZBuk oferuje Cashout?

Bukmacher PZBuk jako jeden z kilku bukmacherów umożliwia swoim graczom ścisłą kontrolę swoich kuponów. Opcja cashout pozwala bowiem na wcześniejsze zamknięcie kuponów – jeszcze zanim wszystkie mecze zostaną zakończone. Pozwala to graczom minimalizować straty jeśli mecze nie idą po myśli typerów, ale też spowodować to, że gracz wygra, ale znacznie mniej niż jakby poczekał do końca. Jednak trzeba pamiętać, że opcja cashout nie jest dostępna zawsze i bukmacher podchodzi indywidualnie do każdego kuponu, a czas na skorzystanie z oferty jest ograniczony. 

PZBuk – rejestracja konta. Jak otworzyć konto by otrzymać bonus na start?

Rejestracja konta na stronie PZBuk to obowiązek, który leży po stronie gracza. Bez tego nie można ani wpłacić środków, ani typować meczów, ani korzystać z bonusów. Co więcej bonusy powitalne należy aktywować w trakcie rejestracji, czyli kliknąć w odpowiednie zgody na udział w promocjach w formularzu. Gracze, którzy chcą skorzystać z naszego kodu promocji przygotowanego wspólnie z PZBuk (hasło: PREZENTPZB) muszą też pamiętać o tym, żeby wpisać kod w trakcie procedury rejestracji. Jeśli gracz o tym zapomni, to niestety nie będzie mógł skorzystać z oferty powitalnej na darmowy zakład w wysokości 100 zł. 

Jak zatem wygląda procedura zakładania konta u bukmachera PZBuk?  Gracz musi wybrać login i hasło, których będzie używał podczas gry, a także e-mail i numer telefonu. Dalsze kroki to podanie imienia i nazwiska, adresu i daty urodzenia, a także numeru dowodu osobistego. 

PZBuk nie oferuje konta tymczasowego, a więc gracz od razu musi przejść przez procedurę weryfikacji, która jest niestety bardziej skomplikowana niż u innych bukmacherów działających legalnie w Polsce. Należy przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty) potwierdzający dane osobowe. Po pozytywnej weryfikacji gracz może już korzystać z konta i wpłacić pieniądze, które potrzebne są do zawierania zakładów bukmacherskich z oferty PZBuk. W tym z oferty bonusowej przygotowanej przez PZBUk.

Jednak, żeby wypłacić pieniądze z wygranych, należy dodatkowo zweryfikować swój rachunek bankowy. W tym celu należy przesłać do bukmachera PZBuk wyciąg bankowy nie starszy niż trzy miesiące.
W  wyciągu powinny znajdować się takie dane jak:  – logo banku, – adres zamieszkania, – imię i nazwisko gracza, – data wyciągu. PZBuk jako jedyny bukmacher wydłuża w ten sposób procedurę rejestracji, bo pozostali bukmacherzy weryfikują numer bankowy gracza poprzez konieczność dokonania przelewu z konta bankowego. 

Grafika przedstawia ofertę powitalną PZBuk z bonusem 100zł extra od bukmacher-legalny.pl

PZBuk – metody płatności

PZBuk ma w swojej ofercie darmowe zakłady (m.in. po wpisaniu kodu promocji: PREZENTPZB) jednak w praktyce i tak najpierw gracze muszą wpłacić środki, żeby móc w przyszłości odebrać darmowe zakłady. 

Bukmacher PZBuk udostępnił darmowe, szybkie i bezpieczne przelewy poprzez systemy: Dotpay, Przelewy24 czy tpay.com. Możliwe są też transfery środków z użyciem kart Visa i Mastercard oraz poprzez Blika.

Minusem jest to, że minimalny próg wpłaty to 22 zł. Trzeba jednak pamiętać o tym, że skorzystanie z oferty bonusu powitalnego od PZBuk możliwe jest tylko wtedy, gdy wpłacimy na konto bukmachera co najmniej 100 zł.  

Bonusy i promocje PZBuk – podsumowanie

Bukmacher PZBuk jest już na polskim rynku od końca 2018 roku, to sporo czasu, żeby przygotować optymalną ofertę bonusową dla swoich graczy. Ci, którzy pamiętają początki działania bukmachera w Polsce wiedzą, że ówczesna oferta bukmachera była po prostu słaba. Jednak PZBuk zdał sobie sprawę z tego jak ważne są ciekawe promocje na start dla polskich graczy i dość szybko bonusy powitalne w ofercie PZBuk zostały urozmaicone i co najważniejsze podwyższone. Obecna oferta na start nie rzuca na kolana, ale też trudno kręcić nosem. Bukmacher proponuje bonus od depozytu w kwotach od 100 zł do 500 zł. Maksymalny bonus plasuje jednak bukmachera co najwyżej w środku stawki na polskim rynku. Obrót też nie należy do skromnych, bo gracz musi zagrać zakłady za pięciokrotność bonusu i wpłaconego depozytu. To naprawdę spore kwoty.

Jeśli, któryś z graczy czuje niedosyt proponujemy coś co na pewno poprawi humor. Każdy kto wpisze w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny PREZENTPZB może liczyć na dodatkowy darmowy zakład w kwocie 100 zł. Zakład trzeba odebrać w sklepie na portalu bukmachera, bo po wpisaniu kodu klient PZBuk otrzymuje punkty lojalnościowe.

Pozostałe promocje PZBuk to promocje związane z dodatkowymi wygranymi na kupony akumulowane. Bukmacher promuje w ten sposób ofertę na wybrane ligi piłkarskie, e-sport i tenis. Dodatkowe bonusy też jednak nie są najwyższe na rynku, ale można wygrać od kilku do kilkunastu procent (a w przypadku tenisa nawet do 30% więcej).  Promocje na zakłady akumulowane na pewno cieszą jednak szczególnie początkujący gracze powinni zdawać sobie sprawę z tego, że z każdym dodanym meczem szanse na wygraną takiego kuponu drastycznie maleją, a co za tym idzie bukmacher znacznie mniej ryzykuje oferując dodatkowe „procenty”.

Grafika przedstawia ofertę powitalną PZBuk z bonusem 100zł extra od bukmacher-legalny.pl

Zakłady Bukmacherskie PZBuk – bonusy i promocje FAQ

Jak uzyskać bonus powitalny od PZBuk?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt. Jeśli gracz wpłaci między 100 zł a 500 zł dostanie bonus powitalny od PZBuk.

Czy muszę przesłać skany dowodu tożsamości, żeby uzyskać bonus powitalny w PZBuk?

Tak. Bukmacher PZBuk od razu weryfikuje swoich graczy i należy przesłać skan dowodu już w trakcie procedury rejestracyjnej. Dopiero przy wypłacie środków bukmacher wymaga dodatkowo przesłania wyciągu bankowego.

Co otrzymam w ramach bonusu powitalnego od PZBuk?

Bukmacher przeleje na saldo bonusowe równowartość wpłaty gracza. 

Na czym polega obrót bonusem powitalnym od PZBuk?

Aby wypłacić bonus należy dokonać pięciokrotnego obrotu depozytem i bonusem.
Zakłady muszą być wielokrotne (co najmniej dwa zdarzenia) oraz posiadać łączny kurs wynoszący co najmniej 2,00.

Ile czasu ma gracz na obrót depozytem bonusem w PZBuk?

Gracz ma 60 dni na obrót depozytem i bonusem przyznanym przez bukmachera PZBuk.

Czy istnieje darmowy zakład w PZBuk?

Tak. W procesie rejestracji należy wpisać kod: PREZENTPZB. Gracz otrzyma 100 zł w ramach darmowego zakładu.

Jaki jest kod promocji w PZBuk?

Wspólnie z bukmacherem Pzbuk przygotowaliśmy kod promocji:  PREZENTPZB.

Czy darmowy zakład od PZBuk należy obrócić?

Tak. Przed wypłatą środków na swoje konto w banku należy obrócić trzykrotnie wpłatę oraz bonus na zakładach wielokrotnych o dowolnej stawce z minimum dwoma wydarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2,00.

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
4.5 based on 2 votes
Bukmacher
PZBuk
Oferta
Kod Bonusowy

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi