Milenium tło

Kod promocyjny Milenium 2020

Sprawdź kody
Sprawdź kody
kod promocyjny
Milenium kod promocyjny PREZENT
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonus od wpłaty 100% do 1500 PLN
Cashback w Wygraj ligę Do 1500 zł cashback
Happy Hour o 14% wyższe wygrane
Program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium
Bonus 5-10-15 Powiększ wygraną nawet o 15%!
Cashout Zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata 1 PLN

MILENIUM NIE DZIAŁA

UWAGA! Z DNIEM 11.04 BUKMACHER MILENIUM ZAWIESIŁ DZIAŁALNOŚĆ DO ODWOŁANIA

Kod promocyjny Milenium 2020

Bukmacher Milenium w 2020 roku świętuje 15. rocznicę przyjęcia pierwszego zakładu bukmacherskiego w Polsce. To zdecydowanie jeden z najdłużej działających w Polsce bukmacherów. Milenium posiada polską licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich wydawaną przez Ministerstwo Finansów, a dzięki temu jest legalnym bukmacherem w Polsce. Mimo wielu lat obecności na rynku zakładów bukmacherskich nie jest to jednak bukmacher, którego można zaliczyć do jednych z najbardziej rozpoznawalnych na polskiej scenie hazardowej. 

Kod bonusowy, oferty i promocje oferowany przez Milenium

Zapewne jest to jeden z powodów, który stoi za decyzją władz bukmachera o zdecydowanym postawieniu na bonusy bukmacherskie w 2020 roku. Z okazji 15. lat na polskim rynku, bukmacher Milenium przygotował nowe bonusy i promocje. Nie da się ukryć, że tego typu oferty promocyjne skutecznie przykuwają wzrok nowych klientów i dla nich bukmacher Milenium przygotował bonusy powitalne i specjalne promocje. Jednak i dla stałych klientów Milenium ma bonusy. Co ważne, bukmacher Milenium jest nie tylko bukmacherem internetowym, ale też stacjonarnym i dla graczy, którzy zawierają zakłady bukmacherskie w lokalach bukmachera również przygotowano specjalne bonusy i promocje bukmacherskie

Opiszemy dla was wszystkie promocje i bonusy od Milenium – zarówno te w ramach bonusu na start jak i te dostępne dla stałych graczy. Będziecie mogli też znaleźć tutaj kod promocyjny od Milenium i naszego portalu, dzięki któremu będziecie mogli skorzystać z jeszcze ciekawszej promocji na start. Obiektywnie jednak przyznamy, że nasz kod promocyjny od STS na wyższy bonus cieszy się większą popularnością graczy

Rejestracja konta u bukmachera Milenium

Z bonusu powitalnego u bukmachera Milenium mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy nie mają jeszcze założonego konta na portalu bukmachera. Rejestracja jest wymagana m.in. po to, żeby gracz mógł wydać odpowiednie zgody i potwierdzić chęć udziału w promocji na start od Milenium. To jeden z kluczowych warunków promocji dla nowych klientów bukmachera Milenium. Jeśli gracz tego nie zrobi nie będzie mógł skorzystać z oferty bonus powitalny od Milenium, bo założyć konto u bukmachera można tylko raz. 

Jak zatem założyć konto i skorzystać z promocji „Milenium bonus za rejestrację?”. Nie jest to trudne.

  • W pierwszym kroku podajemy swój adres e-mail, który będzie loginem i wybieramy hasło do konta oraz potwierdzamy, że skończyliśmy 18 lat;
  • W drugim kroku musimy uzupełnić podstawowe dane, czyli imię i nazwisko, numer PESEL, adres zamieszkania oraz numer telefonu.
    • To też w tym miejscu wyrażamy chęć wzięcia udziału w promocjach na start. Jeśli nie zaznaczymy odpowiednich opcji to nie będziemy mogli skorzystać z oferty powitalnej od Milenium. 

Od tej chwili jesteśmy posiadaczami konta tymczasowego. Pozwala ono na wpłatę środków i skorzystanie z bonusu powitalnego od Milenium. Jednak musimy pamiętać, że konto tymczasowe ma swoje limity. Łączna suma stawek za które możemy obstawić kupony na takiem koncie to pięć tysięcy złotych. Do tego gracz nie może wypłacić wygranych. Dopiero przejście na konto stałe pozwala na korzystanie w pełni z oferty Milenium. Żeby przejść na konto stałe trzeba uzupełnić swoje dane osobowe o numer konta bankowego oraz zaznaczenie z skąd czerpie środki na grę (np. wynagrodzenie za pracę czy emerytura). Należy także wpisać numer dokumentu tożsamości oraz zeskanować awers i rewers. Bukmacher po weryfikacji danych zmieni status naszego konta. Na tę procedurę mamy 28 dni, a jeśli gracz tego nie zrobi konto zostanie zawieszone.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego przyznającego bonus Milenium?

Kod promocji Milenium pozwala skorzystać z jeszcze ciekawszych promocji na start. Milenium wspólnie ze swoimi partnerami przygotował kod bonusowy, a żeby z niego skorzystać gracz powinien kliknąć w baner promocyjny, a na nim kliknąć „załóż konto i dołącz do Milenium”. Zostanie wtedy przeniesiony do formularza rejestracyjnego i tam będzie już wpisany kod bonusowy PREZENT. To jedyny sposób, żeby skorzystać z kodu promocyjnego Milenium i naszego portalu, bo kodu bonusowego nie można wpisać samodzielnie. Warto o tym pamiętać, bo zarejestrować się w Milenium można tylko raz, a tym samym tylko raz można użyć kodu bonusowego od Milenium i naszego portalu. 

Bonus powitalny Zakładów Bukmacherskich WZB Milenium

Gdy już mamy konto możemy przejść do promocji, które oferuje Milenium. Niewątpliwie najważniejszą pozycją w ofercie urodzinowej bukmachera jest całkowicie nowy bonus powitalny Milenium. Bonus powitalny od Milenium może wynieść nawet 3170 zł i „Megapakiet powitalny”, bo tak nazywa się akcja promocyjna Milenium na bonus za rejestrację, składa się z promocji od depozytu, zakładu bez ryzyka i darmowego zakładu. Sprawdźmy krok po kroku jak prezentuje się bonus na start od Milenium. 

Bonus od depozytu od bukmachera Milenium

Bonus od depozytu to jedna z najbardziej popularnych promocji na start. Milenium również ma ją w swojej ofercie i co więcej klienci bukmachera mogą liczyć na największy bonus od depozytu wśród polskich legalnych bukmacherów, bo bukmacher przeleje na saldo bonusowe kwotę aż do 1500 złotych. Kilka słów wyjaśnień – bonus od depozytu to taki bonus, który zależy od wysokości wpłaty gracza. Milenium promuje pierwszy depozyt i tyle ile gracz wpłaci na konto bukmachera dostanie też na saldzie bonusowym. Górny limit do którego bukmacher Milenium przyzna bonus na start to 1500 złotych. 

Jak skorzystać z bonusu od depozytu w Milenium?

Sprawy nie są jednak tak proste. Regulamin bonusu powitalnego od Milenium jest najeżony szczegółami, a tym samym odbiór promocji bonusu od depozytu w Milenium nie odbywa się automatycznie. 

Jeśli gracz chce otrzymać środki na grę w ramach bonus od depozytu to sam najpierw musi dokonać przelewu na konto bukmachera i to w ciągu 10 dni od założenia konta. 

Kolejny wymóg to ten najważniejszy, czyli obrót.

  • Gracz musi obrócić cztery razy kwotę swojej wpłaty;
  • po kursie łącznym minimum 2,0;
  • Na kuponie muszą być też przynajmniej trzy wydarzenia, a minimalny kurs jednego spotkania to 1,20

Przykład:

Jeśli gracz wpłaci 100 złotych na konto bukmachera Milenium, to żeby otrzymać bonus 100 złotych musi najpierw zagrać zakłady bukmacherskie za łączną kwotę 400 złotych (4 x 100 złotych depozytu) i po wspomnianych minimalnych kursach. Obstawiający ma na to 60 dni. 

Jest jeszcze jedno „ale”. Bukmacher wprowadził limit dzienny na obrót bonusem. I nie ma co ukrywać – tym samym bonus od depozytu stał się mniej przejrzysty dla graczy, a dodatkowo dużo mniej korzystny. O co chodzi? Dziennie do obrotu zaliczane jest tylko 10% wymaganego obrotu. Jeśli nasz obrót wymagany jest na poziomie 400 złotych, to oznacza, że zakłady za zaledwie 40 złotych w ciągu jednego dnia będą zaliczane do obrotu. Ale uwaga – jeśli jednego dnia rozliczony zostanie kupon za 50 złotych to…bukmacher Milenium w całości nie zaliczy tego kuponu do obrotu. Jeśli zagrasz jeden kupon np. za 30 złotych, a drugi kupon za 50 złotych i oba będą rozliczone tego samego dnia to tylko ten pierwszy będzie zaliczony do obrotu. Kolejna uwaga. Nie decyduje kolejność zawierania zakładów bukmacherskich, a kolejność rozliczenia. Niestety możemy sobie zatem wyobrazić próby manipulowania czasem rozliczenia na niekorzyść gracza.

Jeśli graczowi uda się już obrócić wpłatę to otrzyma na swoje saldo bonusowe kredyty na grę o równowartości pierwszej wpłaty. Gracz może wykorzystać je na zawieranie zakładów bukmacherskich. Bukmacher Milenium nie przewiduje dodatkowych obostrzeń, więc zakłady zawierane z kredytów nie muszą spełniać wymogów minimalnych kursów, a wygrane można albo przeznaczyć na dalszą grę albo wypłacić na swoje konto bankowe.

Bukmacher Milenium – zakład bez ryzyka

W ramach bonusu na start od Milenium gracz może też skorzystać z zakładu bez ryzyka, który nazywany jest w Milenium „darmowym zakładem”. Zasady są dość proste. Wystarczy wpłacić pieniądze na konto bukmachera i pierwszy zakład, który zawrze gracz będzie tym „bez ryzyka”. Oznacza to, że jeśli typer nie będzie miał szczęścia i przegra swój pierwszy zakład, to bukmacher Milenium przyzna saldo bonusowe równowartość stawki do kwoty 100 złotych. Jeśli gracz zagra za więcej niż 100 złotych to i tak zwrot nastąpi do „stówki”. 

Gracz na swoim saldzie bonusowym znajdzie kredyty, które może przeznaczyć na grę. Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu same kredyty nie podlegają dodatkowemu obrotowi, więc jeśli gracz zagra za nie kupon i wygra to może od razu wypłacić środki na swoje konto w banku. 

Czy warto skorzystać z kodu bonusowego Milenium?

Pisaliśmy już o kodzie bonusowym od Milenium i naszego portalu. Jakie są jednak zyski z rejestracji konta poprzez specjalny baner? Po pierwsze zwiększa się kwota na zakład bez ryzyka, która wyniesie 100zł.

Dodatkowo gracz może odebrać freebet od Milenium. Co do zasady freebet uznawany jest za bonus bez depozytu – Milenium jednak nieco inaczej podchodzi do tej promocji. Gracz musi najpierw wpłacić co najmniej 50 złotych na konto bukmachera i obrócić przynajmniej raz w ciągu 30 dni.

Jak to zrobisz otrzymać kredyty, które będziesz mógł wymienić na 30 złotych w ramach darmowego zakładu. 

Cashback na 'Wygraj Ligę’ oferowany przez WZB Milenium

Do „Megapakietu powitalnego” bukmacher Milenium wlicza też jeszcze jedną promocję, a mianowicie „Wygraj Ligę”. Jest to forma rywalizacji graczy, którzy w rezultacie mogą otrzymać cashback, czyli formę częściowego zwrotu postawionych stawek. Trudno jednak uznać, że jest to typowa oferta bonusu na start, a raczej jest to forma programu lojalnościowego.

Uczestnikami promocji są wszyscy gracze, którzy mają zarejestrowane konta bukmacherskie w Milenium. Gracze są uszeregowani w czterech ligach (nowi gracze automatycznie w najniższej), a jeden „sezon” gry to miesiąc. O miejscu w lidze decyduje suma stawek zakładów zawieranych z oferty Milenium. To też decyduje o spadkach i awansach między ligami.

Natomiast to, w której lidze znajdzie się gracz w nowym miesiącu decyduje o tym ile cashback otrzyma na swoje konto. Można otrzymać od 2% do 5% cashback w miesiącu, ale nie mniej niż 2 złote i nie więcej niż 1500 złotych. 

Gra bez podatku u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium ma dość ciekawą ofertę na grę bez podatku. Przypomnijmy, że od stawki każdego kuponu bukmacher pobiera na poczet podatku aż 12% stawki. To sporo, więc promocję na grę bez podatku u bukmachera są bardzo pożądane przez graczy. Oczywiście podatek od promocyjnych kuponów nadal jest płacony, ale bukmacher w ramach takiej promocji dodaje do kuponu 14% i i tym samym zasypuje różnicę.

W ramach „Happy Hours” w wybranych godzinach można grać m.in. mecze z oferty przedmeczowej. Warunek?

  • Gracz na kuponie musi zawrzeć co najmniej trzy lub cztery wydarzenia;
  • Każde wydarzenie nie może mieć kursu bukmacherskiego niższego niż 1,20;
  • Wydarzenia nie mogą  być objęte też inną promocją bukmachera np. „Typ Dnia” czy „Superoferta”.

Co więcej oferta na grę bez podatku w Milenium na wydarzenia przedmeczowe obejmuje również punkty stacjonarne. Bukmacher codziennie publikuje listę tych punktów, gdzie można w wybranych godzinach zawrzeć zakład bez podatku.

„Happy Hours” to też możliwość obstawiania meczy live. Promocja startuje zaraz po północy (0:05) i kończy się o 8:00. Gracze muszą zawrzeć co najmniej dwa wydarzenia na jedynym kuponie, a i w tym wypadku kurs nie może być niższy niż 1,20.

Podobne są zasady gry bez podatku na sport wirtualny z tym, że bukmacher codziennie wyznacza nieco inne godziny obowiązywania promocji. 

Podwyższone kursy w Milenium

„Typ Dnia” i „Superoferta”

Bukmacher Milenium w niektórych przypadkach zmniejsza nieco swoją marże na kursach i dzięki temu gracze mogą obstawiać mecze z nieco większymi kursami. W ofercie „Typ Dnia” znajduje się zazwyczaj tylko jedno spotkanie z korzystniejszym kursem, ale już „Superoferta” to nawet kilkanaście wydarzeń z podniesionymi kursami. Jednak, żeby skorzystać z jednego kursu z „Superoferty” trzeba zagrać na kuponie minimum trzy spotkania, a pięć spotkań to możliwość włączenia do kuponu dwóch kursów z „Superoferty”.

Bonus „5-10-15

Podobna założenia ma promocja „bonus 5-10-15”. Tutaj jednak nie korzystamy z dodatkowej oferty kursowej, a gracze wybierają mecze na podstawie standardowej oferty. Co najmniej pięć spotkań na kuponie to dodatkowe 5% do wygranej, co najmniej dziesięć meczów to 10% więcej, a jak nietrudno się domyślić 15 spotkań to premia w wysokości 15%.

Bonus Grand

„Bonus Grand” to już gra dla wybitnie odważnych. Na kuponie znajdzie się co najmniej pięć meczów po kursie 2,0 i wyższym? Bukmacher Milenium do wygranej dorzuci 20%.

Program lojalnościowy Milenium

„Liga Mistrzów” to program lojalnościowy bukmachera Milenium. Gracze, którzy rejestrują się przez internet są „zapisani” do programu automatycznie, ale jego uczestnikami mogą też być klienci punktów stacjonarnych bukmachera Milenium. Wystarczy wyrobić sobie w punkcie kartę. Gracze za każdy zakład dostają punkty. Im wyższa stawka – tym wyższa premia. Punkty można wymieniać m.in. na wirtualne kredyty, które uprawniają do składania zakładów bukmacherskich. 

Podsumowanie kodu promocyjnego i bonusów Milenium

Bukmacher Milenium ma zdecydowanie najwyższa ofertę bonusu od depozytu ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Możliwość otrzymania bonusu  w wysokości 1500 złotych na pewno kusi. Trzeba jednak pamiętać o warunkach, które trzeba spełnić, żeby otrzymać bonus. Sam obrót, którego należy dokonać czterokrotnie za kwotę depozytu nie jest złą wiadomością, ale już fakt, że dziennie do limitu obrotu zaliczane jest zaledwie 10% z wymaganej puli na pewno nie jest na korzyść graczy. 

Na duży plus bukmacherowi Milenium należy zapisać to, że przyznane bonusy nie podlegają już obostrzeniom. Gracze otrzymują kredyty (czy to w ramach bonusu od depozytu czy np. zakładu bez ryzyka) i mogą przeznaczyć te środki na zawieranie zakładów bukmacherskich po dowolnym kursie. Pieniądze z wygranych mogą od razu przelać na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Bukmacher Milenium w swojej ofercie promocyjnej ma też sporo sposobów, żeby lojalni gracze czuli się przez bukmachera doceniani. Promocji jest dużo, a wśród najciekawszych można wymienić grę bez podatku czy też podwyższone kursy na wybrane spotkania.

Bukmacher Milenium – kod promocyjny FAQ

Nie. Wystarczy posiadać konto tymczasowe, żeby skorzystać z oferty bonusu za rejestrację od Milenium. Jednak, żeby wypłacić wygrane należy przejść z konta tymczasowego na stałe. Gracz ma na to 28 dni.

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt. Następnie gracz musi obrócić pierwszy depozyt.  Maksymalna kwota, która podlega bonusowi to 1500 zł.

Gracz musi zagrać kupony za czterokrotność pierwszej wpłaty. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 2,00 i typer ma na obrót 60 dni. Jeśli to zrobi otrzyma bonus powitalny w wysokości swojej wpłaty.

Bukmacher Milenium zalicza do obrotu zaledwie stawki za zakłady, które mieszczą się w 10% wymaganego obrotu tzn. jeśli musisz obrócić 400 złotych, to jedynie zakłady do 40 złotych dziennie będzie zaliczane do obrotu. Każdy zakład, którego stawka przekroczy ten próg w całości będzie niezaliczany do obrotu.

Nie. Milenium nie wlicza kuponów singlowe do obrotu. Gracz musi zawrzeć zakłady bukmacherskie z co najmniej trzema wydarzeniami.

Wystarczy zarejestrować się w Milenium za pomocą baneru, który znajdziesz na naszej stronie. Kod promocyjny od Milenium zostanie wpisany automatycznie.

Będziesz mógł skorzystać z wyższego „zakładu bez ryzyka” (100 złotych) oraz uzyskać darmowy zakład w wysokości 20 złotych.