Etoto z nowym ambasadorem brandu!

Tomasz Smokowski dołącza do teamu ambasadorów zakładów bukmacherskich Etoto

Trwa ofensywa bukmachera Etoto. Kolejnym ambasadorem brandu Etoto został Tomasz Smokowski. Dołącza on do i tak już zacnego grona ambasadorów tego brandu. W ostatnim miesiącach ambasadorami brandu Etoto zostali: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto i Michał Pol. Tomasz Smokowski jest zatem już piątym wzmocnieniem ambasadorskiego teamu Etoto.

Tomasz Smokowski przez wiele lat pracował w stacji Canal+, niedawno przeniósł się do stacji Polsat, która nabyła prawa do komentowania meczy Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Narodów UEFA.

Prywatnie Tomasz Smokowski jest fanem tenisa, z zamiłowaniem biega w maratonach oraz uczęszcza amatorsko na zajęcia bokserskie.

Zakłady bukmacherskie Etoto są jednym z legalnych polskich bukmacherów, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy firma ta przechodzi rewolucyjne zmiany. Nowy właściciel oraz nowa kadra zarządzająca sprawiła, że uruchomiona została nowa strona internetowa, nawiązano współpracę z firmą SBtech, która dostarcza E toto rozwiązania technologiczne, co znacząco poprawiło jakość produktu.  Nowego ambasadora brandu Etoto obserwuje na Twitterze niemalże 100 tysięcy osób, biorąc pod właśnie ten zasięg Tomka Smokowskiego wydaje się to być bardzo trafna decyzja Etoto o zatrudnieniu go jako ambasadora tego bukmacherskiego brandu.

Etoto z nowym ambasadorem brandu!

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi