Na co zwrócić uwagę przy promocji bukmacherskiej dla nowych graczy ?

Praktycznie każdy bukmacher posiada w swojej ofercie specjalny bonus, który jest przeznaczony dla nowych graczy. Bonus powitalny może być realizowany na kilka sposobów, dlatego ludzie rejestrujący konto w serwisie powinni dokładnie zapoznać się z warunkami promocji. Na co należy zwrócić uwagę, aby nie stracić szansy na skorzystanie z bonusu?

Aby otrzymać bonus powitalny, gracz musi zadbać o ukończenie procedury weryfikacji konta, a następnie wpłacić pierwszy depozyt. Przed wpłaceniem pieniędzy warto jednak bardzo wnikliwie przeczytać regulamin przyznawania bonusu, ponieważ to właśnie wysokość depozytu może zadecydować o kwocie otrzymanej gratyfikacji. Bukmacherzy przyznają bonus w dwojaki sposób. Pierwszym rozwiązaniem jest dodatkowe doładowanie konta gracza i umożliwienie mu obstawianie meczów za bonusowe środki. Firma przelewa na konto określoną kwotę (na podstawie wysokości wpłaconego depozytu), a zadaniem gracza jest obrócenie otrzymanych środków. Bonusy powitalne najczęściej należy obrócić dwukrotnie, trzykrotnie lub czterokrotnie. Przykładowo, jeżeli gracz otrzyma 500 złotych bonusu, wypłata pieniędzy będzie możliwa po zagraniu kuponów o łącznej stawce 1500 złotych (w przypadku wymogu dokonania trzykrotnego obrotu). Co ważne, bukmacherzy zaliczają obrócenie bonusu tylko w sytuacji, gdy gracz zawrze zakład przy użyciu otrzymanych środków bonusowych. Taka informacja jest bardzo istotna, ponieważ typy bukmacherskie zagrane za pieniądze z depozytu nie są zaliczane do obrotu.

Drugim sposobem jest tak zwany cashback. Oznacza to tyle, że bukmacher umożliwia klientowi obstawienie dowolnego kuponu o określonej stawce maksymalnej. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, gracz otrzymuje zwrot postawionych środków. Taka promocja ma z reguły charakter jednorazowy i często jest organizowana przy okazji bardzo popularnych wydarzeń (np. spotkania Ligi Mistrzów). Bukmacherzy publikują wówczas specjalne typy na dziś, które są objęte ofertą cashback.

Bonusy Bukmacherskie dla nowych graczy – podsumowanie

Bonusy bukmacherskie są powszechną praktyką, ale gracz powinien zachować czujność. Często bowiem okazuje się, że bonus jest aktywny jedynie przez określony czas, a przekroczenie wyznaczonego terminu skutkuje przepadkiem środków. Ponadto bardzo powszechnym problemem jest sytuacja, w której bukmacher odmawia przyznania bonusu, gdyż kilku użytkowników zarejestrowało konta przy użyciu jednego adresu IP, co ma miejsce w przypadku wspólnego łącza internetowego. Dlatego obowiązkiem każdego gracza jest przeanalizowanie treści regulaminu, co pozwoli uniknąć nieprzyjemności związanych z bonusem powitalnym.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi