Promocja Na luzie i bez ryzyka w MileniumBukmacher Milenium zaprasza do udziału w jego najnowszej promocji na hiszpańskie El Clasico, czyli kolejne starcie Realu Madryt z Barceloną. Mecz ten już 2 marca.

Oto zasady promocji Milenium:

  1. W dniu promocji gracz musi postawić zakład, za co najmniej 40 zł.
  2. Gracz musi postawić zakład, za co najmniej 20 zł na mecz Real Madryt vs Barcelona (02.03.2019).
  3. Jeżeli kupon będzie nietrafiony, stawka zakładu zostanie zwrócona graczowi.

Udział w promocji biorą zakłady pojedyncze i wielokrotne w grze standard, zawierające dowolne zdarzenie należące do wskazanego wydarzenia.

W promocji nie biorą udziału zakłady anulowane, Totalizatora i zawarte za kredyty, a także obejmujące, co najmniej jedno zdarzenie z Superoferty oraz Typu Dnia i zawarte w promocji 5-10-15.

W dniu promocji należy postawić zakłady, za co najmniej 40 zł (z wyłączeniem zakładów anulowanych i Totalizatora). Może to być kilka zakładów za mniejsze stawki. Co najmniej jeden zakład musi być zawarty na wskazane w promocji wydarzenie za stawkę równą 20 zł i spełnić warunki promocji określone w regulaminie.

Jeśli pierwszy z takich zakładów okaże się przegrany, gracz otrzyma nagrodę w promocji w wysokości 20 zł – nagroda trafi na konto gracza w formie kredytów na zawieranie zakładów w Milenium.Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi