Kod Promocyjny LvBet . Bonus powitalny, promocje i bonusy dla graczy.

Typ bonusuJaki otrzymasz bonus od LvBet?
LvBet Kod PromocyjnyPREZENT
Bonus od wpłatyBonus powitalny do 1500 PLN
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Darmowy zakład50 PLN dla posiadaczy karnetów wybranych klubów
Wirtualne sporty20 PLN
Min. wpłata10 PLN

Czy warto wpisać w LVBET kod promocyjny na 2020?

Warto! Kliknij, odbierz swój kod bonusowy PREZENT i zacznij wygrywać z LvBet!


Bukmacher LVBet to firma z branży hazardowej o już dość ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Trudno bowiem mówić o działającym już trzy lata bukmacherze, że to nowy gracz w branży hazardowej. Legalny bukmacher LVBet rozpoczął przyjmowanie zakładów bukmacherskich we wrześniu 2016 roku i choć od tego czasu uniknął wpadek i kryzysów, to jednak nie przebił się do czołówki polskich bukmacherów. W Polsce tylko czterech bukmacherów (STS, FortunaTotolotek i Forbet) przekroczyło próg przychodu na poziomie 50 milionów euro i łączny udział w rynku tych bukmacherów szacuje się nawet na ponad 90 proc. Miejsca dla LVBet jest zatem niewiele i trzeba tego bukmachera zaliczyć do mniejszych firm bukmacherskich, ale na pewno z ambicjami na odegranie większej roli. Już sam fakt utrzymywania się na tak konkurencyjnym rynku przez ponad trzy lata świadczy o tym, że LVBet jest bukmacherem rzetelnym.

Promocje i bonus LV Bet

Legalny Bukmacher LVBet podobnie jak inne firmy bukmacherskie ma w swojej ofercie sporo bonusów i promocji. To naturalny sposób bukmachera, żeby zdobyć nowych klientów i próbować zatrzymać tych, którzy już postawili swoje zakłady za pośrednictwem LVBet. Promocje i bonusy LVBet miały utorować drogę bukmachera do krajowej czołówki. Nie ma się co oszukiwać, jeszcze sporo pracy przed bukmacherem LVBet, ale to nie oznacza, że bonus powitalny od LVBet czy inne promocje LVBet są mało ciekawe. 

Warto też zaznaczyć, że bukmacher LVBet jest legalną firmą przyjmującą zakłady bukmacherskie w Polsce. Wynika to z tego, że LVBet posiada licencję Ministerstwa Finansów – zarówno na przyjmowanie zakładów poprzez internet jak i w punktach stacjonarnych bukmachera. To istotna informacja, bo żaden klient bukmachera LV Bet nie musi się obawiać o to, że zostanie ukarany za korzystanie z usług LVBet – w odróżnieniu od gry u nielegalnych bukmacherów. 

Bukmacher LV Bet ma kilka ciekawych, dedykowanych promocji, które opisaliśmy szczegółowo poniżej. Każdy, kto choć trochę liznął tematyki zakładów sportowych i ogólnie pojętej bukmacherki na pewno zna doskonale tego bukmachera. Z czego zasłynął LVBET? Ano przede wszystkim z nietuzinkowych reklam, sponsoringiem nowatorskiego FAME MMA i bardzo bogatą ofertą na wirtualne sporty. Kolejną rzeczą jest na pewno wyjątkowa promocja dla posiadaczy karnetów – Otrzymasz bonus w wysokości 50 PLN, po przesłaniu skanu/zdjęcia Twojego karnetu.

Dlaczego warto przeczytać poniższy tekst? Dzięki niemu możesz otrzymać całą masę giftów. Standardowy bonus oferowany przez Zakłady Online LV BET to nie wszystko. Z nami otrzymasz dużo większy kod promocyjny LV Bet, dowiesz się także jak zarządzać kodem promocyjnym, a także jak zdobyć kolejne – uważając przy tym na takie aspekty jak: czy obstawiać po kursie minimalnym, czy zakład o wartości 50PLN spełnia warunki danej promocji, jak wygląda regulamin pierwszych depozytów itd.

Kod Bonusowy LV BET – Co powinieneś wiedzieć?

Najważniejszą promocją z punktu widzenia każdego bukmachera jest bonus powitalny. Obowiązuje prosta zasada: „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz”. Graczy obowiązuje też jedna zasada. W LV Bet bonus powitalny można odebrać raz i tylko, gdy wyrazimy odpowiednie zgody w formularzu rejestracyjnym. Ważne jest też, żeby w formularzu LVBet kod promocji wpisać w odpowiednim miejscu.

W LVBet bonus na start funkcjonuje pod nazwą „Mistrzowski Pakiet Powitalny”. Bonus powitalny skierowany jest tylko do nowych klientów bukmachera i jest swoistym mixem dwóch standardowych promocji – bonusu od depozytu i zakładu bez ryzyka od LVBet.

Wysokość bonusu powitalnego od LVBet zależy od depozytu gracza i w jego ramach otrzymuje jedynie 1 proc. wpłaconej kwoty. W LVBet bonus na start obowiązuje w przypadku wpłaty między 50 zł a 1000 zł, czyli maksymalnie można otrzymać bonus, który wyniesie 10 zł. Gracz otrzymuje jednak możliwość zawarcia kuponu z mnożnikiem kursu x100. Druga wpłata (od 50 zł do 500 zł) to podobne warunki, ale mnożnik wynosi 50.

Gracze, którzy wpłacą mniej niż 50 zł – po napisaniu maila do bukmachera – mogą liczyć na mnożnik 10 swojego zakładu w ramach bonusu powitalnego. Aplikacja mobilna również umożliwia wysłanie tego typu wiadomości.

Kod promocyjny z hasłem PREZENT: 1500 zł

Jak odebrać bonus powitalny oferowany przez Zakłady Bukmacherskie LV BET?

Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, czyli w ciągu pierwszych 30 dni od jego uzyskania. Dodatkowo gracz musi wybrać opcję „mnożnik” bezpośrednio na kuponie.

Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji, czyli na kuponie znajdą się co najmniej trzy mecze z kursem całkowitym co najmniej 2,50 i z każdym wydarzeniem po kursie minimum 1,25. 

Przykładowo: wpłata 100 zł, która przełoży się na LV Bet bonus powitalny w kwocie 1 zł, a więc stawką zakładu będzie 0,88 zł (po odcięciu podatku). Jeśli kurs całkowity kuponu wyniesie 2,50, i aktywujemy mnożnik: x100, to kurs finalny kuponu będzie równy 250, natomiast nasza wygrana: 220 zł. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Jak wypłacić  bonus na start od LV BET?

Bonus za rejestrację oferowany przez LV Bet podlega jeszcze obrotowi. Oznacza to, że nawet jeśli kupon ze specjalnym mnożnikiem został rozliczony po naszej myśli, to jeszcze nie możemy wypłacić środków z salda bonusowego.

Najpierw kwotę depozytu, która uprawniała gracza do otrzymania bonusu powitalnego od LVBet, należy czterokrotnie obrócić, czyli – trzymając się przykładu z pierwszą wpłatą w wysokości 100 zł – zagrać kupony za 400 zł. Gracz nie musi od razu zagrać za 400 zł, może być to suma stawek z zakładów bukmacherskich objętych ofertą LV Bet. Środki bonusowe trzeba jednak obrócić po minimalnym kursie 2,00. Może być to kupon singlowy, a jeśli gracz chce zawrzeć kupon akumulowany, to jedno z wydarzeń musi mieć kurs bukmacherski co najmniej 1,50. 

Co istotne, żeby zawrzeć zakład promocyjny z mnożnikiem, nie trzeba od razu dokonać obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. 

Ciekawym punktem regulaminu oferty „LV Bet bonus powitalny” jest ten dotyczący wykorzystania środków na obrót bonusu, a mianowicie:

„W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.”

To dobra wiadomość dla tych graczy, którzy dość szybko pożegnają się ze środkami z pierwszej wpłaty, który uprawniała do skorzystania z promocji bonus za rejestrację od LV Bet, bo jeśli nie wykonają pełnego obrotu to i tak mogą liczyć na wypłatę środków z konta bonusowego. Wypada zatem zapytać o zasadność obracania bonusem, bo jednak ci, którzy mają więcej szczęścia i nadal mają środki muszą dalej brnąć w obrót.

Jak uzyskać freebet i bonus bez depozytu od LV Bet? Voucher promocyjny dla użytkowników Bukmacher-Legalny.pl

To nie koniec tego co może uzyskać klient bukmachera LVBet w ramach bonusu powitalnego. Dla naszych czytelnikówmamy specjalny kod promocyjny od bukmachera LVBet. Kod bonusowy od LV Bet należy wpisać podczas rejestracji, a specjalny „LVBet voucher” to hasło: Prezent. Dzięki użyciu kodu promocji od LV Bet gracz może uzyskać „freebet”, czyli darmowy zakład w wysokości 20 PLN. 

Żeby wypłacić środkiz oferty „LVBet bonus bez depozytu” należy obrócić środki uzyskane w ramach promocji. Co więcej, nie chodzi o stawkę, a o wygraną. 

Wygrana uzyskana z kuponu z w ramach bonus bez depozytu od bukmachera LVBet podlega dwukrotnemu obrotowi. Do obrotu będą zaliczanekupony singlowe o kursie co najmniej 2,0. Jeśli natomiast gracz decyduje się na kupon akumulowany to powinien zagrać przynajmniej jedno wydarzenie po kursie minimum 1,50. 

Kod promocyjny LVBET 1500 zł + 20 zł Freebet

Kody promocyjne oferowane przez LVBet

Bezpieczny kupon 5+

To nie koniec promocji od LVBet. Bukmacher ma też coś co może zachęcić do korzystania z jego usług również po skorzystaniu z oferty bonusu powitalnego. Oferta LVBet, która kryje się pod nazwą „Bezpieczny kupon 5+” to szansa dla tych graczy, którzy lubią grać kupony akumulowane. W tym wypadku chodzi o to, żeby zagrać kupon z co najmniej pięcioma wydarzeniami. Minimalna stawka to 20 zł i minimalny kurs całkowity to 3,00, a wydarzenia muszą być rozegrane na przestrzeni jednego tygodnia(licząc od poniedziałku do niedzieli). Taki kupon automatycznie bierze udział w promocji. Co dalej? Jeśli tylko jeden mecz okaże się przegrany, a pozostałe spotkania będą wygrane, to gracz może liczyć na zwrot stawki do 50 zł na saldo bonusowe.

Przyznany bonus podlega też trzykrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. Bonus jest ważny przez 30 dni, a przyznany będzie w poniedziałek po tygodniu, w którym odbywały się wydarzenia. Ważne jest też to, że tylko jeden kupon w danym tygodniu podlega promocji od LV Bet.

Multikozak

To również propozycja dla graczy lubiących grać kupony akumulowane, nazywane przez LV BET zakład kombi. Bukmacher dopisuje do wygranych od 7,5 % do na nawet 25%. Najniższa pula jest dla tych graczy, którzy w jednym tygodniu zagrają kupon za co najmniej 10 zł i po kursie 3,00 z czterema meczami, a najwyższa dotyczy kuponów z ośmioma i więcej wydarzeniami. 

Niestety, promocja nie jest automatycznai gracze muszą zgłosić taki kupon pisząc maila na adres promocje@lvbet.pl. Wyłącznie w ten sposób otrzymasz bonus maksymalny w wysokości 1000 PLN w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Dodatkowa wygrana będzie przekazana graczowi na konto bonusowe i może wynieść maksymalnie 1000 zł. Przyznany bonus podlega też trzykrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. Bonus jest ważny przez 30 dni. Tylko jeden kupon w tygodniu podlega promocji. 

Happy Hours

Happy Hours to jedna z promocji bukmachera, dzięki której typerzy mogą odzyskać podatek, który jest pobierany od stawki każdego kuponu. LVBet promuje w ten sposób m.in. zakłady na ekstraklasę piłkarską, zawierane zarówno stacjonarnie jak i poprzez aplikację mobilną. Bukmacher na swojej stronie publikuje też dodatkową listę rozgrywek, które w zbliżającym się czasie będą podlegać promocji Happy Hours. Są to np. mecze europejskich pucharów, ligi angielskiej, ligi hiszpańskiej czy rozgrywek NBA czy NHL. 

Bukmacher do wygranej dopisuje automatycznie 14% i właśnie poprzez taki zabieg podatek jest niwelowany. Dzięki temu, użytkownik, który wytypował poprawnie wszystkie zdarzenia na swoim kuponie, może cieszyć się większą wygraną.

Gruby Kupon

Gruby kupon – zestaw co najmniej dwóch meczów przygotowanych przez bukmachera, których kurs może być wyższy nawet o 20%. Oferta jest publikowana codziennie i można ją znaleźć w ofercie kursowej bukmachera. Co ważne nie ma większych ograniczeń przy zawieraniu takiego zakładu bukmacherskiego, a do tego gracze nie muszą ewentualnej wygranej obracać.  Czyli w dużym skrócie, acz nie mijając się z prawdą. Nie musisz obawiać się żadnych dyscyplin sportowych. Dozwolone jest typowanie sportów wirtualnych, ani tych tradycyjnych. Czy to będzie piłka nożna, czy cokolwiek innego – wszystko zależy od Ciebie. Kurs kuponu również nie ma znaczenia, możesz typować wydarzenia na żywo.

Turnieje

Bukmacher LVBet przygotował też kilka specyficznych promocji, które sam nazywa Turniejami. Dostępne są turnieje na mecze ekstraklasy piłkarskiej oraz europejskich pucharów, a także łączny turniej NBA i NHL (Turniej Night Live).

Zasady są podobne we wszystkich turniejach. Mianowicie chodzi o stawianie zakładów bukmacherskich w danych rozgrywkach za co najmniej 10 zł. Kto uzbiera więcej punktów może liczyć na nagrody tygodniowe jak i za całe rozgrywki. 

Punkty do klasyfikacji są naliczane w następujący sposób:

• punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji,

• punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji.

Nagrody? W klasyfikacji generalnej to 5000 zł (Turniej Puchary), 8000 zł (Turniej NBA i NHL) i 10000 zł (Turniej Ekstraklasa). Nagrody za poszczególne kolejki (tygodnie) kształtują się między 50 zł a 1000 zł. 

Nagrody będą zapisane na saldzie bonusowym i podlegają trzykrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. 

Analogiczne turnieje rozgrywane są też na zakłady e-sportowe. Tam do wygrania są również nagrody rzeczowe – w tym komputery.

50 zł za karnet

LVBet ma szerokie portfolio klubów, które są sponsorowane przez bukmachera. To także okazja dla posiadaczy karnetów na mecze, by odebrał bonus. Taki gracz otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. Wystarczy wysłać zdjęcie takiego karnetu na adres mailowy bukmachera. Z promocji od LVBet mogą skorzystać m.in. kibice Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Widzewa Łódź, Stali Mielec czy Wisły Płock.

Przyznany bonus w wysokości 50 zł podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. Bonus jest ważny przez 30 dni. 

Bonusy LVBet – program lojalnościowy LV Punkty

W zamian za zagrywane kupony gracz otrzymuje punkty, które może wymieniać na nagrody. Za każde wydane 25 zł, gracz otrzymuje 1 LV Punkt.

Wymiana punktów na pieniądze na grę jest prosta. 100 punktów to 5 zł i zarazem jest to minimalna liczba punktów, które można wymieniać. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wejść w zakładkę LV Punkty i kliknąć przycisk „wymień punkty”. Środki pochodzące z wymiany LV Punktów nie podlegają obrotowi. Punkty możesz zbierać oczywiście poprzez korzystanie zarówno obstawiając na stronie LVBet, robiąc to za pośrednictwem aplikacji LV Bet oraz w punktach stacjonarnych. Żadne z wydarzeń sportowych nie zostało wykluczone z promocji LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Zakłady Bukmacherskie LVBet – rejestracja. Jak założyć konto LV Bet?

Wszystkie promocje dostępne są tylko dla zarejestrowanych graczy. W trakcie rejestracji należy wpisać kod promocji od LVBet i naszego portalu, który umożliwia skorzystanie z darmowego zakładu w wysokości 20 zł. 

Gracz w szybkiej ścieżce może założyć konto tymczasowe w LVBet. Wystarczy podać imię i nazwisko, numer PESEL, datę urodzenia, adres zamieszkania oraz adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.  Jeśli nie masz pewności do do danego bukmachera, tzn. nie wiesz czy zwiążesz się z nim na dłużej, a chcesz jedynie postawić swój pierwszy zakład, możesz oczywiście pozostać przy tego rodzaju koncie. Jeśli jednak swój zakład trafisz, czego oczywiście życzymy, to będziesz mógł wypłacić środki dopiero wtedy, gdy Twoje konto zostanie poprawnie zweryfikowane. Jednym z wymogów jest przelanie środków na konto bukmachera z WŁASNEGO konta bankowego. To najczęściej popełniany błąd przez graczy, którzy czasami przelewają pieniądze z konta np. rodziców. W takiej sytuacji, na koncie gracza pojawi się informacja o tym, że konto nie przeszło weryfikacji i nawet jeśli trafiłeś jakiś duży kupon AKO, to niestety, ale nie wypłacisz wygranych pieniędzy. Najlepiej postaw kupon dopiero wtedy, gdy będziesz miał pewność, że będziesz mógł wypłacić ewentualną wygraną.

Jednak taka rejestracja nie da możliwości wypłaty wygranych, więc żeby uniknąć nerwowych sytuacji najlepiej od razu zweryfikować swoje dane i przejść pełną ścieżkę rejestracji. Należy dodatkowo podać m.in. numer konta w banku i przesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Na tej podstawie bukmacher sprawdzi czy podane przez nas wcześniej dane są prawdziwe i dochowa tym samym ustawowego obowiązku. Konto gracza jest aktywowane praktycznie od razu. W razie jakichkolwiek problemów, wypełni formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie bukmachera LV BET lub skorzystaj z czatu na stronie www lub aplikacji mobilnej.

LVBet – punkty stacjonarne

LVBet przyjmuje zakłady bukmacherskie w sposób tradycyjny, czyli w punktach naziemnych. Bukmacher posiada bowiem koncesję na taką działalność i gracze mogą bez obawy obstawiać zakłady w lokalach z logo LVBet. Jednak w spisie miejsc, gdzie można postawić zakład z oferty LVBet są miejsca, które mogą wzbudzać wątpliwości, bo nie są to lokale bukmacherskie do jakich przyzwyczaiło się większość graczy. Puby sportowe, restauracje, pizzerie i stacje benzynowe wyposażone są bowiem w terminale bukmacherskie. To niezbyt duże urządzenia, które pozwalają zawierać zakłady bukmacherskie. Co więcej godziny otwarcia lokali z terminalami bukmacherskimi są na tyle zróżnicowane, że są miejsca, gdzie obstawiać można przez całą dobę.

To nie jedyny plus terminali. Gracze nie muszą bowiem rejestrować konta na stronie LVBet, żeby obstawiać poprzez terminale. Punkty naziemne dają także możliwość obstawiania za gotówkę, a to dla niektórych graczy na pewno ważny aspekt. 

Największym minusem tej oferty bukmachera LVBet jest rozmach, a właściwie jego brak. Bukmacher LVBet posiada zaledwie ok. 40 punktów bukmacherskich (lub lokali z terminalami). W porównaniu z największymi bukmacherami jedynie mała kropla (np. Fortuna posiada ok. 600 punktów stacjonarnych).

Bukmacher LVBet – oferta, kursy i ich wysokość

Przejdźmy do najważniejszego aspektu. LVBet kursy wystawia w ok. 30 dyscyplinach sportowych. Jest to już dobry bukmacherski standard w Polsce. Żaden bukmacher nie odstaje od tej liczby, a taka selekcja sportów pozwala na umieszczenie zarówno tych najważniejszych dla typerów konkurencji (piłka nożna, tenis, koszykówka czy hokej na lodzie), jak i dyscyplin, które cieszą się sympatią znacznie mniejszej liczby kibiców (szachy w LVBet? – proszę bardzo).

LVBet kursy publikuje również w kategoriach niezwiązanych ze sportem. I trzeba przyznać, że oferta związana z polityką, filmami, serialami, a także zakładami specjalnymi jest dość szeroka jak na polskie standardy.

LVBet przyśpiesza zawieranie zakładów ze swojej oferty kursowej za pomocą dwóch opcji: fast-bet oraz instant-bet. Fast-bet, czyli szybki zakład następuje po przytrzymaniu kursora na kursie, a opcję taką można ustawić nad kuponem wykorzystując symbol zębatki. Natomiast instant-bet, czyli natychmiastowy zakład, polega na  ustaleniu z góry jednej stawki i po wybraniu w ofercie LVBet kursu, zakład jest zawierany natychmiastowo.

Zakłady „na żywo” w LV BET

Jak już wspominaliśmy bukmacher LVBet odświeżył wygląd serwisu poświęconego zakładom „na żywo”. W nowej wersji zawieranie zakładów „live” jest jeszcze bardziej intuicyjne niż wcześniej. Do tego warstwa graficzna jest bardzo czytelna, a gracz ma wszystko to czego potrzebuje do obstawiania meczów „na  żywo” w jednym miejscu: statystyki, bieżące kursy bukmacherskie i podgląd boiskowych wydarzeń. Do tego w przypadku niektórych wydarzeń ze świata e-sportu dochodzą transmisję „na żywo” z turniejów.

Oferta kursowa LVBet również jest co najmniej zadowalająca. Wiele wydarzeń, które najpierw znajdują się w ofercie przedmeczowej później trafia do oferty „na żywo”. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych zakładów gracze nie mogą narzekać też na liczbę dodatkowych rynków zdarzeń.

Zakłady bukmacherskie LVBet – e-sport i sport wirtualny

Bukmacher LVBet coraz więcej inwestuje w rynek e-sportowy. To ukłon do nieco młodszych klientów, ale branża e-sportowa ma w Polsce ogromną liczbę fanów i zdziwiłby się ten, kto myśli, że „w gry grają” tylko dzieci (a przecież zakłady bukmacherskie dozwolone są od 18 roku życia). Obserwujących rynek e-sportu jest w Polsce – według wielu badań – ponad trzy miliony osób i dziwne by było, gdyby bukmacherzy nie pochylili się nad ofertą kursową na e-sport.

LVBet kursy w e-sporcie publikuje dla takich gier jak: Counter Strike, DOTA2, Starcraft czy League of Legends. Obstawiać można na wielu dodatkowych rynkach, a także „na żywo”.

Coś dla siebie znajdą również fani obstawiania sportu wirtualnego. Graficznie oferta LVBet na sport wirtualny prezentuje się nieźle, a gracze mają do wyboru alternatywną wersję piłki nożnej, tenisa i wyścigów.

Strona internetowa LV BET

Jednak podstawowa działalność bukmachera LVBet to przyjmowanie zakładów w internecie. Mniejsi bukmacherzy właśnie na internecie skupiają swoje siły. Nie ma się co dziwić, przecież koszty są dużo mniejsze, a zawieranie zakładów online jest bardzo wygodne dla samych klientów bukmachera.

lvbet

Strona LVBet na jesieni 2019 roku przeszła dość spore zmiany. Odświeżeniu poddano logo bukmachera, a strona internetowa zyskała nowe oblicze wizualne. Zmiany były jednak głębsze i nie ograniczyły się tylko do tego jak gracz „widzi” stronę. Bukmacher LVBet popracował nad funkcjonalnością strony. Dodał nowe narzędzia (fast-bet czy instant-bet), zakładkę e-sportową, a także zupełnie odmieniono widok spotkań z oferty „na żywo”. Bukmacher LVBet przygotował także stronę do tego, aby w przyszłości móc oferować transmisję ze spotkań „na żywo”. Techniczne możliwości już są pora więc nadrobić braki w prawach, bo na razie bukmacher LVBet może pokazywać tylko wybrane turnieje e-sportowe

Na funkcjonalność strony nie można teraz narzekać. Wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia (np. statystyki, kontakt z BOK, czy filtrowanie oferty) są w zasięgu wzroku i jednego „kliknięcia”.

Bukmacher LVBet – aplikacja mobilna LV BET

LVBet posiada aplikację mobilną i trzeba przyznać, że zaproponowane narzędzie jest jednym z najlepszych na rynku. Aplikacja podobnie jak strona internetowa przeszła odświeżenie i wizualnie jest „bliźniakiem” portalu internetowego. Jeśli chodzi o funkcjonalność również nic nie można zarzucić produktowi LVBet. Dzięki aplikacji mobilnej zawrzemy zakłady bukmacherskie oraz skorzystamy ze wszystkich funkcji, które dostępne są na stronie internetowej.

Najważniejszą informacją jest jednak to, że klient LVBet nie musi instalować aplikacji mobilnej. Szczególnie posiadacze systemu Android muszą bowiem liczyć się z utrudnionym pobieraniem i instalacją „apki”, bo regulamin oficjalnego sklepu Google zabrania umieszczania w nim aplikacji hazardowych. Doskonałym pomysłem może być poprzestanie na mobilnej stronie internetowej LVBet. Jest ona „responsywna”, czyli mówiąc w skrócie – dostosowana do każdego urządzenia mobilnego i łączy w sobie cechy „apki” i strony internetowej. Gracze nie zauważą najmniejszej różnicy w korzystaniu z oferty LVBet zarówno poprzez tradycyjny portal, mobilną stronę internetową czy aplikację mobilną.

Wpłaty i wypłaty w LvBet

Rozpoczynając grę w LVBet powinniśmy przelać na konto bukmachera środki, które chcemy przeznaczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich. Bukmacher LVBet udostępnił szeroki wachlarz sposobów na dokonanie wpłaty:

 • paymenticon – to portfel elektroniczny promowany przez bukmachera LVBet. Wpłaty od 10 zł.
 • Dotpay, tpay.com, Przelewy24 – systemy, które ułatwiają błyskawiczne przelewy z banków, płatność kartami Visa czy MasterCard oraz korzystanie z Blika. Wpłaty od 10 zł.
 • Skrill – to kolejny portfel elektroniczny dostępny w LVBet. Wpłaty od 40 zł.
 • Karta paysafecard – karty dostępne w wielu miejscach usługowych na terenie Polski. Wpłaty od 20 zł.

Natomiast system Rapid Pay – według bukmachera – gwarantuje to, że środki z wygranych znajdą się na rachunku bankowym gracza w maksymalnie dziesięć minut po zleceniu przelewu. Z tego systemu mogą skorzystać klienci dziewięciu banków w Polsce (mBank, nestbank, Alior Bank, inteligo, PKO Bank Polski, Volkswagen Bank, Idea Bank, Get In Bank, Credit Agricole). Pozostali gracze mogą oczekiwać na wygrane pieniądze nawet do 48 godzin. 

Ogromnym minusem jest to, że bukmacher wprowadził  kwotę minimalnej wypłaty, która wynosi 25 zł. Jest to mało zrozumiały punkt regulaminu, a już na pewno kontrowersje wzbudza kwota. Bukmacher tym sposobem nie pozwala graczom na dysponowanie własnymi zasobami pieniężnymi. Biorąc pod uwagę, że bukmacherzy albo nie ustawiają minimalnych kwot wypłat albo ustawiają je na symbolicznym poziomie (1 zł  czy 5 zł), to nakaz wypłaty co najmniej 25 zł jest mało przyjazny dla graczy.

Gdy chcemy skorzystać jednak z pełnej oferty bonusu powitalnego od LVBet należy dokonać przelewu. Pamiętajmy, że to od pierwszego i drugiego depozytu będzie zależała wysokość bonusu powitalnego. Fajne jest to, że nie każdy bukmacher oferuje jakąkolwiek promocję od drugiego depozytu. Najkorzystniejsze warunki (i mnożnik x100 kursu) uzyskasz, gdy wpłacisz kwotę od 50 PLN do 1000 PLN przy pierwszym depozycie i od 50 zPLN do 500 PLN (bonus z mnożnikiem x50) przy drugim depozycie. Wpłacając mniej możesz liczyć zaledwie na mnożnik x10.

Konkurs Super Typer w LVbet

Bukmacher LVBet – obsługa klienta

Po kilkukrotnym zadaniu pytań poprzez czat pracownikom bukmachera LVBet odnosimy wrażenie, że bukmacher dość dobrze zdaje ten egzamin. Konsultanci są przygotowani i nie trzeba zbyt długo czekać na pełną odpowiedź. Do tego sam czas oczekiwania na rozmowę jest wręcz niezauważalny. Czat jest całodobowy, a  to tylko podwyższa ocenę.

Pytanie można zadać także poprzez formularz zgłoszeniowy czy bezpośrednio na adres e-mail, a także w punkcie bukmacherskim.

Bukmacher oszczędzając swój czas przygotował także zbiór najczęściej zadawanych pytań i w dziale „pomoc” możemy dowiedzieć się o wszystkim co najważniejsze.

Kasyno LvBet

Bukmacher LVBet w swoim portfolio ma także kasyno online zarejestrowane na Malcie. Grać w nim mogą polscy gracze, ale tylko ci, którzy korzystają z internetu poza granicami Polski. Rejestracja na stronie kasyna nie jest możliwa z Polski. Gry kasynowe są bowiem w Polsce legalne tylko, gdy korzystamy z usług państwowego monopolisty – Totalizatora Sportowego.

Bukmacher LVBet – sponsoring

Ambasadorem marki LVBet jest Jakub Błaszczykowski. Ikona polskiej piłki oraz Wisły Kraków. LVBet jest również głównym sponsorem „Białej Gwiazdy”, ale też Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec i koszykarskiego Śląska Wrocław oraz polonijnej drużyny Victoria Londyn. LVBet jest także oficjalnym sponsorem Wisły Płock, Widzewa Łódź oraz Stali Mielec, a także wspiera portal „Łączy nas pasja”.

Opinie o LvBet

LVBet opinie solidnego bukmachera ma niemal od początku swojej działalności w Polsce. To bukmacher rzetelny i stabilny, ale trzeba przyznać, że trudno mu rywalizować z krajową czołówką. Opinie o stronie internetowej czy aplikacji mobilnej LV Bet są pozytywne. Gracze również nie mogą narzekać na ofertę kursową, która jest prezentowana na stronie LVBet. Opinie o punktach stacjonarnych może zaniżać tylko to, że jest ich dość mało.

LV Bet – Podsumowanie oferty bonusów i promocji bukmachera

Dobry, solidny, z ciekawą ofertą. Takie opinie o LVBet pojawiają się najczęściej. Trudno się z nimi nie zgodzić, bo ten polski bukmacher w ciągu kilku lat działalności w Polsce zrobił wiele, żeby gracze mogli być zadowoleni z oferty bukmachera. W naszej ocenie najlepiej w ofercie LVBet prezentuje się:

 • strona internetowa i aplikacja mobilna,
 • szeroki wachlarz kursów i wydarzeń w ofercie przedmeczowej,
 • coraz większa ilość kursów na e-sport,
 • ciekawa oprawa meczów „na żywo”,
 • wysoki bonus powitalny,
 • ciekawa oferta pozostałych promocji.

Bukmacher LVBet zapracował sobie na pozytywne opinie, ale do wad serwisu można zaliczyć:

 • skromną ofertę transmisji wydarzeń (tylko e-sport),
 • wprowadzenie minimalnej wypłaty na poziomie 25 zł.

Mimo szumnie podawanej informacji, że wysokość bonusu powitalnego w LV BET to 1500 zł, to bukmacher nieco mija się z prawdą. Wspominane przez bukmachera 1500 zł to maksymalna suma wpłat, które może zrobić gracz, aby uzyskać maksymalny bonus, który wynosi… 1% od dwóch pierwszych wpłat.

To jednak nie oznacza, że bonus powitalny od LVBet jest niski, bowiem bukmacher oferuje możliwość zagrania kuponu promocyjnego – co prawda za zaledwie 1% naszej pierwszej i drugiej wpłaty, ale z mnożnikiem kursu całkowitego w wysokości x100 i x50. To już całkiem ciekawa opcja i możliwość zgarnięcia całkiem przyjemnej wygranej. Teoretycznie kwotę depozytu należy czterokrotnie obrócić, ale bukmacher w swoim regulaminie zaznaczył, że jeśli ktoś przegra środki depozytu to… warunek obrotu jest usuwany i gracz może wypłacić bonus bez ostatecznego obrotu. Na pewno jest to furtka dla tych, którym się nie poszczęści. Jednak ci, którym idzie dobrze muszą cały czas obracać bonus (czyli grać mecze o kursie całkowitym 2,0) aż ostatecznie dokonają obrotu. Nie jest to chyba do końca sprawiedliwe.

Bukmacher LVBET oferuje również kilka innych bonusów i promocji, które albo zmniejszają ryzyko albo zwiększają wygrane poszczególnych kuponów. Ciekawą ofertą są Turnieje, bo choć liczy się tam systematyczność i stawianie wysokich stawek, to nagrody są całkiem ciekawe i dość wysokie.

Parę słów należy poświęcić też bukmacherskiej kuchni. Adres, który bukmacher LVBet podaje w oficjalnych danych jest zbieżny z adresem producenta napojów energetycznych LV Power Energy Drink. Przypadek? Nie, bo firmy są powiązane właścicielsko. Co prawda w oficjalnych informacjach bukmacher nie rozwija swojej nazwy, ale litery „LV” na pewno słusznie wielu graczom kojarzą się ze stolicą światowego hazardu – Las Vegas.

Co ciekawe, bukmacher LVBet powiązany jest nie tylko z producentem napojów energetycznych, ale też innym bukmacherem, bo NobleBet – bukmacher, który rozpoczął działalność w Polsce jesienią 2019 roku –  należy do tej samej „stajni”.

Zakłady Bukmacherskie LV BET – FAQ

Czy muszę mieć konto stałe LvBet, żeby skorzystać z  bonusu powitalnego?

Nie. Żeby skorzystać z oferty LV BET bonus na start wystarczy posiadać konto tymczasowe. Jednak, żeby wypłacić wygrane należy przejść z konta tymczasowego na stałe.

Jaki jest regulamin bonusu powitalnego?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt – najlepiej w kwocie od 50 zł do 1000 zł. Gracz dostanie 1% stawki od pierwszych dwóch wpłat (druga max. 500 zł) na specjalny zakład.

Jakie są zasady bonusu powitalnego LvBet i zakładu z mnożnikiem?

Gracz po otrzymaniu 1% kwoty od depozytu może ją przeznaczyć na specjalny zakład. Przy pierwszej wpłacie może zagrać z mnożnikiem kursu całkowitego x100, a przy drugiej mnożnik wynosi x50. Kupon musi składać się z co najmniej trzech wydarzeń, a kurs całkowity musi wynieść minimalnie 2,50, a jedno wydarzenie minimalnie 1,25.

Jak obrócić bonusem powitalnym LvBet?

Gracz musi zagrać kupony za czterokrotność pierwszej wpłaty. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 2,0. Obrotu można dokonać przed lub po skorzystaniu z promocji na kupon z mnożnikiem.

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w LvBet?

Tak. LvBet wlicza kupony singlowe do obrotu. 

Czy do obrotu w LvBet liczą się kupony przegrane?

Tak. LV BET zalicza do obrotu również  przegrane kupony.

Czy LvBet oferuje bonus bez depozytu?

Tak. Każdy kto zarejestrował konto i podczas rejestracji wpisał kod promocji:PREZENT, otrzyma zakład bez ryzyka w kwocie 20 zł.

Jak zdobyć kod promocji LvBet?

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod z naszej strony, czyli prezent i otrzymasz darmowy zakład.

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1stargray
Ocena
5 based on 3 votes
Bukmacher
LvBet
Oferta
Kod Promocyjny LvBet

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi