hero

Punchdown 4 – kursy bukmacherskie na największą galę slapfightingu w Europie

Miejsce: Warszawa
1.60 Bonus BGC wygra Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ
2.10 Żurom wygra Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ
Punchdown 4 - kursy bukmacherskie na galę w slapfightingu

Sprawdź kursy bukmacherskie na Punchdown 4. Największa europejska organizacja slapfightingu wraca z 4. edycją swojej gali już 22 maja 2021 roku. Tym razem wydarzenie odbędzie się w warszawie. Na Punchdown 4 zobaczymy m.in. starcie Bonusa BGC z Żuromem, który spróbuje wyjaśnić Łazarskiego Gladiatora. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się także zakłady bukmacherskie na główny turniej Punchdown 4. Weźmie w nim udział 16 zawodników, którzy będą walczyli w formule turniejowej. Zwycięzca stoczy nawet cztery pojedynki, ale zgarnie za to nagrodę główną w wysokości 40 tysięcy złotych. 

Punchdown to polska organizacja, która realizuje turnieje w policzkowaniu. NIedawno marka nawiązała współpracę z amerykańskim Slapstrike i uważana jest za absolutny światowy top, jeśli chodzi o slapfighting. 

Zakłady bukmacherskie na Punchdown 4. Gdzie obstawić? 

Punchdown 4 można obstawiać tylko na TOTALbet. Bukmacher jest sponsorem tytularnym wydarzeń spod szyldu Punchdown i ma wyłączność na posiadanie oferty walk wspomnianej organizacji. Jeśli więc chcesz obstawić walkę Bonusa BGC z Żuromem w slapfightingu lub inne pojedynki z gali Punchdown, musisz zarejestrować się na TOTALbet. 

Bukmacher przygotował dla nowych graczy ciekawą ofertę powitalną, w której można otrzymać bonus od depozytu 5000 PLN! Dodatkowo, jeśli nowy gracz zarejestruje się z kodem promocyjnym PREZENT, otrzyma freebet w wysokości 50 PLN. Warto więc skorzystać powiększonego bonusu TOTALbet i pozyskać ekstra środki na zbliżającą się galę Punchdown 4. 

Punchdown 4 — karta walk 

Main Event: Piotr “Bonus BGC” Witczak vs Andrzej “Żurom” Żuromski 

Co-main Event: Monika “Waldek” Quandt-Rozmuz vs  Aleksandra “Cyganka” Jaworska

Heavyweight Event: Adam “Arnold” Lubczyński vs Marek “Maras” Neryng

Punchdown 4 walki turniejowe ⅛ finału:

 • Adrian „Gladiator” Smykowski – Grzegorz „Brzytwa” Smoliński
 • Mateusz „Kazek” Kaźmierczak – Marcin „Turbojoker” Jarmuszewski
 • Maksymilian „Max” Leśniak – Łukasz „Dunaj” Dunajko
 • Marcin „Kostrześ” Kostrzewski – Łukasz „Treniu” Markowski
 • Hubert „Paluch” Golon – Karol „Pikolo” Wyłupek
 • Jakub „Hecman” Rygiel – Damian „Małczan” Małek
 • Damian „Jawor” Jaworski – Mateusz „Mati” Kryszak
 • Przemysław „Świrek” Miller – Wiesław „Wiechu” Tamborski

Kursy bukmacherskie na Punchdown 4

Na galę Punchdown 4 kursy bukmacherskie można odnaleźć jedynie w ofercie TOTALbet. Trzeba przyznać, że mnożniki wyglądają całkiem korzystne, a ze względu na dużą liczbę walk, nie będzie problemu z odnalezieniem satysfakcjonujących zakładów. W walce wieczoru faworytem według kursów bukmacherskich jest Bonus BGC. Za jego zwycięstwo można otrzymać kurs w wysokości 1.60. Z mnożnika 2.10 skorzystają osoby, które obstawią zwycięstwo Żuroma. 

W innych czołowych walkach faworytami są Monika Quandt-Rozmuz, której zwycięstwo premiowane jest kurs 1.30 oraz Marek “Maras” Neryng, za którego triumf bukmacher proponuje kurs w wysokości 1.60. Jak przedstawiają się wszystkie kursy na faworytów walk Punchdown 4?

Kursy bukmacherskie na faworytów
Wpłaty i wypłaty w Totalbet.
Typ
Wpłaty i wypłaty w Totalbet.
1.60Bonus BGC
1.30Monika „Waldek” Quandt-Rozmuz
1.60Marek „Maras” Neryng
1.40Damian „Jawor” Jaworski
1.75Wiesław „Wiechu” Tamborski
1.30Jakub „Hecman” Rygiel
1.55Maksymilian „Max” Leśniak 
1.35Mateusz „Kazek” Kazimierczak
1.20Karol „Pikolo” Wyłupek
1.70Adrian „Gladiator” Smykowski
1.60Marcin „Kostrześ” Kostrzewski

Zasady obowiązujące na Punchdown 4

Włodarze organizacji Punchdown nieustannie modyfikują obowiązujące zasady podczas pojedynków. To nic dziwnego, gdyż sam typ walk zyskuje dopiero na popularności. Jakie modyfikacje wprowadziła organizacja? 

 • zawodnik nie może unikać ciosu ani utrudniać przeciwnikowi jego wyprowadzenie 
 • zabronione są uderzenia w cały obręb szyi, tylną część głowy, skroń, oczodół oraz nos.
 • zawodnik zostaje uznany za znokautowanego, jeśli w ciągu 30 sekund nie może kontynuować rywalizacji 
 • istotna jest postawa zawodników — ich stopy muszą być ustawione równolegle do siebie (na szerokości ramion). Odnosi się to zarówno do momentu przyjmowania ciosu, jak i uderzenia
 • zawodników ocenia trzech sędziów
 • każda walka składa się z trzech rund, podczas których każdy z zawodników wyprowadza po jednym ciosie

Gdzie oglądać Punchdown 4?

Punchdown 4 można obejrzeć wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić na oficjalnej stronie organizacji: https://punchdownfight.com/. Koszt zakupu dostępu do transmisji Punchdown 4 wynosi 19.99 PLN. Wydarzenie odbędzie się 22 maja 2021 roku, a początek eventu przewidziany jest na godzinę 20:00.  

Typy na Punchdown 4 

Na galę Punchdown 4 redakcja Bukmacher-Legalny.pl przygotowała dwa typy dedykowane dla naszych czytelników. Z rankingu bukmacherów oczywiście wybieramy TOTALbet, który jako jedyny proponuje w swojej ofercie zdarzenia z Punchdown 4. 

Pierwszą walką będzie Main Event gali, w którym zmierzy się Bonug BGC i popularny z wyjaśniania ulicznych afer Żurom. WItczak miał już okazję wstąpić na Punchdown i podczas 3. edycji pokonał “Bodychrista”, który zastąpił “Warszawskiego Dresika”. Tym razem miał zmierzyć się z “Krychą” znanym z programu “Ex na plaży”. Tym razem również przecinik wypadł niedługo przed walką. Zastąpił go niegdysiejszy raper i obecnie osoba medialna — Żurom. 

Nowy rywal bonusa jest prawdziwą  zagadką, jednak patrząc na jego posturę fizyczną, którą prezentował w różnych materiałach wideo, nie jest w szczycie formy. Bonus BGC wygląda coraz lepiej i regularnie zalicza progres pod względem formy. Według nas to Bonus wyjaśni Żruoma. 

Typ: wygrana Bonusa BGC 

Drugą pozycją na kuponie jest triumf Damiana “Jawora” Jaworskiego. Jego przeciwnikiem jest Mateusz Kryszak znany jako “Mati”. Obaj zawodnicy to debiutanci w tej formule, więc ciężko ocenić ich umiejętności i wytrzymałości. Jedynym ważnym aspektem, który różni zawodników, jest waga. Jaworski jest cięższy od swojego rywala o 20 kg. Taka przewaga fizyczna może okazać się kluczowa w walce i daje ogromną przewagę dla “Jawora”.

Typ: wygrana Damiana “Jawora” Jaworskiego 

Punchdown organizuje walki w slapfightingu, czyli zawody polegające na policzkowaniu się wzajemnie przeciwników.

Walki ze zbliżającej się gali Punchdown 4 można obstawić wyłącznie na TOTALbet.

Gala odbędzie się 22 maja 2021 roku w Warszawie o godzinie 20:00.

W walce wieczoru gali wystąpi Bonus BGC i Żurom.

Miejsce: Warszawa
1.60 Bonus BGC wygra Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ
2.10 Żurom wygra Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ