Sieć i godziny otwarcia punktów naziemnych bukmachera Fortuna

 

Fortuna punkty naziemne

Zakłady bukmacherskie Fortuna można zawierać nie tylko poprzez stronę efortuna.pl. Bukmacher ciągle rozwija swoja sieć punktów naziemnych, w których można zawrzeć zakłady bukmacherskie z oferty Fortuny. W tym momencie bukmacher posiada ponad 600 punktów zawierania zakładów i jest w tej kategorii niezaprzeczalnym krajowym liderem. Na drugim miejscu jest STS, który posiada ok. 430 punktów naziemnych.

Sieć i godziny otwarcia punktów naziemnych bukmachera Fortuna
Oczywiście nie jesteśmy w stanie wypisać wszystkich punktów, gdzie można zawrzeć zakład bukmacherski z oferty Fortuny. Z pomocą idzie nam w tym przypadku strona efortuna.pl. Dzięki umieszczonej tam wyszukiwarce możemy znaleźć najbliższy punkt zgodny z naszym miejscem zamieszkania czy tym gdzie w danym momencie przebywamy. Sieć coraz bardziej się rozrasta. Tylko w sierpniu otworzono kilka nowych miejsc. To m.in. punkty w Gdyni, Gliwicach, Krakowie czy Milanówku.

Fortuna. Godziny otwarcia

Fortuna-wydłuża-godziny-otwarciaStandardowo kształtują się one następująco:

poniedziałek    10:00 – 17:30

wtorek 9:30 – 18:30

środa                9:30 – 18:30

czwartek          9:30 – 18:30

piątek   9:00 – 19:00

sobota  8:30 – 17:30

niedziela          8:30 – 17:00

Jednak trzeba pamiętać, że godziny otwarcia poszczególnych punktów mogą od siebie nieznacznie się różnić. I tu też z pomocą przychodzi nam wyszukiwarka. Dzięki niej możemy sprawdzić w jakim czasie dokładnie pracuje punkt do którego chcemy się wybrać.

Fortuna i jej punkty zawierania zakładów

punkty-fortuna
Co nasz czeka w samym punkcie? Oprócz wystawionej oferty kursowej na wszystkie wydarzenia z oferty Fortuny, mamy do dyspozycji kilkanaście miejsc, gdzie przy stolikach możemy spokojnie zastanowić się jakie spotkania chcemy zawrzeć na kuponach. W punkcie można przejrzeć też statystyki.

W większości punktów udostępniane są też telewizory na których można śledzić bieżące wydarzenia sportowe lub też sporty wirtualne z oferty Fortuny. Dlatego punkt bukmacherski to nie tylko miejsce gdzie po prostu zawiera się zakład. Przy okazji można wymienić swoje spostrzeżenia z innymi graczami, dowiedzieć się czegoś ciekawego o konkretnym spotkaniu, wspólnie emocjonować się rozgrywką, a wszystko to prowadzi do zawiązywania nowych znajomości.

Fortuna sprawdź kupon

W punkcie naziemnym zakładów Fortuna można też sprawdzić czy nasz kupon – popularnie mówiąc – „wszedł”. Wystarczy udać się do okienka, a pracownik punktu zczyta kod kreskowy z naszego kuponu. Taka sama możliwość jest na stronie internetowej. Tylko, że tym razem to my w specjalnie oznaczonym polu na stronie efortuna.pl wpisujemy kod kuponu i mamy pewność co do rozstrzygnięcia naszego kuponu.
Inną propozycją dla graczy jest prześledzenie oferty kursowej na stronie internetowej, ale zawarcie samego zakładu już w punkcie. Wybieramy spotkania tak jakbyśmy grali w internecie, oznaczamy stawkę, ale zamiast zawarcia zakładu, klikamy w baner „e-kupon”. Z wygenerowanym numerem udajemy się do najbliższego punktu i opłacamy zakład u bukmachera. Idealny sposób dla tych, którzy w danym momencie dysponują tylko gotówką.

Sieć i godziny otwarcia punktów naziemnych bukmachera Fortuna

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi