hero

Marcin Najman vs Don Kasjo. Analiza i kursy Betclic

Miejsce: Fame MMA
1.33 Kasjusz "Don Kasjo" Życiński betclick logo GRAJ
2.90 Marcin "El Testosteron" Najman betclick logo GRAJ
najman-don-kasjo

Sprawdź zakłady i kursy na Fame MMA 9!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala spod szyldu Fame MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek Popek vs Kizo. Sprawdź kursy na Fame MMA 9 i obstaw swoich faworytów.

Polski rynek mieszanych sztuk walki regularnie zyskuje na popularności. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jednak federacja, która obrała nieco inny i specyficzny kierunek – mowa naturalnie o Fame MMA. Pod szyldem tej organizacji możemy zobaczyć walki celebrytów, youtuberów, czy też raperów. Od dobrej sytuacji Fame MMA świadczy, chociażby fakt, że już 21 listopada zobaczymy jej kolejną – ósmą odsłonę.  Zbliżający się event tytułowany jest walką dwóch osobistości internetowych – Marcina Dubiela i Kacpra „Blonsky” Błońskiego. Dla wielu największym wydarzeniem będzie jednak starcie Marcina „El Testosteron” Najmana z Kasjuszem „Don Kajso” Życińskim. Dwie zasłużone gwiazdy Fame MMA zmierzą się w starciu na zasadach bokserskich. Kursy bukmacherskie na to zdarzenie pojawiły się dość długo przed galą. Zdecydowanym faworytem jest „Don Kasjo”. Kurs na uczestnika programu „Warsaw Shore” wynosi zaledwie 1.33, a równie prawdopodobne zwycięstwo Marcina Najmana kusi kursem, wynoszącym aż 2.90.

Marcin „El Testosteron” Najman – sylwetka

Marcin Najman jest polskim pięściarzem, który zaliczył również występy w kick-boxingu, oraz w MMA. Jest także bezsprzecznie postacią medialną, która swoimi wypowiedziami budzi skrajne uczucia – przeważnie te negatywne. Mimo że jego kariery pod względem czysto sportowym nie można ocenić jako wybitnej, to przyczynił się w dość dużym stopniu do popularyzacji MMA w Polsce. Pamiętne starcie w formule mieszanych sztuk walki z Mariuszem Pudzianowskim w 2009 roku, można zaliczyć już do kultowych na polskiej scenie tego sportu. Szybka i spektakularna przegrana z byłym strongmanem, wbiła się już do popkultury, stanowiąc materiał licznych memów i filmików o szyderczym charakterze. Kolejne występy „El Testosterona” zarówno w ringu bokserskim, jak i w klatce MMA nie były najwyższej jakości sportowej. Jego ówczesnych przeciwników również ciężko sklasyfikować jako zawodników z górnej półki, co potwierdza fakt kilku zwycięstw Najmana. Na Fame MMA zawalczył po raz pierwszy w 2019 roku. Jego starcie  z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem, znanym z aktywności medialnej o często patologicznym charakterze, było walką wieczoru. Marcin Najman odniósł zwycięstwo, ale ciężko było mówić o innym scenariuszu w przypadku słynnego Bonusa z dość sporą nadwagą i niemal zerowym pojęciem o sportach walki. Kolejnym pojedynkiem we wspomnianej federacji była rywalizacja z kulturystą i strongmanem – Piotrem Piechowiakiem – w tym przypadku tężyzna wystarczyła, by posłać Najmana na deski. W swojej ostatniej jednak walce z Dariuszem Kazimierczukiem „El Testosteron” odbudował się zwycięstwem, które jak pokazały liczne materiały medialne, dodało mu wiele animuszu przed planowanym bojem z „Don Kasjo”.

Kasjusz „Don Kajso” Życiński – sylwetka

„Don Kasjo” popularność zyskał dzięki reality show „Ekipa z Warszawy”, w których zdradził wiele tajemnic ze swojego prywatnego życia i pokazał swoje rozrywkowe oblicze. Kasjusz Życiński ma również przeszłość w boksie, gdzie nie odnosił znaczących sukcesów. Atutów do zwycięstwa nad Marcinem Najmanem jednak mu nie brak. W roli faworyta umacnia go fakt, że w trzech dotychczasowych walkach stoczonych w Fame MMA zanotował zwycięstwa. Tym razem jednak czeka go powrót do korzeni, gdyż najbliższe starcie odbędzie się w formule bokserskiej. Na korzyść Życińskiego przemawia zdecydowanie wzrost oraz tężyzna fizyczna. Będzie jednak musiał podejść do swojego sobotniego przeciwnika z należytym szacunkiem, gdyż doświadczenie przemawia zdecydowanie za Marcinem Najmanem. „Don Kasjo” w klatce rozprawiał się już z takimi przeciwnikami jak Adrian Polański i Maciej Rataj. Podczas Fame MMA 4 wygrał z kolei jednogłośną decyzją z Dawidem Ambroziakiem na zasadach kick-boxingu.

Najman vs Don Kasjo – kursy bukmacherskie

Grafika przedstawia statystyki i informacje o Marcinie Najmanie oraz Taxi Złotówie.

Intrygujące zestawienie, jakim jest pojedynek „Don Kasjo” z Marcinem Najmanem, można obstawić u legalnego polskiego bukmachera Betclic. Firma ta nawiązała współpracę z federacją Fame MMA i jest  jej oficjalnym sponsorem. Należy pamiętać, że powyższe starcie nie jest jedyną ciekawą atrakcją na zbliżającej się gali. Ciekawym zestawieniem jest także walka dwóch polskich raperów – Soboty i Filipka. Miłośnicy wagi ciężkiej będą mogli z kolei wytypować starcie Piotra Szeligi z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. W walce z wieczoru rywalizować będą z kolei wspominani Kacper Błoński i Marcin Dubiel. Chcesz założyć konto na Betclic i obstawić Fame MMA 8? Nie zapomnij skorzystać z naszego kodu promocyjnego PREZENTPL, który da Ci dodatkowe środki na zbliżającą się galę.

Wracając do elektryzującego starcia Najman vs Don Kasjo, warto rozważyć inne zakłady oferowane przez bukmachera. Masz przeczucia, że Marcin Najman zaskoczy i znokautuje rywala już w pierwszej części pojedynku? W tym przypadku zamiast obstawienia standardowego zwycięstwa „El Testosterona” masz możliwość zagrać jego triumf już w pierwszej rundzie po bardzo atrakcyjnym kursie, wynoszącym aż 5,50. Być może bokserzy wykażą się ponadprzeciętną wytrwałością i o zwycięzcy zostanie wyłoniony decyzją sędziowską? Typując taki wariant, Betclic oferuje równie wysoki kurs 3.30.

Miejsce: Fame MMA
1.33 Kasjusz "Don Kasjo" Życiński betclick logo GRAJ
2.90 Marcin "El Testosteron" Najman betclick logo GRAJ