hero

High League 3: typy bukmacherskie i kursy (4.06.2022)

Data: 04.06.2022
Godzina: 20:00
Miejsce: Ergo Arena
1.60 Poniżej 2,5 rundy w walce Simael vs Dubiel Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
1.20 Simael Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
3.60 Dubiel Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

AKTUALIZACJA: 4 CZERWCA 2022

4 czerwca oczy wszystkich fanów freak-fightów skierowane będą na trójmiejską ERGO Arenę, gdzie odbędzie się się gala HIGH League 3. My nie czekamy do ostatniej chwili, lecz już teraz bierzemy to wydarzenie pod lupę, a efektem naszej analizy są typy bukmacherskie na wszystkie walki wieczoru w trakcie HIGH League 3

Gdzie obstawiać HIGH League 3?

Dwie pierwsze gale pod szyldem HIGH League okazały się gigantycznym sukcesem, dlatego federacja Malika Montany nie zwalnia tempa, lecz organizuje kolejny event. Tym razem najbardziej rozpoznawalni YouTuberze, influencerzy oraz celebryci zawitają do Trójmiasta, gdzie w tamtejszej ERGO Arenie dadzą kolejne, miejmy nadzieję niezapomniane, show!

Dostępna jest już pełna karta walk na HIGH League 3 i rzut oka na listę pojedynków wystarczy, żeby przekonać się z jak wielkimi emocjami będziemy mieli do czynienia. Praktycznie każdy pojedynek zawiera nazwiska najbardziej rozpoznawalnych osobistości polskiego Internetu. Już za moment postaramy się rozebrać każdą walkę wieczoru w trakcie HIGH League 3 na czynniki pierwsze i podpowiedzieć, co typować na HIGH League 3

Zanim jednak przejdziemy do analizy poszczególnych pojedynków sprawdźmy najpierw, gdzie można obstawiać typy na HIGH League 3. Którzy bukmacherzy posiadają kursy na to wydarzenie w swojej ofercie? Okazuje się, że zakłady na HIGH League 3 dostępne są wyłącznie na stronie legalnego bukmachera Fortuna, jednego z partnerów federacji Malika Montany. 

W tym miejscu należy przypomnieć, że jeśli nie macie jeszcze konta gracza u bukmachera Fortuna, to być może warto zastanowić się nad rejestracją właśnie teraz. Pierwszym ku temu powodem jest oferta zakładów na HIGH League 3 na wyłączność, a drugim atrakcyjna promocja powitalna. Zarejestruj się w Fortunie poprzez nasz link, żeby otrzymać powiększony bonus od depozytu!

  • 2100 PLN100% od depozytu
  • 600 PLNzakład bez ryzyka
  • 20 PLNfreebet
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 2720 PLN

Typy i kursy bukmacherskie na walki High League 3

Kto będzie faworytem poszczególnych pojedynków w trakcie HIGH League 3? Jakie kursy na wszystkie walki wieczoru zaproponowali analitycy bukmachera Fortuna? Jakie zakłady na HIGH League 3 są warte uwagi typerów? Bierzemy na warsztat wszystkie walki gali Mailka Montany i szukamy wartościowych typów na to wydarzenie. 

Alberto "Alberto" Simao (0-0) vs Marcin Dubiel (2-1)

Typ Kurs Bukmacher
Simao1.20 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Dubiel3.60 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Walką wieczoru w trakcie HIGH League 3 będzie pojedynek Alberta Simao z Marcinem Dubielem. Faworytem tego pojedynku według oddsmakerów Fortuny będzie popularny raper Alberto, za którego zwycięstwo bukmacher płaci po kursie 1.20, natomiast obstawiając triumf Dubiela można pomnożyć swój depozyt w Fortunie po kursie 3.60. 

Jakie zakłady można obstawiać przed tym pojedynkiem? Poniżej prezentujemy losowe HIGH League 3 typy na walkę Alberto Simao vs Marcin Dubiel. 

Typ Kurs Bukmacher
Koniec w 1. rundzie 2.50 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Dubiel wygra przed czasem 6.00 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Walka zakończy się przez decyzję lub na punkty2.75 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

A jaki zakład gramy na naszym kuponie? Otóż my obstawiamy selekcję Poniżej 2,5 rundy po kursie 1.60 od bukmachera Fortuna. Ta para od początku wzbudza największe kontrowersje i zainteresowanie widzów. Alberto Simao dysponuje o wiele lepszymi warunkami fizycznymi od Marcina Dubiela i to on będzie faworytem tego pojedynku, jednak nie zapominajmy, że dla warszawskiego rapera będzie to debiut w klatce. Dubiel ma już za sobą 3 pojedynki i doświadczenie będzie z pewnością po jego stronie, dlatego nie wykluczamy tutaj niespodzianki. Tak czy inaczej, walka na pełnym dystansie wydaje nam się mało prawdopodobna. 

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Poniżej 2,5 rundy1.60 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Robert “Robur” Orzechowski (0-0) vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika (2-1)

Typ Kurs Bukmacher
Orzechowski1.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Burneika3.21 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Kolejne ciekawe starcie w trakcie HIGH League 3 to pojedynek Robura z Hardkorowym Koksem. Faworytem analityków Fortuny będzie Orzechowski, za którego bukmacher płaci po kursie 1.25, natomiast wygrana Burneiki została wyceniona na 3.21. 

Jakie zakłady są do dyspozycji graczy przed tym pojedynkiem? Poniżej prezentujemy losowo wybrane typy wraz z kursami na walkę Orzechowski vs Burneika. 

Typ Kurs Bukmacher
Poniżej 2,5 rundy1.20 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Koniec w 1. rundzie 1.80 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Koniec w ciągu 60 sekund 1. rundy2.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

My z kolei obstawiamy, że Orzechowski wygra przed czasem po kursie 1.42 od bukmachera Fortuna. Skąd taki pomysł na zakład? Popularny Robur jest o dekadę młodszy i o 30 kilogramów lżejszy od swojego najbliższego rywala. Wydaje się, że Burneika najlepsze lata ma już za sobą i z każdą sekundą będzie opadał z sił. W tej sytuacji wygrana debiutującego w klatce Orzechowskiego przed czasem wydaje się bardzo prawdopodobna.

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Orzechowski wygra przed czasem1.42 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Aniela "Lil Masti" Bogusz (3-0) vs Zusje Astafiewa (2-2)

Typ Kurs Bukmacher
Bogusz1.15 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Astafiewa4.14 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek pań. Faworytką oddsmakerów Fortuny jest Lil Masti, za którą bukmacher płaci po kursie 1.15, podczas gdy kurs na jej rywalkę wynosi 4.14. 

Poniżej prezentujemy kilka losowo wybranych HIGH League 3 typów na walkę Bogusz vs Astafiewa.

Typ Kurs Bukmacher
Bogusz wygra na punkty lub przez decyzją 2.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Powyżej 2,5 rund1.65 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Astafiewa wygra przed czasem10.00 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Jaki zakład obstawiamy na naszym kuponie przed tym pojedynkiem. Otóż my gramy na wygraną Bogusz przed czasem po kursie 1.40 od bukmachera Fortuna. Walka będzie odbywała się na zasadach boksu birmańskiego, czyli niezwykle brutalnej odmiany kickboxingu (małe, twarde rękawice i dozwolone ciosy głową). Lil Masti jest do tej pory niepokonana, wygrała komplet trzech pojedynków (co ciekawe biła się dla trzech różnych federacji - Fame MMA 4, FEN 34 oraz High League 1) i naszym zdaniem poradzi sobie również ze swoją najbliższą rywalką. 

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Wygrana Bogusz przed czasem1.40 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Denis “Bad Boy” Załęcki (1-0) vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn (0-0)

Typ Kurs Bukmacher
Załęcki2.37 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Kubiszyn1.45 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Faworytem kolejnej walki w trakcie HIGH League 3 będzie Mateusz Kubiszyn. Typując w Fortunie wygraną Don Diego można pomnożyć swój depozyt po kursie 1.45, podczas gdy kursy na Załęckiego to aż 2.37. 

Jakie zakłady na walkę Załęcki vs Kubiszyn są dostępne u bukmachera Fortuna? Poniżej prezentujemy kilka przykładowych typów na HIGH League 3. 

Typ Kurs Bukmacher
Kubiszyn wygra przed czasem1.75 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Koniec na punkty lub przez decyzję2.75 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Koniec w 1. rundzie3.50 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ


My natomiast na naszym kuponie obstawiamy zakład Poniżej 2,5 rund po kursie 1.60 od bukmachera Fortuna. Obaj zawodnicy nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w formule MMA, a ich specjalnością są walki na gołe pięści. Zarówno Bad Boy, jak i Don Diego dysponują potężnym ciosem, dlatego podejrzewamy, że kwestią czasu jest, gdy któryś z nich wyląduje na deskach. 

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Poniżej 2,5 rund1.60 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Ewa “Kleo” Brodnicka (0-1) vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (1-2)

Typ Kurs Bukmacher
Brodnicka1.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Wybrańczyk3.21 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Druga w trakcie gali HIGH League 3 konfrontacja z udziałem pań. Faworytką analityków bukmachera Fortuna jest znacznie bardziej doświadczona Brodnicka, za której zwycięstwo można pomnożyć swój depozyt po kursie 1.25, natomiast kursy na Wybrańczyk wynoszą aż 3.21. 

Jakie zakłady na walkę Brodnicka vs Wybrańczyk oferuje Fortuna? Poniżej kilka losowych typów na HIGH League 3 od tego bukmachera. 

Typ Kurs Bukmacher
Poniżej 2,5 rund2.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Brodnicka wygra przez decyzję2.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Koniec w 1. rundzie3.50 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ


My natomiast typujemy wygraną Brodnickiej przed czasem po kursie 3.00 od bukmachera Fortuna. Popularna Kleo to jak by nie patrzeć była mistrzyni świata w boksie, z kolei jej rywalka przegrała 2/3 walk na galach freak-fightowych, a zatem już samo to świadczy, z jak wielką różnicą poziomów będziemy mieli do czynienia. Jeśli tylko Brodnicka nie zlekceważy przygotowań, jak to miało miejsce podczas debiutu dla federacji HIGH League, to powinna spokojnie rozbić Wybrańczyk przed czasem. Pomiędzy paniami jest sporo złej krwi i nie wydaje nam się, żeby Brodnicka popełniła te same błędy, co w przypadku przegranego pojedynku z Lil Masti. 

Typ Kurs Bukmacher
Wygrana Brodnickiej przed czasem3.00 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Łukasz "LukasTV" Wdowiak (1-0) vs Kamil Kossakowski (0-1)

Typ Kurs Bukmacher
Wdowiak3.60 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Kossakowski1.20 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Faworytem kolejnej walki podczas gali HIGH League 3 będzie Kamil Kossakowski. Fortuna płaci za jego triumf po kursie 1.20, podczas gdy typując zwycięstwo Wdowiaka można pomnożyć swój depozyt u tego bukmachera po kursie 3.60. 

Poniżej znajdziecie kilka losowych typów na walkę Wdowiak vs Kossakowski z oferty bukmachera Fortuna. 

Typ Kurs Bukmacher
Koniec w 1. rundzie2.15 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Koniec w ciągu 60 sekund7.00 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Poniżej 2,5 rundy1.50 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ


Co gramy na naszym kolejnym kuponie na HIGH League 3? Tym razem obstawiamy zwycięstwo Kossakowskiego przed czasem po kursie 1.35. Obaj fighterzy poniekąd zmierzyli się już ze sobą podczas HIGH League 1 i tzw. walki trzech, czyli nietypowego pojedynku z udziałem trzech zawodników. Wówczas znacznie lepiej zaprezentował się Kossakowski, jednak Wdowiak połączył siły z trzecim zawodnikiem w klatce (co w teorii nie jest dozwolone), a i tak mieli olbrzymie problemy, żeby wspólnie pokonać Kossakowskiego. Obstawiamy, że ten ostatni będzie miał w pamięci nieczyste zagranie swojego rywala i tym razem dotkliwie go pobije. 

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Zwycięstwo Kossakowskiego przed czasem1.35 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-1) vs Alan "Alan Człowieku" Godziński (0-0)

Typ Kurs Bukmacher
Kolarczyk1.45 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Godziński2.37 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Kolejną walką w trakcie HIGH League 3 będzie pojedynek Przemysława Kolarczyka z Alanem Godzińskim. Faworytem bukmachera Fortuna jest ten pierwszy (1.45), podczas gdy obstawiając zwycięstwo Godzińskiego można pomnożyć swój depozyt w Fortunie po kursie 2.37. 

Jakie zakłady przed walką Kolarczyk vs Godziński proponuje Fortuna? Oto kilka losowych typów na HIGH League 3 z oferty tego serwisu. 

Typ Kurs Bukmacher
Poniżej 2,5 rundy1.80 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Kolarczyk wygra przed czasem2.00 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Poniżej 1,5 rundy2.70 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ


Jaki zakład stawiamy przed tym starciem? Obstawiamy wygraną Kolarczyka po kursie 1.47 od bukmachera Fortuna. Dlaczego? Z kilku powodów! Przede wszystkim aktor ma już za sobą debiut w klatce, a zatem kilkutysięczny tłum i światło kamer nie powinny go deprymować. Po drugie Kolarczyk będzie walczył w swojej naturalnej wadze (walka odbędzie się w limicie do 72 kg, a jego rywal musiał zrzucić 14 kg w nieco ponad miesiąc - to naprawdę sporo). Naszym zdaniem Godzińskiego czeka badzo trudny bój i mało prawdopodobne, że wyjdzie z niego zwycięsko. 

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Wygrana Kolarczyka1.47 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Paweł "Scarface" Bomba (0-0) vs Mateusz "Tarzan" Leśniak (1-1)

Typ Kurs Bukmacher
Bomba1.70 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Leśniak1.91 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Pojedynek Pawła Bomby z Mateuszem Leśniakiem będzie pierwszym starciem wieczoru w trakcie HIGH League 3. Kursy wystawione przez Fortunę sugerują, że będziemy świadkami naprawdę wyrównanego pojedynku. Analitycy nieco więcej szans dają Bombie (1.70), jednak kurs 1.91 na Leśniaka sugeruje, że nie warto go przedwcześnie skreślać. 

Poniżej znajdziecie losowe HIGH League 3 typy na walkę Bomba vs Leśniak z oferty bukmachera Fortuna. 

Typ Kurs Bukmacher
Koniec w 1. rundzie2.50 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Poniżej 2,5 rundy1.65 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Bomba wygra przed czasem2.50 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ


My zgadzamy się z typowaniem analityków i również obstawiamy zwycięstwo Bomby po kursie 1.70 od bukmachera Fortuna. Popularny Scarface trenuje sporty walki od wielu lat, ma za sobą mnóstwo obozów przygotowawczych i w naszej opinii góruje umiejętnościami nad swoim rywalem. Jeśli tylko przełoży to na akcje w klatce, wówczas spokojnie powinien być górą tego starcia. 

Typ Kurs Bukmacher
Zwycięstwo Bomby1.70 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Zakłady na HIGH League 3 - oferta specjalna Fortuny

Poza tradycyjną ofertą zakładów na poszczególne walki wieczoru w trakcie HIGH League 3 bukmacher Fortuna przygotował również dla swoich klientów ofertę zakładów specjalnych na to wydarzenie. 

Co można tam obstawiać? Pełna oferta czeka na Was na stronie bukmachera Fortuna, natomiast poniżej prezentujemy kilka przykładowych kursów na HIGH League 3 z oferty zakładów specjalnych. 

Zakład specjalnyKurs
Alberto, Robur WK, Lil Masti i Ewa Brodnicka wygrają2.40
Alberto, Robur WK, Lil Masti i Denis Załęcki wygrają5.00
"Alberto" zwycięży przez KO/TKO w 3. rundzie8.00
Marcin Dubiel zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów12.00
Kossakowski zwycięży w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia walki15.00
Kamila Wybrańczyk zwycięży przez poddanie w 2. rundzie25.00
6 lub więcej walk gali zakończy się przed czasem1.80

Jak obstawiać HIGH League 3 typy bez ryzyka?

Nawet najbardziej pewne typy bukmacherskie nie są nigdy gwarancją sukcesu na kuponie, a ta uwaga tyczy się w szczególności sportów walki, o czym z pewnością mieliście już okazję niejednokrotnie się przekonać. Dlatego warto skorzystać z każdej okazji, aby uczynić swój budżet na grę u bukmachera znacznie stabilniejszym, a taką okazję daje powitalny zakład bez ryzyka od bukmachera Fortuna. Na czym polega ta promocja na start dla nowych graczy? 

Regulamin bonusu powitalnego od bukmachera Fortuna jest bardzo prosty. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować konto z naszym kodem promocyjnym (jest on dodawany przy przejściu do bukmachera przez nasz link) i dokonać pierwszej wpłaty, a następnie w ciągu 5 dni od rejestracji na pierwszym kuponie obstawić dowolne typy na HIGH League 3. Może to być pojedynczy zakład SOLO, a może być wielokrotny kupon AKO, bukmacher Fortuna nie stawia również żadnych warunków odnośnie kursów minimalnych. 

Jeśli typy na HIGH League 3 okażą się prawidłowe, wówczas kilka minut po zakończeniu ostatniej walki kasa pojawi się na koncie gracza, a wygraną można od razu przelać na podany w trakcie rejestracji rachunek bankowy. Gdyby jednak tym razem graczowi zabrakło szczęścia wówczas 100% stawki wróci do niego na konto jako cashback bonus. 

Maksymalna pula darmowych środków do zgarnięcia w Fortunie to 600 PLN, natomiast bonusu nie można od razu wypłacić. Bukmacher wymaga najpierw dokonania obrotu, natomiast obrót 1x bez warunków kursu minimalnego nie wydaje się być przesadnie skomplikowany i powinien się udać nawet graczom stawiającym dopiero swoje pierwsze kroki. 

  • Zakład bez ryzyka 600 PLN

Jak obstawiać typy na HIGH League 3 bez depozytu?

Gdyby powitalny zakład bez ryzyka na HIGH League 3 kogoś nie satysfakcjonował, to bukmacher Fortuna ma dla Was kolejną promocję powitalną. Jest nią darmowy freebet bonus 20 PLN, a gdy piszemy darmowy, to nie czynimy tego bez powodu!

W przypadku tej promocji bukmacher Fortuna nie wymaga bowiem nawet złotówki depozytu, a wszystko co trzeba zrobić, to zarejestrować konto stałe w Fortunie i… to wszystko! Jak tylko pracownicy bukmachera zweryfikują dane osobowe gracza, wówczas na koncie pojawi się 2800 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które następnie bez problemu można zamienić na darmowy freebet bonus o wartości 20 PLN. 

Bukmacher nie stawia żadnych warunków odnośnie sposobu wykorzystania bonusu. Za freebet można chociażby obstawić HIGH League 3 typy bez depozytu, a w przypadku powodzenia na kuponie wygrana kasa trafia od razu na saldo depozytowe, skąd można ją wypłacić bez konieczności dalszego obrotu. 

  • Freebet 20 PLN

Gdzie oglądać galę HIGH League 3? Szczegóły transmisji

Fani sportów walki zastanawiają się w jaki sposób obejrzeć walki HIGH League 3. Z pewnością najlepszym sposobem, aby poczuć zapach krwi (dosłownie i w przenośni) będzie wybranie się w sobotę 4 czerwca do ERGO Areny położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety na to wydarzenie dostępne są w serwisie eventim.pl, a cena najtańszych wejściówek to 99 PLN. 

Jeśli zamierzacie kupić bilet na to wydarzenie to radzimy się pospieszyć, gdyż dwie poprzednie gale pod szyldem HIGH League zgromadziły komplet publiczności, a i w przypadku najbliższego eventu bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki (ostatnie dane z 13 maja mówią o tym, że w puli pozostało ok. 40% wejściówek na HIGH League 3). 

Jeśli zamiast wycieczki do Trójmiasta wybieracie wygodną kanapę we własnym salonie, to wszystkie walki wieczoru w trakcie HIGH League 3 będziecie mogli obejrzeć w systemie pay-per-view. Zalogowanie się na stronie operatora i wykupienie dostępu do walk trwa kilkadziesiąt sekund, a włodarze HIGH League przygotowali coś na każdą kieszeń, dlatego do wyboru będziecie mieli dwa warianty. 

  • Pakiet BASIC za 29,99 PLN - transmisja całej gali w jakości 720p, a także dostęp do wszystkich relacji przez 24 godziny. 
  • Pakiet PREMIUM za 34,99 PLN - dostęp do wszystkich walk HIGH League 3 w jakości HD 1080p, możliwość oglądania powtórek przez następnych 7 dni, a także dostęp do Hejt Roomu z bieżącymi analizami ekspertów oraz celebrytów. 

Obstawianie zakładów na HIGH League 3: FAQ

Event będzie miał miejsce w sobotę 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO Arenie. Pierwsza walka zaplanowana jest na godz. 20:00.

Ofertę zakładów i kursy na to wydarzenie na wyłączność posiada legalny bukmacher Fortuna.

Dostęp do wszystkich pojedynków wieczoru będzie możliwy w systemie pay-per-view. Szczegóły w tekście.

Nowi klienci bukmachera Fortuna mogą skorzystać z promocji powitalnej i obstawiać typy na HIGH League 3 bez ryzyka, a nawet bez konieczności wpłacenia depozytu.

Nasza analiza i typy na wszystkie walki wieczoru znajduje się w tekście powyżej.

Data: 04.06.2022
Godzina: 20:00
Miejsce: Ergo Arena
1.60 Poniżej 2,5 rundy w walce Simael vs Dubiel Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
1.20 Simael Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
3.60 Dubiel Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Najlepsze oferty dla Ciebie

Typy bukmacherskie