hero

Eurowizja 2021. Zakłady i kursy bukmacherskie

Miejsce: Rotterdam
3.75 Włochy Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
4.30 Malta Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
4.90 Francja Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
7.70 Szwajcaria Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
zakłady-eurowizja

Eurowizja wkracza w najważniejszą fazę. Konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem, a popularność zakładów bukmacherskich na to wydarzenie przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Bukmacherzy udostępnili kursy na Eurowizję, a gracze chętnie z nich korzystają. Co na to wpływa? Kilka czynników, ale o tym przeczytacie poniżej.

Eurowizja 2021

Eurowizja 2021 to wydarzenie, o którym często słyszy się w telewizji i innych mediach. W tym roku konkurs piosenki gości 39 państw, a gospodarzem jest Holandia. Artyści wystąpią w Rotterdamie w hali Ahoy, gdzie podziwiać ich na żywo będzie mogło ponad trzy tysiące osób. To jednak nie oni będą decydować o wynikach imprezy, a jurorzy wraz z telewidzami. Finał Eurowizji zaplanowany jest na 22 maja o godzinie 21:00. Wcześniej odbędą się półfinały, w których wystąpi kolejno 17 i 16 reprezentacji. Najlepsze 10 z każdego półfinału zakwalifikują się do wielkiego finału. Tam miejsce zapewnione ma już gospodarz – Holandia oraz przedstawiciele takich państw jak Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania i Hiszpania. 

Eurowizja – zakłady bukmacherskie

Furorę podczas Eurowizji robią zakłady bukmacherskie. Niezależnie od tego czy regularnie obstawiasz zakłady u bukmachera czy też jesteś w tym zupełnie nową osobą, możesz zacząć obstawiać Eurowizję! Bukmacherzy dają dość sporo możliwości, więc na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie. Typowanie rozrywki jest nieco różne od obstawiania sportu, więc trzeba się do tego najpierw solidnie przygotować. Poniżej podpowiadamy, jak obstawiać Eurowizję:

 • O wynikach decydują głosy jurorów oraz widzów;
 • Szybsze obstawienie gwarantuje wyższy kurs. W miarę upływu czasu faworyci będą oznaczeni niższymi kursami bukmacherskimi;
 • Porównaj oferty kursowe kilku bukmacherów. Jeśli masz ustalony swój typ, zagraj ten po najwyższym kursie!
 • Skorzystaj z bonusu powitalnego, aby wygrać większą kwotę za poprawny zakład;
 • Miej na uwadze konotacje polityczne panujące w Europie. Niektórzy mogą się kierować nie tylko wrażeniami dotyczącymi piosenek, ale również poprawnością polityczną.
 • Przeglądaj komentarze na forach publicznych i sprawdzaj opinie specjalistów;

Stosowanie się do powyższych wskazówek może Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu. Zakłady długoterminowe na Eurowizje mogą się okazać bardzo zyskownym działaniem. Nie czekaj i wejdź do gry!

eurowizja-kursy-bukmacherskie

Kiedy jest Eurowizja?

Konkurs Piosenki Eurowizji ma miejsce w drugiej połowie maja. Najpierw rozgrywają się półfinały, a następnie odbywa się wielki finał. Konkretnie wygląda to w ten sposób:

 • 18 maja – pierwszy półfinał
 • 20 maja – drugi półfinał
 • 22 maja – finał Eurowizji

W drugim półfinale swojego reprezentanta będzie miała Polska. W tym roku będzie nim Rafał Brzozowski, który wybrał utwór pt. “The Ride”. Rywalizacja będzie na pewno trudna, ponieważ kursy bukmacherskie pokazują, że to pozostali wykonawcy będą faworytami. Występ w finale byłby sporym wydarzeniem, jednak według ekspertów nie ma się co nastawiać, że Polska się tam znajdzie.

Gdzie oglądać Eurowizję?

Zainteresowanie Eurowizją jest bardzo duże i co roku oglądają ją miliony widzów. Gdzie można obejrzeć Eurowizję? U nas imprezę transmituje TVP1 i to w tej stacji zobaczymy zarówno oba półfinały, jak i finał imprezy. Dla tych, którzy będą chcieli oglądać z innego źródła, na pewno znajdzie się transmisja na Youtube. Poza tymi opcjami do naszej dyspozycji jest również strona eurovision.tv, czyli oficjalna witryna konkursu Eurowizji. Tam również będzie można śledzić relację, więc możliwości mamy naprawdę sporo.

Występ Polski na Eurowizji

Polska na Eurowizji osiągała już sukcesy, jednak w tym roku będzie o to wyjątkowo trudno. Przede wszystkim jest to spowodowane mocną konkurencją, ale być może wszyscy ostatecznie będą pozytywnie zaskoczeni. Konkurs Eurowizji cieszy się ogromną popularnością i głosuje mnóstwo widzów. W tym roku Polskę będzie reprezentować Rafał Brzozowski, który wykona utwór pt. “The Ride”. Według ustaleń bukmacherów nie ma za dużych szans na zakwalifikowanie się do finału. Niektórzy twierdzą, że możliwe jest nawet ostatnie miejsce w drugim półfinale. Jeśli rzeczywiście by się tak stało, byłby to najgorszy wynik Polski na Eurowizji w historii.

brzozowski-eurowizja

Kursy bukmacherskie – konkurs Eurowizji

Kursy bukmacherskie na Eurowizję są jak najbardziej dostępne. Według ich wyliczeń Polska nie ma szans na zawojowanie tej imprezy, jednak przedstawiają inne ciekawe zakłady, z których można skorzystać. Przykładem może być tutaj bukmacher Fuksiarz, który oferuje sporo zakładów na Eurowizję, a i kursy ma całkiem przyzwoite. Wystarczy spojrzeć poniżej:

Kurs Zwycięzca Eurowizji Postaw
3.75Włochy Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
4.30Malta Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
4.90Francja Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
7.70Szwajcaria Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
8.80Ukraina Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
14.00Islandia Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
16.00Bułgaria Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ

Gdzie obstawiać Eurowizję?

Gracze zakładów bukmacherskich pytają gdzie mogą obstawić Eurowizję. Wystarczy odszukać bukmachera, który ma w swojej ofercie zakłady na rozrywkę. Tam z pewnością znajdziesz kursy na Eurowizję, które będzie można obstawiać. Zakłady na Eurowizję znajdziesz tak naprawdę u większości bukmacherów w Polsce, a najlepsze kursy spotkasz w Fuksiarzu, STS i Fortunie. Ci bukmacherzy są zdecydowanie godni polecenia, jeśli mowa o zakładach bukmacherskich na Eurowizję.

Eurowizja 2021 – faworyci

Jak przy okazji każdego konkursu mamy do czynienia z faworytami. Eurowizja ma także swoich reprezentantów, którzy są wyżej notowani od pozostałych, jednak kursy bukmacherskie i tak są wysokie. Trudno jest bowiem odgadnąć ostatecznego triumfatora konkursu, ale to dobrze. Ze względu na to, możemy liczyć na wysokie wygrane. Wystarczy, że postawisz na kilku faworytów i dalej możesz wyjść na spory plus! Kto jest faworytem Eurowizji w tym roku? Jest ich kilku:

 • Najniższy kurs możemy znaleźć na Włochów – dwukrotnie wygrywali już Eurowizję i aż 10 razy znajdowali się na podium imprezy. Stanowczo należy zaliczyć ich do grona faworytów.
 • Za ich plecami plasuje się Malta – ich reprezentantka wygrała Eurowizję Junior, więc z pewnością mamy do czynienia z wielkim talentem.
 • Francja również należy do najwyżej notowanych reprezentacji. Ich reprezentantka to bardzo doświadczona wokalistka, która szkoliła m.in. zwyciężczynię Eurowizji Junior. Na pewno trzeba będzie brać ją pod uwagę.
 • Swojego wyboru z ubiegłego roku nie zmieniają Szwajcarzy. Są pewni swojego reprezentanta i liczą, że zajmie wysokie miejsce na Eurowizji. Można powiedzieć, że w tym przypadku miejsce poza podium będzie sporym rozczarowaniem.

Kto wygra Eurowizję?

Gracze zastanawiają się nad tym, kto wygra Eurowizję 2021. Każdy ma swoje przewidywania, a kursy bukmacherskie mogą jedynie podpowiadać to, kto jest faworytem jurorów. Znane są zarówno piosenki, jak i ich wykonawcy, więc na tej podstawie można poczynić pewne przygotowania do obstawiania. Na ten moment nie wszystko jeszcze wiadomo, więc kursy na zakłady są stosunkowo wysokie. Można jednak się pokusić o typowanie przed konkursem finałowym. Faworytami będą niewątpliwie Włochy, Francja i Szwajcaria. Wysoko notowana jest także Malta, więc warto brać ją pod uwagę. Jeśli uzbierasz wystarczająco dużo informacji i przeprowadzisz rzetelną analizę, będziesz w stanie odgadnąć to, kto wygra Eurowizję.

FAQ

Turnieje półfinałowe Eurowizji zaplanowane są kolejno na 18 i 20 maja. Wielki finał ma mieć miejsce 22 maja.

W tym roku konkurs Eurowizji odbędzie się w Holandii, a dokładniej w Rotterdamie.

W tegorocznym konkursie Eurowizji nasz kraj reprezentować będzie Rafał Brzozowski, któremu niestety nie daje się zbyt wielkich szans na sukces.

Jak najbardziej. Bukmacherzy wystawili już swoje oferty w dziale rozrywkowym. Nie czekaj i obstawiaj już teraz!

Miejsce: Rotterdam
3.75 Włochy Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
4.30 Malta Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
4.90 Francja Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ
7.70 Szwajcaria Bukmacher Fuksiarz Logo bez tła czarne GRAJ