Betclic Kod Promocyjny. Bonus powitalny, promocje i bonusy dla graczy

Betclic Kod Promocyjny:PREZENTPL
Cashback500 PLN+30 PLN ekstra
Multi+Do 50% ekstra na zakłady AKO
Bonus BoostWyższe kursy na najważniejsze wydarzenia
CashoutZamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata1 PLN

Kod promocyjny Betclic 2020

Odbierz kod promocyjny Betclic i zacznij wygrywać!

Kod bonusowy, oferty i promocje oferowany przez Betclic

Bukmacher Betclic działalność w Polsce rozpoczął pod koniec czerwca 2019 roku. Warto dodać –  legalną – bo Betclic w Polsce działał przez lata i swego czasu był jednym z najczęściej wybieranych bukmacherów przez polskich graczy. Jednak bardzo długo była to działalność bez polskiej koncesji. Od kwietnia 2017 roku i nowelizacji ustawy hazardowej takie prowadzenie biznesu w branży hazardowej zaczęło być bardzo uciążliwe i bukmacher z maltańską licencją postanowił zalegalizować swoją obecność w Polsce. Z punktu widzenia polskich klientów najważniejsze, że zdobycie polskiej koncesji i działanie na jej podstawie, sprawia że gracze nie muszą się obawiać negatywnych, prawnych konsekwencji gry u bukmachera Betclic i może śmiało odebrać kod promocyjny. 

Jak najlepiej przypomnieć o sobie klientom, którzy porzucili Betclic za rządów zmienionej ustawy hazardowej? W świecie bukmacherki promocje i bonusy są tym co przykuwa wzrok i przynajmniej na początku pozwala zdobyć nowych klientów. Większość najciekawszych promocji przygotowywanych przez bukmacherów skierowanych jest właśnie do tych graczy, którzy jeszcze nie korzystali z usług bukmachera. Jak wygląda oferta promocyjna Betclic? Czy oprócz bonusu powitalnego od Betclic, bukmacher przygotował coś dla wiernych graczy? Sprawdźmy.

Bonus powitalny od Betclic

Bonus powitalny Betclic to oferta dla nowych klientów bukmachera. Nowych, czyli tych, którzy nie mają jeszcze konta na portalu bukmacherskiego. Miałeś konto w Betclic „w starych czasach”, gdy bukmacher działał w Polsce nielegalnie? To nic, tamto konto zapewne jest już nieaktywne, a ty spokojnie możesz założyć drugi profil. Jednak profil na legalnej stronie Betclic będzie już jedynym kontem. Warto o tym pamiętać, bo przy rejestracji podajemy wiele danych, które pozwalają nas zidentyfikować i nie będzie możliwości założenia drugiego konta na te same dane. Dlaczego to takie ważne? Bo z bonusu powitalnego można skorzystać zaledwie raz, a chęć skorzystania z niego należy wyrazić już w trakcie procedury rejestracyjnej. Kto tego nie zrobi nie będzie mógł skorzystać z promocji bukmachera Betclic.

Obrazek przedstawia baner z kodem promocyjnym bukmachera Betclic.

Jak uzyskać bonus powitalny od Betclic?

Bonus od depozytu i bonus bez depozytu to najpopularniejsze formy promocji powitalnych. Tych jednak w swojej ofercie Betclic nie ma. Bukmacher za to proponuje pierwszy zakład bez ryzyka (cashback) w ramach bonusu powitalnego.

Na czym to polega? Zasady są dość proste. Po zarejestrowaniu konta na portalu bukmachera należy zagrać zakład bukmacherski z oferty kursowej Betclic. Potem trzeba poczekać na rozstrzygnięcie. Jeśli twój pierwszy zakład bukmacherski zawarty na Betclic będzie zakładem pozytywnie rozliczonym, to oczywiście zachowujesz wygraną i możesz ją albo przeznaczyć na kolejne zakłady albo wypłacić na swoje konto w banku.

Co jeśli przegrasz? Wtedy właśnie wchodzi do gry bonus powitalny od Betclic. Bukmacher zwróci ci stawkę pierwszego zakładu jeśli wytypowałeś niepoprawnie rezultaty. Jeśli użyjesz naszego specjalnego kodu promocyjnego PREZENTPL, bukmacher zwróci ci maksymalnie  530 zł. Nie oznacza to, że jeśli zagrasz za 500 zł swój pierwszy zakład to tyle powędruje na twoje konto. Bukmacher pomniejsza stawkę zakładu o podatek. Żeby zatem odzyskać 500 zł należy zagrać za 568 zł. Jeśli grasz za inną kwotę to bardzo łatwo wyliczyć na ile możesz liczyć w ramach bonusu powitalnego od Betclic. Wystarczy, że swoją stawkę pomnożysz przez współczynnik 0,88. Przykładowo, jeśli twój pierwszy zakład zostanie zagrany za 100 zł, to przy uwzględnieniu współczynnika  x0,88, możesz odzyskać w ramach bonusu na start 88 zł.

Jaki jest regulamin bonusu powitalnego w Betclic?

Dostaliśmy bonus powitalny od Betclic, więc co możemy z nim zrobić? Na pewno nie możemy od razu wypłacić na swoje konto w banku. Gracz, który skorzystał z oferty bonusowej powinien obrócić bonus na zasadach zapisanych w regulaminie bonusu powitalnego od Betclic. 

Bonus na start od Betclic to Cashback do 530 zł do zdobycia z kodem promocyjnym Betclic.

Betclic wymaga sześciokrotnego obrotu. Co to oznacza? Gracz, który skorzystał z promocji „Zacznij bez ryzyka – Cashback do 530 zł” musi zagrać zakłady bukmacherskie za sześciokrotność przyznanego bonusu. W praktyce wygląda to tak: – przy założeniu, że gracz skorzystał z maksymalnego bonusu – musi zagrać kupony za łączną kwotę 6 x 530 zł, czyli za 3000 zł.

Jeśli swój pierwszy zakład zagrałeś (i przegrałeś) za 100 zł, a więc otrzymałeś 88 zł bonusu powitalnego od Betclic, to musisz zagrać zakłady bukmacherskie za łączną stawkę 568 zł.

Łączna stawka to ważny szczegół, bo gracz nie musi od razu zawierać zakładu bukmacherskiego za całość wymaganego obrotu. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni i nie da się ukryć, że jest to dość mało czasu, żeby zawrzeć kupony za takie sumy. Choć -niestety- taki czas to bukmacherski standard.

Do zakładów spełniających warunek obrotu wlicza się: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, łącznie z zakładami na żywo. Bukmacher odrzuci jednak zakłady systemowe, a także kupony a których będą anulowane zdarzenia.

To jednak nie koniec warunków. Tym najważniejszym jest bowiem minimalny kurs kuponu, który wliczany jest do obrotu bukmacherskiego w ramach promocji bonusu powitalnego od Betclic. Bukmacher ustalił ten kurs na 2,0 i tylko takie kupony będą zaliczane do wymaganego sześciokrotnego obrotu.

Dopiero, gdy w gracz wypełni obowiązkowy obrót będzie mógł wypłacić pieniądze na swoje konto w banku, które otrzymał od Betclic w ramach bonusu powitalnego. Wcześniej bukmacher „przerzuci” bonus na saldo główne.

Jak zgarnąć bonus?

Gracze, którzy zakładają konto i chcieliby wziąć udział w promocji „Betclic bonus na start” muszą pamiętać o jednym. Wypełniając formularz rejestracyjny należy wpisać kod promocji. Betclic wymaga od swoich graczy wpisania hasła: B500. Nasi czytelnicy mogą wpisać też kod: PREZENTPL. Oba kody promocji – od Betclic i naszego portalu – pozwalają na skorzystanie z promocji zakład bez ryzyka. Gracze, którzy wpiszą kod promocji: B500 lub PREZENTPL mogą zagrać pierwszy zakład bez ryzyka, a bukmacher zwróci im stawkę zakładu (pomniejszoną o podatek) do 530 zł.  

Bonus od depozytu i Freebet w Betclic

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla tych graczy, którzy przyzwyczajeni do promocji innych bukmacherów legalnie działających w Polsce, liczyli na to, że bukmacher Betclic przygotuje dla swoich klientów bonus od depozytu. Ta najbardziej popularna forma promocji nie jest dostępna w ofercie bukmachera.

Również oferta Betclic bonus bez depozytu nie znajduje się wśród promocji bukmachera. Nie jest to aż tak popularna forma bonusu, ale jednak wielu bukmacherów przyznaje swoim graczom bonus za rejestrację w formie darmowego zakładu (freebet).

Promocje oferowane przez Betclic

Boost

Sprawdźmy zatem jakie jest życie po bonusie powitalnym od Betclic. Co bukmacher przygotował dla swoich stałych graczy? Jedną z propozycji bukmachera Betclic są kursy oznaczone jako BOOST, czyli zwiększone względem tradycyjnej oferty bukmachera. 

Grafika prezentuje zrzut ekranu z sekcji zakłady na żywo bukmachera Betclic na desktopie.

Jak rozpoznać, że kurs bukmacherski jest podwyższony? To proste, przeglądając ofertę bukmachera należy zwracać uwagę na to czy przy kursie jest żółty symbol rakiety. Jeśli jest to oznacza, że bukmacher proponuje na ten zakład specjalne, wyższe kursy. To kilka lub nawet kilkanaście spotkań dziennie.

Kursy boost można znaleźć też jeszcze prościej, bo na liście kursowej bukmacher przygotował specjalną sekcję „super kursy” i tam można znaleźć listę wszystkich meczów, które są w ofercie Betclic i mają podwyższone kursy. Kursy boost można ze sobą łączyć, czyli na jednym kuponie może być więcej niż jedno spotkanie z wyższym kursem.

Co ważne ani wygrana ani stawka zagrana na kupon z kursem boost nie podlega obrotowi.

Multi+

Bukmacher Betclic przygotował też promocje na zakłady akumulowane. Im więcej meczów na kuponie tym szansa na większy bonus od wygranej. Promocje związane z kuponami akumulowanymi są jednak dość mocno zdradliwe i nie ma się co dziwić, że bukmacherzy tak często proponują swoim graczom promocje. Przecież z każdym dodanym meczem na kuponie szansa na to, że gracz zgarnie wygraną maleje drastycznie. A co za tym idzie szansa na to, że bukmacher rzeczywiście wypłaci bonusową wygraną też nie jest szczególnie wysoka.

Betclic powiększa wygraną od pięciu meczów na kuponie. Wtedy gracz może liczyć na bonus w wysokości 7%, jeden mecz więcej to już 14%, a siedem spotkań na kuponie to już bonus w postaci 20%. Dalej z każdym dodanym meczem bonus rośnie o 5%, aż ostatecznie dojdziemy do 13 spotkań (lub więcej) i bonusu w wysokości 50 proc. wygranej. 

Informacja o tym, o ile zostanie powiększona automatycznie wygrana, będzie znajdowała się już podczas obstawiania kuponu i gracz od razu będzie wiedział, o ile więcej będzie mógł wygrać, stawiając taki kupon akumulowany. 

Do promocji Multi+ wliczają się zakłady przedmeczowe i „na żywo” na wszystkie dyscypliny, zawody i  imprezy sportowe, w których minimalne kursy każdego zdarzenia wynoszą: 1,20.

W regulaminie bonusu Betclic zastrzega, że maksymalna przyznana kwota nie może być większa niż 10 tysięcy złotych.

Pewny zakład

Jedną z czasowych promocji bukmachera Betclic są oferty na „pewny zakład”. Najczęściej dotyczy ona spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Promocja „pewny zakład” polega na tym, że gracz otrzyma zwrot stawki do 40 zł, jeśli tylko jeden mecz na kuponie okaże się źle wytypowany.

Zakład bukmacherski powinien się składać z co najmniej pięciu meczów i jego kurs całkowity powinien wynieść co najmniej 5,00. Kupon powinien być też zagrany za co najmniej 20 zł. Wszystkie mecze na kuponie muszą być związane z rozgrywkami, których dotyczy promocja.

Jeśli tylko jeden mecz okaże się źle trafiony, to na saldzie bonusowym znajdzie się stawka zakładu, którą jednak trzeba będzie obrócić.

Warunki są dość trudne do zrealizowania, bo sześciokrotny obrót bonusem należy wykonać w zaledwie siedem dni. Do obrotu zaliczają się tylko te kupony, które mają kurs co najmniej 2,0.

Cashout od Betclic

Co prawda cashout nie jest typową promocją, ale nie każdy bukmacher ma w ofercie to narzędzie, więc warto poświęcić parę słów, żeby opisać jego działanie. Cashout to nic innego jak możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. Wszystkie zakłady, które będą objęte funkcją cashout są oznaczone specjalną ikoną.

Specjalna oferta cashback Betclic z kodem bonusowym PREZENTPL.

Gracz może zatem w trakcie meczów, które ma na swoim kuponie zamknąć zakład bukmacherski bez konieczności oczekiwania na to jakim efektem zakończą się wybrane mecze. Bukmacher Betclic przedstawia swoją ofertę i gracz może ją zaakceptować. Wygrane po skorzystaniu z funkcji cashout są z reguły drastycznie niższe niż jakby gracz czekał do końca. Czasami oznaczają one jedynie zniwelowanie strat, bo ewentualna wygrana może być nawet niższa niż stawka, za którą gracz postawił kupon. 

Konto VIP

Bukmacher Betclic specjalną ofertę przygotował również dla graczy o statusie VIP. Każdy taki gracz może liczyć na specjalne promocje i ofertę typu premium. Oprócz opieki specjalnego menedżera, który pomoże szybko załatwić każdy problem, to gracze VIP mogą liczyć też na specjalne upominki. Mogą nimi być np. specjalne vipowskie wejściówki na imprezy sponsorowane przez bukmachera Betclic, ale nie tylko. VIPy byli zapraszani na mecze polskiej reprezentacji w siatkówce, piłkarski Super Puchar Europy, czy „Wine Tour” do francuskiego Bordeaux.

Bukmacher Betclic sam wybiera graczy, których chce uhonorować wejściem do ekskluzywnej grupy. Nie ma jednoznacznych warunków, ale bukmacher zapewnia, że liczy się dla niego aktywność na koncie, zaangażowanie i lojalność.

Jak założyć konto w Betclic?

Aby skorzystać z oferty bonusu powitalnego od Betclic należy się zarejestrować na portalu bukmachera. Nie jest to trudna procedura, ale ważne jest, żeby uważnie wypełnić formularz. Gracze chący skorzystać z promocji od Betclic muszą bowiem zaznaczyć odpowiednie zgody i wyrazić chęć uczestnictwa w promocjach bukmachera Betclic. Dodatkowo, aby skorzystać z bonusu powitalnego od Betclic należy wpisać kod promocji. Betclic akceptuje dwa hasła: B500, a także PREZENTPL, który przygotował wspólnie z naszym portalem. Oba hasła umożliwiają skorzystanie z promocji powitalnej i darmowego zakładu. 

Grafika przedstawia ekran rejestracji u bukmachera Betclic. Rejestracja jest niezbędna by zdobyć kod promocyjny Betclic.

Gracz musi podać kilka informacji o sobie, które później będą zweryfikowane. Warto o tym pamiętać, bo tylko zweryfikowane konta dają możliwość wypłaty środków z wygranych. Bukmacher poprosi nas o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania czy numeru PESEL. Inne wymagane dane to numer konta w banku czy numer dowodu tożsamości. Na koniec trzeba przesłać skan lub zdjęcie takiego dokumentu – właśnie po to, żeby bukmacher mógł sprawdzić czy podane przez nas dane są prawdziwe.

W Betclic najpierw zakładamy konto tymczasowe. Warto o tym pamiętać, bo jest to informacją, którą dość łatwo przeoczyć w trakcie procedury rejestracyjnej. Gdy od razu nie przejdziemy do procedury przejścia na stałe konto nasze wypłaty wygranych mogą się nieco opóźnić i będą możliwe tylko po tym jak uzupełnimy swoje dane i poddamy się weryfikacji.

Wpłaty i wypłaty

Uczestnictwo w promocji bonus powitalny od Betclic jest oczywiście dobrowolne, ale wiąże się z koniecznością dokonania wpłaty na konto bukmachera.

Bukmacher Betclic proponuje przelanie środków m.in. poprzez system błyskawicznych przelewów 

– Przelewy24 oraz systemem Blik. W ten sposób wpłacimy środki od złotówki. Jeśli chcemy skorzystać z karty Visa Lub MasterCard to minimalny depozyt ustalono na 30 zł. Wpłata poprzez portfel elektroniczny Skrill dostępna jest od 15 zł. 

Podsumowanie. Jak kod bonusowy Betclic wypada na tle konkurencji?

Zawiedzie się ten kto liczył na to, że bukmacher Betclic z przytupem wejdzie na legalny polski rynek. Oczywiście pod wieloma względami jest to bukmacher wart naszej uwagi, ale jeśli chodzi o aspekt bonusów i promocji, to nie da się ukryć lekkiego zawodu.

Wśród wszystkich znanych form bonusu powitalnego Betclic zdecydował się na wykorzystanie tylko jednego – zakładu bez ryzyka. Co prawda bukmacher zwróci graczowi aż do 530 zł, jeśli jego pierwszy zakład będzie nieudany, ale dalsze warunki nie są zbyt zachęcające. A to dlatego, że przyznany bonus należy obrócić aż sześć razy po kursie co najmniej 2,0. Może nie są to zaporowe warunki, ale trudno uznać, że to atrakcyjna oferta. Niestety jest szansa na to, że większość graczy nie wypłaci środków z bonusu, bo nie uda się zrealizować obrotu.

Pozostałe promocje bukmachera Betclic również nie są wybitne. Nie ma w nich nic co zwali z nóg graczy i choćby jednej promocji, z której by korzystali regularnie. Może poza promocją boost, czyli zwiększonych kursów na niektóre wydarzenia z oferty Betclic.

Zakłady Bukmacherskie Betclic – kod promocyjny i bonusy FAQ

Czy muszę mieć konto stałe Betclic, żeby skorzystać z  bonusu powitalnego?

Nie. Żeby skorzystać z oferty „Betclic bonus na start” wystarczy posiadać konto tymczasowe. 

Jaki jest regulamin bonusu powitalnego w Betclic?

Gracz powinien zarejestrować się, wpisać kod promocji od Betclic (B500 lub PREZENTPL), wpłacić depozyt i zagrać kupon. Jeśli zakład bukmacherski okaże się przegrany to Betclic zwróci stawkę kuponu do 530 zł (nasz kod gwarantuje więcej niż standardowe 500 zł). 

Na czym polega obrót w ofercie Betclic bonus powitalny?

Gracz musi zagrać kupony za sześciokrotność przyznanego depozytu. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 2,0.

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w Betclic?

Tak. Betclic wlicza kupony singlowe do obrotu. 

Czy do obrotu w Betclic liczą się kupony przegrane?

Tak. Betclic zalicza do obrotu również  przegrane kupony.

Czy Betclic oferuje bonus bez depozytu?

Nie. Bukmacher Betclic nie przygotował tej formy promocji.

Czy muszę wpisywać kod promocji od Betclic w trakcie rejestracji?

Tak. W formularzu rejestracyjnym musisz wpisać kod promocji PREZENTPL.

Jaki jest kod bonusowy od Betclic?

Kod bonusowy od Betclic to B500. Możesz też korzystać z naszego kodu bonusowego: PREZENTPL.

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1stargray
Ocena
4 based on 41 votes
Bukmacher
Betclic
Oferta
Kod Promocyjny

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi