Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich

Bonusy bez depozytu są to najbardziej lubiane promocje przez klientów firm bukmacherskich. Przecież to nic innego niż darmowe zakłady, czyli takie, które nie wymagają dokonania wpłaty przez graczy. Promocje bukmacherskie bez konieczności depozytu są jednak rzadkością, a jeśli bonusu bez depozytu pojawiają się w ofercie bukmacherów, to niestety gracz nie może liczyć na to, że na darmowe zakłady będzie mógł przeznaczyć ogromne kwoty. 

Jak otrzymać bonus bez depozytu?

Zasada otrzymania bonusu bez depozytu jest prosta:

1. Gracz zakłada konto u bukmachera
2. Gracz wyraża zgodę na udział w promocji
3. Gracz odbiera pieniądze w ramach bonusu bez depozytu

Nie są to ogromne kwoty. Gracz nie może liczyć na więcej niż około 30 złotych na grę. Każdy bukmacher oferujący bonus bez depozytu może zastosować następujące formy premii:
cashback bonus, który gracz otrzymuje w przypadku przegranej,
bonus w postaci „gotówki na grę”. Pieniądze musisz wtedy wykorzystać w konkretnym zakładzie lub/i w określonym przedziale czasowym.

U każdego z bukmacherów wygląda to nieco inaczej. Czytając ten tekst, dowiesz się, z których bonusów bez depozytu warto skorzystać i dlaczego.

BukmacherKwotaOferta specjalna
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 5000 zł + 40 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich Bonus standardowy: 600 zł
Nasz bonus: 600 zł Bonus

Odbierz

Gra bez depozytu u bukmachera – ale nie za darmo

Promocje bez depozytu najczęściej można otrzymać w ramach bonusu powitalnego. Z reguły to nowi gracze są cenniejsi dla bukmachera i dlatego mogą liczyć na taką ofertę. Bonus bez depozytu za samą rejestrację? Brzmi bardzo dobrze, bo od razu gracz może zagrać kupon i sprawdzić w praktyce ofertę bukmacherską. Jednak nie ma nic za darmo. Nawet jeśli nie wpłacimy środków na późniejszą grę od razu ,to rejestrując się, podaliśmy przecież wiele danych o sobie. Co prawda prawo zakazuje firmom bukmacherskim odsprzedawania danych osobowych swoich klientów, ale możemy być pewni, że spece od marketingu wiele zrobią, żebyśmy wpłacili środki na kolejne zakłady. Bonus bez depozytu ma być tylko pierwszą z wielu zachęt. 

Bonus bez depozytu nie tylko premią na start 

Są jeszcze inne okoliczności, w których gracz może uzyskać bonus bez depozytu i nie musi być to związane z ofertą bonusu powitalnego. Po pierwsze dość często zdarza się tak, że bukmacherzy promują darmowym zakładem graczy, którzy zdecydowali się na skorzystanie po raz pierwszy z aplikacji bukmacherskiej.

Bukmacher bez depozytu może przyznać też drobne kwoty, jeśli uruchamia nowe możliwości gry na swojej stronie internetowej, np. w ofercie znajdują się po raz pierwszy zakłady na e-sport.

Promocje bez depozytu mogą być używane tuż przed lub w trakcie wielkich imprez sportowych. Gracze są wtedy bardziej aktywni i o obstawianiu myślą też ci, którzy na co dzień nie robią tego zbyt często. Dodatkowe środki mogą być skutecznym wabikiem.

Bonus bez depozytu może być czasami pewnego rodzaju miksem. Bardzo często zdarza się, że bukmacher wysyła do swoich graczy informację typu: „Zagraj dziś za 20 złotych na piłkarską Ligę Mistrzów, a my przekażemy ci 20 złotych na darmowy zakład”. Oczywiście nie jest to „czysta” forma bonusu bez depozytu, ale na pewno może być korzystna dla aktywnych graczy.

Jak odebrać bonus bez depozytu na zakłady bukmacherskie? 

Środków uzyskanych od bukmachera w ramach bonusu bez depozytu nie można od razu wypłacić na swoje konto. Środki należy przeznaczyć na freebet (lub zakłady). Czy wygraną w promocji bez depozytu można zatem od razu wypłacić? Z reguły też nie, choć czasami zdarza się, że bukmacher nie stawia już żadnych dodatkowych wymogów.

Znacznie częściej należy jednak kwotę przyznaną w ramach bonusu bez depozytu obrócić kilka razy. To oznacza konieczność zagrania za wielokrotność otrzymanego bonusu bez depozytu, po określonych kursach bukmachera.

Np. otrzymałeś 20 złotych w ramach promocji bukmacherskiej bez depozytu i musisz obrócić ją trzy razy po kursie 2,0, czyli w sumie musisz zagrać zakłady za 60 złotych. 

Czas na obrót jest różny. Czasami jest to dość standardowe (ale nadal niezbyt długie) 30 dni, a innym razem czas jest skrócony do 14 dni, w innych przypadkach nawet do 7 dni. Biorąc pod uwagę, że stawki nie są zbyt duże, a i też „podstawę” niejako dostaliśmy w ramach promocji bez depozytu, czas na obrót i sam obrót schodzi jednak na dalszy plan. Trzeba o tym jednak pamiętać, żeby przedwcześnie nie cieszyć się z wygranej.

Jak i gdzie szukać kodów promocyjnych na bonusy bez depozytu?

Bonus bez depozytu jest często częścią bonusu powitalnego i bywa, że nie musimy nic robić. Po prostu rejestrujemy konto bukmacherskie i dostajemy bonus. Czasami jednak, żeby uzyskać bonus bez depozytu należy jeszcze wpisać kod promocyjny, który aktywuje promocje bez depozytu. Gdzie szukać kodów bonusowych? To proste. Wszystkie kody promocyjne znajdziecie na naszym portalu, ale także na stronach i w mediach społecznościowych firm bukmacherskich. Warto zatem – zanim założy się konto u bukmachera – sprawdzić kody bonusowe, bo z bonusu bez depozytu w ramach promocji powitalnej można skorzystać tylko raz. Gdy nie wpiszemy kodu promocyjnego w czasie rejestracji, to niestety szansa bezpowrotnie mija.

Aktualne bonusy bez depozytu

Nie każdy bukmacher ma w swojej ofercie bonusy bez depozytu. Od czasu do czasu oferta ta pojawia się tylko na chwilę. Np. przy okazji dużych imprez sportowych. Warto więc być czujnym i śledzić informacje od bukmacherów. My natomiast mamy dla was ściągawkę. Przygotowaliśmy listę aktualnych bonusów bez depozytu oferowanych przez najlepszych bukmacherów w Polsce. Oto gdzie znajdziecie promocje bukmacherskie bez depozytu:

STS

STS bonusy bukmacherskie

STS przyznaje bonus bez depozytu, ale należy przy rejestracji u bukmachera wpisać kod promocyjny. Najlepiej użyć kodu PREZENT, który jest niespodzianką od bukmachera i naszego portalu. Daje on nie tylko 25 złotych w ramach darmowego zakładu, ale też szansę na zakład bez ryzyka.

Otrzymując 25 złotych w promocji bez depozytu, możemy przeznaczyć je na zakłady bukmacherskie. Obrót środków przyznanych w promocji bez depozytu jest trzykrotny. Gracz musi obstawić kupony z kursem co najmniej 1,91. Mogą być to kupony pojedyncze. Jednak uwaga. Bukmacher STS nie wlicza do obrotu kuponów przegranych. Liczą się tylko te wygrane przez gracza. 

Dodatkowo STS często decyduje się na czasowe promocje bukmacherskie bez depozytu dotyczące aplikacji mobilnej, czyli nowi użytkownicy aplikacji mogą liczyć na darmowy zakład

Fortuna

Fortuna bonusy bukmacherskie

Fortuna za rejestrację przyznaje darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Gracz może przeznaczyć środki z promocji bez depozytu na zakłady bukmacherskie z oferty Fortuny i jeśli wygra, to od razu może wypłacić kwotę na swój rachunek bankowy. Fortuna jest jednym z nielicznych bukmacherów, który przy bonusach bez depozytu nie wymaga obrotu otrzymanych środków

PZBuk

Darmowy zakład bukmacherski w PZBuk możecie odebrać po wpisaniu kodu bonusowego PREZENTPZB w trakcie rejestracji. Gracze otrzymują punkty lojalnościowe, które można wymienić na darmowy zakład w wysokości aż 100 złotych. 

Zakład musi zostać zagrany z kursem minimalnym co najmniej 2,0.  Nie ma później warunku obrotu, ale trzeba pamiętać, że od wygranej zostanie odjęta stawka zakładu, którą otrzymaliśmy od bukmachera. Przykład: Gracz zagrał darmowy zakład za 100 złotych i jego wygrana (kurs x stawka) to 300 złotych. W takim wypadku na jego konto wpadnie 200 złotych (wygrana – stawka).  

Forbet 

Darmowy zakład bukmacherski w Forbet mogą odebrać aktywni gracze, którzy mają urodziny. W tym dniu gracz otrzyma 20 złotych na grę i może je wykorzystać na darmowe zakłady bukmacherskie. 

Aktywny gracz to taki, który w okresie trzech miesięcy przed urodzinami wpłaci na konto bukmachera Forbet co najmniej 100 złotych i raz obróci taką kwotę. Promocja jest też dostępna dla tych graczy, którzy urodziny obchodzili siedem dni przed rejestracją konta lub siedem dni po. Wtedy należy jeszcze skontaktować się mailowo z bukmacherem.

Otrzymany bonus bez depozytu należy dwa razy obrócić po kursie 2,0. Gracz ma na to 14 dni, a zawierać można zarówno kupony singlowe jak i akumulowane. 

LVBet

Żeby skorzystać z darmowego zakładu w LVBet należy w trakcie rejestracji wpisać hasło PREZENT. Jeśli gracz to zrobi, otrzyma dodatkowe 20 złotych na grę jako freebet

Oprócz tego, na bonus bez depozytu mogą liczyć posiadacze karnetów tych klubów, które są sponsorowane przez zakłady bukmacherskie LVBet. Chodzi m.in. o Wisłę Kraków, Wisłę Płock, Widzew Łodź, Stal Mielec, Arkę Gdynia czy Zagłębie Sosnowiec. Wystarczy tylko wysłać swój karnet na maila bukmachera (promocje@lvbet.pl) i gracz otrzyma 50 złotych na zakłady bukmacherskie.

Każdy bonus bez depozytu otrzymany w LVBet należy obrócić cztery razy po kursie co najmniej 1,75. 

Milenium 

milenium bonusy bukmacherskie

Bonus bez depozytu w Milenium przyznawany jest nowym klientom bukmachera, którzy w formularzu rejestracyjnym wpiszą kod promocyjny PREZENT. Dzięki temu na swoim koncie znajdą kredyty na darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Jednak najpierw należy wpłacić co najmniej 50 złotych na konto bukmachera w ciągu 30 dni od rejestracji, więc nie jest to klasyczny bonus bez depozytu. 

Punkty można przeznaczyć tylko na zakłady bukmacherskie i nie podlegają one później obrotowi.

TOTALbet

Bonus bez depozytu w Totalbet może zostać przyznany za samą rejestrację konta u tego bukmachera. Aby dać sobie szansę na otrzymanie tego bonusu należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny: PREZENT. Dzięki temu otrzymamy freebet w wysokości 20 PLN, a tę kwotę możemy jeszcze podwoić.

Wystarczy, że udzielimy zgody marketingowej bukmacherowi Totalbet. Wpłacimy nasze pieniądze na konto gracza i postawimy z nich pierwszy zakład w serwisie. Jeżeli zawrzemy również zakład na sporty wirtualne, otrzymamy całą kwotę 20 PLN. W ten sposób możemy liczyć w Totalbet na 40 PLN na darmowe zakłady.

Superbet

Superbet w swojej ofercie powitalnej jeszcze nie uwzględnił bonusu bez depozytu. Jedyne korzyści jakie może nam zapewnić ten bukmacher do bonus od wpłaty, a więc wymagany jest depozyt.

Być może w najbliższym czasie się to zmieni, ale póki co Superbet nie da nam żadnych pieniędzy bez złożenia depozytu na naszym koncie gracza.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czym jest bonus bez depozytu?

To nic innego niż darmowe zakłady, czyli takie, które nie wymagają dokonania wpłaty przez graczy.

Jak otrzymać bonus bez depozytu?

Zasada otrzymania bonusu bez depozytu jest prosta:
1. Gracz zakłada konto u bukmachera
2. Gracz wyraża zgodę na udział w promocji
3. Gracz odbiera pieniądze w ramach bonusu bez depozytu

Gdzie szukać kodów na bonusy bez depozytu?

Bonus bez depozytu jest często częścią bonusu powitalnego i bywa, że nie musimy nic robić. Po prostu rejestrujemy konto bukmacherskie i dostajemy bonus.

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi