hero

High League 6 typy bukmacherskie i kursy na galę (18.03.2023)

Miejsce: Hala Spodek, Katowice
5.50 Tybori wygra na punkty Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
1.80 Don Diego wygra przed czasem Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
wkrótce PashaBiceps wygra przez KO/TKO Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ

18 marca 2023 roku, w legendarnym katowickim Spodku, odbędzie się szósta gala freakowej federacji High League. W klatce po raz kolejny zobaczymy popularnych polskich influencerów, a także kilku profesjonalnych sportowców. Gdzie obstawiać galę High League 6? Kto jest faworytem walki wieczoru? Sprawdź nasz artykuł i poznaj High League 6 kursy i typy bukmacherskie na galę w Katowicach.

High League 6 kursy bukmacherskie

Poniżej znajdziesz zestawienie kursów bukmacherskich na wszystkie walki, które możesz obstawiać na High League 6.

Kurs na Pashę – 1.24Kurs na Marcina Dubiela – 3.28
Kurs na Bad Boya – 1.47Kurs na Tyboriego – 2.32
Kurs na Don Diego – 1.25Kurs na Dawida Załęckiego – 3.21
Kurs na Lexy – 1.16Kurs na Paulinę Hornik – 4.02
Kurs na Prezesa FEN – 1.35Kurs na Najmana – 2.70
Kurs na Konrada Karwata – 2.92Kurs na Denisa Labrygę – 1.30
Kurs na Szalonego Reportera – 2.37Kurs na Michała Cichego – 1.45
Kurs na Rogera Sallę – 1.50Kurs na Haribo – 2.25
Kurs na Daro Lwa - 1.30Kurs na Ludwiczka - 2.92
High League 6 kursy bukmacherskie (sprawdzone 7.03.2023)

Nasi redaktorzy są zgodni, że najciekawszymi wydarzeniami tej gali pod względem sportowym będą pojedynki Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem, Denisa „Bad Boy’a” Załęckiego z Pawłem „Tyborim” Tyburskim oraz Mateusza „Don Diego” Kubiszyna z Dawidem Załęckim. W dalszej części artykułu poznasz nasze typy, wraz z dokładnymi analizami dotyczącymi obstawianiem High League 6.

Typy na High League 6: gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać galę High League? Bukmacherem, który jako jedyny oferuje na High League kursy bukmacherskie jest Fortuna. Tylko tam możliwe jest obstawianie High League 6 i jeżeli nie masz tam jeszcze konta, to polecamy podczas rejestracji użyć u bukmachera Fortuna kod promocyjny!

W ten sposób, zostaniesz uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej o łącznej wartości do 630 PLN. Główną jej częścią są 3 bonusy bez ryzyka o wartości 100, 200 i 300 PLN. Bonusy te możesz wykorzystać na zakłady na nasze High League typy bukmacherskie. Jeśli okażą się przegrane – otrzymasz zwrot w postaci gotówki. W przeciwnym razie zyskasz pełną wygraną.

Zakłady na High League 6 możesz obstawić również za dwa powitalne darmowe zakłady. Pierwszy freebet 20 PLN uzyskasz za przejście pełnej rejestracji w Fortunie, wraz z weryfikacją. Drugi natomiast jest przyznawany za założenie konta przez jeden z naszych linków promocyjnych i wpłacenie dowolnego depozytu. 

 • 10 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 300 PLNbonus na Fury - Usyk
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 335 + 300 PLN

Fortuna to nie tylko bonusy, ale i bardzo szeroki wybór rynków bukmacherskich na High League. Należy spodziewać się, że przed galą bukmacher ten wystawi szeroki wybór zakładów przedmeczowych i specjalnych, a wśród nich między innymi:

 • Kto wygra walkę,
 • W której rundzie zakończy się walka,
 • Liczba rund poniżej/powyżej,
 • Sposób zakończenia walki,
 • Wygrana zawodnika i sposób zakończenia walki,
 • Walka zakończy się w ciągu pierwszych 60. Sekund.

Pamiętaj, że Fortuna ma wyłączność na kursy bukmacherskie na High League 6, więc nigdzie indziej nie obstawisz zakładów na tę galę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego bukmachera, jego ofert i promocji, sprawdź nasze opinie o Fortunie. Więcej informacji o pozostałych operatorach zakładów wzajemnych znajdziesz z kolei w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

Obstawianie High League: zakłady bukmacherskie na walkę PashaBiceps - Marcin Dubiel

Starcie wieczoru i pojedynek legendarnego esportowca z niezwykle popularnym influencerem. Walka odbędzie się na zasadach MMA i zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem sportowym.

PashaBiceps – Don Diego kursy bukmacherskie

Kategoria półciężka: Jarosław Jarząbkowski (1-0, 1 KO) vs Marcin Dubiel (4-2, 3 KO, 1 Sub)

Typ na zwycięzcę Kurs Bukmacher
Kurs na PashęBicepsa1.24 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Kurs na Dubiela3.28 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
PashaBiceps - Dubiel kursy bukmacherskie (sprawdzone 7.03.2023)

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zdaniem bukmacherów „PashaBiceps”, którego szanse bukmacherzy oceniają na około 80%, przy kursie 1.25. Z kolei ewentualna wygrana Dubiela może przynieść spory zysk – kurs na tę opcję wynosi 3.28.

High League 6 typy bukmacherskie na walkę PashaBiceps – Dubiel

Starcie te bez wątpienia należy uznać za hit, w szczególności od strony medialnej. Dla „Pashy” będzie to oficjalny debiut w formule MMA, mimo iż ma na koncie oficjalny debiut we freakach, za to w boksie. W swoim pierwszym występie brutalnie znokautował wyraźnie większego od siebie „Owcę WK” (0-1), doprowadzając go do bardzo poważnych urazów twarzoczaszki.

Z kolei Marcin Dubiel to już doświadczony zawodnik MMA, który od swojego pierwszego występu pod koniec 2021 roku poczynił naprawdę duży postęp. Dubiel ma na koncie wygrane pojedynki z Cezarym Nykielem (0-2), Wojciechem Przeździeckim (0-1), Kacprem Błońskim (3-1, 1 Sub) i „Trombą” (1-1, 1 KO). Warto wspomnieć, że wszystkie zwycięstwa odniósł przed czasem. Jego bilans uzupełniają porażki z Alberto Simao (1-1) i Błońskim.

DanePashaBicepsMarcin Dubiel
Wiek3426
Walki w MMA15
Wygrane1 (1 KO)3 (2 KO, 1 Sub)
Porażki02
Wzrost182 cm183 cm
Waga (ostatnia walka)88 kg80 kg
PashaBiceps - Dubiel: sylwetki zawodników

Doświadczenie z występów w klatce będzie przemawiało za Dubielem, jednak to jego rywal trenuje sporty siłowe i sporty walki dłużej. „Pasha” imponuje umięśnioną sylwetką, a do tego jest niezwykle sprawny i dysponuje potężnym uderzeniem. Wiele więc wskazuje na to, że znacznie więcej atutów będzie miał po swojej stronie były esportowiec.

Podsumowując, mimo iż progres jaki w ostatnich kilkunastu miesiącach wykonał Marcin Dubiel jest naprawdę spory, wydaje się, że ciężko będzie mu stawić opór sile fizycznej 8 lat starszego rywala, który jeszcze nie miał okazji pokazać pełnego wachlarza swoich umiejętności. Dlatego też, obstawię, że „PashaBiceps” wygra ten pojedynek przez KO/TKO.

Nasz Typ Kurs Bukmacher
PashaBiceps wygra przez KO/TKOKurs wkrótce Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
PashaBiceps - Dubiel typy bukmacherskie

Obstawianie High League 6: zakłady bukmacherskie na walkę Bad Boy – Tybori

Pojedynek w kategorii ciężkiej na zasadach bokserskich pomiędzy dwoma zaprawionymi w bojach fighterami. Wiele wskazuje na to, że czeka nas zacięty i brutalny pojedynek.

Bad Boy - Tybori kursy bukmacherskie

Kategoria ciężka: Denis „Bad Boy” Załęcki (0-2) vs Paweł „Tybori” Tyburski (4-1, 4 KO)

Typ na zwycięzcę Kurs Bukmacher
Kurs na Bad Boya1.47 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Kurs na Tyboriego2.32 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Bad Boy - Tybori: kursy bukmacherskie (sprawdzone 7.03.2023)

Lepsze notowania u buków ma Denis „Bad Boy” Załęcki – przy kursie 1.47, jego szanse oceniane są na blisko 70%. „Tybori” będzie wyraźnym underdogiem tego starcia – kurs na jego wygraną wynosi 2.32.

High League 6 typy bukmacherskie na walkę Bad Boy – Tybori

Starcie czołowego freak fightera z zaprawionym w bojach kickbokserem może okazać się najciekawszym pojedynkiem całej gali, mimo iż odbędzie się w teoretycznie mniej efektownym formacie bokserskim.

Będzie to pojedynek zawodników o różnej charakterystyce – Załęcki jest mało mobilny i bazuje przede wszystkim na sile ciosu, natomiast jego rywal świetnie się rusza i potrafi wyprowadzać skuteczne kombinacje. Pierwszy z nich będzie więc najpewniej szukał szybkiego nokautu, natomiast drugi spróbuje przeczekać i wypunktować rywala.

Nie jest tajemnicą, że jeśli walka toczyłaby się w formule MMA, większe szanse na triumg miałby „Tybori”, a boks daje więcej atutów jego rywalowi. Niemniej, nie należy skreślać szans byłego piłkarza, który wielokrotnie udowadniał już, że jest jednym z najmocniejszych polskich freaków. Oto jego dotychczasowe dokonania:

 • 10.12.2022 r. vs Alberto Simao – wygrana w 2. rundzie przez TKO,
 • 09.07.2022 r, vs Adam Soroko -wygrana w 1. rundzie – TKO,
 • 19.02.2020 r. vs Łukasz Lupa - wygrana w 1. rundzie – TKO,
 • 21.11.2020 r. vs Gabirel Al-Sulwi – porażka na punkty,
 • 05.09.2020 r. vs Arkadiusz Tańcula - wygrana w 2. rundzie - decyzja lekarska.

„Tybori” wszystkie swoje wygrane zanotował przez KO/TKO, najpóźniej w 2. rundzie. Mierzył się dotychczas wyłącznie z mocnymi i bardzo mocnymi rywalami, a jego jedynym pogromcą okazał się specjalizujący w grapplingu „Arab” (5-1, 2 KO), który zdominował go dzięki umiejętnościom parterowym.

Dokonania Denisa Załęckiego we freak fightach są znacznie skromniejsze. Do tej pory, stoczył w nich 2 pojedynki na zasadach MMA, przegrane kolejno z „Don Diego” i Arturem Szpilką (2-0, 2 KO). „Bad Boy” to jednak przede wszystkim stójkowicz, który specjalizuje się w kickboksingu i walkach na gołe pięści. Od pewnego czasu zmaga się jednak z kontuzją nogi, co może jeszcze bardziej ograniczyć jego ruchy.

Na korzyść Denisa przemawiać będzie z pewnością przewaga masy i siły ciosu. „Tybori” jest za to 10 cm wyższy, a do tego z pewnością szybszy i mocniejszy kondycyjnie. To właśnie ten ostatni czynnik może moim zdaniem zadecydować o jego wygranej. Spodziewam się, że „Bad Boy” może opaść z sił po intensywnych atakach w 1. rundzie i stracić werwę w reszcie pojedynku. Dlatego też obstawię wygraną Pawła Tyburskiego na kartach sędziowskich.

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Tybori wygra na punkty5.50 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Bad Boy - Tybory typy bukmacherskie na High League 6 (7.03.2023)

Obstawianie High League 6: zakłady bukmacherskie na walkę Don Diego – Crazy

Pojedynek w dywizji ciężkiej na zasadach K-1 w małych rękawicach, pomiędzy dwoma specjalistami w kickboksingu, to kolejne mocno sportowe starcie w karcie walk High League 6.

Don Diego - Crazy - kursy bukmacherskie

Kategoria ciężka: Mateusz „Don Diego” Kubiszyn (1-1) vs Denis „Crazy” Załęcki (2-0, 2 KO)

Typ na zwycięzcę Kurs Bukmacher
Kurs na Don Diego1.25 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Kurs na Crazy’ego3.21 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Don Diego - Crazy : kursy bukmacherskie (sprawdzone 7.03.2023)

Bukmacherzy traktują „Don Diego” jako murowanego faworyta do wygrania tego pojedynku – jego szanse oscylują na poziomie ok. 85%. Kurs na znacznie starszego Dawida Załęckiego wynosi 3.21.

High League 6 typy bukmacherskie na walkę Don Diego – Crazy

Pojedynek czołowych kickbokserów federacji High League. Co więcej, w przypadku „Don Diego” mówimy o zawodniku, który należy do najlepszych specjalistów od tej dyscypliny w Polsce. 31-letni strażak ma na koncie szereg sukcesów na szczeblu krajowym i międzynarodowym w full-contact, w tym m. in.:

 • 3x Mistrzostwo Świata amatorów federacji WAKO,
 • 2x Puchar Świata,
 • 3x Mistrzostwo Polski,
 • Puchar Europy.

„Don Diego” to również niepokonany mistrz federacji walk na gołe pięści „Gromda”. Wyróżnia go inteligencja i ringowy spryt, odporność na ciosy i żelazna kondycja. Wielokrotnie wykazywał się również ogromną determinacją, która pozwalała mu przezwyciężać nawet najgorsze kryzysy w pojedynkach z często znacznie większymi rywalami.

Jego najbliższy rywal, chociaż z pewnością jest solidnym kickbokserem, wydaje się nie mieć po swojej stronie wystarczających atutów, by móc stoczyć z nim równy pojedynek. Mimo iż jest 2 cm wyższy od Kubiszyna, ma na koncie nieporównywalnie skromniejsze sukcesy w kickboksingu. Do tego ma 46 lat.

Podsumowując, mimo że Crazy pokazał wysoki poziom w pojedynkach ze znacznie młodszymi od siebie Alanem Kwiecińskim i Vaso Bakocevicem, szczyt formy fizycznej ma już raczej za sobą. Spodziewam się, że będący w swoim prime time Kubiszyn zweryfikuje formę 15 lat starszego rywala i wygra ten pojedynek przed czasem.

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Don Diego wygra przed czasem1.80 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Don Diego - Crazy typy bukmacherskie sprawdzone 7.03.2023

Sprawdź też nasze typy na inne wydarzenia MMA!

High League 6 karta walk

Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski (1-0, 1 KO)Marcin Dubiel (4-2, 3 KO, 1 Sub)
Lexy Chaplin (2-1, 1 KO)Paulina Hornik (1-0, 1 KO)
Denis „Bad Boy” Załęcki (0-2)Paweł „Tybori” Tyburski (4-1, 4 KO)
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn (1-1)Dawid „Crazy” Załęcki (2-0, 2 KO)
Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak (1-1)Marcin „El Testosteron” Najman (5-6, 4 KO, 1 Sub)
Konrad Karwat (2-0, 2 KO)Denis Labryga (0-0)
Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak (0-0)Michał Cichy (1-0)
Roger Salla (0-0)Mateusz „Haribo” Gąsiewski (0-1)
Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk (1-11,1 KO)Kacper "Ludwiczek" Bociański
Karta walk na High League 6

Typy na High League 6 – obstawiaj bez ryzyka w Fortunie

Zakład bez ryzyka w Fortunie to najlepszy możliwy sposób na obstawienie zakładów na High League. Nowi klienci tego bukmachera mogą skorzystać z aż 3 bonusów typu cashback, kolejno o wartości 100, 200 i 300 PLN. Żeby skorzystać z tej oferty, należy wykonać kilka kroków:

 • Zarejestruj się u bukmachera Fortuna, najlepiej z kodem promocyjnym, który uprawni Cię do kolejnych bonusów
 • Wpłać pierwszy depozyt
 • Obstaw pierwszy kupon. Może on zawierać np. nasze typy bukmacherskie na High League 6
 • Zgarnij wygraną lub otrzymaj zwrot 100% stawki, jeśli Twój zakład okaże się przegrany

Po skorzystaniu z pierwszego bonusu, będziesz mógł zdobyć dwa kolejne, za następne wpłaty.

 • 10 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 300 PLNbonus na Fury - Usyk
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 335 + 300 PLN

High League 6: gdzie obejrzeć galę?

Galę High League 6 mogą obejrzeć widzowie, którzy wykupią subskrypcję na stronie HIGHLIVE.TV. Ceny pakietów PPV na High League 6 prawdopodobnie kosztować będą ok. 35 – 40 PLN.

High League 6 typy bukmacherskie: podsumowanie

W tym miejscu znajdziesz zestawienie najważniejszych informacji na temat gali High League 6.

WydarzenieHigh League 6
Gdzie się odbędzieHala Spodek w Katowicach
Kiedy18 03 2023
O której godzinie20:00
Gdzie oglądaćHIGHLIVE.TV
Gdzie obstawiaćFortuna
High League 6: podsumowanie

High League typy bukmacherskie: FAQ

Gala High League 6 odbędzie się w katowickim Spodku, 18 marca 2023 roku. Początek tego wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

Zakłady na High League 6 dostępne są tylko i wyłącznie w Fortunie.

High League zakład bez ryzyka mogą obstawić wszyscy gracze, którzy zarejestrują konto w Fortunie. Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz konto z naszym kodem promocyjnym, zostaniesz uprawniony do uzyskania ekskluzywnego freebetu.

High League 6 możesz obstawić również bez konieczności wpłacania depozytu. Wystarczy, do tego pełna rejestracja w Fortunie. Wartość freebetu wynosi 20 PLN.

Walką wieczoru High League 6 będzie starcie Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. Drugą walką wieczoru będzie pojedynek Lexy z Pauliną Hornik.

Miejsce: Hala Spodek, Katowice
5.50 Tybori wygra na punkty Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
1.80 Don Diego wygra przed czasem Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
wkrótce PashaBiceps wygra przez KO/TKO Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ