Co obstawiać

Oscary 2021 – kursy bukmacherskie. Sprawdź typy na Oscary

Oscary 2021 obstaw zakłady na najważniejszą galę filmową.
Spis treści
[Rozwiń]

Kursy bukmacherskie na Oscary 2021 pojawiły się wraz z ogłoszeniem tegorocznych nominacji. Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej zostaną przyznane w nocy z 25 na 26 kwietnia 2021 roku polskiej strefy czasowej. Czy faworyci bukmacherów rzeczywiście wyjdą zwycięsko z 93. edycji przyznania Oscarów?

Zanim przedstawimy nasze przewidywania, warto zapoznać się z kursami na Oscary 2021 wystawionymi przez bukmacherów oraz z samymi nominacjami w najważniejszych kategoriach. Prestiżowa gala związana ze światem filmu odbędzie się już niebawem, a my zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego wydarzenia.

Oscary 2021 – oferta bukmacherów

Oscary to najbardziej prestiżowa gala filmowa na świecie. Wydarzenie ogromną popularnością cieszy się również w Polsce. Nie dziwne więc, że kursy na Oscary 2021 są dostępne u większości legalnych bukmacherów w naszym kraju. Które zakłady bukmacherskie wybrać i gdzie można liczyć na największy profit?

Obstaw Oscary 2021 u bukmachera Fuksiarz

Obstaw Oscary 2021 u bukmachera Fuksiarz.pl.

Oscary 2021 warto obstawić na Fuksiarz.pl. Nowy bukmacher na rynku posiada liczne zakłady na wydarzenia kulturalne, w tym na galę rozdania Oscarów. Fuksiarz ma dodatkowo atrakcyjne kursy i wiele promocji dla stałych graczy, które są unikatowe wśród polskich bukmacherów.

W przypadku nowych graczy bardzo opłacalną opcją będzie skorzystanie z bonusu na start bukmachera Fuksiarz. Dzięki promocji powitalnej na galę Oscary 2021 oraz wszelkie wydarzenia sportowe gracz ma możliwość zabezpieczenia swoich środków.

Dzięki bonusowi Prawdziwy Cashback 50% można uzyskać zwrot nawet do 500 PLN. Co więcej, otrzymane środki z tytułu bonusu na start nie wymagają żadnego obrotu. Po zwrocie stawki gracze decyduje, co zrobić z otrzymanymi środkami. Może oczywiście przeznaczyć je na grę lub wypłacić bezpośrednio na konto bankowe. 

Skorzystaj z oferty Superbet

Ciekawą opcją do obstawienia gali Oscarów będzie również wybranie usług Superbet. Bukmacher zyskał wielu sympatyków w szczególności dzięki wysokim kursom na zdarzenia w swojej ofercie. W przypadku Oscarów gracze mogą liczyć także na bardzo korzystne mnożniki.

Superbet będzie więc doskonałą alternatywą dla graczy, którzy przy wyborze bukmachera kierują się przede wszystkim atrakcyjnymi kursami. Nie jest to jednak jedyna zaleta wspomnianego bukmachera. Posiada on wiele ciekawych promocji dla stałych graczy. Nowi użytkownicy będą mogli z kolei zyskać spory profit dzięki bonusowi w Superbet

Nominacje do Oscarów 2021

W dniu 15 marca 2021 roku miłośników kina obiegła informacja o nominacjach do tegorocznych Oscarów. Niedługo po pojawieniu się wyczekiwanego ogłoszenia, w ofertach bukmacherów można było obstawiać już swoich faworytów. W tym roku najwięcej nominacji zebrała produkcja Davida Finchera „Monk”. Film może zwyciężyć aż w 10 kategoriach.

Bardzo duże szanse na triumf, choćby w jednej klasie mają filmy „Minari”, „Proces Siódemki z Chicago”, „Nomadland”, „Sound of Metal”, „Judas and the Black Messiah” oraz „Ojciec”. Wszystkie wymienione produkcje uzyskały nominacje w sześciu kategoriach.

Wśród tegorocznych nominacji do Oscarów nie zabrakło także polskiego akcentu. Po najcenniejszą filmową nagrodę będzie miał okazję sięgnąć operator — Dariusz Wolski. Zyskał on nominację za zdjęcia do filmu „Nowiny ze świata”.  

Kursy bukmacherskie na Oscary 2021

Kursy bukmacherskie wskazują w wielu kategoriach bardzo poważnych faworytów do wyróżnienia Oscarem. Często za ewentualny triumf pozostałych można otrzymać bardzo wysoki i atrakcyjny mnożnik. Sam fakt, że konkretna pozycja znalazła się w zestawieniu, predysponuje ją do końcowego triumfu. Przykładowo za okrzyknięcie produkcji „Ojciec” najlepszym filmem możemy otrzymać kurs w wysokości 75.00. Choć analizy bukmacherów są niezwykle precyzyjne i często finalnie pokrywają się z rezultatami, to niejednokrotnie zdarzały się przypadki sporych niespodzianek, za które można było trafić bardzo opłacalne mnożniki. Jak przedstawiają się kursy dla najpopularniejszych kategorii?

Najlepszy film – kursy

Oscary 2021 - Nomadland zostanie najlepszym filmem.

W tym roku głównym faworytem do Oscara w kategorii najlepszego filmu jest Nomadland w reżyserii Chloe Zhao. Produkcja opowiada o ponad sześćdziesięcioletniej kobiecie, która w wyniku recesji straciła swój dorobek życia. Główna bohaterka – Fern, w wyniku wspomnianych zdarzeń decyduje się na życie nomady, podróżując po zachodnich krańcach USA. Za jego zwycięstwo bukmacherzy oferują kurs oscylujący w granicach 1.20.

Zaraz za wspomnianą produkcją znajduje się film „Proces siódemki z Chicago”. Dzieło przenosi nas do schyłku lat 60. i procesu organizatorów z początku pokojowego protestu, który zakończył się twardym starciem policją i Gwardią Narodową. Produkcja ukazuje bezwzględne działanie upolitycznionej władzy sądowniczej. Jeśli film Aarona Sorkina sięgnie po Oscara, możemy trafić mnożnik nawet w wysokości 9.00 w przypadku oferty bukmachera Fuksiarz.

Realne szanse na zwycięstwo posiadają także filmy: „Minari”, „Obiecująca. Młoda. Kobieta” oraz „Mank”. Za potencjalne zgarnięcie Oscara za te tytuły możemy otrzymać kursy wahające się od 12.00 do nawet 22.00. Każda z produkcji, znajdujących się w puli zasługuje zdecydowanie na jej obejrzenie – jak wiadomo jednak triumf przypadnie tylko jednemu filmowi. 

Najlepszy reżyser – kursy

W przypadku kategorii „najlepszy reżyser” znów przed szereg występuje produkcja „Nomadland”. O ile dzieło Chloe Zhao jest bezapelacyjnym faworytem bukmacherów, to sam Oscar dla reżyserki  jest tzw. pewniakiem. Za jej zwycięstwo w prestiżowym wydarzeniu bukmacherzy proponują kurs w przedziale 1.10-1.15.

Takie szacunki wcale nie dziwią. Film jest znakomity pod względem wizualnym, merytorycznym i aktorskim. Co ważniejsze wszystko zostało idealnie skomponowane przez Zhao. Cała historia na podstawie książki Jessicy Bruder została zwizualizowana wręcz mistrzowsko. Ekranizacja przepełniona jest wieloma emocjami, które emanują autentycznością. Wszyscy współcześni wędrowcy przedstawieni w filmie posiadają swoją odrębną historię, która zarazem ma podobne źródła.

Kurs w okolicach 8.00 można otrzymać za zwycięstwo Davida Finchera. Ten jest reżyserem biograficznego filmu o Hermanie Mankiewiczu pt. Mank. Przenosi on nas do lat 30. w USA i przedstawia kulisy powstania scenariusza „Obywatela Kane’a”, którego napisanie zlecił Orson Welles. Ogromny perfekcjonizm i niesamowity klimat ówczesnego Hollywood bezsprzecznie potwierdza obecność Finchera w zaszczytnym gronie nominowanych.

Za produkcję Lee Isaaca Chunga możemy z kolei otrzymać mnożnik od 10.00 do nawet 15.00. Jego film o tytule „Minari” opowiada o koreańskiej rodzinie, która próbuje ziścić swój amerykański sen w słonecznej Kalifornii. Szczególnym atutem Chunga jest znakomita realizacja nieszablonowego scenariusza, którego sam jest autorem. 

Najlepsza aktorka – kursy

Największą faworytką do zwycięstwa Oscara w kategorii „Najlepsza aktorka” jest Carey Mulligan, która zagrała główną rolę w filmie „Obiecująca. Młoda. Kobieta”. Cassandra Thomas, w którą wciela się Mulligan to młoda kobieta, której przyszłość została przekreślona przez pewne tragiczne wydarzenia. Niespodziewanie otrzymuje jednak szansę na słodką zemstę, której nie omieszka wykorzystać. Sama aktorka doskonale odzwierciedliła psychologiczny rys głównej postaci, za co zyskała uznanie wielu krytyków.

Bardzo realne szanse na zwycięstwo ma także Frances McDormand, która wcieliła się w rolę Fern ze wspomnianego wcześniej filmu „Nomadland”. Aktorkę trzeba docenić przede wszystkim za autentyczność odgrywania swojej roli i bezbłędnego wcielenia się w rolę jednego z nomadów. Doskonale odzwierciedla emocje w skrajnych sytuacjach, co wpływa na jej prawdziwość w oczach odbiorców. Kurs na jej zwycięstwo wynosi od 3.50 do 5.00.

Dość spore szanse na zwycięstwo ma także Andra Day za rolę w biograficznym filmie „The United States vs Billie Holiday” oraz Viola Davis za wcielenie się w Ma Rainey – tytułową „Matkę Bluesa”. Jeśli, któraś z aktorek zdobędzie Oscara, możemy trafić kurs wahający się w dużym przedziale od 5.00 do nawet 15.00

Najlepszy aktor – kursy

Oscary 2021 - Chadwick Boseman wygra w kategorii najlepszy aktor!

W kwestii najlepszego aktora bukmacherzy rozwali już chyba wątpliwości co do tegorocznego triumfatora. Mowa tutaj o Chadwicku Bosemanie, który wcielił się w rolę Levee w filmie „Ma Rainey: Matka Bluesa”. Niestety oprócz znakomitej roli Bosemana, całemu filmowi towarzyszy niesłychanie smutna otoczka. Dramat muzyczny, w którym wystąpił był jego ostatnim filmem. Aktor zmarł w 2020 roku po przegranej walce z nowotworem. Nie można tutaj mówić oczywiście o żadnych sentymentach. Chadwick Boseman odegrał fantastyczną rolę wartą najwyższych nagród. Kurs na jego pośmiertne zwycięstwo Oscara wynosi zaledwie 1.05.

Ciężko powiedzieć o realnym przeciwniku dla Bosemana. Zważając jednak na kursy bukmacherskie, na kolejnym miejscu wśród faworytów znajduje się Anthony Hopkins, który wcielił się w rolę starca z postępującą demencją, którym próbuje zaopiekować się córka. Ogrom emocji uwidoczniony przez Hopkinsa oraz odwzorowanie tragicznej choroby zasługuje na najwyższe uznanie. 

W jakich jeszcze kategoriach zostaną rozdane Oscary?

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej przyzna prestiżowe nagrody w 23 kategoriach. Taka różnorodność w wyróżnieniach pozwoli docenić wszelkie aspekty twórców filmu. Warto pamiętać, że na produkcję nie składa się tylko scenariusz oraz aktorzy. Oprócz wcześniej wymienionych Oscary zostaną przyznane także w następujących kategoriach:

 • Aktorka drugoplanowa
 • Aktor drugoplanowy
 • Scenariusz adaptowany
 • Scenariusz oryginalny      
 • Dokument
 • Animacja
 • Film międzynarodowy
 • Efekty specjalne
 • Muzyka
 • Zdjęcia
 • Piosenka
 • Kostiumy
 • Scenografia
 • Charakteryzacja
 • Dźwięk
 • Montaż
 • Film krótkometrażowy
 • Krótkometrażowy dokument
 • Krótkometrażowa animacja 

Gdzie obejrzeć rozdanie Oscarów 2021?

Oscary 2021 będzie można obejrzeć w amerykańskiej telewizji ABC oraz dzięki aplikacji wspomnianej sieci telewizyjnej. Ceremonię wręczenia Oscarów będzie można obejrzeć także z dużą dozą prawdopodobieństwa w Polsce na Canal+. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości obejrzeć wydarzenia, będzie mógł skorzystać z social mediów, które wypełni się materiałami z najważniejszych fragmentów gali. 

Typy redakcji Bukmacher-Legalny.pl | Oscary 2021

Nasze typy na galę rozdania Oscarów 2021 postanowiliśmy postawić na Fuksiarz.pl. Bukmacher swoją szeroką ofertą i licznymi promocjami buduje sobie bardzo solidną pozycję w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

Na naszym kuponie postanowiliśmy umieścić dwie pozycje z bardzo atrakcyjnymi kursami. Pierwszym typem będzie zwycięstwo Frances Mcdormand w kategorii „Najlepsza aktorka”. Główna bohaterka filmu pt. Nomadland skradła serca wielu widzów i zachwyciła swoją ekspresją oraz autentycznością. Kurs na jej zwycięstwo u bukmachera Fuksiarz to aż 5.00.

Drugi typ dotyczy najlepszego aktora drugoplanowego. Według nas Oscarem w tej kategorii nagrodzony zostanie Sacha Baron Cohen za rolę w kolejnej części kontrowersyjnego Borata. Postać fikcyjnego dziennikarza z Kazachstanu jest doskonale znana większości sympatyków komedii. O ile zachowanie bohatera jest nieraz szokujące, to trzeba przyznać, że Sacha Baron Cohen popisał się po raz kolejny wybitną grą aktorską. Bez względu na sympatię do samego Borata, aktor przy tym światowej klasy kunszt. Kurs na jego zwycięstwo to 5.50Dzięki obstawieniu wspomnianych pozycji, przy inwestycji w wysokości 50 PLN możemy wygrać aż 1210 PLN. Łączny kurs dwóch zdarzeń z zakładki Oscary 2021 to 27.50.

Oscary 2021 warto obstawić u bukmacherów Fuksiarz i Superbet.

Prestiżowa gala odbędzie się w nocy z 25 na 26 kwietnia 2021 roku czasu polskiego.

Na wielu potencjalnych zwycięzców Oscarów kursy są niezwykle wysokie. Nawet przy niewielkiej inwestycji możemy otrzymać bardzo wysoką potencjalną wygraną.

W tym roku na Oscara w kategorii “Zdjęcia” ma szansę Dariusz Wolski za zdjęcia do filmu “Nowiny ze Świata”. Za jego zwycięstwo możemy uzyskać kurs nawet w okolicach 15.00.