hero

Don Kasjo vs Norman Parke 🥊 kursy na walkę wieczoru Fame MMA 10

Data: 15.05.2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Łódź
1.65 Parke wygra Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ
2.02 Don Kasjo wygra Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ
parke-don-kasjo-kursy

Bukmacherzy już wystawili kursy na walkę Don Kasjo vs Norman Parke, która będzie głównym punktem gali Fame MMA 10. Jubileuszowe wydarzenie spod szyldu Fame MMA odbędzie się 15 maja 2021 roku. Walka Don Kasjo vs Parke z pewnością przyciągnie całą rzeszę widzów, tym bardziej że przyszli rywale nie próżnują w mediach społecznościowych. Prestiż starcia podwyższa jego stawka. Zwycięzca walki otrzyma kilogramową sztabę złota oraz pas „Króla Fame MMA”.

Oprócz walki Don Kasjo vs Parke na Fame MMA 10 planowanych jest wiele intrygujących zestawień. Do klatki wejdą Dawid Malczyński i Adrian „Polak” Polański – przyszła walka zakończy ich trylogię, w której aktualnie obaj mają po zwycięstwie. Podczas gali planowane jest także starcie o pas kobiet pomiędzy Martą Linkiewicz a Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk.

Gdzie obstawić walkę Don Kasjo vs Parke?

Od gali Fame MMA 7 organizacja prowadzi ścisłą współpracę z jednym bukmacherem. Wydarzenia od wspomnianej federacji będzie można postawić wyłącznie u bukmachera Betclic. Wiemy już, że walką wieczoru Fame MMA 10 będzie starcie kontrowersyjnego Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Normanem Parke.

Nowi gracze mogą dodatkowo otrzymać dużo dodatkowych środków na grę. Bonus na start Betclic to jeden z najwyższych na rynku Cashbacków. Przy rejestracji z kodem promocyjnym PREZENTPL, gracz może otrzymać Cashback aż do 550 PLN. Obstaw walkę Don Kasjo vs Parkę i zabezpiecz swoje środki do kwoty wyższej niż w standardzie z naszym kodem promo.  

Don Kasjo vs Parke | Analiza

Don Kasjo  ma na swoim koncie kilkadziesiąt amatorskich walk bokserskich. Z sukcesem także rozpoczął swoją przygodę z zawodowymi sportami walki, wygrywając cztery starcia w Fame MMA w różnych formułach. Wspomniane osiągnięcia nie są jednak na tyle imponujące, by można postawić go na równi z Normanem Parke. Irlandczyk z północy to były zawodnik UFC (największej organizacji MMA na świecie) oraz KSW. W federacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego Parke odbył znakomite walki z Mateuszem Gamrotem. Pokonywał także Borysa Mańkowskiego, czy też Artura Sowińskiego.

Po licznych spekulacjach na temat formuły walki, organizacja wraz z zawodnikami zdecydowała się postawić na boks. Formuła ta jest dużo bliższa Kasjuszowi „Don Kasjo” Życińskiemu. Inne rękawice, brak kopnięć, wykluczenie obaleń i walki w parterze — wszystko to oddziałuje na niekorzyść Parke. Choć były zawodnik KSW straci wiele atutów, to ciągle pozostaje zawodowym sportowcem, który swego czasu był absolutnym topem w KSW.

Choć kurs na Don Kasjo regularnie spada, to ciągle dużym faworytem pozostaje Parke. Ciężko sobie wyobrazić scenariusz, w którym zawodowy zawodnik sportów walki, przegrywa z gwiazdą reality show.

Kursy na walkę Don Kasjo vs Parke

Sporo spekulacji wywołują aktualne kursy na walkę Don Kasjo vs Parke. Początkowo kurs na „Stormina” wynosił ledwo ponad 1.30. Od kiedy jednak wyjaśniła się formuła walki, kursy na Don Kasjo zaczęły spadać. Aktualnie zwycięstwo Normana Parke premiowane jest kursem 1.65. Z kolei za triumf Don Kasjo gracz może zgarnąć kurs w wysokości 2.02.

Betclic oprócz kursów na zwycięzcę posiada w swojej ofercie wiele innych interesujących zdarzeń na walkę Don Kasjo vs Parke. Przykładowo w przypadku remisu gracz może trafić kurs w wysokości 10.00. Kursy bukmacherskie wskazują, że pojedynek powinien potrwać na pełnym dystansie. Wydaje się to logiczne ze względu na małą liczbę rund i duże rękawice amortyzujące skutecznie uderzenia. W przypadku jednak, jeśli ktoś zechce obstawić, że walka zakończy się przed czasem, otrzyma mnożnik 3.30.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński | Sylwetka

Don Kasjo wygra walkę na Fame MMA 10 - obstaw w Betclic.

Chociaż aktualnie sylwetka Don Kasjo rozważana jest pod kątem sportowym, to Życiński zasłynął przede wszystkim z udziału w reality show „Ekipa z Warszawy”. Jego popularność umożliwiła mu występ w Fame MMA, w którym mógł nieco bardziej dać się poznać ze swojej sportowej strony. Don Kasjo ma na swoim koncie wiele amatorskich walk bokserskich. Zdobywał nawet sukcesy na skalę Polski. Jego największym osiągnięciem w pięściarstwie jest występ w World Series of Boxing, reprezentując kadrę narodową naszego kraju.

Don Kasjo wystąpił już czterokrotnie w Fame MMA. W formule MMA pokonał Adriana Polańskiego i Macieja Rataja. W Kick-boxingu wygrał jednogłośną decyzją z Dawidem Ambroziakiem. Na Fame MMA 8 był z kolei uczestnikiem skandalicznej walki, w której walcząc na zasadach bokserskich, został dwukrotnie zaatakowany w nielegalny sposób przez Marcina Najmana. Kasjusz Życiński ma 189 wzrostu, co będzie stanowiło jego atut w walce z blisko 10 cm niższym Parke.

Norman „Stormin” Parke | Sylwetka

Norman Parke wygra walkę na Fame MMA 10 - obstaw w Betclic.

Norman Parke rozpoczął swoją zawodową karierę MMA w 2006 roku. Po wielu udanych występach w 2012 roku dostał angaż w UFC. W debiutanckiej walce pokonał jednogłośną decyzją Colina Fletchera. Z największą organizacją MMA na świecie rozstał się w 2016 roku. Następnie zaliczył zwycięskie starcia w ACB (obecne ACA) oraz BAMMA.

Kolejnym krokiem w jego karierze było dołączenie do KSW, gdzie stał się błyskawicznie czołową postacią w wadze lekkiej. Na swoim koncie ma już historyczną trylogię z Mateuszem Gamrotem, w której lepszy okazał się jednak Polak. Wygrywał z czołowymi zawodnikami organizacji, takimi jak Borys Mańkowski, Artur Sowiński, czy też Marcin Wrzosek. W zawodowej karierze stoczył łącznie 37 walk, z których 28 wygrał. Jego ulubioną płaszczyzną jest parter, na co wskazuje 12 zwycięstw przez poddanie. Choć Parke nie jest wybitnym bokserem, to jego bogata kariera, potwierdza poziom sportowy, który dla Don Kasjo jest aktualnie nieosiągalny. 

Gdzie oglądać walkę Don Kasjo vs Parke?

Walkę Don Kasjo vs Parke będzie można obejrzeć w systemie PPV na famemma.tv. Pojedynek odbędzie się 15 maja 2021 roku podczas Fame MMA 10. Koszt wykupienia dostępu do transmisji gali to 19.99 PLN. Warunki nabycia dostępu do streama nie są żadną nowością, gdyż transmisje były dostępne na wspomnianych zasadach już podczas poprzednich edycji.

Walka wieczoru Fame MMA 10 | Typ redakcji Bukmacher-Legalny.pl

Betclic znajduje się bezsprzecznie na samym szczycie rankingu legalnych bukmacherów w Polsce. Ze względu na współpracę Betclic z Fame MMA zakłady na zbliżającą się galę, w tym walkę Don Kasjo vs Parke są dostępne tylko u wspomnianego bukmachera.

Formuła walki może wiele zmienić, ale jedynie w kwestii kursów. Jeśli starcie Don Kasjo vs Parke pozostanie na zasadach bokserskich, będziemy mieli znakomitą okazję do trafienia atrakcyjnego kursu w postaci zwycięstwa Irlandczyka z północy. W przypadku zmiany formuły na MMA regularny zakład na zwycięstwo w tej walce może nie być wart ryzyka ze względu na zbyt niski mnożnik.  Niemniej jednak, idąc za przewidywaniami bukmacherów, zawodowy sportowiec nie pozostawi złudzeń Don Kasjo i rozprawi się z nim bez większych problemów.

Typ redakcji Bukmacher-Legalny.pl: wygrana Normana Parke

Walkę można obstawić wyłącznie u bukmachera Betclic.

Data: 15.05.2021
Godzina: 20:00
Miejsce: Łódź
1.65 Parke wygra Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ
2.02 Don Kasjo wygra Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłem GRAJ

Najlepsze oferty dla Ciebie

Typy bukmacherskie