STS podpisuje umowę z Izu Ugonohem

sts-izu-ugonoh

Lider polskiego rynku bukmacherskiego firma STS podpisała umowę sponsorską z popularnym Izu Ugonohem. Urodzony w Szczecinie Izu to mistrz Europy i świata w K-1 amatorów oraz wielokrotny mistrz Polski w kick-boxingu. Od kilku lat jest pięściarzem wagi ciężkiej. Ugonoh ma nigeryjskie korzenie, jego rodzicie przyjechali do naszego kraju na studia. Jest absolwentem AWF w Gdańsku, sam o sobie mówi, dodajmy że niezwykle poprawną polszczyzną, iż jest Polakiem o czarnej skórze. Ciekawostką jest fakt, że całkiem dobrze radził sobie także w Tańcu z Gwiazdami, gdzie zajął ostatecznie 5-te miejsce.

Na zawodowych ringach bokserskich stoczył 18-cie walk, 17-cie pojedynków zakończyło się jego zwycięstwem, z czego 14-cie potyczek wygrał przez KO. Swoją ostatnią walkę stoczył w lutym 2017 roku, gdzie w Legacy Arena, Birmingham przegrał po bardzo pasjonującej walce z Dominiciem Breazeale. Izu miał przeciwnika na deskach jednak ostatecznie sam przegrał przed czasem.

Izu Ugonoh już w trakcie Narodowej Gali Boksu w Warszawie wystąpi w stroju na którym umieszczone zostaną logotypy STSu. Umowa obejmuje także współpracę w obrębie mediów społecznościach.

Zainteresowani najbliższym pojedynkiem Izu Ugonoha z Fredem Kassi mogą znaleźć  szeroką ofertę kursową na piątkową walkę. Izu jest zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia (kurs 1.12) na jego zwycięstwo, traderzy STS oszacowali kurs na zwycięstwo Kassiego na 5.25. Za każdą postawioną złotówkę na to iż Izu wygra przed czasem wypłata wynosi 1.85 do 1. Wygrana na punktu to 2.45 za każdą obstawioną złotówkę. Walkę będzie można oglądać na antenie TVP1 oraz TVP Sport.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi