Bonus 14% od wygranych w aplikacji mobilnej LVBet!

Bukmacher LVBet po raz kolejny zachęca swoich graczy do stawiania zakładów w jego aplikacji mobilnej. Tym razem oferuje zwiększanie wygranych w zakładach mobilnych na mecze najlepszych lig europejskich.

Ofertą objęte są zakłady postawione w weekend, od piątku do poniedziałku. Pod uwagę brane są weekendy do 24 lutego, a w każdym z nich 14% doładowaniem objętego będą zakłady na inne europejskie ligi. Tak więc w najbliższy weekend, 1-4 lutego premie dodawane będą do zakładów na 1. ligę angielską. Następnie, w ramach kolejnych weekendów, bonusy będą przyznawane za zakłady na ligę 1. ligę francuską, 1. ligę niemiecka i 1. ligę włoską.

Gracze mogą typować zarówno zakłady pojedyncze jak i wielokrotne, bez konieczności spełniania warunków kursowych i co do obrotu przyznanym bonusem.

Pamiętaj, że przechodząc na stronę i rejestrując się u bukmachera LVBet za pomocą linka w naszym serwisiem, otrzymasz korzystniejszą niż standardowa ofertę powitalną tego bukmachera.

Zarejestruj się w LVBet i odbierz większe o 14% wygrane w aplikacji mobilnej!

 

Bonus 14% od wygranych w aplikacji mobilnej LVBet!

 

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi