STS Oferta

STS Zakłady Bukmacherskie – recenzja

sts logo
NotaA+
LicencjaPL
Stronasts.pl
Mobile / LIVETAK / TAK
BONUS1200 PLN + 25 zł freebet + 34 zł zakład bez ryzyka
Kod promocyjnyPREZENT

Podstawowe informacje o STS Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

head sts 1024x372

STS to największy organizator zakładów sportowych w Polsce. Należy do pionierów branży typowania wyników w naszym kraju. Założył go w 1997 r. Zbigniew Juroszek i od tego czasu można postawić tutaj zakład o wynik. Od kilku lat firmą kieruje jego syn. Mateusz już jako nastolatek przygotowywał się do przejęcia sterów, m.in odbywając letnie praktyki w punktach stacjonarnych firmy swojego ojca. Historia STS-u jest dość burzliwa. Juroszek senior, szukając kapitału niezbędnego do rozwoju biznesu, sprzedał część udziałów podmiotowi zagranicznemu. Nie mógł jednak dogadać się z nowymi wspólnikami. Konflikt doprowadził do wyłączenia oprogramowania do przyjmowania typów online.

Sytuację uratowali nowi partnerzy z Czech. Ostatecznie rodzinie Juroszków udało się – poprzez wykup udziałów za 1 mln zł – odzyskać całkowitą kontrolę nad firmą. Z dzisiejszej perspektywy widać, że była to bardzo słuszna decyzja, gdyż rodzinna firma rozwija się bardzo dobrze.

sts

Dziś Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne spółka z o.o., która działa w oparciu o koncesję nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/1, jest największym bukmacherem w Polsce pod względem przychodów. Jest najlepszym z bukmacherów w Polsce pod względem udziału rynkowego, posiada około 47-48 procent udziałów w legalnym rynku typowania wyników w internecie i zarządza 430 punktami naziemnymi w całym kraju. Zatrudnia około 1400 pracowników. Najlepsze kursy i typy bukmacherskie jednak nie istnieją, więc to, że STS jest tak duży, nie znaczy, że będzie najlepszy dla indywidualnych wymagań typera.

sts1

Bukmacher STS stawia na innowacyjność

Spółka rodem z Katowic znana jest z implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które chwalą sobie miłośnicy obstawiania wyników. Bukmacher umożliwia typowanie wyników nie tylko przez swoją stronę internetową, ale także za pośrednictwem aplikacji mobilnej na urządzenia z Androidem i iOS-em.

STS pay czyli własny system wypłat

STS stworzył własny system wypłat. Zarejestrowanym użytkownikom pozwala na darmowe oglądanie transmisji wydarzeń sportowych, z których część nie jest dostępna w tradycyjnych kanałach telewizyjnych. Co miesiąc STS TV pokazuje ok. dwóch tysięcy imprez. To najszersza oferta streamingu wydarzeń sportowych spośród koncesjonowanych operatorów zakładów.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Streaming sportu jednym z pomysłów na sukces

Opisywany bukmacher ma podpisaną do roku 2020 umowę z IMG, jednym z liderów branży w zakresie dostarczania streamingu. Dodatkowo STS pl współpracuje także w tym zakresie z Perform i Betradar.

Po krótce opiszemy wykaz wydarzeń sportowych pokazywanych w stsie właśnie w ramach umowy z IMG. Piłka nożna to Puchar Anglii, włoska Serie A, holenderska Eredivisie i Eerste Divisie, Belgia Jupiler Pro League oraz puchar i superpuchar w tym kraju. Czeska epojisteni Liga, puchar Czech, duńska Superligaen, 1. Division, Puchar Danii. Szwedzka Allsvenskam. Ze szkocji klienci tego bukmachera maja możliwość śledzić Puchar Szkocji, Scottish First Division oraz Premiership w tym kraju. MLS ze Stanów, australijska A-League, chińska Super League oraz piłkarskie towarzyskie mecze klubowe oraz międzynarodowe.

Tenis to możliwość oglądania także poprzez aplikację ios US open, francuskiego turnieju z cyklu wielkich szlemów czyli Roland Garros oraz ATP 1000, ATP 500, ATP 250 oraz niższego poziomu rozgrywek czyli popularnych challengerów.

Koszykówka to Euroliga i Eurocap, hiszpańska Liga ACB.

Z pozostałych warto wspomnieć o NHL, czyli oprócz baseballa i football amerykański najpopularniejsza liga w USA. Snooker reprezentowany jest przez streamowanie World Snooker. Piłka ręczna to handbollowa Liga Mistrzów, niemiecka DKB i duńska DHF.

Jeżeli dodamy do powyższego wydarzenia sportowe transmitowane dzięki współpracy z wspomnianymi wcześniej Betradar oraz Perform czyli m.in. hiszpańską Laligę i Segunda Division. Niemiecką Bundesligę pierwszą jak i drugą. Angielską Championship, League One i League Two. Kwalifikacje Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Siatkarską Ligę Mistrzów oraz turniej z cyklu Grand Prix. Tenis stołowy z ITTF World Tour oraz Challenger Series. Tenisowy Wimbledon oraz Australian Open, WTA Premier i WTA 250. W hokeju rosyjską KHL, VHL, szwedzka SHL i hokejową ligę mistrzów. To naprawdę można uświadomić sobie dlaczego STS opinie wygłaszane na temat oferty streamingu tego bukmachera są tak pochlebne. Opisywane zakłady bukmacherskie online to zdecydowany lider w tym obszarze dostarczanych funkcjonalności przez bukmacherów.

Warto też podkreślić iż STS nie wymaga bycia aktywnym klientem, aby korzystać z dobrodziejstw streamingu, znaczy nie ma wymogu składania depozytu wystarczające jest zalogowanie się do systemu. Rozgrywki można oglądać nie tylko na ekranie komputera, ale także za pośrednictwem aplikacji dostępnej na najpodatniejszy w Polsce system Android jak i aplikacja iOS używana przez posiadaczy smartfonów firmy Apple. Aplikacja mobilna jest dziś standardem i tego typu udogodnienia są na porządku dziennym wśród legalnych bukmacherów.

sts2

Bukmacher STS – bonus powitalny

Nowi klienci STS mogą liczyć na bonus powitalny. Jego wartość maksymalna wynosi 1000 zł. By go otrzymać, należy w trakcie rejestracji (w Internecie albo punkcie naziemnym) zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

O czym warto wiedzieć poza tym, że 1000 PLN na start w STS to spora kwota?

Premia polega na podwojeniu wartości pierwszego zasilenia konta gracza. Środki dopisywane są automatycznie do konta bonusowego. Oznacza to, że nie można ich wypłacić od razu po przyznaniu.

By móc to zrobić, należy wykonać nimi trzy obroty. Obstawione kupony muszą mieć łączny kurs minimalny na poziomie 1,91 (to jeden z niższych pułapów w branży). Typ zakładu nie ma znaczenia. Uwzględniane są zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane, przedmeczowe oraz na żywo.
Uwaga! Do obrotu nie są liczone zakłady:

 • specjalne Hit Dnia,
 • typu Maxikombi,
 • wypłacone przy użyciu usługi cash-out.

Trzykrotny obrót sprawi, że pieniądze zostaną przeniesione z konta bonusowego na konto depozytowe, z którego użytkownik może zlecić transfer na swój rachunek bankowy.
Warto wspomnieć, że w panelu gracza, w zakładce Moje konto, znajduje się bardzo przydatny licznik. Pokazuje on kwotę, jaką należy jeszcze postawić, by spełnić bonusowy wymóg i móc przenieść środki na konto depozytowe.

Uwaga!  Bukmacherski bonus powitalny, czyli nie ma róży bez kolców.

Należy zwrócić jeszcze uwagę na kilka zapisów, które przypominają, że w grze hazardowej, a taką są zakłady bukmacherskie, nie ma nic za darmo. Uczestnicy powinny pamiętać iż ewentualnej wypłaty wpłaconych środków własnych można dokonać dopiero po wniesieniu zakładów za sumaryczną stawkę nie niższą niż wysokość depozytu do 1000 złotych (maksymalna kwota bonusa powitalnego). Minimalny zaliczany kurs w tym zakresie to 1.5. Kwota powyżej 1000 złotych może zostać wypłacona w dowolnym momencie bez konieczności dokonywania jednokrotnego obrotu po kursie 1.5.

Jeżeli chodzi o wnoszony kupon. Celem tego, żeby saldo z konta ze środkami bonusowymi zostało przeniesione na konto podstawowe, gracz musi POPRAWNIE wytypować, czytaj przegrane kupony nie są zaliczane. Odnośnie zaliczanych kursów, obowiązuje relatywnie niski poziom, porównując do innych bukmacherów, jest to poziom 1.91. Można w ramach wymogów bonusowych obstawiać także esport, który tak aktywnie sponsoringowo wspierają stsy. 1.91 to relatywnie niski kurs, niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce wymagają kursu 2.20.

Ze względu na fakt zaliczania do obrotu jedynie wnoszonych stawek z wygranych kuponów niektórzy uczestnicy wyrażają niepochlebne sts opinie na temat tej oferty. Naturalnie każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, ale w naszym odczuciu zamiast krytykować lepiej po prostu dokładnie czytać regulaminy. W tym temacie należy przypomnieć, że do obrotu zaliczane są STAWKI wniesionych zwycięskich kuponów, a nie wygrane kwoty. Niby sprawa oczywista, a niektórzy o to dopytują, dlatego należy tą kwestię doprecyzować. Po wpłaceniu, przykładowo 250 złotych i otrzymaniu 250 złotych bonusa gracz nie może od razu zawrzeć zakładu za stawkę 500 złotych gdyż są to oddzielne konta podstawowe, czyli depozytowe i bonusowe, możliwe jest wniesienie dwóch osobnych zakładów za 250 złotych każdy z dwóch kont.

Oferta zakładów bukmacherskich STS to mocna strona tego bukmachera

Jeśli chodzi o STS oferta jest bardzo szeroka. Pod tym względem największy z legalnych polskich bukmacherów nie ma się czego wstydzić nawet w porównaniu z europejskimi konkurentami.
Gracz może obstawiać wydarzenia z 28 dyscyplin. Oczywiście najwięcej z nich dotyczy piłki nożnej. Jednak nie są to tylko najpopularniejsze i najbardziej znane rozgrywki typu Ekstraklasa, Bundesliga czy Premier League. STS umożliwia także typowanie wyników meczów z niższych klas rozgrywkowych, np. IV ligi polskiej. W jego ofercie znajdują się też całkiem egzotyczne rozgrywki jak liga kenijska, uzbecka, a nawet – farerska (liga Wysp Owczych).

Poza topowymi dyscyplinami jak tenis, koszykówka, piłka nożna w STS-ie można typować wyniki dość niszowych nad Wisłą form rywalizacji. Chodzi np. o dart, szachy czy futbol australijski.

W STSie obstawimy także wydarzenia polityczne czy społeczne

Oprócz imprez sportowych operator przyjmuje również zakłady na wydarzenia społeczne. Są to nie tylko wybory parlamentarne czy prezydenckie, ale także rozstrzygnięcia istotnych dla danego kraju problemów. Bukmacher ten znany był z bardzo szerokiej oferty,  podczas jesiennych wyborów samorządowych 2018, wydał nawet specjalne opracowanie dla mediów na temat walki o fotel prezydenta Warszawy, gdzie faworytem był Trzaskowski, a także wyborów w Katowicach, gdzie faworytem był Krupa, Gdańsku czy Krakowie. STS opinie w zakresie oferty na wybory polityczne może być tylko pozytywna, jest to prawdopodobnie legalny bukmacher z najszerszą ofertą w tym zakresie w naszym kraju. Pracownicy stsu zajmujący się konstruowaniem oferty bardzo starają się, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich graczy. Lokalizacja oferty to kolejna mocna strona tej firmy.

Bukmacher STS ma takżę w ofercie sporty wirtualne. Nie wiemy, czy można je określić mianem live sporty wirtualne, bowiem w tym przypadku rywalizuje się z komputerem i mecz, którego wynik zaprogramował komputer rozpoczyna się co kilka minut.

Coś dla siebie znajdą tutaj również miłośnicy sportów elektronicznych. W STS-ie mogą obstawiać wyniki teamów i klanów rywalizujących w popularnych grach komputerowych, np. Counter Strike’a, League of Legends, StarCrafta.

Oferta zakładów wzajemnych STS-u jest nie tylko szeroka, ale też głęboka. Dlatego mogą się nią zainteresować także bardziej profesjonalni typerzy, którzy szukają rozrywki na wyższym poziomie. Bukmacher proponuje bowiem bardzo wiele specjalistycznych podtypów zakładów. Dotyczą one np. liczby punktów konkretnego zawodnika, liczby spalonych, rzutów różnych konkretnej drużyny w danym meczu. Na stronie bukmachera dostępne są także rozbudowane statystyki.

W sumie użytkownik może każdego dnia wybierać spośród 20 tys. zakładów, które obstawi pojedynczo,  w systemie akumulowanym albo kombinacyjnym. W weekendy tych wydarzeń jest jeszcze więcej. Każda osoba zainteresowana obstawianiem wyników znajdzie w STS-ie coś dla siebie.
Ci, którzy grają tylko naziemnie, mogą sprawdzić status kuponu w internecie. Posłuży im do tego numer identyfikacyjny dowodu opłacenia zakładu.

sts3

Metody wpłat w STS

Depozyt w STS Zakładach Bukmacherskich można opłacić na wiele sposobów:

 1. Szybkim przelewem (operatorzy to PayU, Dotpay, Tpay)
 2. Kartą płatniczą
 3. Blikiem
 4. Elektroniczną portmonetką (Skrill, Neteller – STS to jedyny z legalnych operatorów, który honoruje tę metodę)
 5. Kartą przedpłaconą Paysafecard
 6. Gotówką lub kartą w punkcie stacjonarnym

Wszystkie metody wpłat są wolne od prowizji ze strony organizatora zakładów. Takowe mogą jednak pobierać instytucje finansowe, np. wydawcy kart kredytowych.

Odbiór wygranych i wypłaty w STS

Zwycięskie kupony obstawione w punkcie naziemnym można zrealizować w ten sam sposób
Wygrane z kuponów wytypowanych online przelewane są na konto gracza. Stamtąd można je podjąć na dwa sposoby:

 • przelewem tradycyjnym na swoje konto bankowe (1-2 dni robocze),
 • przelewem ekspresowym w systemie STSpay (15 minut, ale tylko na rachunki w 10 bankach)

STS był pierwszym bukmacherem, który postawił na autorski system wypłat, pozwoliło to temu bukmacherowi w pewnym stopniu uniezależnić się od zewnętrznych dostawców usług. W tym zakresie opisywany bukmacher zbudował przewagę na zakładami bukmacherskimi Efortuna, czyli głównym konkurentem stsu na rodzimym rynku. Szczególnie w zakresie bliskiej i bezpośredniej współpracy z największymi bankami w Polsce czyli PKO, mbankiem, BZ WBK, ING, Aliorem oraz Millenium (prosimy nie mylić z konkurentem, z bukmacherskiego podwórka WZB Milenium), pozwala realizować wypłaty w kilkanaście, kilkadziesiąt minut w każdy dzień tygodnia w godzinach od 10 do 24. Kolejny dowód na to jak za pomocą przewagi technologicznej, innowacyjności bukmacher ten buduje swoją przewagę rynkową.

Bonusy lojalnościowe STS

W ostatnich miesiącach, recenzję STSu updatujemy w grudniu 2018 bukmacher ten stawia na oferty o poniższej konstrukcji. Wyrażane przez graczy STS opinie na temat ofert retencyjnych są pochlebne, my staramy się zwracać szczególną uwagę także na ewentualne minusy ofert bukmacherskich. Zwrócimy uwagę czytelników na to o czym powinni pamiętać osoby, które są zainteresowane ewentualnym uczestnictwem, ale po kolei. Bukmacher online STS stawia na promocje bukmacherskie, gdzie zdefiniowana jest określona pula typu 50 000 PLN, dzielona, między wszystkich graczy, którzy za określoną kwotę przykładowo 10 złotych, poprawnie obstawią wyniki 4-5 meczy. Aktualna akcja promocyjna obejmuje mecze z nadchodzącej kolejki Ekstraklasy, Serie A, Premier League, Ligue 1, Bundesligi oraz hiszpańskiej La Ligi. Do opisywanej oferty promocyjnej zaliczane jest 50 pierwszych kuponów wniesionych przez uczestnika. Dostępność zarówno za pośrednictwem komputerów, wersji mobilnej strony, aplikacji czy naziemnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych.

Gdzie jest zatem haczyk tychże promocji bukmacherskich?

Przede wszystkim należy zrozumieć jaki jest cel tego, że dowolna strona bukmacherska organizuje promocję bukmacherską. Pożądanym (przez bukmachera) efektem jest, aby gracze deponowali i grali więcej w sposób oczekiwany przez zakłady bukmacherskie. Nie ma w tym nic nagannego, to prywatne biznesy, które dbają o interes swoich właścicieli, a nie o zasobność portfeli graczy. Dlatego właśnie ważną rolę do odegrania mają takie serwisy jak nasz, gdzie redakcja nie jest na etacie w podmiocie bukmacherskim i może pozwolić sobie na wygłaszanie obiektywnych sądów.

Przyjmijmy, że zdecydowaliśmy się na obstawienie pięciu spotkań z hiszpańskiej La Ligi. Dla uproszczenia rachunków przyjmujemy, że nasz wybór padł na obstawienie pięciu spotkań o kursie zbliżonym do 2.00, czyli jako gracz mamy 50% szans. STS zakłady bukmacherskie wymaga od gracza obstawienia akumulatorów z 5 zdarzeń. Przyjmujemy prawdopodobieństwo „wejścia” pojedynczego zdarzenia na poziomie 50%, czyli 0,5 do potęgi piątej = 97%. Co to oznacza? Niestety, że statystycznie rzecz biorąc w 97% kupon okaże się przegrany. AKO w naszej ocenie zamienia bukmacherkę w loterię. Jest to pożądany przez bukmachera sposób obstawiania gdyż każdy kupon podnosi marżę bukmacherską, a prawdopodobieństwo, że wszystkie zdarzenia „wejdą” jest niewielkie.

Bukmacher inaczej definiuje swój cel niż gracz

To absolutnie kluczowa sprawa przy rozważaniu uczestnictwa w danej promocji bukmacherskiej. Pamiętajmy poza nielicznymi przypadkami, kiedy bukmacherzy źle skalkulują promocję, a wierzcie nam na liczeniu to bukmacherzy się akurat dobrze znają, gdyż to jest jeden z kluczowych, składowych elementów ich biznesu. Bukmacher stara się przekonać gracza do obstawiania w sposób, który nie wróży sukcesu (statystycznie rzecz biorąc), przykładem jest właśnie wnoszenie wielokrotnie akumulowanych kuponów czy obstawianie wysokomarżowych rynków np. dokładny wynik meczu. Czy należy za to krytykować bukmachera i wyrażać w tym przypadku negatywne sts opinie? Zdecydowanie nie, należy jednak być świadomym klientem. Jeżeli już  obstawiać, to w sposób świadomy. Wiedza jest tutaj kluczem do sukcesu. Nie ma absolutnie niczego złego we wnoszeniu popularnych tasiemców, jeżeli gracz czyni to w sposób świadomy i rozumie jak statystycznie rzecz biorąc korzystny jest to sposób obstawiania dla bukmachera czy to online czy naziemnego.

Poniedziałki z STSem

Kolejna cykliczna akcja o której warto wspomnieć to oferta poniedziałkowa, w której w każdy poniedziałek 1000 najaktywniejszych typerów otrzymuje od 20 do 100 zł. By zdobyć premię, trzeba w tygodniu poprzedzającym przyznanie nagród wykonać odpowiednio wysoki obrót na swoim koncie depozytowym (liczy się suma stawek).

miejsca od 1 do 10 – tego to nagroda o wartości 100 zł
miejsca od 11 do 100 – nagradzane jest voucherem o wartości 50 zł
miejsca od 101 do 200  oznacza voucher o wartości 25 pln
miejsca od 201 do 1000-go miejsca włącznie nagroda to voucher o wartości 20 złotych

Warunkiem wypłaty bonusu z oferty “Polubisz poniedziałek” jest wykonanie nim trzykrotnego obrotu po kursie nie niższym niż 1,91 w ciągu 120 dni od momentu zasilenia konta bonusowego. W tej ofercie bukmacher skłania nas do generowania obrotu, powód jest oczywisty kursy bukmacherskie są obciążone marżą bukmacherską. 90% klientów nie rozumie iż jeżeli celem gracza jest długofalowe wygrywanie należy wnosić value bety, w przeciwnym wypadku czym wyższy obrót tym wyższy zysk bukmachera.

Kolejny stały bonus lojalnościowy można zgarnąć za każdą skuteczną rekomendację (zaproszenie wysyła się z panelu użytkownika). Stanie się tak, gdy:

 • polecony w ciągu 14 dni skorzysta z otrzymanego zaproszenia,
 • polecony w ciągu 30 dni od rejestracji wpłaci na swoje konto gracza min. 50 zł i wykona obrót w wysokości min. 150 zł na kuponach z kursem minimalnym 1,50.

Premia w ramach promocji “Zaproś kumpla” wynosi 50 zł. W tym przypadku limity nie obowiązują. Oznacza to, że im więcej znajomych namówi się do grania w STS-ie, tym więcej środków się otrzyma.
Nagroda zasila konto bonusowe. By ją stamtąd wypłacić, należy wykonać nią trzykrotny obrót z kursem całkowitym min. 1,91. Podchodząc do tematu tej promocji bukmachera w sposób żartobliwy należy stwierdzić, iż gracze wyręczają tutaj dział marketingu.

Sponsoring STS

STS wspiera finansowo wiele drużyn i wydarzeń sportowych. Najhojniej  operuje w przypadku reprezentacji Polski i Jagiellonii Białystok. Współpraca sponsorska z piłkarską reprezentacją Polski jest zdecydowanie perłą w koronie STSu. W mniejszym wymiarze sponsoruje także osiem innych klubów i imprez, w tym  Vive Kielce (piłka ręczna), Asseco Resovię (siatkówka) organizację KSW (mieszane sztuki walki), drużyny e-sportowe. Z inicjatywy bukmachera powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga wybranym przez klientów sportowcom i drużynom. Polecamy także:
PZBukRanking bukmacherów onlineZakłady sportowe onlineJak obstawiać mecze onlineZakłady bukmacherskie jak grać online

legalni bukmacherzy
legalny bukmacher
fortuna oferta i opinie
fortuna bukmacher
forbet oferta i opinie
totolotek oferta i opinie
lvbet oferta i opinie
efortuna oferta i opinie
zakłady bukmacherskie efortuna
efortuna oferta i opinie

Podsumowanie
sts bukmacher mainpage
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 1 votes
Bukmacher
STS
Oferta
1200 zł bonus + 25 freebet + 34 zakład bez ryzyka
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi