Kod promocyjny STS. Promocje i bonusy legalnego bukmachera STS

Typ bonusuJaki bonus otrzymasz od STS?
STS Kod PromocyjnyPREZENT
Bonus od wpłaty100% do 1200 PLN
Bonus bez depozytu25 PLN freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka35 PLN zwrot stawki
Zaproś kumpla50 PLN za przyprowadzenie kumpla
Polubisz Poniedziałki100-3000 PLN w każdy poniedziałek
Ekstra Bonus na BetGames20 PLN na zakłady BetGames
CashoutZamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata1 PLN

Kod promocyjny STS 2020. Gdzie odebrać?

Kliknij i odbierz swój kod bonusowy PREZENT

STS bonus

Bonusy bukmacherskie i innego rodzaju promocje to sól bukmacherki. Chyba nie ma na świecie bukmachera, który nie próbowałby zwabić (szczególnie nowych) klientów jakimś ciekawym bonusem. Świat promocji bukmacherskich jest bardzo bogaty i każdy bukmacher przygotowuje coś dzięki czemu ich klient poczuje się doceniony. Jednak pamiętajmy – bonusy bukmacherskie, promocje i inne niespodzianki, to nie pomoc charytatywna. Każdy bukmacher chcąc zachęcić  graczy do swojej oferty ma swój cel, który nie jest nawet zbyt ukryty. Chce tego, żeby gracze obstawiali właśnie u nich pieniądze, bo niemal każdy gracz oznacza dla bukmachera zysk.

Darmowe promocje? Nie oszukujmy się one nie istnieją. Bukmacher rzadko kiedy na nich traci, a nawet jeśli krótkoterminowo, ktoś wyciągnie sporo kasy od bukmachera w bonusach, to pewnie i tak kwota ta wróci do firmy. Zwielokrotniona. Dlatego z bonusów bukmacherskich trzeba korzystać ostrożnie i dokładnie przeglądać regulaminy. My zrobiliśmy to za was i prześledziliśmy ofertę „STS bonus powitalny” i inne promocje tego bukmachera.

Bonus u legalnego bukmachera STS

Zacznijmy od tego, że STS to legalny bukmacher w Polsce. Posiada niezbędne koncesje na prowadzenie działalności w internecie jak i poprzez punkty stacjonarne. Będziemy się jednak koncentrować tylko na zakładach online, bo to tam można zdobyć w STS bonus powitalny i skorzystać z innych promocji. 

Przypomnijmy też, że STS to polski bukmacher, który jest liderem rynku legalnych zakładów bukmacherskich. W Polsce prawie połowa kuponów obstawianych legalnie przez fanów zakładów bukmacherskich jest stawiana właśnie w STS. Na pewno wielu klientów pozostało wiernych katowickiej firmie po tym jak skorzystali z oferty „STS bonus powitalny”. Sprawdźmy zatem co bukmacher przygotował swoim klientom.

Jak uzyskać bonus powitalny STS?

Bonus na start przyznawany jest tym graczom, którzy do tej pory nie posiadali konta na portalu STS. Muszą oni wypełnić formularz rejestracyjny, zaznaczyć odpowiednie zgody i wyrazić chęć udziału w promocji powitalnej STS. To o tyle ważne, że jeśli gracze nie zrobią tego od razu, to nie będą mogli już wrócić do tego i nie będą mogli wziąć udziału w w promocji „STS bonus powitalny”. 

Podstawową formą oferty „STS bonus powitalny” jest bonus od depozytu. Co to jest bonus od depozytu? Jest to bonus, którego wysokość zależy od wpłaty na konto bukmachera.

STS bonus na start oferuje jedynie od pierwszej wpłaty i gracz dostanie w prezencie od bukmachera taką samą kwotę na saldo bonusowe jaką wpłacił na swoje konto główne. Minimalnego limitu wpłaty nie ma, natomiast gracz w ramach bonusu powitalnego STS może liczyć na równowartość 1200 złotych pierwszej wpłat.

Jak skorzystać z promocji „STS bonus powitalny”? Obrót bukmacherski

Konto bonusowe zostanie zasilone przez STS natychmiast po tym jak zostaną zaksięgowane środki na koncie głównym. Jak można korzystać z salda bonusowego? Gracz nie może od razu wypłacić pieniędzy na konto główne. Najpierw musi zagrać zakłady bukmacherskie za określoną kwotę i po określonym przez bukmachera kursie. Jest to tzw. obrót bonusem bukmacherskim. 

STS w ramach promocji „STS  bonus powitalny” wymaga od swoich graczy trzykrotnego obrotu kwotą bonusu np. jeśli gracz otrzyma w ramach bonusu 100 zł to musi zagrać kupony za 300 zł. Warunkiem jest też minimalny kurs kuponu zaliczanego do obrotu bukmacherskiego i wynosi on 1,91. Bukmacher STS nie stawia warunku minimalnej liczby meczów na kuponie. Dlatego gracz, żeby obrócić bonus może zagrać zarówno kupon akumulowany jak i teoretycznie zdecydowanie pewniejszy kupon singlowy. Gracz nie musi obrócić bonusu jedynym kuponem – ważne żeby suma stawek stanowiła trzykrotność bonusu. Pamiętajmy – do obrotu liczą się stawki, a nie wygrane z kuponów.

Bardzo ważnym zapisem regulaminowym w promocji „STS bonus powitalny” jest to, że bukmacher zalicza do obrotu wyłącznie kupony wygrane. STS jako jeden z nielicznych wprowadził taki zapis, bo zdecydowana większość bukmacherów zalicza do obrotu również kupony przegrane. Na obronę STS można jednak zauważyć, że bukmacher też jako jeden z nielicznych pozwala zaliczać do obrotu kupony singlowe. Coś za coś. 

Do obrotu nie są zaliczane również kupony systemowe „Maxikombi,  z oferty „Zakład bezpieczny”, kupony wypłacone w opcji Cash-out, zagrane z oferty „Hit Dnia”, kupony rozliczone w całości jako zwrot po kursie 1,0.

Co ważne, żeby zagrać kupon z salda bonusowego najpierw należy kliknąć w okienko „bonus”. Dopiero wtedy środki na zakład bukmacherski zostaną pobrane z salda bonusowego. Jeśli tego nie zrobimy i zakład opłacimy z konta głównego, to nie będzie on liczony do obrotu bukmacherskiego.

Dopiero po trzykrotnym obrocie bonusem środki, które nam pozostały w ramach promocji „STS bonus powitalny”, można je przelać na konto główne, a tym samym zlecić przelew na rachunek bankowy.

STS kod promocyjny – bonus bez depozytu ‘freebet’

Bonus powitalny STS może składać się też z jeszcze jednej niespodzianki. STS bonus od depozytu również przyznaje swoim nowym klientom. Bonus od depozytu, czyli inaczej mówiąc „STS darmowy zakład” lub „STS freebet”, polega na tym, że STS przelewa na konto gracza od razu pewną kwotę pieniędzy na zakłady bukmacherskie, a gracz nie musi wpłacać na konto bukmachera nawet grosza. STS przyznaje bonus za rejestrację w kwocie 25 zł, które można użyć na zawarcie jednego lub kilku zakładów bukmacherskich.

Najważniejszą sprawą jest jednak użycie w trakcie procedury rejestracyjnej odpowiedniego STS kodu promocyjnego. Podstawowy kod bonusowy STS to hasło: pewne25 (wielkość znaków nie ma znaczenia). Jeszcze raz podkreślamy – STS voucher – należy wpisać w trakcie procedury rejestracyjnej. Inaczej bonus przepada.

Podobnie jak w przypadku promocji „STS bonus powitalny” przyznane środki należy obrócić i zasady są identyczne. Gracz musi obrócić środki trzykrotnie (a więc zagrać za co najmniej 75 zł z konta bonusowego) – po kursie minimalnym 1,91. Kupony mogą być zarówno singlowe jak i akumulowane, ale do obrotu zaliczają się tylko te wygrane. Przed złożeniem zakładu należy też najpierw kliknąć w okienko „bonus”, aby potwierdzić, że to właśnie ze środków bonusowych chce się zawrzeć pierwszy dany zakład.

Dopiero po przeprowadzeniu pełnego obrotu gracze mogą wypłacić pieniądze na saldo główne.

STS promocje – mało? Mamy dla ciebie dodatkowy STS kod promocji: “PREZENT”

STS bonus powitalny to nadal oferta niewystarczająca i chciałbyś mieć coś ekstra? Nie ma sprawy wspólnie z bukmacherem STS nasza strona przygotowała ekskluzywną ofertę, z której mogą skorzystać tylko czytelnicy tego poradnika. Wystarczy tylko, że użyjesz nieco innego STS kodu promocyjnego i wpiszesz w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym hasło: PREZENT. Ten kod promocji daje możliwość skorzystania ze wszystkich opisanych wyżej promocji, ale też z jeszcze jednej niespodzianki. STS kod promocji “PREZENT” sprawi, że dostaniesz 34 zł na “zakład bez ryzyka”, czyli jeśli twój pierwszy zakład nie pójdzie po twojej myśli to bukmacher STS zwróci ci 34 zł na saldo bonusowe. Pamiętaj, chcąc skorzystać z tej dodatkowej promocji wystarczy wpisać w formularzy rejestracyjnym STS kod promocji: “PREZENT”.

Dla ułatwienia procedury rejestracyjnej możesz skorzystać z naszego banera, który automatycznie przeniesie cię do formularza rejestracyjnego.

STS – pozostałe promocje

STS bonus powitalny oraz oferta bonusu bez depozytu skierowane są do nowych klientów bukmachera STS, ale pozostałe oferty są dostępne także dla tych, którzy już oferty STS bonusu na start już skorzystali. Są to czasowe promocje, więc część z nich wkrótce może zniknąć z oferty STS, a nowe promocje mogą się w niej pojawić, więc warto od czasu do czasu zerknąć na stronę STS i poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie. 

Jedną ze stałych promocji bukmachera STS jest akcja: „Polubisz poniedziałki”.

Zasady są bardzo proste, wystarczy kliknąć w okienko „dołącz” na podstronie  promocji. W każdy poniedziałek 1500 najlepszych typerów według tygodniowego rankingu otrzyma bonus. Najlepszy typer ma szansę na 3000 zł, a ostatni nagrodzeni otrzymają 20 zł. Ranking tworzony jest w dość prosty sposób, a gracze są szeregowani na podstawie sumy stawek, za które zagrali kupony w przeciągu całego tygodnia.

Oczywiście otrzymane bonusy trzeba obrócić. Zasady identyczne jak w przypadku innych bonusów. Trzykrotny obrót otrzymaną kwotą po kursie co najmniej 1,91.

Cztery kupony, jeden gratis, to kolejna promocja bukmachera.

Zasady są następujące: gracz od poniedziałku do niedzieli powinien zagrać cztery kupony i każdy za dokładnie 11 zł i po kursie co najmniej 1,85. Po wypełnieniu warunku gracz otrzyma na  saldo bonusowe 11 zł. Również należy je obrócić według standardowych warunków przyjętych przez STS.

Bezpieczny zakład na Betgames

Betgames to propozycja dla graczy, którzy lubią gry karciane. Na stronie STS można oglądać transmisje rozgrywki, w której krupier rozdaje karty wirtualnym graczom. Typerzy mogą wybrać kto wygra rozgrywkę. Jeśli jednak pierwsze zakłady za łączną kwotę 20 zł zostaną przegrane, to gracz może liczyć na zwrot takiej kwoty na saldo bonusowe.

Zaproś kumpla – otrzymaj 50 zł

W zakładce „moje konto” można wygenerować specjalny link. Jeśli prześlemy go naszemu znajomemu i on zarejestruje swoje konto właśnie korzystając z tego linku, to zarówno zapraszający jak i zapraszany może liczyć na dodatkowe 50 zł bonusu. Warunkiem jest to, żeby zapraszany wpłacił na konto bukmachera co najmniej 50 zł i zagrał w sumie za 150 zł, a do tego przynajmniej jeden mecz na kuponach zaliczanych do promocji musi mieć kurs co najmniej 1,50. Po spełnieniu tego warunku dwie osoby otrzymają bonusowe 50 zł. Tradycyjnie, żeby wypłacić te środki należy obrócić je trzykrotnie po kursie co najmniej 1,91. 

Bezpieczny zakład

Jest to propozycja dla graczy, którą lubią ryzyko. Dlaczego? Bo minimalny kurs, który powinien mieć kupon, żeby brać udział w promocji musi wynosić co najmniej 175. Do tego maksymalny kurs pojedynczego meczu może wynieść 2,0. To dość zaporowe warunki, bo rzadko kiedy zagrywanie takiego kuponu ma szanse powodzenia. Co gracze dostaje w zamian? Jeśli jeden mecz na kuponie okaże się przegrany to klient STS może liczyć na bonus. Jego wysokość oblicza się jako stawkę zakładu (maksymalnie 250 zł) mnożoną razy 10 oraz współczynnik 0,88. Czy to wystarczająca rekompensata za stawianie tak mało pewnego kuponu? Odpowiedź zostawiamy wam. Żeby kupon brał udział w promocji należy w trakcie jego zawierania oznaczyć go jako „bezpieczny” klikając w odpowiednie okienko. 

Cashout – masz wątpliwości jak rozstrzygnie się twój mecz – zakończ wcześniej kupon

STS proponuje swoim klientom cashout, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu – jeszcze zanim mecze się zakończą. To opcja dla tych graczy, którzy bacznie przyglądają się swoim spotkaniom. Jeśli uznają, że nie chcą dalej ryzykować, mogą sprawdzić czy STS pozwoli im wypłacić wcześniej pieniądze. W podglądzie kuponu jest bowiem opcją „można wypłacić” i podana przez bukmachera kwota. Czasami jest to jednak opcja niedostępna. Cashout pozwala bez ryzyka wygrać znacznie mniejszą sumę niż pierwotna ewentualna wygrana, a czasami jest to opcja, która pozwala ograniczyć straty i wypłacić nieco mniej niż stawka kuponu.

Podwyższone kursy

Ciekawą opcją dla graczy jest oferta promocyjna STS na podwyższone kursy bukmacherskie. W ofercie STS są dwie możliwości Hit Dnia oraz Superoferta. To specjalne listy kursowe, które zawierają kilka spotkań na dany dzień, które mają wyższe kursy niż te same mecze w tradycyjnej ofercie. Zawierając kupon i klikając na mecz ze „zwykłej oferty” gracz dostaje informacje, że dane spotkanie ma wyższy kurs w ofercie Hit Dnia lub Superoferta. Wtedy najlepiej anulować dany mecz i wybrać kurs z promocyjnej oferty. Co ważne tylko jeden mecz na kuponie może pochodzić z takiej oferty, ale dziennie można zagrać nieograniczoną liczbę kuponów z meczami z promocyjnych ofert. Ile można zyskać? Różnie, ale kursy z reguły wyższe są granicach od 0,05 do 0,1. Może to nie jest dużo, ale przy wyższych stawkach taka różnica może powodować większą wygraną o  nawet kilkanaście złotych, więc na pewno skórka warta jest wyprawki. 

STS rejestracja. Jak otworzyć konto i odebrać kod promocyjny STS?

Każdy gracz zanim przystąpi do gry musi zarejestrować swoje konto na portalu STS. To bardzo ważny moment dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z promocji STS. STS bonus powitalny i STS  freebet dla nowych graczy dostępny jest tylko raz i klient bukmachera musi od razu wyrazić zgodę na udział w promocji. Jeśli tego nie zrobi – okazja przepada, a drugiego konta założyć nie można. Ci którzy chcą wziąć udział w promocji powitalnej i otrzymać od bukmachera pieniądze na start nie mogą zapomnieć o wpisaniu do formularza STS kodu promocji. Tylko wpisanie w okienko: STS kod promocji hasła: „pewne25”  – sprawi, że gracz otrzyma STS bonus za rejestrację w kwocie 25zł. Pamiętaj jednak, że wpisując hasło: PREZENT, które zostało przygotowane tylko dla naszych czytelników, możesz dodatkowo zyskać “zakład bez ryzyka” w kwocie 34 zł. 

Sama procedura rejestracji nie jest skomplikowana, ale klient bukmachera musi przygotować się na to, że będzie musiał podać sporo informacji o sobie i potwierdzić dane przesyłając bukmacherowi zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości. Bukmacherowi należy podać m.in. imię i nazwisko, adres, numer PESEL czy rachunku bankowego. STS umożliwia też założenie tymczasowego konta bukmacherskiego. Jest to uproszczona procedura, która nie wymaga przesłania dokumentów, a także bukmacher zbiera mniej informacji o graczu. Konto tymczasowe daje możliwość skorzystania ze wszystkich bonusów. Jednak uwaga, żeby wypłacić wygrane należy konto tymczasowe zamienić na stałe.

STS promocje – wpłaty

STS umożliwia rozpoczęcie gry bukmacherskiej bez wpłaty pieniędzy. Wystarczy tylko wpisać w formularzu rejestracyjnym STS kod promocji i hasło: „pewne25” lub nasz kod promocji “PREZENT” (daje szansę na więcej niespodzianek). Wtedy każdy gracz otrzyma od STS bonus za rejestrację i możliwość zawierania kuponów za 25 zł z salda bonusowego. Oczywiście nie jest to kwota oszałamiająca, ale też może być wystarczająca, żeby przejrzeć ofertę STS i wypróbować ją w praktyce. Jeśli gracz zdecyduje się, żeby grać dalej i chciałby skorzystać z STS bonusu od depozytu musi już przelać na konto bukmachera środki z własnego konta. 

Gracze mogą złożyć depozyt na jeden z kilku sposobów: kartą Visa lub MasterCard, poprzez systemy płatności błyskawicznych PayU, Dotpay, tpay.com, systemem Blik, kartą Paysafecard, poprzez elektroniczne portfele Skrill i Neteller czy też wpłacić gotówkę w lokalu STS.

Podsumowanie bonusów i promocji oferowanych przez STS

Głównym bonusem w portfolio bukmachera jest STS bonus powitalny. To jeden z wyższych bonusów na polskim rynku bukmacherskim i każdy gracz może liczyć na podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł. Obrotu bonusem nie da się ocenić jednoznacznie. Z jednej strony zaledwie trzykrotny obrót i możliwość zawierania singlowych kuponów zaliczanych do obrotu, to oferta bardzo ciekawa i jedna z najbardziej optymalnych na polskim rynku bukmacherskim. Jednak notę obniża to, że do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony. 

Z punktu widzenia gracza świetne jest to, że po wpisaniu STS kodu promocji w czasie rejestracji klient bukmachera otrzymuje 25 zł na grę bez konieczności wpłaty środków. STS bonus bez depozytu jest jednym z najwyższych na rynku.

Pozostała oferta bonusów i promocji w STS jest przeciętna, ale też nie oznacza to, że gracze nie znajdą tam nic ciekawego. 

STS kod promocyjny, bonusy i promocje – FAQ

STS bonus powitalny. Czy muszę mieć konto stałe STS, żeby skorzystać z  bonusu?

Nie. Żeby skorzystać z oferty „STS bonus na start” wystarczy posiadać konto tymczasowe. Jednak, żeby wypłacić wygrane należy przejść z konta tymczasowego na stałe.

Jak uzyskać STS bonus powitalny?

Wystarczy się zarejestrować i złożyć depozyt. Maksymalna kwota, która podlega bonusowi to 1200 zł.

Jak wypłacić bonus powitalny STS?

Należy obrócić otrzymany bonus w zawierając zakłady bukmacherskie za jego trzykrotność po kursie co najmniej 1,91.

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w STS?

Tak. STS wlicza kupony singlowe do obrotu. Minimalny kurs to 1,91.

Czy do obrotu w STS liczą się kupony przegrane?

Nie. STS jest jednym z nielicznych bukmacherów, który zalicza tylko wygrane kupony do obrotu.

Czy STS oferuje bonus bez depozytu ?

Tak. Wystarczy wpisać STS kod promocji i hasło „pewne25”, aby uzyskać STS freebet.

Jak uzyskać „zakład bez ryzyka”? Wykorzystanie kodu bonusowego STS

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym STS kod bonusowy: „PREZENT”. To specjalny STS kod promocji, który oprócz bonusu od depozytu i “freebeta”, daje też szansę na skorzystanie z pierwszego  “zakładu bez ryzyka” do 34 zł. 

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 4 votes
Bukmacher
STS
Oferta
STS Kod Promocyjny

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi