STS bezpieczny zakład

Spis treści
[Rozwiń]

Czy jest możliwa bezpieczna gra u bukmachera, nawet w przypadku źle obstawionego jednego wydarzenia? Okazuje się, że tak! Wszystko za sprawą opcji “bezpieczny zakład”, która pozwala na satysfakcję z zakładów, mimo że nie wszystkie typy zostały poprawnie obstawione. Bezpieczny kupon STS to wręcz idealna opcja dla osób, które poznały smak porażki w sytuacji, gdy wszystko szło idealnie, a na końcu do pełni szczęścia zabrakło jednego poprawnego typu. W tekście wyjaśnimy, na czym polega STS bezpieczny kupon i jak można z niego skorzystać.

Co to jest bezpieczny kupon STS?

STS oferuje możliwość obstawienia bezpiecznego zakładu. To rodzaj “ubezpieczonego kuponu”. Zakład ten dopuszcza bowiem popełnienie jednego błędu. W razie pomyłki, gracz nie zostaje z niczym, a nawet… otrzymuje część wygranej! Jednak by się o tym przekonać, należy w pierwszej kolejności założyć konto w STS. To promocja tylko dla zarejestrowanych klientów. Szerzej o rejestracji STS piszemy w artykule o kodzie promocyjnym tego bukmachera.

Zakład bezpieczny STS jest przede wszystkim skierowany do osób, które preferują obstawianie kilku-kilkunastu wydarzeń na jednym kuponie. Jeśli lubisz wysokie AKO, to warto skorzystać z takiego rozwiązania. Dzięki bezpiecznemu zakładowi STS może przytrafić ci się jeden błąd, a mimo to i tak zgarniesz stosunkowo wysoką wygraną. Zasady są bardzo proste.

STS bezpieczny zakład - jakie są warunki?

By kupon bezpieczny STS wszedł w życie, należy spełnić kilka istotnych kwestii:

  • minimalny kurs kuponu (większy niż 174.99),
  • maksymalny kurs jednego zdarzenia (2.0),
  • maksymalna zagrana stawka (250 zł).

Jak wygląda STS bezpieczny kupon?

Zacznijmy od tego, że trzeba zbudować kurs kuponu przynajmniej na poziomie 175.00 przy maksymalnym pojedynczym kursie 2.00. To oznacza, że trzeba stworzyć długą taśmę, żeby bezpieczny zakład STS został aktywowany.

sts bezpieczny kupon warunki

Warto podkreślić, że STS za jeden błąd - przy spełnieniu wszystkich wymaganych warunków kuponu bezpiecznego STS - wypłaci aż dziesięciokrotność zagranej stawki! Od tego trzeba jeszcze odliczyć podatek (10 x twoja stawka x 0,88). Należy jednak pamiętać, że maksymalna stawka kuponu może wynieść 250 złotych.

Stworzyliśmy kupon z 14 zakładami o łącznym kursie 226. Stawka to 2 zł. W przypadku wszystkich trafionych zdarzeń, wygrywamy 399 zł (już po odjęciu podatku). Jeśli z kolei jeden typ nam nie wejdzie, to wtedy STS wypłaci nam dziesięciokrotność zagranej stawki (10 x 2 x 0,88 = 17,6 zł). Warto podkreślić, że te pieniądze od razu trafiają na nasze konto depozytowe.

Liczba zakładów14
Kurs226
Stawka2 zł
Wygrana399 zł (już po odjęciu podatku)
Bezpieczny zakład STS17,6 zł.

Bezpieczny zakład STS - jakie są jego zalety?

Jeśli faktycznie istnieje możliwość zapewnienia sobie wygranej przy możliwości popełnienia tylko jednego błędu na kuponie, to z pewnością tę opcję należy poważnie rozważyć.

Największą zaletą bezpiecznego zakładu STS jest fakt, że kupon gracza - w przypadku jednej pomyłki - nie idzie do kosza. Obstawiający cały czas będzie mógł liczyć na wygraną, bo bukmacher STS - w przypadku bezpiecznego kuponu - wypłaca dziesięciokrotność postawionej stawki.

Warto też dodać, że zagranie kuponu bezpiecznego STS nie pomniejszy wygranej o żaden dodatkowy podatek. Jeśli zagrany kupon akumulowany zostanie trafiony, to gracz zgarnie pełną wygraną.

Zakład bezpieczny STS jest też bardzo prosty w użyciu. Należy jedynie pamiętać o kursie kuponu na poziomie 175, maksymalnym pojedynczym zdarzeniu o kursie 2.00 i maksymalnej stawce 250 zł.

Bardzo dużą zaletą jest również fakt, że pieniądze - po spełnieniu warunków bezpiecznego kuponu - od razu trafiają na konto depozytowe gracza. Nie trzeba tymi pieniędzmi w ogóle obracać. Można je wypłacić.

Korzystając z tej promocji należy pamiętać, że w ramach bezpiecznego kuponu STS nie można obracać bonusów STS. W grę wchodzą tylko środki z konta depozytowego.

STS bezpieczny kupon - jakie są jego wady?

Należy zwrócić też uwagę na drugą stronę medalu. By aktywować bezpieczny zakład STS, należy stworzyć długą taśmę z dużą liczbą zakładów (kurs co najmniej 175.00), zwłaszcza, że kurs pojedynczego zdarzenia jest ustawiony na poziomie 2.00. Trzeba się mocno napracować, by stworzyć tak duże AKO, co też znacząco zmniejsza nasze szanse na finalną wygraną.

Kupon bezpieczny STS a zakład bez ryzyka - czym się różnią?

Zdarzają się sytuacje, gdy w środowisku bukmacherskim są mylone pojęcia “kuponu bezpiecznego” z “zakładem bez ryzyka”. Co prawda nazwy są podobne, to w rzeczywistości są to dwa zupełnie różne terminy bukmacherskiego świata.

Zakład bez ryzyka jest dużo popularniejszy wśród operatorów, zwykle taką możliwość otrzymują nowi gracze podczas rejestracji. W tym przypadku mówimy o zwrocie stawki w sytuacji, kiedy zagrany kupon okaże się przegrany (nie ma znaczenia czy to będzie jedno zdarzenie czy więcej). Synonimem zakładu bez ryzyka jest cashback.

Jednak należy pamiętać o tym, że bukmacherzy mogą zwracać tylko część stawki zagranego kuponu (np. 50 lub 75 procent). Często też zwrot w zakładzie bez ryzyka jest limitowany - np. operator może zwrócić zostać maksymalnie 200 złotych. I co kluczowe - zwrócone pieniądze najczęściej nie trafiają na konto depozytowe, a trzeba nimi dalej obracać (zgodnie z warunkami promocji). Jeśli bukmacher oferuje cashback bez obrotu, to oznacza, że środki od razu trafią na konto depozytowe i będzie można je wypłacić - ta opcja jest znacznie korzystniejsza.

Zakłady bez ryzyka

Dowiedz się więcej o zakładach bez ryzyka. U których bukmacherów znajdziesz tę promocję? Który oferuje najwyższe cashback? Gdzie są najbardziej atrakcyjne warunki bonusu? Sprawdź!

Dowiedz się więcej o zakładach bez ryzyka!

Gdzie jeszcze można zagrać bezpieczny zakład?

Wśród legalnych bukmacherów funkcjonujących w Polsce jest czterech operatorów, którzy oferują możliwość zagrania bezpiecznego zakładu. Najkorzystniejsze warunki proponuje STS (dziesięciokrotność zwróconej stawki). Można taki zakład zagrać także w Fortunie (pięciokrotność zwróconej stawki), LVBET i Superbet (jedynie w punktach stacjonarnych).

STS zakład bezpieczny - FAQ

Kupon bezpieczny to szansa na odebranie wygranej od bukmachera, mimo popełnienia jednego błędu na kuponie.

Bezpieczny zakład STS to udogodnienie, dopuszczające jeden błąd na kuponie AKO z wysokim kursem.

Aby zakład został uznany za bezpieczny jego kurs całkowity powinien wynosić przynajmniej 175.00. Dla pojedynczego zdarzenia maksymalny kurs to 2.00. Maksymalna stawka kuponu może wynieść 250 złotych.

Bezpieczny zakład możesz postawić w STS, Fortunie, LVBET i Superbet (punkt stacjonarny).