Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

Bonusy bukmacherskie, darmowe promocje, darmowe zakłady bukmacherskie – nie da się zaprzeczyć, że typerzy bardzo lubią, gdy kolejni bukmacherzy przygotowują ciekawe oferty promocyjne. Najczęściej bonusy bukmacherskie to oferty powitalne skierowane do nowych klientów bukmachera, więc w pełni mogą z nich skorzystać ci gracze, którzy dopiero wchodzą na pole obstawiania zakładów bukmacherskich. Promocje bukmacherskie mają właśnie ich zachęcić do pozostania na dłużej z bukmacherem. Polski rynek bukmacherski ma jednak to do siebie, że jest w fazie rozwoju. Kolejni bukmacherzy otrzymują zezwolenia wydawane przez Ministerstwo Finansów i zostają legalnymi bukmacherami. Dlatego nawet doświadczony gracz może stać się „nowym” klientem, bo przecież u debiutującego bukmachera jeszcze nie założył konta.

Ranking bonusów bukmacherskich 2020

1
1300 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Najlepsza oferta na KSW i transmisji live
 Betgames czyli wirtualne kasyno
 Najszybsze wypłaty

1279 PLN
2
1255 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Mistrzostwa typerów z nagrodami
 Świetne warunki obrotu bonusami
 Happy hours" bez podatku

1100 PLN

1145 PLN
3
1245 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Bez podatku na więcej niż 3 zdarzeń
 Ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski
 Duża oferta zakładów specjalnych i rozrywki

3100 PLN
4
1102 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 3 bonusy od pierwszych 3 depozytów
 Ambasadorem jest Marcin Gortat
 Możliwość stworzenia Custom Bet

1170 PLN
5
1012 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Szeroka oferta & Betclic TV
 Najwyższy cashback na rynku
 Ponad 9 mln klientów w Europie

500 PLN

530 PLN
6
874 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Najlepszy program lojalnościowy
 Brak limitu na wygrane
 Dostępne transmisje NBA

600 PLN

700 PLN
7
832 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Świetna oferta na niższe ligi i żużel
 Bonus urodzinowy dla graczy
 Betmarket - podglądaj kupony innych

2000 PLN

2150 PLN
8
789 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 50 zł dla kibiców wybranych klubów
 Sponsor Wisły Kraków
 Wypłaty w 10 minut

1500 PLN

1520 PLN
9
757 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Nowa aplikacja mobilna (grudzień 2019)
 Śledzenie zdarzeń na żywo (LiveTrack)
 Szeroka oferta na e-sporty i virtuale

3000 PLN

3170 PLN
10
699 głosów
Bonusy Bukmacherskie. Jakie są najlepsze oferty dla graczy?

 Specjalny bonus na aplikację mobilną
 Sponsor tytularny Pucharu Polski
 Na rynku od 1992 roku

1149 PLN

Bonusy bukmacherskie – na co uważać?

Bonusy bukmacherskie to specyficzny rodzaj promocji przypisany do tej branży. Nie ma zakładów bukmacherskich bez bonusów. Mówisz bukmacher – myślisz bonus. Po prostu bukmacher i bonus to naczynia powiązane. 

Bonusy bukmacherskie, jak każdy sposób na promocje, ma swoje dobre i nieco gorsze strony dla klientów. Umówmy się – „darmowe promocje” nie istnieją. Zawsze, ale to zawsze firma, która przyznaje bonus bukmacherski (lub inną promocję) ma zamiar wyjść „na swoje” i generalnie zawsze tak jest. Nawet wtedy, gdy jednostkowy klient skorzysta na promocji i bonusach w niewspółmiernie dużym stopniu, to i tak bonusy bukmacherskie wyjdą najbardziej na zdrowie samym firmom bukmacherskim. Dlatego trzeba patrzeć szczególnie na regulaminy ofert powitalnych i warunki obrotu bonusem. Przejrzystość i transparentność firm bukmacherskich to jeden z głównych czynników wpływających na ranking legalnych bukmacherów w Polsce.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Nie ma też jednego wzorca bonusów bukmacherskich. Darmowych promocji jest bardzo dużo i każda z nich ma wiele różnych regulaminowych kruczków, co mogą czynić je niezrozumiałymi. Niemniej jednak są pewne cechy wspólne i zasady podziałów bonusów bukmacherskich.

Wśród typowych bonusów na start, czyli tych które możemy otrzymać przy zakładaniu darmowego konta bukmacherskiego, można wyróżnić podstawowe:

Oczywiście na tym nie kończy się asortyment darmowych promocji. Stali klienci bukmacherów mogą liczyć na wiele innych sposobów, które z jednej strony mają zachęcić ich do gry i obstawiania kuponów, ale z drugiej strony są szansą na wygranie większych pieniędzy.

Dlatego przyjrzymy się wszystkim bonusom bukmacherskich i darmowym promocjom, po to żebyście mieli pełny obraz tego jaki możecie mieć z nich zysk, ale też jakie są zagrożenia. Opiszemy jak skorzystać z konkretnych bonusów bukmacherskich, gdzie szukać darmowych zakładów bukmacherskich czy jak skorzystać z kodu bonusowego. Prześledzimy krok po kroku działania legalnych bukmacherów i opiszemy wszystkie bonusy, które są w ich ofercie promocyjnej.

Bonusy bukmacherskie od depozytu

Bonusy bukmacherskie od depozytu najczęściej są utożsamiane z bonusem powitalnym. To nie do końca prawda. Bonus bukmacherski jest bowiem zaledwie częścią składową bonusów na start. Czasami jedyną (stąd częsty znak równości), a czasami jedną z kilku. Na czym polega bonus bukmacherski od depozytu? Jest to chyba najbardziej skomplikowany bonus bukmacherski dlatego najłatwiej opisać jego działanie na przykładzie. Każdy bukmacher bonus od depozytu przyznaje w ramach oferty powitalnej i można z niego skorzystać – co do zasady – tylko raz. Zaraz po tym jak założymy darmowe konto bukmacherskie i zdecydujemy się wpłacić środki na zakłady bukmacherskie. Warto pamiętać o tym, żeby już w formularzu rejestracyjnym wyrazić zgodę na udział w akcji promocyjnej. Można też wpisać odpowiedni kod bonusowy, który zwiększy przyznany bonus bukmacherski.

Zasady przyznawania bonusów od depozytu

Gdy mamy już darmowe konto bukmacherskie możemy wpłacić pieniądze, a nasz bonus bukmacherski od depozytu będzie zależny od pierwszej wpłaty na konto bukmachera. Najczęściej bukmacher bonus od depozytu przyzna w kwocie równej pierwszemu depozytowi, choć może zdarzyć się taka sytuacja, że dostaniemy środki w kwocie 150% czy nawet 200% naszej wpłaty. Słowo „dostaniemy” jest jednak nieco nieścisłe. Darmowe promocje bukmacherskie nie polegają bowiem na tym, że możemy po prostu wypłacić środki, które przyznał nam bukmacher. To było by zbyt piękne i zapewne taki bonus bukmacherski skończyłby się upadkiem niejednego bukmachera. 

Po pierwsze bonus bukmacherski od depozytu nie jest przelewany na saldo główne gracza, a na specjalne konto bonusowe. Np. gracz przelewa 100 złotych w ramach pierwszej wpłaty to 100 złotych otrzymuje na saldo bonusowe. Co może zrobić z tymi środkami gracz? Oczywiście przeznaczyć na zakłady bukmacherskie. Teoretycznie niemal na takie jak chce, ale żeby wypłacić środki na swoje saldo główne, a w konsekwencji na rachunek bankowy to musi te środki obrócić.

Czy obrót bonusem od depozytu jest konieczny?

I tu zaczyna się zabawa i główny haczyk. Obrót bukmacherski to główny punkt regulaminu każdego bonusu bukmacherskiego. Obrót to konieczność zagrania zakładów bukmacherskich za określoną stawkę i po określonym kursie minimalnym. Tutaj niezbędny jest przykład. Wpłacamy wspomniane 100 zł i bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu przyznanego bonusu bukmacherskiego i ustala łączny kurs minimalny kupony na 2,0. Co oznacza to dla gracza? Musi on zagrać zakłady bukmacherskie z bonusowego salda za 400 złotych (4x 100 złotych) i każdy kupon, żeby mógł być zaliczony do obrotu musi mieć kurs co najmniej 2,0. Gracz nie musi obstawiać od razu za 400 złotych czy 100 złotych. Może podzielić sobie kupony np. na takie po 10 złotych czy 20 złotych, ale łączna suma stawek musi wynieść 400 złotych (w naszej ilustracji).

Wspomniany przykład byłby jednak bardzo korzystny dla gracza. Częściej obrócić należy zarówno pierwszą wpłatę oraz bonus (czyli zagrać zakłady bukmacherskie za 800 złotych dla naszego wzoru) lub obrócić nie cztery razy, a sześć czy osiem. Najczęściej obrócić bonusy bukmacherskie należy zakładami akumulowanymi (zazwyczaj jest wymóg trzech spotkań na kuponie), ale do obrotu liczą się też zakłady przegrane. Na obrót gracz ma zwykle 30 dni.

Limity bonusów bukmacherskich od depozytu

Obrót bonusem bukmacherskim wymaga zastanowienia się czy bonus od depozytu warto wykorzystywać w największych widełkach. Każdy bukmacher bonus od depozytu przyznaje w określonych górnych limitach. Czasami podwoi wpłatę do 500 złotych, ale są też promocje które pozwolą otrzymać bonus od depozytu w kwocie 1000 zł i więcej. Wymusza to grę za spore stawki, a warto pamiętać, że gdy nie uporamy się z obrotem w określonym czasie, to bonus bukmacherski przepada.  

Gdzie szukać bonusów od depozytu?

Sprawa jest prosta. Każdy bukmacher bonus od depozytu promuje na swoich stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. My również przygotowaliśmy dla was krótką ściągawkę z tego co proponują bukmacherzy w ramach bonusu od depozytu, a także możecie przejść w szczegółową rozpiskę każdej promocji bukmacherskiej.

Bonus bez depozytu, czyli darmowy zakład freebet

Bonus bukmacherski bez depozytu, to chyba najbardziej korzystna forma promocji bukmacherskiej. Inne nazwy bonusu bez depozytu to darmowy zakład lub freebet. Ten bonus bukmacherski polega na tym, że bukmacherzy sami wpłacają niewielką kwotę na saldo bonusowe nowego gracza i nie wymagają przy tym, żeby sam gracz wpłacić jakieś środki. Nie są to ogromne stawki najczęściej jest to ok. 20/30 złotych. Stąd też nazwa darmowy zakład, bo choć najczęściej można postawić za ten bonus kilka zakładów, to jednak niezbyt duża kwota skłania do zawarcia jednego darmowego zakładu. 

Jak skorzystać z darmowego zakładu? 

Niemal każdy bukmacher bonus bez depozytu przyznaje przy okazji rejestracji. Czasami jednak przy zakładaniu konta należy wpisać bonus, który aktywuję tę darmową promocję. Kod bonusowy każdego bukmachera znajdziesz na naszym portalu jak i mediach społecznościowych bukmachera. 

Darmowy zakład może być nam też przyznany przy innych okazjach np. za pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej bukmachera. Bonus bez depozytu może być też przyznany przy okazji wielkich imprez sportowych, gdy bukmacher chciałby, żeby gracz powrócił do typowania przy okazji takiego wydarzenia.

Niestety, nie mamy dobrej informacji. Choć bonus bez depozytu jest niewielki, to kwotę otrzymaną na darmowy zakład bukmacherski należy jeszcze obrócić. Zasady obrotu darmowego zakładu są takie same jak w przypadku bonusu bukmacherskiego od depozytu.

Darmowy zakład – płacisz danymi

W świecie bukmacherski nie ma jednak nic „za darmo”, więc i darmowy zakład bukmacherski nie jest do końca darmowy. Nawet jeśli uda nam się wygrać darmowy zakład i umiejętnie go obrócić i ostatecznie wypłacić środki na rachunek bankowy, to jednak bukmacher nadal będzie miał nasze dane osobowe, które są dla niego cenne. Będzie na wiele sposobów próbował zawalczyć o powrót gracza i o to, żeby wpłacić swoje środki na zakłady bukmacherskie.

Gdzie szukać darmowych zakładów? Wszystkie najważniejsze wypisujemy poniżej, ale też każdy bukmacher bonus bez depozytu na pewno zareklamuje na swoim portalu.

Zakład bez ryzyka cashback – zasady

Ostatnią formą bonusu bukmacherskiego, który najczęściej jest przyznawany przy okazji bonusu powitalnego jest zakład bez ryzyka.  Nie każdy bukmacher bonus na zakład bez ryzyka przyznaje, ale u zdecydowanej większości bukmacherów pojawia się on w ofercie. Można uznać, że jest to darmowa promocja, bo sam gracz niewiele musi zrobić, żeby z niej skorzystać. Zakład bez ryzyka w ofercie bonusu powitalnego przyznawany jest najczęściej na pierwszy zakład bukmacherski gracza. Bukmacherzy zwracają stawkę takiego zakładu, jeśli nasz kupon okaże się przegrany. Pieniądze nie wracają jednak na saldo główne, a na saldo bonusowe, więc podlegają później obrotowi bukmacherskiemu.

Czasami, żeby aktywować zakład bez ryzyka należy wpisać też kod bonusowy, który znajdziecie na naszej stronie. Zakład bez ryzyka nazywany jest też Cashback – to po prostu angielski odpowiednik kilku polskich słów.

Limity na zakład bez ryzyka cashback

Każdy bukmacher bonus na zakład bez ryzyka limituje. Oznacza to, że zwróci stawkę tylko do określonej wysokości. Najczęściej jest to około 100 złotych. Bardzo często stawka jest pomniejszana o podatek (12%). Dlatego jeśli zagraliśmy zakład za 100 złotych i okaże się on przegrany, to na saldzie promocyjnym znajdzie się 88 złotych. Jednak nie jest to regułą i czasami bukmacherzy pomijają podatek.

Co jeśli zakład zostanie wygrany? Czy możemy liczyć na to, że kolejny zakład również będzie zakładem bez ryzyka? Nie. Z reguły tylko pierwszy zakład, który zawieramy u bukmachera w ramach konkretnej promocji, jest tym bez ryzyka.

Bonusy bukmacherskie oferowane przez operatorów

Bonusy od STS

STS w ramach bonusu od depozytu przyznaje aż do 1200 złotych. Bonus, który otrzymaliśmy w ramach tej promocji podlega trzykrotnemu obrotowi poprzez postawienie zakładów bukmacherskich po kursie co najmniej 1,91 np. wpłaciliśmy 300 złotych to musimy zagrać za 900 złotych ze środków z salda bonusowego. Można obstawiać kupony singlowe, ale tylko wygrane kupony liczą się do obrotu.
STS przyznaje też darmowy zakład, ale należy przy rejestracji u bukmachera wpisać kod. Najlepiej użyć kodu PREZENT. Daje on nie tylko 25 złotych w ramach darmowego zakładu, ale też szansę na zakład bez ryzyka. STS prowadzi czasami również kampanię promocyjną swojej aplikacji bukmacherskiej. Wtedy na naszym koncie również mogą wylądować dodatkowe środki. Bukmacher ten regularnie ma też specjalne oferty na zakłady bukmacherskie E-sport.

Wpisując kod bonusowy w trakcie rejestracji gracz otrzymuje nie tylko darmowy zakład, ale też zakład bez ryzyka w wysokości 34 zł. Właśnie tyle znajdzie się na saldzie bonusowym gracza jeśli przegra pierwszy zakład bukmacherski objęty promocją. 

Bonusy od Fortuny

W Fortunie możemy liczyć na bonus od depozytu w wysokości maksymalnie 1000 złotych. Zasady nieco różnią się od tych w STS. Tutaj musimy obrócić kwotę depozytu czterokrotnie po kursie 1,9. Przynajmniej trzy mecze muszą zostać zawarte. Dopiero jeśli dokonamy obrotu depozytem bonus pojawi się na naszym koncie. 

Używając kodu promocyjnego PREZENT125 gracz zwiększa zakład bez ryzyka przyznawany w Fortunie do 125 złotych. Tyle maksymalnie może powrócić na saldo bonusowe gracza. Należy, więc zagrać za ok. 142 złote, żeby uzyskać maksymalny bonus bez ryzyka, bo bukmacher od postawionej stawki odejmuje podatek. 

Fortuna za rejestrację przyznaje darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Co ciekawe środki z tej promocji nie podlegają obrotowi.

Bonusy od Totolotka

Totolotek oferuje bonus gdzie podwoi kwotę pierwszej wpłaty do 1000 złotych. Jednak warunki, żeby wypłacić środki bonusowe na swoje konto są jeszcze trudniejsze do spełnienia. Należy obrócić trzykrotnie zarówno pierwszą wpłatę jak i przyznany bonus bukmacherski. Na kuponie muszą znaleźć się trzy wydarzenia z pojedynczym kursem nie niższym niż 1,35.

Bonusy od Betclic

Bukmacher Betclic nie przyznaje bonusu od depozytu. W swojej ofercie ma jednak inne propozycje. 

Betclic przyznaje w ramach promocji na start bonus w postaci zakładu bez ryzyka (Cashback) w kwocie do 500 zł. Gdy użyjesz jednak kod promocyjnego PREZENTPL to zwiększysz kwotę bonusu bukmacherskiego do 530 złotych.

Jeśli twój zakład okaże się przegrany to 88% stawki (pomniejszonej o podatek) trafi na twoje saldo bonusowe, a żeby wypłacić środki musisz je obrócić sześć razy. 

Bonusy od Betfan

Bonus bukmacherski od depozytu oferowny przez Betfan jest dość skomplikowany. Najpierw należy wpłacić minimum 20 złotych i obrócić te pieniądze po kursie 2,0. Następnie bukmacher aktywuje promocję i w ramach bonusu od depozytu gracz może uzyskać do zaledwie 10% od wpłaty. Promowane są jednak trzy pierwsze wpłaty. Dalej należy obrócić bonus pięć razy  (dwa mecze po kursie co najmniej 1,45), a jeśli bonus będzie mógł zostać już wypłacony to bukmacher powiększy wygraną dziesięciokrotnie.  
Żeby uzyskać zakład bez ryzyka w Betfan należy w trakcie rejestracji wpisać kod bonusowy BETFAN. Gracz może odebrać wtedy na zwrot stawki (w razie przegrania zakładu) do 100 złotych, a minimalna kwota zakładu bez ryzyka to 20 złotych. Przed skorzystaniem warto zapoznać sie z opiniami graczy o Betfan.

Bonusy od PZBuk

PZBuk nie posiada bonusu od depozytu, ale kusi graczy innymi promocjami bukmacherskimi. Jedną z nich jest freebet. Darmowy zakład bukmacherski w PZBuk możecie odebrać po wpisaniu kodu bonusowego PREZENTPZB w trakcie rejestracji. Gracze otrzymują punkty lojalnościowe, które można wymienić na darmowy zakład w wysokości aż 100 złotych. 

Bonusy od Forbet

Forbet premiuje bonusem trzy pierwsze depozyty. Najpierw przyzna w ramach bonusu bukmacherskiego od depozytu maksymalnie 1000 zł, a następnie dwa razy po 500 zł. Najpierw jednak trzeba raz obrócić depozyt (po kursie 2,0), a żeby wypłacić środki z depozytu należy obrócić go czterokrotnie.

Darmowy zakład bukmacherski w Forbet mogą odebrać aktywni gracze, którzy mają urodziny. W tym dniu gracz otrzyma 20 złotych na grę i może je wykorzystać na darmowe zakłady bukmacherskie. Warto też zwrócić uwagę, że Forbet oferuję zakłady bukmacherskie bez podatku na europejskie puchary (Ligę Mistrzów i Ligę Europy).

Bukmacher Forbet oferuje zakład bez ryzyka tym klientom, którzy wpiszą w trakcie rejestracji kod promocyjny PREZENT. Uprawnia on do odbioru zakładu bez ryzyka w wysokości 50 złotych. 

Droga do otrzymania bonusu jest jednak dłuższa, bo po zagraniu zakładu bukmacherskiego (i negatywnym rozliczeniu) należy napisać maila na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login.  Dopiero wtedy bukmacher sprawdzi czy nas zakład kwalifikował się do promocji bez ryzyka i dokona zwrotu na saldo bonusowe. 

Bonusy od LVBet

Bonus bukmacherski od depozytu w LVBet to zupełnie inne rozwiązanie niż u większości bukmacherów. Wpłacając minimum 50 złotych przy dwóch pierwszych depozytach gracz otrzymuje zaledwie 1% środków. Może je później wykorzystać na darmowy zakład z mnożnikiem kursu x50. Zakład musi się składać z przynajmniej trzech meczów z kursem łącznym co najmniej 2,50. 

Żeby skorzystać z darmowego zakładu w LVBet należy w trakcie rejestracji wpisać hasło PREZENT. Jeśli gracz to zrobi otrzyma dodatkowe 20 złotych na grę jako freebet. 

Bonusy od eWinner  

ewinner-midbelka

Bukmacher eWinner bonus od depozytu przyznaje za drugi i trzeci depozyt, a w ramach pierwszego możemy skorzystać z zakładu bez ryzyka. Przy drugim i trzecim przelewie na konto bukmachera otrzymamy bonus bukmacherski maksymalnie do 500 zł. Następnie musimy obrócić raz depozyt i aż sześć razy bonus (po kursie co najmniej 2,50).

Kwotę swojego pierwszego depozytu możesz przeznaczyć na zakład bez ryzyka do 150 złotych, chyba że użyjesz naszego kodu promocyjnego PREZENT to będziesz mógł zagrać bez ryzyka do 170 złotych. 

Bonusy od Milenium

milenium-midbelka

W Milenium mamy do dyspozycji największy bonus od depozytu, bo bukmacher przeleje na saldo bonusowe kwotę aż do 1500 złotych. Jednak najpierw w ciągu 60 dni gracz musi postawić zakłady bukmacherskie za czterokrotność wpłaty i po kursie co najmniej 2,0. Dopiero wtedy otrzyma środki na koncie bonusowym. Te środki może wykorzystać na darmowe zakłady bukmacherskie i po jednokrotnym obrocie można wypłacić je na swoje konto w banku. 

Każdy gracz, który wpisze w formularzu rejestracji kod promocyjny PREZENT otrzyma dodatkowo 20 złotych na darmowy zakład. Jednak warunkiem jest to, żeby najpierw wpłacić co najmniej 50 złotych na swoje konto bukmacherskie obrócić tę kwotę w ciągu 30 dni od rejestracji.

Co prawda promocja bukmachera Milenium na zakład bez ryzyka nazywa się…”Darmowy zakład”, ale jednak jest to typowy zakład bez ryzyka. Gracz po wpłaceniu środków na swoje konto może zagrać zakład bukmacherski i jeśli okaże się on przegrany to bukmacher zwróci do 150 złotych w postaci kredytów na dalszą grę. 

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi