Kod promocyjny eWinner. Bonus powitaly, promocje i bonusy dla graczy.

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus od eWinner?
eWinner kod promocyjnyPREZENT
Zakład bez ryzyka170 PLN
Bonus od 2 depozytu500 PLN
Bonus od 3 depozytu500 PLN
CashoutZamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata1 PLN

Kod promocyjny eWinner 2020

Kliknij i odbierz swój kod bonusowy PREZENT

Grafika prezentuje chłopaka zachęcającego do skorzystania z zakładu bez ryzyka eWinner.

Bukmacher eWinner zadebiutował w Polsce jesienią 2019 roku. To jeden z polskich, legalnych bukmacherów, który posiada koncesję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Przez co najmniej sześć najbliższych lat (na tyle przyznawana jest licencja) ma prawo walczyć o przychylność graczy. eWinner swoją działalność może prowadzić na razie tylko w internecie, bo tylko taką licencję posiada.

Przypodobać się polskim graczom będzie na pewno dość trudno. Na polskim rynku bukmacherskim, choć jeszcze nie nasyconym, jest co najmniej kilka firm bukmacherskich, które mają na tyle silną pozycję, że każdemu nowemu bukmacherowi jest bardzo zdobyć nowych klientów.

eWinner – bonusy i promocje

Sposobów na to, żeby przykuć uwagę jest kilka. Pierwszą strategią jest zdobycie partnerów w organizacjach sportowych i klubach. eWinner mimo młodego stażu już może się tym pochwalić, bo przez cały rok 2020 będzie sponsorem tytularnym Apatora Toruń, popularnego klubu żużlowego. 

Jednak działania marketingowe na dużą skalę to jedno. Dla graczy jednak najbardziej liczy się to co w portfelu i to w jaki sposób mogą zwiększać zyski dzięki atrakcyjnej ofercie bukmacherskiej. 

Promocje i bonusy bukmacherskie to doskonała okazja, żeby nie tylko zachęcić graczy do wpłacenia depozytów, ale też do tego, żeby przedstawić swoją ofertę bukmacherską. Dlatego bukmacherzy wykorzystują tę szansę niemal bezbłędnie. Jak jest w przypadku bukmachera eWinner? Jakie ma promocje dla swoich klientów? Jaki jest bonus powitalny od eWinner? Co zależy zrobić, żeby dobrze wykorzystać bonus od eWinner? Sprawdźmy to, bo równie ważne jak liczby zawarte w promocjach, są także regulaminy i zasady bonusów powitalnych.

Bonus powitalny eWinner

Bonus powitalny skierowany jest do nowych klientów, którzy decydują się na założenie konta na portalu bukmachera. eWinner również przygotował taką promocję. Wziąć może w niej każdy gracz, który wyrazi taką chęć i w trakcie procedury rejestracyjnej zaznaczy odpowiednie zgody. To ważne, bo z takiej propozycji można skorzystać tylko raz i jeśli typer zapomni o tym, to nie będzie już powrotu. Tym bardziej, że eWinner zabrania zakładania dwóch kont bukmacherskich (jak każdy legalny bukmacher), a w związku z tym, że każdy klient musi podać m. in. numer PESEL to weryfikacja graczy jest dość prosta. Warto pamiętać, że w regulaminie bonusu powitalnego od eWinner znajduje się zapis, dzięki któremu bukmacher może wykluczyć z promocji graczy, którzy podadzą nieprawdziwe informacje o sobie. Jeśli postąpimy zgodnie z zaleceniami, będziemy mogli odebrać kod promocyjny eWinner.

Na jaki bonus powitalny mogę liczyć w eWinner?

Bonus powitalny od eWinner składa się z trzech części. Sam bukmacher nazwał promocję „Hat-trickiem powitalnym”. Gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka i aż dwa bonusy bez depozytu.

To w sumie okazja do zdobycia nawet 1150 zł w różnych formach. Typerzy 150 zł mogą przeznaczyć na zakład bez ryzyka, a od drugiego i trzeciego depozytu mogą otrzymać jego równowartość aż do 500 zł na zakłady bukmacherskie z oferty eWinner.

Banner przedstawia kobietę reklamującą promocję eWinner

Zakład bez ryzyka

Ale po kolei. Pierwszym bonusem na start od eWinner jest zakład bez ryzyka. W ramach tej promocji od eWinner gracz, który dokona swojego pierwszego zakładu bukmacherskiego jest niejako chroniony i nie musi się martwić, że straci wszystkie środki. Bukmacher eWinner zobowiązuje się bowiem do tego, że zwróci swojemu graczowi stawkę pierwszego zakładu, jeśli okaże się on przegrany. Zwrot nastąpi w formie bonusu i zostanie zapisany na saldzie bonusowym. Jednak gracz nie dostanie pełnej stawki swojego pierwszego zakładu, a stawkę pomniejszoną od podatek od gier. Dla przykładu – jeśli zagra pierwszy kupon za 100 zł, to jeśli zakład będzie przegrany na jego koncie bonusowym wyląduje 88 zł. Maksymalna kwota zakładu bez ryzyka to 150 zł, pomniejszone o podatek, czyli de facto 132 zł, które mogą być zapisane na saldzie bonusowym.

Co ważne – gracz ma pełną dowolność wyboru swojego pierwszego kuponu. Niektórzy bukmacherzy w promocjach obejmujących zakład bez ryzyka wymagają np. minimalnego całkowitego kursu. eWinner tak nie postępuje, więc gracz może wybrać dowolne wydarzenia. Kupon nie może być jedynie zakładem systemowym oraz zawierać wydarzeń na sport wirtualny. 

Minimalna stawka zakładu bez ryzyka to 20 zł i gracz może na zakład bez ryzyka użyć tylko środków pochodzących z pierwszego depozytu.

Jeśli gracz przegra swój pierwszy zakład to w ciągu 48 godzin na jego saldzie bonusowym pojawią się środki bonusowe. Przypomnijmy – w wysokości 88% postawionej stawki (reszta to podatek od gier). Tutaj jednak zaczynają się schody. Gracz nie może ot tak wypłacić pieniędzy z salda bonusowego. Bonus przyznany w ramach zakładu bez ryzyka od eWinner wymaga obrotu. I tutaj warunki są dość restrykcyjne. eWinner wymaga od swoich graczy aż sześciokrotnego obrotu środkami przyznanymi w ramach depozytu. Co to oznacza? Gracz, który otrzymał maksymalny bonus, czyli 132 zł musi zagrać kupony za łączną kwotę 792 zł. Dodatkowo kurs minimalny kuponu musi wynieść minimum 2,50. Do obrotu bonusem kwalifikują się zarówno zakłady singlowe jak i akumulowane. Na obrót gracz ma zaledwie 30 dni

Jak odebrać bonus za rejestrację w eWinner?

Kolejne dwie części bonusu za rejestrację od eWinner to bonusy od depozytu. Obie promocje są identyczne, więc opiszemy je wspólnie. Wysokość bonusu od depozytu od eWinner zależy od wysokości drugiej i trzeciej wpłaty. Gracz na swoje saldo bonusowe może otrzymać równowartość środków, które wpłaci na grę. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z bonusu od depozytu w eWinner to 20 zł. Bonus jest ograniczony i podwojone zostaną wpłaty do 500 zł, więc jeśli gracz wpłaci więcej, to i tak otrzyma bonus od depozytu w maksymalnej kwocie – 500 zł. 

Żeby otrzymać bonus od depozytu należy dokonać drugiej (a także ewentualnie trzeciej) wpłaty i odblokować bonus. Odblokowanie promocji następuje poprzez obrót depozytem. Gracz jednokrotnie musi zagrać kupony za łączną stawkę w wysokości depozytu. Kurs minimalny to 2,50, a zakład może być singlowy lub wielokrotny. Następnie bonus od eWinner należy aktywować w zakładce „Bonus” na koncie użytkownika. 

Po aktywacji bonusu możemy przejść do obrotu, bo i w tym przypadku gracze nie mogą po prostu wypłacić otrzymanych pieniędzy. Podobnie jak w przy zakładzie bez ryzyka eWinner wymaga sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2,50. Tutaj również można obstawiać zarówno kupony pojedyncze jak i akumulowane. Przy maksymalnej promocji w wysokości 500 zł gracz musi zagrać kupony za 3000 zł i ma na to zaledwie 30 dni. To bardzo mało czasu, żeby dobrać takie mecze, które będą dawały szansę na wygraną. W obrocie nie mogą uczestniczyć zakłady wirtualne i na sport wirtualny. 

Kod promocyjny eWinner

Kod bonusowy od eWinner to szansa na zwiększenie bonusów. eWinner wspólnie z naszym portalem przygotował taką niespodziankę dla naszych czytelników. Każdy kto wpisze kod promocji od eWinner (hasło: PREZENT) może liczyć na zwiększoną stawkę przy zakładzie bez ryzyka. Gracz będzie mógł postawić swój pierwszy kupon nawet za 170 zł i to taka stawka (pomniejszona o podatek od gier) trafi na jego konto, jeśli pierwszy kupon postawiony w ramach pierwszego depozytu okaże się przegrany. Tak więc kod promocyjny eWinner zdecydowanie jest godny uwagi.

Gdzie wpisać kod bonusowy od eWinner i naszego portalu? Kod: PREZENT należy wpisać podczas rejestracji konta. To bardzo ważne, bo z kodu promocyjnego od eWinner można skorzystać tylko raz. Kod PREZENT należy wpisać w formularzu rejestracyjnym i do tego należy zaznaczyć chęć uczestnictwa w promocji.

Pozostałe warunki zakładu bez ryzyka objętego kodem promocji od eWinner są analogiczne jak w przypadku korzystania z tej oferty, ale bez kodu. Wystarczy, więc wpisać hasło: PREZENT, żeby otrzymać 20 zł więcej na grę bez ryzyka.

Zdjęcie prezentuje kobietę promującą specjalny zakład eWinner stwórz własny zakład

eWinner – pozostałe promocje

Tutaj mamy problem, bo oferta od eWinner dla stałych klientów jest niestety niedopracowana. Stali klienci bukmachera nie mogą liczyć na wiele promocji i wybór jest dość mocno ograniczony. Jedną z promocji jest tzw. „adwentowy kalendarza”, czyli przez niemal cały grudzień gracze mogą liczyć na codziennie inną promocję np. dodatkowe zakłady bez ryzyka, czy dodatkowe bonusy od depozytu, darmowe zakłady (freebet) czy podwyższone kursy. Jednak co później? Trudno powiedzieć. Możliwe, że bukmacher eWinner z początkiem kolejnego roku zaproponuje swoim graczom znacznie więcej promocji i bonusów. Tak naprawdę musi to zrobić, żeby realnie liczyć się w grze o klienta, bo gracze u innych bukmacherów mogą liczyć na Happy Hours (grę bez podatków), dodatki do kuponów akumulowanych i wiele innych dość atrakcyjnych (a czasem mniej) ofert promocyjnych.

Combo Dnia

Jest to jedna z nielicznych (jak do tej pory) stałych ofert promocyjnych od eWinner. Bukmacher proponuje zakłady łączne na dwa lub trzy mecze. Kursy dotyczą nie tylko ostatecznego rozstrzygnięcia meczu, ale mogą być związane np. z liczbą bramek czy rzutów rożnych. Bukmacher sam wybiera zestawy i publikuje co najmniej jeden dziennie. Zysk dla gracza? Nieco wyższy kurs niż jakby stawiał te same mecze w ofercie tradycyjnej. Czy warto? Kursy ogólny z reguły nie jest wyższy niż 0,50. To z jednej strony sporo, ale tylko pod warunkiem gdy mamy przekonanie, że mecze wystawione w ofercie są atrakcyjne. Przypomnijmy, że to bukmacher autorytarnie wybiera zakłady w ramach kursów „Combo Dnia” i gracz nie ma wielkiego pola do manewrów. 

Cashout

Sport jest nieprzewidywalny. Mecze, które postawiliśmy i uznawaliśmy je „za pewniaki” dość szybko mogą przeistoczyć się w „koszmar” typera. Co wtedy robić? Na pewno nie panikować  i spróbować choćby zminimalizować straty. Tę szansę otrzymujemy korzystając z cashout w eWinner. Jest to opcja dobra dla graczy, którzy na bieżąco śledzą rozgrywane mecze. Gdy coś idzie nie po myśli gracza lub po prostu chce zminimalizować ryzyko może wcześniej zamknąć kupon. Oczywiście, gracz musi liczyć się wtedy, że nie uzyska pełnej wygranej, a bukmacher wypłaci tylko  część pierwotnej wygranej. Bukmacher eWinner na bieżąco będzie analizował szanse na powodzenie gracza i na swoim koncie każdy typer będzie mógł sprawdzić czy może skorzystać w danej chwili z opcji cashout.

eWinner zastrzega, że jest to opcja możliwa tylko wtedy, gdy aktualna wygrana jest wyższa od stawki, za który został postawiony zakład. Nie oszukujmy się. Gracz znacznie zmniejsza swoje ryzyko jeśli wycofa wcześniej zakład, więc na kokosy nie ma co liczyć, ale dużo mniejszy zysk jest zawsze lepszy od całkowitej utraty środków.

Bonus powitalny od eWinner. Jak otworzyć konto i zdobyć bonus za rejestrację?

Rejestracja konta to konieczność jeśli gracze chcą skorzystać z oferty eWinner. Bez tego nie można złożyć zakładu bukmacherskiego poprzez internet ani nie można skorzystać z bonusu powitalnego od eWinner. Warto pamiętać, że jeśli gracz chce skorzystać z promocji na start od eWinner, to musi wyrazić odpowiednie zgody w trakcie procedury rejestracyjnej. W formularzu rejestracyjnym można też wpisać kod promocji od eWinner i naszego portalu. Hasło: PREZENT uprawnia każdego kto je wpisze do odbioru wyższego zakładu bez ryzyka przy pierwszej wpłacie na konto bukmachera.

W formularzu rejestracyjnym gracz musi podać jeszcze kilka danych o sobie. To m.in. imię i nazwisko, numer PESEL, adres zamieszkania czy adres e-mail. Ważny będzie też numer telefonu, bo to eWinner wyśle swojemu klientowi weryfikacyjnego smsa. 

Tak założone konto już może służyć do zawierania zakładów, a co za tym idzie można już wpłacać pieniądze i korzystać z bonusu powitalnego od eWinner.

Jednak, żeby wypłacić środki z wygranych należy konto dodatkowo zweryfikować. Gracz musi podać swój numer konta w banku oraz przesłać skany lub zdjęcia swojego dokumentu tożsamości.

eWinner. Wpłaty i wypłaty

Bonus powitalny od eWinner zależny jest od pierwszych trzech wpłat na konto bukmachera eWinner. Jak zatem wpłacić środki?  eWinner udostępnia swoim graczom system szybkich płatności Blue Media. Gracze mają możliwość przelania środków ze wszystkich działających w Polsce banków lub poprzez Blika. Nie ma możliwości wpłaty kartą Visa i MasterCard.  Minimalna wpłata to 20 zł, czyli tyle ile trzeba też minimalnie wpłacić, żeby skorzystać z bonusów powitalnych.

Zdjęcie prezentuje chłopaka promującego specjalny zakład eWinner stwórz własny zakład

Wypłaty środków z bonusów możliwe są tylko po dokonaniu obrotu o czym wspominaliśmy przy każdej promocji. Gracz może wypłacić minimum 20 zł, a środki powinny być na koncie gracza od kwadransa do 48 godzin po zleceniu wypłaty.

Podsumowanie bonusów i promocji oferowanych przez bukmachera eWinner

Składający się z trzech części bonus powitalny od eWinner na pewno jest ofertą dość wysoką. Gracze mogą liczyć nawet na 1170 zł (jeśli wpiszą kod promocji: PREZENT) w różnego rodzaju formach promocji. To niezła stawka, ale żeby uzyskać pełną pulę należy dokonać trzech depozytów na konto bukmachera.

Zakład bez ryzyka, czyli pierwsza część bonusu powitalnego to ciekawa oferta i pozwala zagrać pierwszy kupon pod znacznie mniejsza presją. Gracz może liczyć na zwrot stawki do 150 zł, a jak pisze nasz kod promocji to nawet do 170 zł. W razie przegranej pieniądze (pomniejszone o podatek) trafią na saldo bonusowe.

Bonus od drugiego i trzeciego depozytu to łącznie szansa na dodatkowe 1000 zł. To dobra oferta, ale na pewno warunki obrotu nie są korzystne dla graczy. Muszą oni  najpierw obrócić raz depozyt, a po aktywowaniu bonusa aż sześć razy obrócić bonus po kursie 2,50. To dość trudne do zrealizowania warunki i gracze muszą zdawać sobie z tego sprawę przed decyzją o skorzystaniu z bonusa.

Pozostałe promocje nie rozpieszczają. Wydaje się, że oferta eWinner pod tym względem jeszcze jest w powijakach i bukmacher powinien dość szybko zmienić to, żeby na dłużej przykuć uwagę potencjalnych graczy.

Zakłady Bukmacherskie eWinner – bonusy FAQ

Jak uzyskać bonus powitalny od eWinner?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt. Minimalna kwota uprawniająca do odbioru bonusu to 20 zł. 

Co otrzymam w ramach bonusu powitalnego od eWinner?

Za pierwszy depozyt gracz otrzyma zakład bez ryzyka, dwie następne wpłaty to możliwość uzyskania bonusu od depozytu. 

eWinner zakład bez ryzyka. Ile mogę otrzymać?

Gracz dostanie zwrot stawki – jeśli przegra pierwszy kupon –  do 150 zł. Stawka zostanie pomniejszona o podatek. Jeśli gracz skorzysta z kodu promocyjnego od eWinner i naszego portalu to zakład bez ryzyka będzie wynosił maksymalnie 170 zł.

Czy środki otrzymane w ramach zakładu bez ryzyka od eWinner należy obrócić?

Tak. Bonus należy obrócić sześć razy po kursie minimalnym 2,50. 

Jaki jest bonus od depozytu od eWinner?

Za drugi i trzeci depozyt gracz może uzyskać maksymalnie po 500 zł. 

Czy muszę aktywować bonus od depozytu?

Tak. Gracz musi aktywować bonus poprzez obrócenie jednokrotne wpłąconych środków po kursie minimalnym 2,50.

Czy należy obrócić też bonus od depozytu?

Tak. Gracz musi jeszcze obrócić bonus od depozytu sześć razy po kursie minimalnym 2,50. 

Ile czasu ma gracz na obrót depozytem bonusem w eWinner?

Gracz ma 30 dni na obrót depozytem i bonusem przyznanym przez bukmachera eWinner.

Jaki jest kod promocji w eWinner?

Wspólnie z bukmacherem eWinner przygotowaliśmy kod promocji:  PREZENT.

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1stargraygray
Ocena
2 based on 41 votes
Bukmacher
eWinner
Oferta
Kod Promocyjny

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi