hero

Polska – Mołdawia typy i kursy bukmacherskie

Spis treści
[Rozwiń]

15.10.2023 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się rewanżowy mecz el. do ME, Polska - Mołdawia. Typy i kursy bukmacherskie na to spotkanie znajdziesz w dalszej części artykułu.

Mołdawia - Polska kursy bukmacherskie (15.10.2023)

Poniżej znajdziesz zestawienie najwyższych kursów na to spotkanie u sprawdzonych przeze mnie topowych legalnych bukmacherów online.

Najwyższe kursy na rynek 1X2:

Kurs na PolskęKurs na remisKurs na Mołdawię
1.22 - Superbet8.75 - LVBET19.00 - LVBET
Polska - Mołdawia kursy bukmacherskie - aktualizacja 12.10.2023 godz. 8:00

Kursy bukmacherskie na zdecydowanego faworyta wskazują Polskę (1.22 - Superbet). Szanse biało - czerwonych są zatem oceniane na ponad 80 %. Kurs na remis to 8.75, zaś zwycięstwo Mołdawii wyceniane jest na 19.00 (bukmacher LVBET), czyli szanse Mołdawian oceniane są na około 4-5 %.

Jeśli szukasz najlepszych kursów na główne rynki, to polecam obstawić w LVBET. Po zarejestrowaniu się u tego bukmachera, otrzymasz darmowy zakład bez konieczności dokonywania depozytu. Freebet LVBET będziesz mógł wykorzystać np. na obstawienie meczu Mołdawia - Polska.

Polska - Mołdawia kursy bukmacherskie na liczbę goli

W poniższej tabeli przedstawiłem kursy na liczbę bramek w meczu Polska – Mołdawia, które znajdziesz u bukmachera Fortuna.

Poniżej 0.5Powyżej 0.5
Poniżej 1.5Powyżej 1.5
Poniżej 2.5Powyżej 2.5
Poniżej 3.5Powyżej 3.5
Poniżej 4.5Powyżej 4.5
Polska - Mołdawia kursy na liczbę goli - kursy aktualizują się co 20 minut

Bukmacher Fortuna jako najbardziej prawdopodobną opcję typuje 3 bramki, o czym świadczą dość niskie kursy na powyżej 2,5 i poniżej 3,5 gola. Stosunkowo wysoko oceniane są również szanse na poniżej 2,5 bramki.

Zakłady na bramki i wiele innych opcji można typować w Fortunie. Możesz je również łączyć w ramach opcji Betbuilder, dzięki czemu uzyskasz wysoki kurs za kilka zakładów z pojedynczego spotkania. Co więcej, mecz Polska – Mołdawia możesz obstawić w Fortunie, również bez ryzyka. By skorzystać z 3 zakładów cashback i 2 freebetów, zarejestruj konto z kodem promocyjnym PREZENTF.

Polska - Mołdawia kursy bukmacherskie na rynek BTTS

Ostatnim sprawdzonym przeze mnie popularnym rynkiem bukmacherskim jest BTTS, czyli czy obie drużyny strzelą. Wysokie kursy na ten zakład wystawił Superbet.

BTTS - TAKBTTS - NIE
2.701.50

Bukmacher Superbet skłania się wyraźnie bardziej ku opcji, że co najmniej jedna z drużyn nie strzeli w tym meczu gola. Szanse na zakład na NIE wynoszą ponad 65%. Z kolei zakład na TAK, z kursem na poziomie 2.70, może teoretycznie dać spory zwrot.

Zakład z typem na BTTS w meczu Polska - Mołdawia możesz zagrać w Superbet za freebet od wpłaty w Superbet. Zyskasz go, jeśli zarejestrujesz się u tego buka z kodem PREZENTSB i wpłacisz depozyt minimum 50 PLN.

Mołdawia - Polska kupon AKO z wysokim kursem

Jeśli chciałbyś wyższy kurs AKO na mecz Mołdawia - Polska to przygotowałem niewielki kupon za pomocą opcji Betbuilder w Gobet.

W skład mojego kuponu wchodzą następujące zdarzenia:

 • Liczba rzutów rożnych - poniżej 9,5
 • Arkadiusz Milik strzeli gola
kupon Polska - Mołdawia GoBet

Zakład na poniżej 9,5 rzutu rożnego wydaje się być mocno prawdopodobny - w trzech ostatnich spotkaniach Polaków notowano maksymalnie 7 stałych fragmentów gry tego typu.

Jeśli chodzi o drugą część zakładu, to należy spodziewać się, że pod nieobecność Roberta Lewandowskiego ciężar strzelania bramek spadnie na doświadczonego Arkadiusza Milika. Jest spore prawdopodobieństwo, że to on będzie wykonywał stałe fragmenty gry. Ponadto, w ostatnim spotkaniu z Mołdawią udało mu się zdobyć bramkę.

Mołdawia - Polska typy bukmacherskie

 • Polska kursy Mołdawia kursy

  Nasz typ: Polska wygra i poniżej 2,5 gola w meczu

  Kurs: 3.10

Nie jest tajemnicą, że polska kadra jest obecnie w głębokim dołku. Bardzo słabe wyniki i porażka z Albanią doprowadziły do zwolnienia trenera Fernando Santosa. Jako jego następcę, prezes PZPN Cezary Kulesza wyznaczył byłego szkoleniowca m.in. Jagiellonii, Cracovii i kadry U-21 – Michała Probierza.

Zasada „nowej miotły” może, moim zdaniem, przynieść szybkie efekty. Co więcej, Biało-czerwoni zagrają na Stadionie Narodowym, na którym bardzo rzadko tracą punkty. Prześledźmy wyniki meczów naszej kadry na tym obiekcie w 2023 roku:

 • 07.09.2023 r. vs Wyspy Owcze – 2:0
 • 16.06.2023 r. vs Niemcy – 1:0
 • 27.03.2023 r. vs Albania – 1:0

Jak widać, Biało-czerwoni wygrali 3 na 3 mecze na Narodowym, a do tego nie stracili w nich ani jednej bramki, notując przy tym 4 trafienia. Na szczególną uwagę zasługuje tu wygrana 1:0 nad zawsze groźnymi Niemcami w meczu towarzyskim. Co ciekawe, w żadnym z tych spotkań nie został zanotowany over 2,5, co sprowadza nas do drugiej części typu, którym jest właśnie mniej niż 2,5 gola.

Polacy zagrają październikowe mecze bez kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego, co już samo w sobie mocno ograniczy warianty ofensywne w zespole Michała Probierza. Jeśli dodamy do tego fakt, że w 4 z 5 ostatnich meczu Polaków notowane było poniżej 2,5 gola, to typ ten wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobny.

Na tym jednak argumenty za tą opcją się nie kończą. W meczach Mołdawii z reguły pada niewiele bramek, co widać po wynikach wyjazdowych meczów tej kadry w tym roku:

 • 10.09.2023 r. vs Wyspy Owcze - 0:1,
 • 07.09.2023 r. vs Austria – 1:1,
 • 17.06.2023 r. vs Albania – 2:0.

Mołdawianie zdołali w ostatnim meczu na wyjeździe pokonać Wyspy Owcze i zremisować z Austrią. Z kolei w czerwcu nie sprostali Albanii, z którą przegrali tym samym rezultatem co Polacy. W żadnym z tych spotkań nie zostało pokryte over 2,5 gola.

Podsumowując, chociaż skłaniam się ku typowi na to, że faworyzowani Polacy wygrają spotkanie z Mołdawią, to prawdopodobnie nie będzie to wysokie zwycięstwo i efektowny mecz z dużą liczbą goli. Spodziewam, że Michał Probierz skupi się na solidnej grze obronnej i stworzeniu kilku dogodnych sytuacji w meczu, które pozwolą na wygraną w stosunku 1:0 lub 2:0.

Gdzie obstawiać mecz Polska - Mołdawia?

Przeanalizowałem oferty wszystkich firm z naszego rankingu najlepszych bukmacherów, by wskazać, która z nich ma najlepszą ofertę na mecz Polska – Mołdawia. Poniżej opisałem najciekawsze opcje.

Najwyższy kurs na typ na Polska - Mołdawia w Superbet

Bukmacherem, który wystawił najlepszą ofertę na mój typ na to spotkanie jest Superbet. Bukmacher ten wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na piłkę nożną oraz szeroką ofertą zakładów przedmeczowych i łączonych w ramach opcji Superbets. Ma również jedną z najbardziej rozbudowanych ofert promocyjnych spośród wszystkich legalnych bukmacherów online.

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie posiadasz konta w Superbet, to polecam rejestrację z kodem promocyjnym PREZENTSB. W ten sposób, poza rozbudowaną ofertą powitalną, uzyskasz dodatkowy freebet o wartości 34 PLN. Bonus możesz wykorzystać na kupon AKO z moim typem na to spotkanie.

 • 300 PLNbonus za gola Wisły z KF Llapi
 • 35 PLNfreebet
 • 10 PLNfreebet na każdą kolejkę Ekstraklasy
 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3755 + 300 PLN

Zagraj na Polska - Mołdawia w Fortunie

Ofertę składającą się z ponad 100 rynków przygotował bukmacher Fortuna. W przypadku tak niskiego kursu na zwycięstwo Polski warto zapoznać się z kursami na inne rynki. W ofercie Fortuny znajdziesz m.in. zakłady łączone gdzie możesz obstawić w jednym typie zwycięzcę meczu, liczbę goli oraz rzutów rożnych.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta u tego bukmachera to zarejestruj się z kodem promocyjny do Fortuna. Po rejestracji otrzymasz możliwość zagrania, aż trzech zakładów bez ryzyka o łącznej wartości do 600 PLN. Taki zakład możesz wykorzystać podczas obstawiania meczu Polska - Mołdawia lub innych zdarzeń z oferty bukmachera.

 • do 100 PLNbonus na mecz Legia - Zagłębie
 • 10 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 335 + 100 PLN

Polska - Mołdawia podsumowanie

Na koniec przedstawię najważniejsze informacje dotyczące meczu Mołdawia - Polska.

Data15.10.2023
Kurs na Polskę1.18 - Superbet
Kurs na remis8.75 - LVBET
Kurs na Mołdawię21.00 - LVBET
Nasz typPolska wygra i poniżej 2,5 gola w meczu
Gdzie obstawiaćFortuna, Superbet, LVBET
Gdzie oglądaćTVP1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1

Polska - Mołdawia kursy i typy - FAQ

Najwyższy kurs na Polskę to 1.18 w Superbet, kurs na remis to 8.75 w LVBET, a kurs na Mołdawię to 21.00 w LVBET.

Mecz Polska – Mołdawia w ramach eliminacji do Euro 2024 odbędzie się 15 października 2023 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mecz Polska – Mołdawia rozpocznie się o godzinie 20:45 w niedzielę, 15 października.

Nasz typ na mecz Polska – Mołdawia to: Polska wygra i poniżej 2,5 gola w meczu.