Bukmacher Totalbet zaprezentował stronę internetową

Zakłady bukmacherskie Totalbet zaprezentowały swoją stronę internetową. Zdecydowano się na hasło „Stawiamy na sport”. Dominuje kolor zielony.

Zapewne część osób bliżej interesujących się polskim rynkiem zakładów bukmacherskich kojarzy fakt iż Totalbet pod koniec marca 2018 roku otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej w sieci internet. Totalbet stał się tym samym ósmym, legalnym internetowym bukmacherem w Polsce.

Kilka dni temu bukmacher Totalbet przedstawił swoją swoją stronę internetową. Nowy gracz na rynku postawił na hasło „Stawiamy na sport”. Na stronie dominuje kolor zielony. Totalbet zamieścił na swojej stronie poniższy komunikat

Nadchodzi jakość, na którą czekałeś! Podaj adres e-mail, by otrzymać informację o starcie naszego serwisu i unikalnej ofercie powitalnej

 

Jak widać zarządzający Totalbet postanowili w oczekiwaniu na uruchomienie strony internetowej tworzyć bazę mailngową.

Spółka TOTALbet należy do polskiej grupy kapitałowej i jako pierwsza od 2016 r. otrzymała zezwolenie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez Internet.

Totalbet chwali się także, czy też przypomina o tym, że zarządzający tym brandem okazali się niezwykle skuteczni w temacie uzyskania zezwolenia na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Jest to prawda, gdyż faktycznie od 2016 roku nikomu się to nie udało. Inny nowy gracz na rynku zakładów bukmacherskich, czyli Superbet jak na razie otrzymał licencje tylko dla punktów naziemnych. Pozostałe firmy nadal oczekują na ewentualne pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Start docelowej strony internetowej bukmachera zapowiadany jest latem lub jesienią tego roku. Ciekawi jesteśmy jaką nową jakość zaprezentuje Totalbet na polskim rynku. Każda kolejna firma na rynku sprawi, że konkurencja będzie większa na czym zyskać powinni klienci rodzimych firm bukmacherskich.

 

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi