Co obstawiać

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 10

Fame MMA 10 - kursy.
Spis treści
[Rozwiń]

Gala Fame MMA 10  odbędzie się już 15 maja 2021 roku  – sprawdź kursy bukmacherskie na to wydarzenie i dowiedz się, co warto obstawić w tym wpisie. Walką wieczoru 10. edycji Fame MMA będzie starcie Don Kasjo z Normanem Parke. Bukmacherzy upatrują faworyta w zawodniku z Irlandii Północnej, który był jedną z największych gwiazd KSW i ma na swoim koncie występy w UFC. Podczas wydarzenia fani będą mogli obejrzeć także pojedynek w walce o pas kobiet między Kamilą Wybrańczyk a Martą Linkiewicz. W klatce spotkają się również znani YouTuberzy — Marcin Dubiel i Cezary Nykiel. To oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowało dla nas Fame MMA.

Wydarzenia spod szyldu wspomnianej organizacji ze względu na nieszablonowe zestawienia popularnych osób ze świata rozrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Można także zauważyć, że po kursy na Fame MMA sięgają gracze zakładów bukmacherskich, upatrując we wspomnianych wydarzeniach zysk. Jak wygląda karta jubileuszowej gali? Na kogo warto postawić i jak przedstawiają się kursy na poszczególnych zawodników? Zapraszamy do lektury.

Obstawiaj Fame MMA w Betclic i odbierz bonus

Od Fame MMA 7 organizacja nawiązała współpracę z Betclic. W związku z tym walki zorganizowane przez federację można obstawiać wyłącznie u wspomnianego bukmachera. Taka kooperacja powoduje, że często z okazji kolejnych edycji Fame MMA Betclic proponuje swoim graczom różne ciekawe promocje.

Obstawiając gale Fame MMA w Betclic, zyskać mogą szczególnie nowi gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta u nadmienionego bukmachera. Rejestrując się z kodem promocyjnym PREZENTBC, możesz otrzymać bonus powitalny Betclic, wyższy niż w standardzie. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymasz zakład bez ryzyka aż do 550 PLN.

Fame MMA 10 – karta walk

Fame MMA 10 to jubileuszowa gala organizacji. Nie dziwi więc wiele medialnych i interesujących zestawień, które przyciągną rzeszę widzów. Największym zaskoczeniem jest zdecydowanie występ na zbliżającej się gali Normana Parke, który jest byłą gwiazdą organizacji KSW. „Stormin” miał także okazję spróbować swoich sił w największej organizacji MMA na świecie – UFC. Jak przedstawia się kompletna karta zbliżającej się gali?

Walka wieczoru: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman Parke

  • Druga walka wieczoru: Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Walka o mistrzostwo FAME MMA kobiet: Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w wadze półśredniej: Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański

Pozostałe walki:

  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
  • Łukasz Lupa vs Gabriel „Arab” Al.-sulwi
  • Kamil „Hassi” Hassan vs Dawid „Ambro” Ambroziak
  • Piotr Pająk vs Gamou Fall
  • Mateusz Gąsiewski vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 10

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 10  z pewnością powinny zainteresować wielu graczy zakładów wzajemnych. W organizacji występują w dużej mierze osoby, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę ze sportami walki i łatwo oszacować ich poziom w porównaniu do przeciwników. Dokładając do tego atrakcyjne kursy, gracze zyskują sporą szansę na profit. Oczywiście niejednokrotnie do klatki wchodzą osoby o bardzo podobnym doświadczeniu. Wtedy pozostaje bazować na warunkach fizycznych oraz ogólnodostępnych informacjach o procesie przygotowań zawodników. Jak przedstawiają się kursy na faworytów podczas Fame MMA 10?

Zwycięzca Kurs 
D. Malczyński1.37
A. Tańcula1.05
Arab1.25
D. Ambroziak1.25
A. Roślik1.12
P. Pająk1.18
M. Gała1.82
K. Wybrańczyk 1.25
C. Nykiel1.55
N. Parke 1.65

Typy na Fame MMA 10 redakcji Bukmacher-Legalny.pl

Wraz z galą Fame MMA 10 warto przyjrzeć się najciekawszym zestawieniom tej gali. Kursy mogą skłonić niejednego gracza zakładów bukmacherskich na obstawienie niektórych strać. W związku z tym przedstawimy nasze typy na zbliżające się wydarzenie organizacji Fame MMA.

Don Kasjo vs Norman Parke

Norman Parke wygra walkę na Fame MMA 10 - obstaw w Betclic.

Zaczynamy od walki wieczoru Fame MMA 10, w której zmierzy się jedna z gwiazd organizacji – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński oraz prawdziwa gwiazda MMA na polskim podwórku Norman „Stormin” Parke. Walka odbędzie się w limicie do 83 kg na zasadach bokserskich. Don Kasjo na swoim koncie posiada wiele amatorskich walk bokserskich oraz sporo sukcesów na szczeblu krajowym. Choć Norman Parke nie jest zawodowym bokserem, to jego doświadczenie w MMA sygnuje go na bezapelacyjnego faworyta zbliżającej się walki.

Miłośnicy mieszanych sztuk walki znają z pewnością profil Irlandczyka z Północy i pamiętają jego pamiętne batalie z Mateuszem Gamrotem. Swego czasu „Stormin” był w ścisłej czołówce wagi lekkiej KSW. Warto również podkreślić, że Parke miał swój epizod w największej organizacji MMA na świecie – UFC. Mimo przewagi fizycznej Don Kasjo i ograniczenia atutów Normana Parkę formułą bokserską walki, uważamy, że zawodowy sportowiec nie pozostawi złudzeń i zainkasuje pewne zwycięstwo.

Typ redakcji Bukmacher-Legalny.pl: Norman Parke

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel

Fame MMA 10 - Marcin Dubiel wygra swoją walkę. Obstaw w Betclic.

Obu panów łączy kanał na YouTube o nazwie Team-X. Dubiel swego czasu tworzył tam kontent, a Nykiel jest jego obecnym reprezentantem. Marcin Dubiel zdołał już zadebiutować w Fame MMA, w którym przegrał z Kacprem Błońskim, który co ciekawe również był związany ze wspomnianym Team-X. Z ich aktywności na mediach społecznościowych można wywnioskować, że obaj podchodzą do walki bardzo profesjonalnie i wiele czasu poświęcają na przygotowania. W tej walce duże znaczenie będą miały dwa czynniki – warunki fizyczne i doświadczenie. Oba wspomniane względy są atutami Dubiela. Były członek Team-X ma 11 cm wzrostu przewagi nad swoim przeciwnikiem.  Zadebiutował także w klatce MMA, czego nie można powiedzieć o jego Nykielu.

Typ redakcji Bukmacher-Legalny.pl: Marcin Dubiel

Kamila Wybrańczyk vs Marta Linkiewicz

W pojedynku o pas kobiet organizacji Fame MMA bukmacher Betclic w roli faworytki stawia wybrankę serca Artura Szpilki – Kamilę Wybrańczyk. Walka na Fame MMA 10 będzie jej drugim pojedynkiem w tej organizacji. „Linkimaster” stoczyła już z kolei 5 zawodowych walk. Marta Linkiewicz jest wyższa od swojej przeciwniczki o 8 centymetrów. Z kolei na korzyść „Kamiszki” przemawia technika i podstawy w sztukach walki.

Wybrańczyk pokazała się z bardzo dobrej strony w swoim debiucie, kiedy to pokonała „Zusje” przez duszenie już w 2. rundzie. Partnerka Artura Szpilki nie pozostawia treningów i cały czas rozwija się w sportach walki. Marta Linkiewicz z kolei bazuje na swojej sile i nieprzewidywalności. W tym przypadku obstawiamy, że górę weźmie sportowy kunszt, a „Kamiszka” wygra swoją walkę.

Typ redakcji Bukmacher-Legalny.pl: Kamila Wybrańczyk

Gdzie oglądać Fame MMA 10?

Jubileuszową galę Fame MMA 10 można będzie obejrzeć na famemma.tv w systemie PPV. Wydarzenie odbędzie się 15 maja 2021 roku. Koszt wykupienia dostępu do transmisji to 19.99 PLN. Cena i forma transmisji są niezmienne od wielu gal, więc dla stałych widzów wydarzeń spod szyldu Fame MMA format nie będzie zaskoczeniem.

FAQ

Zakłady na Fame MMA 10 gracze zajdą wyłącznie w ofercie bukmachera Betclic.

Walką wieczoru Fame MMA 10 będzie starcie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Normanem Parke w formule bokserskiej.

Zbliżającą się gale Fame MMA 10 można obejrzeć w systemie PPV na famemma.tv.

Jubileuszowa gala Fame MMA odbędzie się 15 maja 2021 roku.

Poradniki

Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce
Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce
Bukmacher Milenium przez lata wpisywał się w krajobraz zakładów sportowych w naszym kraju i bardzo długo cieszył się dobrymi opiniami wśród samych…
Bukmacherzy bez podatku ✅  Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku ✅ Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku – to hasło jest wyszukiwane przez graczy bardzo często. W Polsce podatki od gier mocno utrudniają zakłady bukmacherskie, ale…
Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich. Co muszę wiedzieć?

Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich. Co muszę wiedzieć?

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, stworzyliśmy specjalny poradnik, który objaśni najważniejsze podstawy. Z tego tekstu dowiesz się…
zobacz wszystkie