Kod Promocyjny LvBet . Bonus powitalny, promocje i bonusy dla graczy.

Typ bonusuJaki otrzymasz bonus od LvBet?
LvBet Kod PromocyjnyPREZENT
Bonus od wpłatyBonus powitalny do 1500 PLN
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Darmowy zakład50 PLN dla posiadaczy karnetów wybranych klubów
Wirtualne sporty20 PLN
Min. wpłata10 PLN

Czy warto wpisać w LVBET kod promocyjny na 2020?

Warto! Kliknij, odbierz swój kod bonusowy PREZENT i zacznij wygrywać z LvBet!

Bukmacher LVBet podobnie jak inne firmy bukmacherskie ma w swojej ofercie sporo bonusów i promocji. To nanaturalny sposób każdego bukmachera, żeby zdobyć nowych klientów i próbować zatrzymać tych, którzy już postawili swoje zakłady za pośrednictwem LVBet. Promocje i bonusy LVBet miały utorować drogę bukmachera do krajowej czołówki. Nie ma się co oszukiwać, jeszcze sporo pracy przed bukmacherem LVBet, ale to nie oznacza, że bonus powitalny od LVBet czy inne promocje LVBet są mało ciekawe. 

Warto też zaznaczyć, że bukmacher LVBet jest legalną firmą przyjmującą zakłady bukmacherskie w Polsce. Wynika to z tego, że LVBet posiada koncesje przyznawaną przez Ministerstwo Finansów – zarówno na przyjmowanie zakładów poprzez internet jak i w punktach stacjonarnych bukmachera. To istotna informacja, bo żaden klient bukmachera LVBet nie musi się obawiać o to, że zostanie ukarany za korzystanie z usług LVBet – w odróżnieniu od gry u nielegalnych bukmacherów. 

Kod Bonusowy LV BET – Co powinieneś wiedzieć?

Najważniejszą promocją z punktu widzenia każdego bukmachera jest bonus powitalny. Obowiązuje prosta zasada: „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz”. Graczy obowiązuje też jedna zasada. W LVBet bonus powitalny można odebrać raz i tylko, gdy wyrazimy odpowiednie zgody w formularzu rejestracyjnym. Ważne jest też, żeby w  formularzu LVBet kod promocji wpisać w odpowiednim miejscu.

W LVBet bonus na start funkcjonuje pod nazwą „Mistrzowski Pakiet Powitalny”. Bonus powitalny skierowany jest tylko do nowych klientów bukmachera i jest swoistym mixem dwóch standardowych promocji – bonusu od depozytu i zakładu bez ryzyka od LVBet.

Wysokość bonusu powitalnego od LVBet zależy od depozytu gracza  i w jego ramach otrzymuje jedynie 1 proc. wpłaconej kwoty. W LVBet bonus na start obowiązuje w przypadku wpłaty między 50 zł a 1000 zł, czyli maksymalnie można otrzymać bonus, który wyniesie 10 zł. Gracz otrzymuje jednak możliwość zawarcia kuponu z mnożnikiem kursu x100. Druga wpłata (od 50 zł do 500 zł) to podobne warunki, ale mnożnik wynosi 50.

Gracze, którzy wpłacą mniej niż 50 zł – po napisaniu maila do bukmachera – mogą liczyć na mnożnik 10 swojego zakładu w ramach bonusu powitalnego. 

Grafika przedstawia baner lvBet z ofertą powitalną

Jak odebrać bonus powitalny oferowany przez LV BET?

Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, czyli w ciągu pierwszych  30 dni od jego uzyskania. Dodatkowo gracz musi wybrać opcję „mnożnik” bezpośrednio na kuponie.

Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji, czyli na kuponie znajdą się co najmniej trzy mecze z kursem całkowitym co najmniej 2,50 i z każdym wydarzeniem po kursie minimum 1,25. 

Przykładowo: wpłata 100 zł, która przełoży się na LVBet bonus powitalny w kwocie 1 zł, a więc stawką zakładu będzie 0,88 zł (po odcięciu podatku).  Jeśli kurs całkowity kuponu wyniesie 2,50, i aktywujemy mnożnik: x100, to kurs finalny kuponu będzie równy 250, natomiast nasza wygrana: 220 zł. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Jak wypłacić  bonus na start od LV BET?

Bonus za rejestrację oferowany przez Lvbet podlega jeszcze obrotowi. Oznacza to, że nawet jeśli kupon ze specjalnym mnożnikiem został rozliczony po naszej myśli, to jeszcze nie możemy wypłacić środków z salda bonusowego.

Najpierw kwotę depozytu, która uprawniała gracza do otrzymania bonusu powitalnego od LVBet, należy czterokrotnie obrócić, czyli – trzymając się przykładu z pierwszą wpłatą w wysokości 100 zł – zagrać kupony za 400 zł. Gracz nie musi od razu zagrać za 400 zł, może być to suma stawek z zakładów bukmacherskich objętych ofertą  LVBet. Środki bonusowe trzeba jednak obrócić po minimalnym kursie 2,00. Może być to kupon singlowy, a jeśli gracz chce zawrzeć kupon akumulowany, to jedno z wydarzeń musi mieć kurs co najmniej 1,50. 

Co istotne, żeby zawrzeć zakład promocyjny z mnożnikiem, nie trzeba od razu dokonać obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. 

Ciekawym punktem regulaminu oferty „LVBet bonus powitalny” jest ten dotyczący wykorzystania środków na obrót bonusu, a mianowicie:

„W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.”

To dobra wiadomość dla tych graczy, którzy dość szybko pożegnają się ze środkami z pierwszej wpłaty, który uprawniała do skorzystania z promocji bonus za rejestrację od LVBet, bo jeśli nie wykonają pełnego obrotu to i tak mogą liczyć na wypłatę środków z konta bonusowego. Wypada zatem zapytać o zasadność obracania bonusem, bo jednak ci, którzy mają więcej szczęścia i nadal mają środki muszą dalej brnąć w obrót.

Jak uzyskać freebet od LV Bet? Voucher promocyjny dla użytkowników Bukamcher-Legalny.pl

To nie koniec tego co może uzyskać klient bukmachera LVBet w ramach bonusu powitalnego. Dla naszych czytelników mamy specjalny kod promocyjny od LVBet. Kod bonusowy od LVBet należy wpisać podczas rejestracji, a specjalny „LVBet voucher” to hasło: Prezent. Dzięki użyciu kodu promocji od LVBet gracz może uzyskać „freebet”, czyli darmowy zakład w wysokości 20 zł. 

Żeby wypłacić środki z oferty „LVBet bonus bez depozytu” należy obrócić środki uzyskane w ramach promocji. Co więcej, nie chodzi o stawkę, a o wygraną. 

Wygrana uzyskana z kuponu z w ramach bonusu bez depozytu od LVBet podlega dwukrotnemu obrotowi. Do obrotu będą zaliczane kupony singlowe o kursie co najmniej 2,0. Jeśli natomiast gracz decyduje się na kupon akumulowany to powinien zagrać przynajmniej jedno wydarzenie po kursie minimum 1,50. 

Grafika przedstawia celebrującego gracza oraz ofertę powitalną LvBet

Promocję oferowane przez LVBet: Bezpieczny kupon 5+

To nie koniec promocji od LVBet. Bukmacher ma też coś co może zachęcić do korzystania z jego usług również po skorzystaniu z oferty bonusu powitalnego. Oferta LVBet, która kryje się pod nazwą „Bezpieczny kupon 5+” to szansa dla tych graczy, którzy lubią grać kupony akumulowane. W tym wypadku chodzi o to, żeby zagrać kupon z co najmniej pięcioma wydarzeniami. Minimalna stawka to 20 zł i minimalny kurs całkowity to 3,00, a wydarzenia muszą być rozegrane na przestrzeni jednego tygodnia (licząc od poniedziałku do niedzieli). Taki kupon automatycznie bierze udział w promocji. Co dalej? Jeśli tylko jeden mecz okaże się przegrany, a pozostałe spotkania będą wygrane, to gracz może liczyć na zwrot stawki do 50 zł na saldo bonusowe.

Przyznany bonus podlega też trzykrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. Bonus jest ważny przez 30 dni, a przyznany będzie w poniedziałek po tygodniu, w którym odbywały się wydarzenia. Ważne jest też to, że tylko jeden kupon w danym tygodniu podlega promocji od LVBet.

Multikozak

To również propozycja dla graczy lubiących grać kupony akumulowane. Bukmacher dopisuje do wygranych od 7,5 % do na nawet 25%. Najniższa pula jest dla tych gracz, którzy w jednym tygodniu zagrają kupon za co najmniej 10 zł i po kursie 3,00 z czterema meczami, a najwyższa dotyczy kuponów z ośmioma i więcej  wydarzeniami. 

Niestety, promocja nie jest automatyczna i gracze muszą zgłosić taki kupon pisząc maila na adres promocje@lvbet.pl.

Dodatkowa wygrana będzie przekazana graczowi na konto bonusowe i może wynieść maksymalnie 1000 zł. Przyznany bonus podlega też trzykrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. Bonus jest ważny przez 30 dni. Tylko jeden kupon w tygodniu podlega promocji. 

Happy Hours

Happy Hours to promocja bukmachera, dzięki której typerzy mogą odzyskać podatek, który jest pobierany od stawki każdego kuponu. LVBet promuje w ten sposób m.in. zakłady na ekstraklasę piłkarską, zawierane zarówno stacjonarnie jak i poprzez aplikację bukmacherską. Bukmacher na swojej stronie publikuje też dodatkową listę rozgrywek, które w zbliżającym się czasie będą podlegać promocji Happy Hours. Są to np. mecze europejskich pucharów, ligi angielskiej, ligi hiszpańskiej czy rozgrywek NBA czy NHL. 

Bukmacher do wygranej dopisuje automatycznie 14% i właśnie poprzez taki zabieg podatek jest niwelowany.

Gruby Kupon

Gruby kupon – zestaw co najmniej dwóch meczów przygotowanych przez bukmachera, których kurs może być wyższy nawet o 20%. Oferta jest publikowana codziennie i można ją znaleźć w ofercie kursowej bukmachera. Co ważne nie ma większych ograniczeń przy zawieraniu takiego zakładu bukmacherskiego, a do tego gracze nie muszą ewentualnej wygranej obracać. 

Turnieje

Bukmacher LVBet przygotował też kilka specyficznych promocji, które sam nazywa Turniejami. Dostępne są turnieje na mecze ekstraklasy piłkarskiej oraz europejskich pucharów, a także łączny turniej NBA i NHL (Turniej Night Live).

Zasady są  podobne we wszystkich turniejach. Mianowicie chodzi o stawianie zakładów bukmacherskich w danych rozgrywkach za co najmniej 10 zł. Kto uzbiera więcej punktów może liczyć na nagrody tygodniowe jak i za całe rozgrywki. 

Punkty do klasyfikacji są naliczane w następujący sposób:

• punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji,

• punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji.

Nagrody? W klasyfikacji generalnej to 5000 zł (Turniej Puchary), 8000 zł (Turniej NBA i NHL) i 10000 zł (Turniej Ekstraklasa). Nagrody za poszczególne kolejki (tygodnie) kształtują się między 50 zł a 1000 zł. 

Nagrody będą zapisane na saldzie bonusowym i podlegają trzykrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. 

Analogiczne turnieje rozgrywane są też na zakłady e-sportowe. Tam do wygrania są również nagrody rzeczowe – w tym komputery.

50 zł za karnet

LVBet ma szerokie portfolio klubów, które są sponsorowane przez bukmachera. To także okazja, żeby każdy kibic, który posiada karnet takiego klubu odebrał bonus w wysokości 50 zł. Wystarczy wysłać zdjęcie takiego karnetu na adres mailowy bukmachera. Z promocji od LVBet mogą skorzystać m.in. kibice Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Widzewa Łódź, Stali Mielec czy Wisły Płock.

Przyznany bonus w wysokości 50 zł podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie co najmniej 1,75. Bonus jest ważny przez 30 dni. 

Bonusy LVBet – program lojalnościowy LV Punkty

W zamian za zagrywane kupony gracz otrzymuje punkty, które może wymieniać na nagrody. Za każde wydane 25 zł, gracz otrzymuje 1 LV Punkt.

Wymiana punktów na pieniądze na grę jest prosta. 100 punktów to 5 zł i zarazem jest to minimalna liczba punktów, które można wymieniać. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wejść w zakładkę LV Punkty i kliknąć przycisk „wymień punkty”. Środki pochodzące z wymiany LV Punktów nie podlegają obrotowi.

Zakłady Bukmacherskie LVBet – rejestracja. Jak założyć konto LV Bet?

Wszystkie promocje dostępne są tylko dla zarejestrowanych graczy. To też w trakcie rejestracji należy wpisać kod promocji od LVBet i naszego portalu, który umożliwia skorzystanie z darmowego zakładu w wysokości 20 zł. 

Gracz w szybkiej ścieżce może założyć konto tymczasowe w LVBet. Wystarczy podać imię i nazwisko, numer PESEL, datę urodzenia, adres zamieszkania oraz adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. 

Jednak taka rejestracja nie da możliwości wypłaty wygranych, więc żeby uniknąć nerwowych sytuacji najlepiej od razu zweryfikować swoje dane i przejść pełną ścieżkę rejestracji. Należy dodatkowo podać m.in. numer konta w banku i przesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Na tej podstawie bukmacher sprawdzi czy podane przez nas wcześniej dane są prawdziwe i dochowa tym samym ustawowego obowiązku. 

Wpłaty i wypłaty w LvBet

Wpisując kod bonusowy od LVBet i naszego portalu w trakcie procedury rejestracji (hasło: Prezent) gracze mogą skorzystać z darmowego zakładu. To jedyna możliwość zagrania kuponu u bukmachera bez konieczności złożenia depozytu.

Gdy chcemy skorzystać jednak z pełnej oferty bonusu powitalnego od LVBet należy dokonać przelewu. Pamiętajmy, że to od pierwszego i drugiego depozytu  będzie zależała wysokość bonusu powitalnego. Najkorzystniejsze warunki (i mnożnik x100 kursu) uzyskasz, gdy wpłacisz kwotę od 50 zł do 1000 zł przy pierwszym depozycie i od 50 zł do 500 zł (mnożnik x50) przy drugim depozycie. Wpłacając mniej możesz liczyć zaledwie na mnożnik x10.

Dokonać wpłaty można na kilka sposobów: poprzez portfel elektroniczny paymenticon i Skrill, a także ze wszystkich banków w Polsce poprzez systemy wpłat błyskawicznych: Dotpay, tpay.com, Przelewy24. Dostępne są również płatność kartami Visa czy MasterCard oraz korzystanie z Blika oraz karty paysafecard.

Konkurs Super Typer w LVbet

LV BET. Kod promocyjny, bonusy i promocje: Podsumowanie

Mimo szumnie podawanej informacji, że wysokość bonusu powitalnego w LV BET to 1500 zł, to bukmacher nieco mija się z prawdą. Wspominane przez bukmachera 1500 zł to maksymalna suma wpłat, które może zrobić gracz, aby uzyskać maksymalny bonus, który wynosi… 1% od dwóch pierwszych wpłat.

To jednak nie oznacza, że bonus powitalny od LVBet jest niski, bowiem bukmacher oferuje możliwość zagrania kuponu promocyjnego – co prawda za zaledwie 1% naszej pierwszej i drugiej wpłaty, ale z mnożnikiem kursu całkowitego w wysokości x100 i x50. To już całkiem ciekawa opcja i możliwość zgarnięcia całkiem przyjemnej wygranej. Teoretycznie kwotę depozytu należy czterokrotnie obrócić, ale bukmacher w swoim regulaminie zaznaczył, że jeśli ktoś przegra środki depozytu to…warunek obrotu jest usuwany i gracz może wypłacić bonus bez ostatecznego obrotu. Na pewno jest to furtka dla tych, którym się nie poszczęści. Jednak ci, którym idzie dobrze muszą cały czas obracać bonus (czyli grać mecze o kursie całkowitym 2,0) aż ostatecznie dokonają obrotu. Nie jest to chyba do końca sprawiedliwe.

Bukmacher LV BET ma w swojej ofercie również kilka innych bonusów i promocji, które albo zmniejszają ryzyko albo zwiększają wygrane poszczególnych kuponów. Ciekawą ofertą są Turnieje, bo choć liczy się tam systematyczność i stawianie wysokich stawek, to nagrody są całkiem ciekawe i dość wysokie. 

Zakłady Bukmacherskie LV BET – bonusy i promocje FAQ

Czy muszę mieć konto stałe LvBet, żeby skorzystać z  bonusu powitalnego?

Nie. Żeby skorzystać z oferty LV BET bonus na start wystarczy posiadać konto tymczasowe. Jednak, żeby wypłacić wygrane należy przejść z konta tymczasowego na stałe.

Jaki jest regulamin bonusu powitalnego?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt – najlepiej w kwocie od 50 zł do 1000 zł. Gracz dostanie 1% stawki od pierwszych dwóch wpłat (druga max. 500 zł) na specjalny zakład.

Jakie są zasady bonusu powitalnego LvBet i zakładu z mnożnikiem?

Gracz po otrzymaniu 1% kwoty od depozytu może ją przeznaczyć na specjalny zakład. Przy pierwszej wpłacie może zagrać z mnożnikiem kursu całkowitego x100, a przy drugiej mnożnik wynosi x50. Kupon musi składać się z co najmniej trzech wydarzeń, a kurs całkowity musi wynieść minimalnie 2,50, a jedno wydarzenie minimalnie 1,25.

Jak obrócić bonusem powitalnym LvBet?

Gracz musi zagrać kupony za czterokrotność pierwszej wpłaty. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 2,0. Obrotu można dokonać przed lub po skorzystaniu z promocji na kupon z mnożnikiem.

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w LvBet?

Tak. LvBet wlicza kupony singlowe do obrotu. 

Czy do obrotu w LvBet liczą się kupony przegrane?

Tak. LV BET zalicza do obrotu również  przegrane kupony.

Czy LvBet oferuje bonus bez depozytu?

Tak. Każdy kto zarejestrował konto i podczas rejestracji wpisał kod promocji:PREZENT, otrzyma zakład bez ryzyka w kwocie 20 zł.

Jak zdobyć kod promocji LvBet?

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod z naszej strony, czyli prezent i otrzymasz darmowy zakład.

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1stargray
Ocena
5 based on 43 votes
Bukmacher
LvBet
Oferta
Kod Promocyjny LvBet

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi