hero

Argentyna – Francja: typy bukmacherskie i kursy na finał Mistrzostw Świata 2022 (18.12.2022)

Miejsce: Stadion Lusail w Katarze
200.00 Mbappe i Messi strzelą bramkę Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Przed nami mecz finałowy Mistrzostw Świata w Katarze. Reprezentacje Trójkolorowych i Albicelestes zagrają o tytuł najlepszej drużyny globu już 18 grudnia 2022 roku o godzinie 16:00. Nasza redakcja przygotowała z okazji meczu Argentyna – Francja typy bukmacherski i kursy na mecz finałowy Mistrzostw Świata 2022 r.

Argentyna - Francja kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdążyli wystawić w swoich ofertach kursy na mecz Argentyna – Francja. Najwyższe z nich prezentują się następująco:

Kurs na Argentynę2.85 Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Kurs na remis3.20 forBET Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Kurs na Francję2.95 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Kurs na Argentynę lub remis1.46 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Kurs na remis lub Francję1.46 Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
Kurs na Francję lub Argentynę1.40 Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Argentyna - Francja kursy bukmacherskie (sprawdzone 17.12.2022 o godzinie 10:00)

Bukmacherzy wyceniają szanse obydwu drużyn na praktycznie identycznym poziomie, o czym świadczą wyrównane kursy na zwycięstwo każdej z nich. Najwyższe kursy na poszczególne opcje oferują czołowi polscy bukmacherzy – Fortuna, Superbet i forBET.

Na klasyczny rynek 1X2 bez podpórek najwyższe na mecz Argentyna - Francja kursy wystawił forBET. Jeżeli nie macie jeszcze u niego konta, to pierwszy postawiony kupon może zostać w ramach promocji powitalnej zabezpieczony w razie przegranej cashbackiem do 1230 PLN. A do tego rejestracja z naszym kodem promocyjnym pozwoli odebrać ci bonus od 2. depozytu do 50 PLN!

 • 300 PLNbonus na mecz Austria-Francja
 • 1000 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN100% od 2. depozytu
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3580 PLN

Warto również zwrócić uwagę na ofertę Superbet. Nowi gracze u tego bukmachera mogą skorzystać z okazji finału MŚ z promocyjnego kursu 200,00 na nasz typ – Messi i Kylian Mbappe strzelą bramkę w meczu. Co zrobić, by z niego skorzystać? Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 • Zarejestrować konto w Superbet z kodem PREZENTSB,
 • Dokonać depozytu na min. 50 PLN,
 • Obstawić zakład na bramki Kyliana Mbappe i Lionela Messiego w finałowym meczu Mistrzostw Świata w Katarze za stawkę min. 2 PLN.

W przypadku wygranej, gracz otrzyma bonus o wartości 400 PLN. Można go wykorzystać na zakłady pojedyncze, akumulowane i systemowe o min. kursie łącznym 1.80 i min. kursem zdarzenia 1.30.

 • Messi i Mbappe strzelą 400 PLN
 • Freebet za kod 0 PLN 34 PLN
 • Tydzień Bez Ryzyka 3500 PLN
 • Bonus od depozytu 100% do 200 PLN
 • Bonus w aplikacji 20 PLN
KOD PREZENTSB
Załóż konto!

Argentyna - Francja typy bukmacherskie

Poniżej, zamieściliśmy listę naszych typów bukmacherskich na finał MŚ, wraz z najwyższymi kursami u topowych bukmacherów.

Mbappe i Messie strzelą bramkę200.00 – Superbet
Obie drużyny strzelą bramkę2.03 – Go Bet
Przedział goli 2-41.62 – Superbet
Argentyna - Francja typy bukmacherskie redakcji (kursy sprawdzone 17.12.2022 o godzinie 10:00)

Typ na Argentyna - Francja: Kylian Mbappe i Lionel Messi strzelą

Nasz pierwszy typ dotyczył będzie zakładu na bramki Kyliana Mbappe i Lionela Messiego w tym spotkaniu. Liderzy obydwu finalistów są obecnie, z 5 bramkami, liderami klasyfikacji najlepszych strzelców Mundialu. To właśnie między nimi najpewniej rozegra się walka nie tylko o Złotego Buta, ale i Złotej Piłki dla najlepszego gracza całego turnieju.

Obydwaj piłkarze na co dzień grają w tym samym klubie – francuskim PSG. Messi i Mbappe, wraz z Neymarem, brylują w jego barwach, notując regularnie bramki i asysty. Ich statystyki na Mundialu również są imponujące:

Imię i nazwiskoLionel MessiKylian Mbappe
Wiek3523
Wartość wg. Transfermarkt50 milionów EUR160 milionów EUR
Bramki55
Asysty32
Udział przy bramkach50%58%
Minuty100%88%

Gwiazdy PSG są również liderami swoich zespołów na tym turnieju i mieli wkład w lwią część bramek przez nich zdobywanych. Messi ma jednak na koncie o jedną asystę więcej od swojego klubowego kolegi. Jednocześnie, zagrał w pełnym wymiarze we wszystkich meczach swojej kadry w Katarze. Z kolei trener Francuzów, Didier Deschamps, dawał swojej największej gwieździe czas na wytchnienie podczas tego turnieju.

Biorąc pod uwagę stawkę całego spotkania, formę w jakiej liderzy obydwu ekip się obecnie znajdują oraz fakt, że rywalizują ze sobą również o nagrody indywidualne, spodziewam się, że każdy z nich zanotuje trafienie w finałowym spotkaniu turnieju w Katarze. Promocyjny kurs na tę opcję w Superbet jest tak atrakcyjny, że grzechem byłoby z niego nie skorzystać.

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Mbappe i Messi strzelą bramkę200.00 Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typ na Argentyna - Francja: obie drużyny strzelą bramkę

Jeśli nie jesteś przekonany co do naszego pierwszego typu, być może zainteresuje cię nasza druga propozycja. Dotyczy ona zakładu łączonego na BTTS. Chociaż bukmacherzy nieco większe szanse dają na opcję, że co najmniej jedna z ekip nie zanotuje trafienia w tym spotkaniu, my spodziewamy się, że będzie odwrotnie.

Chociaż szkoleniowcy Argentyńczyków i Francuzów w trakcie swoich bogatych piłkarskich karier grali na pozycji obrońców, nie należy spodziewać się, że nastawią swoje ekipy skrajnie defensywnie. W końcu, poza wspomnianymi Mbappe i Messim, mają w swoich składach innych świetnych piłkarzy ofensywnych. Przyjrzyjmy się podstawowym statystykom dotyczącym bramek każdej z drużyn:

StatystykaArgentynaFrancja
Mecze66
Bramki strzelone1213
Bramki stracone55
Ponad 2,5 gola w meczu4/64/6
BTTS3/64/6

Obydwie ekipy, chociaż są na tym Mundialu skuteczne, dość często traciły bramki. Mimo iż ich defensywy spisały się w półfinałach bez zarzutu – w końcu ich rywale nie strzelili im bramek – to jednak zdarzały im się mniejsze i większe momenty dekoncentracji, a o takowe w meczu o najwyższą możliwą stawkę również nie będzie trudno. Biorąc pod uwagę również fakt, że obydwie dysponują bardzo mocną siłą rażenia, spodziewam się, że w meczu tym zobaczymy gole autorstwa zarówno Argentyny jak i Francji.

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Obie drużyny strzelą2.03 goplusbet logo GRAJ

Typ na Argentyna - Francja: przedział bramek 2-4

Nasz kolejny typ na mecz Argentyna - Francja również będzie dotyczył przedziału bramek. Chociaż mecze finałowe dużych turniejów najczęściej są pokazem piłkarskich szachów, które przemawiają głównie do fanów rozgrywek taktycznych, to jednak spodziewam się, że tym razem nie zabraknie bramek. Bramek w przedziale 2-4.

Prześledźmy ostatnie spotkania obydwu ekip, zaczynając od Argentyny:

Argentyna:

 • vs Arabia Saudyjska – 3 bramki
 • vs Meksyk – 2 bramki
 • vs Polska – 2 bramki
 • vs Australia – 3 bramki
 • vs Holandia – 4 bramki
 • vs Chorwacja – 3 bramki

Wszystkie spotkania Albicelestes na tym turnieju kończyły się liczbą bramek strzelonych w przedziale 2-4. 3-krotnie padały w nich łącznie 3 bramki, 2-krotnie 2 bramki i jeden raz 4 bramki. Jak prezentuje się ta sama statystyka w przypadku reprezentacji Trójkolorowych?

Francja:

 • vs Australia – 5 bramek
 • vs Dania – 3 bramki
 • vs Tunezja – 1 bramka
 • vs Polska – 4 bramki
 • vs Anglia – 3 bramki
 • vs Maroko - 2 bramki

Większość spotkań Francji również zamykało się ze zdobyczami bramkowymi w przedziale 2-4. Miało to miejsce w przypadku 4 z 6 spotkań, z wyjątkiem pojedynków z Australią i Maroko, nota bene, jedynymi, w których nie został pokryty BTTS.

Podsumowując, spodziewam się, że w spotkaniu finałowym zobaczymy nie mniej niż 2 i nie więcej niż 4 bramki. Świadczą o tym statystyki bramkowe dotychczasowych spotkań tych ekip na tegorocznym Mundialu. Najwyższy kurs na ten zakłady wystawił bukmacher Superbet.

Nasz Typ Kurs Bukmacher
Przedział bramek 2-41.62 Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ

Typy bukmacherskie Argentyna - Francja: gdzie obstawiać?

Sprawdziliśmy dokładnie oferty wszystkich operatorów z naszego rankingu najlepszych bukmacherów i wskazaliśmy tych, którzy oferują najlepsze promocje i bonusy oraz najlepsze kursy na finał MŚ w Katarze.

Obstawianie Argentyna - Francja w Superbet - boost 200.00 na bramkę Lionela Messiego i Kyliana Mbappe

Bukmacher Superbet oferuje specjalny boost 200.00 na bramki Lionela Messiego i Kyliana Mbappe w meczu finałowym MŚ w Katarze. Żeby skorzystać z tej oferty, wystarczy, że zarejestrujesz konto z naszym kodem promocyjnym PREZENTSB, wpłacisz depozyt na min. 50 PLN i obstawisz swój pierwszy zakład na nasz typ za stawkę min. 2 PLN.

To jednak nie koniec bonusów dla nowych w Superbet. Korzystając z kodu promocyjnego Superbet, zostajesz uprawniony do skorzystania z bonusów o łącznej wartości 3754 PLN, w tym z freebetu 34 PLN, który możesz wykorzystać m. in. na obstawienie ostatnich meczów tego turnieju.

 • Messi i Mbappe strzelą 400 PLN
 • Freebet za kod 0 PLN 34 PLN
 • Tydzień Bez Ryzyka 3500 PLN
 • Bonus od depozytu 100% do 200 PLN
 • Bonus w aplikacji 20 PLN
KOD PREZENTSB
Załóż konto!

Obstawianie Argentyna - Francja w Fortunie - zagraj nasz typ bez ryzyka

Bukmacher Fortuna wystawił jedne z wyższych kursów na zdarzenia związane z tym spotkaniem – znajdziesz u niego m. in. najlepszą ofertę na podwójną szansę.
Jako jego nowy klient, zostaniesz uprawniony do uzyskania bonusów na łączną kwotę 630 PLN, pod warunkiem, że zarejestrujesz konto z Fortuna kodem promocyjnym.

Jednym z bonusów jest zakład bez ryzyka, dzięki któremu możesz obstawić nasze typy, a w razie przegranej uzyskasz zwrot stawki do kwoty aż 600 PLN! To jedna z najlepszych ofert tego rodzaju na polskim rynku.

 • 300 PLNna mecz Chorwacja-Albania
 • 10 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 335 + 300 PLN

Obstawianie Argentyna - Francaj w Go Bet – najwyższe kursy na rynek 1X2

Jeden z najnowszych polskich buków – GO+Bet – oferuje doskonałą ofertę na zakłady na rynek 1X2 na finał MŚ 2022 w Katarze. Marże na to zdarzenie wynoszą w GO+Bet zaledwie 1.96% i jest to jedna z najlepszych ofert tego typu na polskim rynku. Co więcej, bukmacher ten umożliwia obstawianie kuponów AKO z min. 3 zdarzeniami bez podatku, więc wartość ewentualnej wygranej może wzrosnąć aż o 14%!

Jeśli zarejestrujesz się w Go Bet z kodem promocyjnym PREZENTGB, poza zakładem bez ryzyka o wartości 1000 PLN, zyskasz możliwość obstawienia freebetu o wartości 60 PLN. Możesz go spożytkować na dowolny zakład AKO z min. 3 typami o kursie min. 1.30. Wśród typów może znaleźć się m. in. zakład na finał MŚ.

Sprawdź recenzje i opinie o bukmacherach!

Argentyna - Francja: transmisja meczu

Finał Mistrzostwa Świata w piłce nożnej będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 i TVP Sport. Transmisja będzie dostępna również w Internecie – na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji TVP Sport.

Argentyna - Francja: podsumowanie

Poniżej znajdziesz zestawienie najważniejszych informacji o meczu Argentyna - Francja:

WydarzenieFinał MŚ 2022: Argentyna - Francja
Gdzie się odbędzieStadion Lusail w Katarze
Kiedy18 grudnia 2022
O której godzinie16:00
Gdzie oglądaćTVP 1, TVP Sport, SPORT.TV.PL
Gdzie obstawiaćSuperbet, Go Bet, Fortuna
Argentyna - Francja: podsumowanie

Poniżej zebraliśmy jeszcze w jednym miejscu kursy na wszystkie wymienione w artykule typy:

Kurs na Argentynę2.86 – Go Bet
Kurs na remis3.11 – Go Bet
Kurs na Francję2.87 – Go Bet
Kurs na Argentynę lub remis1.46 – Fortuna
Kurs na remis lub Francję1.46 – Fortuna
Kurs na Francję lub Argentynę1.40 – Superbet
Mbappe i Messi strzelą bramkę200.00 – Superbet
Obie drużyny strzelą2.05 – Go Bet
Przedział bramek 2-41.62 – Superbet
Argentyna - Francja typy i kursy bukmacherskie (sprawdzone 15.12.2022)

Argentyna - Francja typy bukmacherskie: FAQ

Finał Mistrzostw Świata pomiędzy Argentyną i Francją, odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia o godzinie 16:00, na stadionie Lusail w Katarze.

Mecz Argentyna – Francja polecamy obstawiać u bukmacherów Superbet, GO+Bet i Fortuna.

Najwyższy kurs na Argentynę ma bukmacher Go Bet – 2.86.

Najwyższy kurs na Francje ma bukmacher Go Bet – 2.87.

Na finał MŚ polecamy obstawiać zakład na bramki Kyliana Mbappe i Lionela Messiego po kursie 200.00 w Superbet.

Najlepszą promocję bukmacherską na finał MŚ w Katarze jest zakład na bramki Kyliana Mbappe i Lionela Messiego w Superbet.

Miejsce: Stadion Lusail w Katarze
200.00 Mbappe i Messi strzelą bramkę Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ