Bonusy bez depozytu

Istnieje kilka rodzajów darmowych zakładów oraz bonusy bez depozytu, z których możesz korzystać u różnych bukmacherów. Różnią się one w zależności od bukmachera, ale generalnie mają pewne wspólne cechy. Każdy bukmacher narzuca własne warunki darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu, a warunki te zmieniają się w każdej nowej kampanii promocyjnej. Nie jest możliwe wyjaśnienie, jak wziąć każdy z nich w jednym artykule, ale możemy podać ogólne informacje na temat tego, co powinieneś wiedzieć i jak w najprostszy sposób otrzymać bonus bez depozytu.

Bonusy bez depozytu – po co i dla kogo?

Aktualnie legalni bukmacherzy prześcigają się w swoich promocjach, szykując coraz to nowsze bonusy powitalne. Chcą w ten sposób przyciągnąć do siebie nową klientelę. Nie ma w tym niczego dziwnego, gdyż im więcej graczy związanych jest z firmą bukmacherską, tym więcej bukmacher zarabia. Dlatego aby w praktyce przedstawić swoją ofertę, niekiedy zakłady bukmacherskie decydują się na „darmowy” pierwszy zakład.

Słowo darmowy może wywołać skrajne opinie, gdyż doświadczony gracz już wie, że w bukmacherce nie ma nic za darmo. Czasem takie bonusy bez depozytu bukmacher sobie „odbije” w naszych wygranych – czy to przez wymóg wielokrotnego obrotu, czy przez odjęcie podarowanej kwoty z wygranej.

Musimy podkreślić, że nie można zarabiać na życie czekając tylko na nowe promocje bukmacherskie bez depozytu, ale istnieją pewne zaawansowane metody, których możesz użyć, aby uzyskać zysk, gdy nadarzy się okazja. Ten artykuł został napisany dla graczy początkujących ze względu na fakt, że wyjaśnia on podstawy i jakie bonusy oferuje bukmacher bez depozytu oraz ujawni Ci również sekrety, o których wiedzą tylko zaawansowani gracze.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu to także najlepszy sposób na zdobycie zaufania do strony bukmachera oraz zyskanie doświadczenia w danej firmie bez dokonywania wpłaty własnych pieniędzy.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

U kogo znajdziesz bonusy bez depozytu?

Jednak nie każdy bukmacher bonus bez depozytu ma w swojej ofercie. Część z legalnych firm bukmacherskich posiada informację o nim na stronie głównej swojego serwisu w zakładce bonusy, inne zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu oferują wyłącznie po rejestracji w ich serwisie za pośrednictwem stron partnerskich.

Aktualnie, po zarejestrowaniu konta gracza wyłącznie jedna z firm oferuje bonus bez depozytu:

Jest to Totalbet, który ma w promocji ofertę FREEBET.

Na czym polega Freebet?

To ciekawy przypadek bonusu bez depozytu. Gracz wybiera typy bukmacherskie na konkretne spotkanie sportowe, lecz nie musi wpłacać depozytu (zazwyczaj jest to wymagane, w końcu trzeba obracać pieniędzmi). Kwotę do obrotu gracz dostanie na start od zakładu bukmacherskiego. Takie sumy są różne: od 20 PLN bez depozytu czasem do 50 PLN. Ale, teraz przechodzimy do drobnego haczyka, o którym już wspominaliśmy. Bukmacher naszą ewentualną wygraną pomniejszy o swój własny wkład. W praktyce wygląda to tak:

Klient zamierza skorzystać z opcji Freebet. Nie wpłaca własnych środków, otrzymuje 25 PLN od bukmachera. Dobrze obstawia spotkanie sportowe przy kursie 2,5 i wygrywa… 37,50. Dlaczego? Ponieważ od łącznej kwoty (25 x 2,5 = 62,50) odjęto 25 złotych, które klient dostał na start. Mówiliśmy przecież, że nic nie ma za darmo, ta zasada działa również na bonusy bez depozytu.

Kwoty „dane” (choć bardziej pasuje słowo pożyczone) od bukmachera są różne, zależy na jaką ofertę promocyjną uda się trafić klientowi. Jednakże, na tę chwilę przywołaliśmy już Totalbet, więc omówimy teraz ofertę tego zakładu bukmacherskiego.

Totalbet i jego oferta

Aby otrzymać darmowy bonus bez depozytu bukmacher wymaga dokonania pełnej rejestracji i weryfikacji dokumentów w serwisie TOTALbet. Wówczas możesz odebrać 25 złotych do wykorzystania na dowolny zakład przedmeczowy lub na żywo. By skorzystać z tej oferty gracz nie musi wpłacać własnych pieniędzy.

Zasady promocji:

Po rejestracji konta gracza w Totalbet i weryfikacji dokumentów, zgarniesz freebet na kwotę 25 złotych, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz postawione przez bukmachera warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej! Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie w prawym dolnym rogu ekranu. Stan salda freebetowego można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety.

Link: https://totalbet.pl/pages/promocje

Bonusy bez depozytu u innych bukmacherów w Polsce

Inne legalne zakłady bukmacherskie bez depozytu nie oferują podobnego bonusu. Poszczególne firmy mają jednak w swoich kampaniach promocyjnych oferty bonusów, w których teoretycznie nie jesteśmy zmuszani do dokonywania wpłaty.

Bonus bez depozytu bukmacher legalny Totolotek oferuje w postaci promocji „Poleć przyjaciela”. Od teraz możesz polecić komuś z przyjaciół grę w Totolotku, a w zamian skorzystacie wszyscy – Ty dostaniesz Bonus 70 zł za polecenie, a Twoi poleceni przyjaciele Bonus Powitalny” do 1000 zł + 20 zł freebet!

Zasady promocji „Poleć Przyjaciela”:

Wystarczy, że w zakładce „Moje konto” wpiszesz adres mailowy swojego znajomego, a ten zarejestruje się w naszym serwisie przy użyciu specjalnego kodu i będzie aktywnym użytkownikiem. Za każdego poleconego i aktywnego znajomego możesz otrzymać nawet 70 zł bonusu na grę!

Możesz polecać dowolną liczbę swoich przyjaciół lub znajomych.

Link: https://www.totolotek.pl/bonusy-bukmacherskie

Podobną opcję w swojej ofercie promocyjnej posiada największy z polskich legalnych bukmacherów – mianowicie STS. Bez depozytu bukmacher doda do Twojego konta gracza 50 złotych za zaproszenie kumpla. Zapraszasz znajomego do gry w STS. On wpłaca pieniądze, zakłada się i każdy z Was dostaje po 50 złotych.

Zasady promocji „Zaproś kumpla”.

Jako punkt pierwszy, zaproszony użytkownik musi przyjąć zaproszenie od zapraszającego oraz zarejestrować konto gracza w STS, zgodnie z regulaminem gry w terminie 14 dni od dnia otrzymania zaproszenia. Zaproszony, w ciągu 30 dni od założenia konta gracza w STS musi dokonać także za jego pośrednictwem obrotu w zakładach sportowych na kwotę 150 złotych.

W przypadku wypełnienia wszystkich punktów regulaminu promocji, zapraszający i zaproszony otrzymają voucher zasilający konto bonusowe na kwotę 50 złotych, do wykorzystania w zakładach sportowych STS.

Link: https://www.sts.pl/userdata/files/regulaminy/regulamin-mgm-2018-07-26.pdf

Niedawno natomiast zakończyła się kampania podobna do aktualnie oferowanej w Totalbet. Wówczas można było zarejestrować konto gracza w STS, podając odpowiedni kod bonusowy, aby tuż po zakończeniu procesu rejestracji konta gracza otrzymać darmowe 20, a następnie 25 i 30 złotych.

Także teoretycznie bez depozytu możemy otrzymać bonus 20 złotych u legalnego bukmachera iForbet. Bonus urodzinowy, o którym mowa, jest przeznaczony dla wszystkich aktywnych graczy tego serwisu. Jak twierdzi iForbet, promocja ta została stworzona w celu poprawienia i tak już bardzo dobrych relacji ze swoimi klientami.

Zasady promocji:

Promocja dotyczy Klientów, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy wpłacili minimum 100 złotych depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu i obchodzą w danym dniu urodziny. Obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin. Klientom, którzy spełnili wszystkie postawione warunki zostanie przypisany do konta gracza bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych.

Link: https://www.iforbet.pl/podstrona/bonus-urodzinowy

U legalnego bukmachera LVbet można znaleźć aktywne bonusy bez dokonywania wpłaty. Działają one na tej samej zasadzie jak w Totalbet, jednak dostępne są one wyłącznie dla użytkowników, którzy zarejestrują konto gracza u wybranych partnerów serwisu.

LVbet jednak oferuje specjalny bonus dla sympatyków, sponsorowanych przez ten serwis, drużyn piłkarskich. Są to Wisła Kraków, Widzew Łódź, Zagłębie Sosnowiec, Arka Gdynia, Piast Gliwice i Wisła Płock. Każdy użytkownik LV BET może otrzymać 50 złotych bonusu, po wysłaniu zdjęcia swojego karnetu imiennego na rozgrywki wyżej wymienionych klubów piłki nożnej w sezonie 2018/19. Zdjęcie należy wysłać na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Karnet (nazwa drużyny).Promocja 50 złotych skierowana jest wyłącznie do posiadaczy karnetu imiennego na rozgrywki powyższych klubów piłki nożnej w sezonie 2018/19. Promocja dotyczy zarówno karnetów na rundę jesienną, jak i karnetów na cały sezon.

Link: https://lvbet.pl/promocje/

W ofercie promocyjnej nowopowstałego bukmachera legalnego PZbuk, możemy skorzystać z oferty „Darmowy zakład na start”. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 złotych. Aby skorzystać z oferty powitalnej gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 2.0. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 złotych. Po spełnieniu warunków oferty powitalnej darmowy zakład pojawi się w zakładce „Darmowe zakłady”.

Link: https://www.pzbuk.pl/sportsbook

Nie tylko darmowe bonusy

W swoich ofertach bukmacherzy nie posiadają jedynie promocji powitalnych w postaci bonusów bez depozytu. Często są to także bonusy od wpłaconego depozytu – w zależności od wpłaconej kwoty bukmacher obliczy jakiś procent i podaruje go graczowi w formie bonusu. Jak to zadziała w praktyce? Znowu zależy tu dużo od konkretnej firmy bukmacherskiej – to oni ustalają procent według własnych chęci oraz możliwości. Jeśli taki bonus wynosi 100%, dostanie się dodatkowo całą wpłaconą przez siebie kwotę. Chyba, że bukmacher nałożył limity, ale trzeba to sprawdzać w regulaminach (o których kilka słów powiemy na końcu).

A co z doświadczonymi graczami? Na razie wygląda to ciekawie jedynie dla nowych klientów, ale wiele zakładów nie zapomina o swoich stałych członkach. Dlatego przewidują opcje VIP lub programy lojalnościowe. Punkty uzbierane przy typowaniu kuponów można wymienić na ciekawe bonusy. Loża VIP funkcjonuje w zakładzie STS i członkowie tej elitarnej grupy mogą się cieszyć np. zaproszeniami na  wydarzenia sportowe.

Mimo wszystko wiemy, że w całym bogactwie przeróżnych bonusów bukmacherskich to właśnie bonusy bez depozytu są najciekawszą i najchętniej wybieraną opcją przez nowych graczy, nawet jeśli podarowany Freebet zostanie później odliczony z wygranej. Dlaczego mimo wszystko gracze poszukują takich ofert? Gdyż pozwala to w bezpieczny sposób poznać dany zakład, zobaczyć jak wygląda to w praktyce i zdecydować, czy chce się zostać na dłużej.

Koniecznie przeczytaj regulaminy!

Bardzo istotną rzeczą przed wzięciem udziału w jakiejkolwiek kampanii promocyjnej, jest szczegółowe przeczytanie ze zrozumieniem regulaminu/zasad promocji. Wielokrotnie już wspominaliśmy, w poprzednich artykułach, że bukmacher to nie instytucja charytatywna i nie zaoferuje Tobie zupełnie darmowych pieniędzy, które możesz wypłacić. A zatem, żebyś nie poczuł się rozczarowany, czy oszukany, dokładnie sprawdź ofertę promocyjną bukmachera, jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź niejasności, śmiało skorzystaj z Biura Obsługi Klienta, w celu wyjaśnienia tych kwestii. Ważne jest, abyś spełnił wszystkie wymogi wytyczone przez bukmachera w danej promocji, ponieważ tak szybko jak zaaferowałeś się daną ofertą bonusową, możesz pozbawić się szansy na skorzystanie z niej. Bukmacher tylko czeka na to żebyś popełnił błąd, wówczas zaoszczędzi kwotę bonusu, Twoim kosztem. O ile jeden bonus niczego nie zmieni w ofercie promocyjnej u bukmachera, o tyle „łapiąc” kilkudziesięciu Klientów, którzy popełnią błąd, bukmacher ma czysty zysk.

Mamy nadzieję, że powyższy artykuł po raz kolejny rozjaśnił Wam funkcjonowanie szeroko rozumianego pojęcia zakładów bukmacherskich. Zapraszamy jednocześnie do kontynuacji lektury pojawiających się artykułów dotyczących tego tematu.

Podsumowując bonusy bez depozytu

Zasady działania bonusów bez depozytu, opisaliśmy w celach stricte informacyjnych, są one niezłym pomysłem na porównanie bukmacherów i wybór tego, który najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Nazywanie bonusów opisanych powyżej bonusów, bonusami darmowymi jest pewnym nadużyciem, gdyż bez konieczności składania depozytu nie równa się za darmo, bowiem konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, co w praktyce oznacza dla bukmachera możliwość tworzenia baz mailowych i telefonicznych. Z perspektywy bukmachera online celem naturalnie nie jest nagrodzić nas bonusem powiązanym z rejestracją, ale skłonić do zdeponowania własnych środków i najlepiej gry na rynkach czy w sposób wysoko marżowy dla bukmachera np. wnoszenie zakładów wielokrotnie akumulowanych. Warto o tym pamiętać, że tzw. darmowe bonusy są tylko i wyłącznie pierwszym z narzędzi w arsenale bukmachera, pożądanym efekt przez online zakłady bukmacherskie jest składanie prze uczestników gry depozytów z własnych środków.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi