Bonus powitalny, czyli jak bukmacher chce nas przywitać

zaklady-bukmacherskie-bonus-powitalnyBonus powitalny lub bonus na start. Ta sama nazwa najważniejszej promocji dla każdego legalnego bukmachera w Polsce. Nie ma firmy bukmacherskiej, która nie przywiązywała by dużej wagi do takiej oferty. Dlaczego dla bukmacherów to takie istotne? Jak powszechnie wiadomo pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i każdy bukmacher chce dobrze wypaść w oczach nowych klientów. Przecież chodzi tutaj o związek na lata.

Bonus powitalny jak to się robi? Depozyt i obrót.

Bonus powitalny, czyli jak bukmacher chce nas przywitać
Bonus powitalny od depozytu to najpopularniejsza forma promocji na start oferowana przez legalnych bukmacherów. Na przykład Fortuna oferuje nam bonus nawet do 400 zł. Wystarczy wykonać przelew w terminie 10 dni od daty rejestracji konta u bukmachera i w ciągu 60 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum trzema spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymujemy bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400 zł. Możesz skorzystać z kodu promocyjnego PREZENT i odebrać też ulepszoną wersję oferty.

Inny przykład? To legalny internetowy bukmacher Forbet

W obowiązującej obecnie promocji na start możemy dostać aż 1200 zł + 50 zł na zakłady bukmacherskie przez internet.

Zaczynamy od pierwszego depozytu przy którym dostaniemy  100% od wpłaty  (maksymalny bonus 400 zł), przy drugiej wpłacie to będzie 75 % depozytu ( również maksymalnie 400 zł). Trzecia wpłata na konto bukmachera to z kolei 50 % bonusu od depozytu ( także maksymalnie 400 zł). Także tutaj kod promocyjny prezent zwiększa standardową opcję.

Minimalna kwota depozytu to 20 zł. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

Natomiast, aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym. Mamy na to 30 dni.

Swoich nowych klientów wysokim bonusem powitalnym kusi kolejny legalny bukmacher LvBet. Sama oferta powitalna na pierwszy rzut oka brzmi jednak dość skomplikowanie, lecz faktycznie jest dość atrakcyjna.

Bonus powitalny, czyli jak bukmacher chce nas przywitać

Maksymalny bonus (równowartość 1000 złotych) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 zł. przy wpłacie 1000 zł., przy wpłacie wyższej na przykład 2000 zł użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 zł). Minimalna wpłata to 50 zł. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 100. Przykładowo: wpłata 1000 zł, Bonus 10 zł, stawka: 8,80 zł, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 zł.

Podobny bonus dostępny jest dla drugiej wpłaty, też nie mniejszej niż 50 zł, ale tutaj maksymalny mnożnik wynosi 50, czyli w sumie możemy dostać nawet 1500 zł.

Kolejne przykłady? Totolotek to bonus w kwocie nawet 1111 zł, Milenium 760 zł, a STS, Totalbet czy Etoto to bonus powitalny w wysokości 500 zł.

Kurs też jest ważny

Przypomnijmy, że bukmacherzy uzależniają wysokość bonusu od naszej pierwszej wpłaty (z reguły bez minimalnej kwoty, a jeśli się pojawia to jest to nie więcej niż 20 zł) do tego musimy wykonać pewien obrót naszymi pieniędzmi lub bonusem ( z reguły trzy cztery razy), aby aktywować bonus lub aby móc wypłacić pieniądze, które wygraliśmy dzięki grze za bonus.

Ważnym czynnikiem jest też kurs kuponu i liczba wydarzeń na nim zawartych. Z reguły bukmacherzy wymagają co najmniej trzech spotkań po kursie akumulowanym ok 2,0. Co więcej z reguły kurs na pojedyncze zdarzenie nie może być niższy niż 1,3.

Bukmacherzy witają bez ryzyka

Kolejną formą bonusu powitalnego są zakłady bez ryzyka. Jak sama nazwa wskazuje obstawiając taki kupon nie ryzykujemy tym, że stracimy nasze środki. Jak to działa w praktyce?

Np. w Fortunie po wpisaniu kodu PREZENT upoważnia do odebrania 120 zł zakładu bez ryzyka. Jeśli wygramy – wiadomo – kasa wpada na nasze konto. W przypadku porażki, stawka również do nas wraca, ale musimy ją przed wypłatą obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

STS natomiast zakład bez ryzyka oferuje w wybranym przez siebie czasie. Bukmacher w czasowej ofercie zwraca nawet do 200 zł za zakład bez ryzyka.

Kolejnym przykładem oferty powitalnej w formie freebeta  jest bonus od Totolotka. Bukmacher oferuje każdemu nowemu klientowi 20 zł w takiej postaci. Bonusem tym należy obrócić trzykrotnie, a kupon powinien zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem nie niższym niż 2.00.

Bonus powitalny, czyli jak bukmacher chce nas przywitać

Bukmacher da coś za darmo? Oczywiście

Najrzadziej spotykanym bonusem wśród legalnych internetowych bukmacherów w Polsce jest promocja „bonus bez depozytu”. Jest to najczęściej krótka, czasowa promocja dostępna nie dłużej niż kilka tygodni. Jako przykład można podać LvBet, który za otwarcie konta oferował bonus w postaci 20 zł, który lądował na naszym koncie u bukmachera tuż po tym jak staliśmy się jego klientem. Jest to typowa oferta „za darmo”, bo gracze aby dostać taki bonus, sami nie muszą wpłacać ani grosza. Oczywiście z reguły wypłata pieniędzy z takiego bonusu obarczona jest koniecznością obrotu bonusem oraz grą w odpowiednich widełkach kursowych. Małe wymagania stawiane przez bukmachera przy takim bonusie powodują to, że firmy bukmacherskie decydują się na taką promocje stosunkowo rzadko.

Bonusy na start czy zakłady bez ryzyka to na pewno ciekawe promocje, żeby zawalczyć o nowego klienta. Gracz musi przy okazji co najmniej kilka razy zagrać u danego bukmachera, więc może zapoznać się dokładnie z ofertą kursową czy najnormalniej w świecie polubić interfejs bukmachera on-line. Dla nowych klientów jest to też możliwość gry za nieco większe stawki niż wynosi ich budżet, a co za tym idzie, jest to też okazja do większych wygranych. Ważne jest natomiast to, żeby dokładnie zapoznać się z ofertą i warunkami bonusów na stronie konkretnego legalnego bukmachera.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi