Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce

Bonus powitalny na start to promocja, która jest skierowana do nowych klientów firm bukmacherskich. Jest to swoista premia powitalna, czyli bonus gwarantowany wszystkim tym, którzy właśnie założyli bukmacherskie konto. Jak otrzymać bonus na start? To nic trudnego. Wystarczy zarejestrować konto u bukmachera najlepszego według naszych kryteriów, a także wyrazić zgodę na wzięcie udziału w promocji w ramach premii startowej.

BukmacherKwotaOferta specjalna
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 5000 zł + 40 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus powitalny na start u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 600 zł
Nasz bonus: 600 zł Bonus

Odbierz

Bonus powitalny – bonus od depozytu

Bonus powitalny ma zachęcić gracza nie tylko do założenia konta, ale przede wszystkim to przelania środków potrzebnych do obstawiania zakładów bukmacherskich. Stąd często bonus powitalny na start utożsamiany jest z bonusem od depozytu. To ten bonus jest właśnie zależny od pierwszego przelewu na konto bukmachera i w ramach gwarantowanej premii, bukmacherzy taką samą kwotę przelewają na saldo bonusowe. Przykład? Wpłacasz 100 złotych na zakłady bukmacherskie to w ramach bonusu powitalnego dostaniesz 100 złotych na saldo bonusowe.  

Bonus na start – darmowy zakład i zakład bez ryzyka

Jednak bonus powitalny na start to nie tylko bonus od depozytu. Co więcej, wariacji bonusu od depozytu jest bardzo wiele, a niektórzy bukmacherzy w ramach premii powitalnej nie przyznają bonusu od depozytu. 

W ramach bonusu powitalnego na start, gracze mogą otrzymać oprócz bonusu od depozytu (lub w jego zamian) np. darmowy zakład lub zakład bez ryzyka.

Darmowy zakład polega na tym, że bukmacher nie wymaga wpłaty środków, a sam wpłaci niewielką kwotę, którą gracz może przeznaczyć na zakłady bukmacherskie (np. 20 czy 30 złotych). 

Zakład bez ryzyka polega na tym, że gracz dostanie zwrot stawki, gdy jego pierwszy zakład w ramach promocji okaże się przegrany. Zwrot następuje na saldo bonusowe i również podlega obrotowi. 

Zdecydowanie możemy uznać, że bonus powitalny na start to swoisty trójpak składający się z bonusu od depozytu, darmowego zakładu i zakładu bez ryzyka, ale tylko najlepsi operatorzy gwarantują bonusy bukmacherskie ze wszystkimi składnikami.

Jak wykorzystać bonus powitalny na start?

Trudno jest odpowiedzieć jednym zdaniem na pytanie: „jak wykorzystać bonus powitalny na start?”, bo każdy bonus na start rządzi się nieco innymi prawami. Zasady bonusów od depozytów są tymi najbardziej skomplikowanymi i najbardziej zróżnicowanymi. Każdy bukmacher ma swoje zasady, a także swoje rozwiązania poszczególnych premii startowych. Tak naprawdę gracz nie może z góry zakładać, że na gwarantowanych bonusach „dorobi” się kokosów. Nie, zasady wypłacenia środków z bonusów powitalnych są z reguły dość trudne do wypełniania. Dlatego trzeba dość szczegółowo zapoznać się z regulaminem.

Zasady obrotu bonusem powitalnym

Podstawową zasadą i raczej niezmienną niezależnie od tego, który bukmacher oferuje bonus na start jest to, że gracz otrzymuje środki promocyjne na saldo bonusowe. Dopiero po spełnieniu warunków środki z salda bonusowego mogą być przelane (czasami dzieje się to automatycznie) na główne konto gracza, a w konsekwencji bonus powitalny może zostać wypłacony na konto. 

Głównym warunkiem niemal każdego bonusu na start jest obrót. Niestety, nie wystarczy tylko raz zagrać za kwotę przyznanego bonusu. Trzeba to zrobić z reguły co najmniej cztery razy, a czasem i więcej. Kursy na kuponach też muszą być określone i zwykle łączny kurs oscyluje wokół 2,0. Zwykle też na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy wydarzenia, choć czasem bukmacher pozwala zagrać w ramach obrotu kupon singlowy. Przykład? Bukmacher przyznał 100 złotych bonusu i musi obrócić go cztery razy? Oznacza to, że musisz zagrać kupony za 400 złotych (po wymaganym kursie) i dopiero jeśli to zrobisz to będziesz mógł wypłacić środki z bonusu powitalnego. 

Inne promocje w ramach bonusu na start również wymagają od graczy obrotu. Jednak np. przy darmowym zakładzie w grę wchodzą znacznie mniejsze stawki.

STS 

STS bonusy bukmacherskie

Bonus powitalny w STS w podstawowej formie składa się z bonusu od depozytu i jest to premia gwarantowana. Gracz za założenie konta może liczyć na to, że w ramach premii powitalnej otrzyma na konto bonusowe równowartość swojej pierwszej wpłaty do 1200 złotych. To oznacza, że jeśli zdecyduje się dokonać pierwszy przelew na konto bukmachera w kwocie np. 300 złotych to oprócz tego, że takie środki pojawią się na jego koncie głównym, to tyle samo wpadnie na konto bonusowe.

Jak wykorzystać środki bonusowe w STS? Można przeznaczyć je na zakłady bukmacherskie, ale żeby wypłacić później te pieniądze na konto główne należy obrócić bonus bukmacherski. W STS kwotę przyznanego bonusu bukmacherskiego od depozytu trzeba obrócić trzykrotnie po kursie 1,91. Można zawierać zakłady singlowe jak i akumulowane, ale tylko wygrane kupony liczone są do obrotu. Dlatego jeśli wpłacimy przykładowe 300 zł to w ramach obrotu bonusem musimy zagrać kupony bukmacherskie za 900 zł (3 x 100zł). Ważne, żeby pamiętać o tym, że do obrotu liczy się suma stawek, a nie wygranych z kuponu. Czas na obrót to zaledwie 30 dni.

Bonus bez depozytu to jedyny gwarantowany bonus w STS. Jednak bonus powitalny na start może składać się też z darmowego zakładu oraz zakładu bez ryzyka. 

Jeśli gracz w trakcie rejestracji wpisze kod promocyjny PREZENT, to w ramach premii powitalnej otrzyma jeszcze 25 złotych na darmowe zakłady (bonus bez depozytu) oraz bukmacher STS zwróci do 34 złotych na konto bonusowe za stawkę pierwszego zakładu zawartego po wpłaceniu środków. O ile zakład ten okaże się przegrany.

Niestety, żeby wypłacić środki z obu bonusów również należy dokonać obrotu, zasady są takie same jak w przypadku bonusu od depozytu.

Fortuna

Fortuna bonusy bukmacherskie

Bonus powitalny na start oferowany przez Fortunę to klasyczny trójpak, bo składa się z trzech promocji.

Pierwszą premią startową jest bonus od depozytu do maksymalnie 1000 złotych. Gracz musi obrócić swój depozyt czterokrotnie. Minimalny kurs całkowity kuponu, który może być zaliczany do obrotu to 1,90, a na kuponie gracz musi zawrzeć co najmniej trzy spotkania.

Dopiero jeśli gracz obróci kwotę depozytu to na saldzie bonusowym bonusowym pojawi się premia powitalna w kwocie równej pierwszej wpłacie. I co teraz? Bonus gwarantowany można wykorzystać na zakłady bukmacherskie z oferty Fortuny, ale jak zapewnia bukmacher można też tę kwotę od razu wypłacić na swoje konto w banku.

Jak otrzymać bonus na start w kwocie 20 zł od bukmachera Fortuna? Wystarczy tylko zarejestrować się i od razu na koncie gracza wpadnie 20 złotych na darmowy zakład. Co najważniejsze w tej promocji nie ma konieczności obrotu.

Trzecią częścią bonusu powitalnego na start w Fortunie jest zakład bez ryzyka. Bukmacher Fortuna zwraca stawkę pierwszego zakładu – jeśli okaże się przegrany – do 100 złotych. Kwota ta jest pomniejszona o podatek, więc jeśli chce się skorzystać z pełnego zwrotu, to pierwszy zakład należy zagrać za ok. 114 złotych.

Jednak startową premię można w łatwy sposób zwiększyć po wpisaniu kodu PREZENT125. Wtedy gracz może liczyć na większy zakład bez ryzyka, bo bukmacher Fortuna zwróci w razie przegranego zakładu za 142 złote właśnie kwotę 125 złotych. Fortuna ma świetne opinie wśród Polskich graczy, a oferowany bonus jest atrakcyjny dla klientów.

Totolotek

Co przyszykował dla swoich klientów Totolotek? Nowy właściciel bukmachera nie rozpieszcza zbyt mocno nowych graczy, a sama propozycja bonusu na start wydaje się być nieco gorszą od tego, co bukmacher proponował pod starymi rządami.

Jednak na naszych użytkowników czeka niespodzianka! Wykorzystując nasz dedykowany kod promocyjny PREZENT dostaniesz freebet o wysokości 25 złotych!

Bonus powitalny w Totolotku składa się głównie z bonusu od depozytu. Bukmacher wpłaci na saldo bonusowe równowartość pierwszej wpłaty gracza do 1000 złotych. Co więcej nie tylko bonus na start należy obrócić, ale także kwotę depozytu. 

Obrót musi być trzykrotny, a na kuponie muszą znajdować się przynajmniej trzy wydarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,35. Oznacza to, że jeśli wpłacisz w ramach bonusu na start 200 złotych, to dostaniesz drugie 200 złotych w ramach bonusu, ale obrócić musisz już 1200 złotych (400 złotych x 3). Gracz ma na to tylko 30 dni.

Na premię startową dodatkowo mogą liczyć ci gracze, którzy rozpoczęli korzystać z aplikacji bukmacherskiej. Bonus od depozytu to dodatkowe 49 złotych. 

Betclic

Betclic bonusy bukmacherskie

Bukmacher Betclic nie ma w swojej ofercie powitalnej bonusu od depozytu. Brak tego dość lubianego w Polsce bonusu na start, dość mocno rzutuje na opinie graczy o Betclic.

Gracz może jedynie skorzystać z Cashback, czyli z darmowego zakładu. Stawka, którą zwróci bukmacher jest imponująca, bo to aż 500 złotych. Chodzi oczywiście o pierwszy zakład bukmacherski dokonany po pierwszej wpłacie środków.

Jak wykorzystać największy zakład bez ryzyka w ramach bonusu powitalnego? Bukmacher pomniejsza stawkę, którą zwraca o 12%, więc jeśli gracz chce go wykorzystać w całości powinien zagrać za 568 złotych. Jednak gdy kupon zostanie przegrany to nie oznacza, że zwróconą stawkę można od razu wypłacić. Zwrot następuje na saldo bonusowe i należy je obrócić.

Gracz, który skorzystał z promocji Betclic „Zacznij bez ryzyka – Cashback do 500 zł” musi zagrać zakłady bukmacherskie za sześciokrotność przyznanego bonusu. W praktyce wygląda to tak: – przy założeniu, że gracz skorzystał z maksymalnego bonusu – musi zagrać kupony za łączną kwotę 6 x 500 złotych, czyli za 3000 złotych. Kurs kuponu zaliczanego do obrotu bonusem powitalnym to 2,0.

Gracze mogą jeszcze skorzystać z kodu promocyjnego PREZENTPL, który wpisany w trakcie rejestracji sprawi, że bonus powitalny będzie większy i dojdzie do 530 złotych w ramach Cashback.

Betfan

Bonus na start w Betfan to „Pakiet Pudziana”. Nie ma się jednak co przywiązywać do 3000 złotych wypisanych na banerach promujących ten bonus. To nie jest maksymalna kwota, którą można uzyskać, a… maksymalna kwota wpłat w ramach bonusu powitalnego. Łagodnie mówiąc jest to specyficzna forma informowania o promocji. Na obronę bukmachera trzeba wziąć to, że w ramach bonusu na start można wygrać znacznie więcej niż 3000 złotych, choć oczywiście uda się to nielicznym. Bonus powitalny od Betfan jest chyba tym najbardziej skomplikowanym w Polsce.

Bukmacher przyznaje bonus od depozytu od trzech pierwszych wpłat. To plus, ale bukmacher na konto bonusowe przeleje zaledwie 10% od wpłaty – po tym jak gracz dokona jednego obrotu po kursie 2,0. Minimalny depozyt to 20 złotych, a maksymalny 1000 złotych, więc w ramach jednej wpłaty na konto bonusowe wpadnie albo skromna „dwójka” albo „stówka”. 

Niby mało, ale jeśli uda nam się dokonać pięciokrotnego obrotu (dwa zdarzenia na kuponie każdy z kursem co najmniej 1,45), to bukmacher Betfan wygraną pomnoży dziesięć razy. Zastosowano jednak limit i maksymalnie bukmacher przeleje na konto główne gracza 10000 złotych. I przypomnijmy można tak zrobić trzy razy. Robi to wrażenie, ale umówmy się jest to bardzo trudne  do spełnienia.

Wpisując w trakcie rejestracji kod promocyjny Betfan gracz może też skorzystać z zakładu bez ryzyka. Jeśli gracz przegra pierwszy zakład to bukmacher na saldo bonusowe przeleje stawkę zakładu (do 100 złotych). Warunki obrotu są takie same jak w ramach bonusu od depozytu. 

PZBuk

Bukmacher PZBuk nigdy nie rozpieszczał swoich nowych klientów wielkimi bonusami na start, ale 2020 rok bukmacher zaczął od głębokiego snu. Nowi gracze w ramach bonusu powitalnego nie mogą liczyć na bonus od depozytu. Gracz może otrzymać jedynie darmowy zakład w wysokości 50 złotych.

Jak otrzymać darmowy zakład w PZBuk w ramach bonusu powitalnego? Typer najpierw musi zagrać kupon za 50 złotych po kursie 2,0. Nieważne od rozstrzygnięcia zakładu przy kolejnym logowaniu może odebrać darmowy zakład, ale musi całość (50 złotych) postawić również po kursie 2,0. Wygraną może od razu wypłacić bez konieczności obrotu. Bukmacher jednak od wygranej kwoty odejmuje stawkę, którą sam na przyznał w ramach premii startowej. 

Jeśli chce się zyskać nieco więcej i odebrać kolejny darmowy zakład należy w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny PREZENTPZB. Gracz może odebrać 20 tysięcy punktów w programie lojalnościowym i można wymienić je na darmowy zakład w kwocie 100 złotych.

forBet

Bonus na start od Forbet to bonus od depozytu, ale bukmacher promuje trzy pierwsze wpłaty. To miła odmiana, ale drugi i trzeci depozyt jest premiowany w mniejszym stopniu. Pierwsza wpłata to premia startowa w wysokości maksymalnie 1000 złotych i będzie to równowartość wpłaty. Przy drugiej i trzeciej wpłacie bukmacher Forbet wpłaci na saldo bonusowe maksymalnie po 500 złotych, ale premia gwarantowana bukmachera to odpowiednio 75% i 50 % wpłat.

Jak wykorzystać bonus na start od Forbet? Najpierw trzeba aktywować bonus poprzez jeden obrót wpłaty po kursie co najmniej 2,0. Następnie bonus należy obrócić cztery razy. Do obrotu zaliczają się kupony singlowe i akumulowane (w tym wypadku minimalny kurs jednego wydarzenia to 1,30).

Jak uzyskać większy bonus powitalny? Wystarczy w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny PREZENT. Gracz otrzyma większą premię startową na pierwszy depozyt (do 1050 złotych) oraz szansę na zakład bez ryzyka również do 50 złotych. 

LVBet

Bonus na start od LVBet to mieszanka freebetu oraz zakładu bez ryzyka. Wpłacając dwa pierwsze depozyty na konto bukmachera w kwocie co najmniej 50 złotych gracz otrzymuje na saldzie bonusowym 1% od każdej wpłaconej kwoty. Nie jest to dużo, ale gracz może te pieniądze wykorzystać na specjalny zakład. Przy pierwszym depozycie w ramach bonusu na start gracz będzie mógł postawić zakład z kursem pomnożonym x 100 (minimum trzy wydarzenia po kursie łącznym 2,50). Przy drugiej wpłacie mnożnik kursu będzie wynosił x50. Dlatego nawet mała stawka przelana na bonusowe konto daje szansę na ciekawą wygraną.

Zanim wypłacimy wygraną należy jeszcze czterokrotnie obrócić depozyt. Nie ma tutaj czasowych ram, a gracz musi zagrywać kupony z kursem 2,0. Mogą być to single, a jeśli gracz decyduje się na kupon akumulowany to przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1,50. 

Pierwsza lub druga wpłata jest mniejsza niż 50 złotych? Należy napisać maila do bukmachera LVBet i otrzymamy bonus, który zwiększy kurs x10.

Ostatnim – warunkowym – elementem bonusu na start jest darmowy zakład. Dzięki użyciu kodu promocji „prezent” gracz może uzyskać freebet w wysokości 20 złotych.  

eWinner

ewinner bonusy bukmacherskie

Bonus na start od eWinner składa się w pierwszej kolejności z zakładu bez ryzyka do kwoty 150 złotych, który można zwiększyć do 170 złotych jeśli w trakcie rejestracji gracz użyje kodu promocji PREZENT

Jeśli gracz wpłaci drugi i trzeci depozyt to może liczyć w ramach bonusu powitalnego na tradycyjny bonus od depozytu, a bukmacher podwoi wpłaty do 500 złotych.

Wszystkie bonusy w ramach oferty na start podlegają sześciokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2,50.

Milenium

milenium bonusy bukmacherskie

Mega bonus za rejestrację Milenium to promocja na 15-lecie bukmachera, w której każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie.

Bonus na start to przede wszystkim bonus od depozytu w kwocie do 1500 złotych. Gracz ma 60 dni na obrót, który należy wykonać cztery razy po kursie 2,0 na kuponie z co najmniej trzema wydarzeniami. 

Gracz może też skorzystać z zakładu bez ryzyka i chyba tylko sam bukmacher wie dlaczego akurat tę promocję nazywa „darmowym zakładem”. W ramach zakładu bez ryzyka można liczyć na zwrot do 100 zł w postaci wirtualnych kredytów na grę.

Natomiast wpisując kod promocyjny PREZENT gracze mogą liczyć na dodatkowe kredyty, które dają możliwość skorzystania właśnie z darmowego zakładu na 20 złotych. Kod zwiększa też stawkę darmowego zakładu do 150 złotych.

TOTALbet

Bonus powitalny bukmachera Totalbet to oferta z najwyższą kwotą na rynku. Powinna ona zadowolić nawet największych malkontentów w świecie bukmacherskim, bo żaden inny operator nie daje graczom tak wiele.

Bonus na start od Totalbetu składa się z dwóch części. Po pierwsze jest do bonus od depozytu, a po drugie freebet, który również dzieli się na dwa elementy. W przypadku bonusu od depozytu, Totalbet może nam dołożyć do naszej wpłaty nawet 5000 PLN, o ile właśnie taką kwotę zdecydujemy się zdeponować na naszym koncie.

Aby wypłacić całą kwotę należy wybrać któryś z wariantów i postawić albo cztery kupony po cztery zdarzenia, albo pięć kuponów z trzema zdarzeniami. Jednak już po jednym obrocie możemy wypłacić część kwoty np. 1250 PLN.

Jeśli chodzi o freebety to za samą rejestrację konta otrzymujemy 20 PLN. Dodatkowo możemy zgarnąć jeszcze drugie tyle, jeśli udzielimy zgody marketingowej, złożymy pierwszy depozyt, zawrzemy zakład z własnych środków oraz zagramy w sporty wirtualne. Jeśli wpiszemy kod: PREZENT w trakcie rejestracji, będziemy mogli liczyć na powyższe bonusy.

Superbet

W Superbecie bonus powitalny to tak naprawdę trzy premie od trzech pierwszych depozytów. Bukmacher Superbet dokłada graczom 100% do ich pierwszych wpłat.

W przypadku pierwszego depozytu możemy liczyć nawet na 300 PLN. Przy drugim maksymalnie otrzymamy 200 PLN, a do trzeciej wpłaty dostaniemy do 100 PLN. W sumie możemy się spodziewać, że Superbet sprezentuje nam 600 PLN, a co zrobić, żeby móc te pieniądze wypłacić?

Wystarczy zagrać cztery razy kupon o kursie minimalnym 1.80 i już uwolnimy całą kwotę bonusu. Ponadto Superbet przyjmuje możliwość zagrywania kuponów SOLO, a także zalicza do obrotu zakłady zawarte ze środków bonusowych.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czym są bonusy powitalne na start?

Bonus powitalny na start, to trochę takie masło maślane 🙂 Niemniej jednak taki rodzaj bonusu możesz otrzymać tylko podczas rejestracji nowego konto u wybranego bukmachera.

Na jakie bonusy na start mogę liczyć?

Korzystając ze strony Bukmacher-Legalny.pl zgarniesz bonusy powitalne do każdego z bukmacherów. Jedyni oferują np. 20 zł na start inni nieco więcej. Klikając tu, dowiesz się szczegółów.

Czy bonus powitalny przysługuje obecnym graczom?

Nie. Bonus powitalny przysługuje jedynie nowym graczom.

Jak aktywować bonus na start?

Jedynym sposobem jest wpisanie odpowiedniego kodu podczas procedury rejestracyjnej. Z bukmacher-legalny.pl zgarniesz naprawdę fajne bonusy powitalne.


Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi