Bonus 100 zł od LVbet na powrót polskiej Ekstraklasy

 

 

Od 7 do 11 lutego bukmacher LVbet przygotował dla swoich graczy promocję, w której rozdaje bonusy 100 zł.

Dokonując minimalnej wpłaty 25 zł na konto gracza w LVbet i wybierając opcję „Bonus do 100 PLN„, każdy klient otrzyma bonus w wysokości 2% dokonanego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x25.

Kolejnym krokiem będzie aktywowanie na kuponie mnożnika x25 i postawienie za środki bonusowe kuponu wielokrotnego, składającego się z minimum 3 zdarzeń z łącznym kursem, co najmniej 2,50 oraz kursem minimalnym 1,25 na każde zdarzenie.

Taki kupon będzie musiał być postawiony z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Po aktywacji bonusu będzie oznaczała pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 25. W wyniku tego gracz otrzyma bonus nawet do 100 PLN. Przykład: wpłata 200 PLN, Bonus 4 PLN, Stawka netto: 3.52 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs finalny kuponu: 62.5, wygrana: 220 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Pełen regulamin promocji dostępny jest na stronie bukmachera LVbet.

Załóż konto w LVbet korzystając z linku w naszym serwisie, a otrzymasz większą niż zwykle ofertę powitalną tego bukmachera!

 

Bonus 100 zł od LVbet na powrót polskiej Ekstraklasy
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi