hero

Okolie vs Głowacki – kursy na walkę o pas WBO

Miejsce: Londyn
1.35 Okolie wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
3.50 Głowacki wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
okolie-glowacki-walka-pas-wbo

Bukmacherzy wystawili już kursy na walkę Okolie vs Głowacki. Bokserzy zmierzą się 20 marca 2021 roku o pas WBO wagi junior ciężkiej na gali w Londynie. Kursy bukmacherskie wskazują jako zdecydowanego faworyta Lawrence’a Okoliego, który pozostaje do tej pory niepokonany w zawodowych ringach. Nie można skreślać jednak Krzysztofa Głowackiego. Jest on dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem i  jego zwycięstwo jest całkowicie realne. Triumf Polaka może także zapewnić wysokie wygrane dla graczy zakładów bukmacherskich.

Okolie vs Głowacki to długo wyczekiwane starcie przez wielu sympatyków boksu. Kurs na Polaka wynosi u większości polskich bukmacherów ponad 3.00, więc obstawienie zwycięstwa naszego rodaka jest bardzo kuszącą propozycją.  Walka dwóch zawodników wagi junior ciężkiej miało odbyć się już w czerwcu 2020 roku. Z powodu pandemii walka została przełożona jednak na grudzień, a następnie na aktualnie obowiązujący termin.

Zapraszamy do zapoznania się z kursami na walkę oraz z ofertami bukmacherów, u których warto obstawić starcie Okolie vs Głowacki. W dalszej części artykułu przedstawimy również propozycję typu na walkę o pas WBO wagi junior ciężkiej.

Kursy na walkę Okolie vs Głowacki

Bukmacherzy w wystawionych kursach na walkę Okolie vs Głowacki, w roli zdecydowanego faworyta stawiają Brytyjczyka. Okolie jest aktualnie niepokonany i dużym atutem w walce z Głowackim będą jego warunki fizyczne – jest blisko 13 cm wyższy od Polaka. Jak przedstawiają się kursy  na wagę o pas WBO wagi junior ciężkiej u poszczególnych bukmacherów?

BukmacherOkolie wygra – kurs Głowacki wygra – kurs 
superbet logo1.353.50
1.253.45
ewinner logo1.353.10
betclick logo1.333.25
STS Logo1.353.21
Fortuna Logo1.353.35

Gdzie obstawić walkę Okolie vs Głowacki

Kursy na walkę Okolie vs Głowacki proponuje wielu legalnych bukmacherów w Polsce, co można zauważyć w powyższym zestawieniu. Gdzie jednak gracze obstawią starcie na najlepszych warunkach? Przy wyborze bukmachera warto spojrzeć na jego ofertę bardziej przekrojowo. Głównym celem jest finalnie osiągnięcie jak największych korzyści z tytułu obstawionych zakładów.

Superbet

Superbet usatysfakcjonuje z pewnością osoby, których główną motywacją przy wyborze bukmachera są atrakcyjne kursy. Na tle konkurencji bukmacher wypada pod tym względem bardzo dobrze. Superbet to nie tylko wysokie mnożniki. Posiada on wiele dodatkowych atutów jak liczne transmisje na żywo, dobrze zoptymalizowane witryna, czy liczne promocje dla stałych graczy.

Warto wspomnieć także co czeka graczy odbierających bonus Superbet. W ofercie powitalnej bukmacher proponuje dla nowych graczy grę bez ryzyka przez pierwszy tydzień obstawiania aż do 500 PLN. Dodatkowo od pierwszej wpłaty Superbet daje bonus od depozytu do 50 PLN. Użytkownicy, którzy zarejestrują się z naszego linku, otrzymają ponadto freebet w wysokości 34 PLN!

Okolie vs Głowacki | Analiza

Faworytem bukmacherów jest potężny jak na swoją kategorię Lawrence Okolie. Patrząc na zestawienie czysto analitycznie, nie ma w tym nic dziwnego. Brytyjczyk jest dużo wyższy i posiada blisko 20 cm przewagi w zasięgu. Ta różnica będzie niesamowicie ciężka do zniwelowania. Przy plusach Polaka na samym szczycie widnieje jego doświadczenie. Ma na swoim koncie dwukrotnie więcej stoczonych walk niż Okolie, a goryczy porażki doznał tylko dwukrotnie. Mierzył się z lepszymi przeciwnikami niż Okolie i nie można odmówić mu ogromnego serca do walki. Szansą „Główki” jest nienagannie zrealizowany gameplan na walkę. Po pierwszych potężnych ciosach ze strony „The Sauce’a” ciężko jednak będzie w pełni skupić się na taktyce.

Krzysztof Głowacki | Sylwetka

Głowacki wygra walkę - kursy na zwycięstwo Polaka w Superbet.

Krzysztof Głowacki urodził się w 1986 roku. Zawodową karierę rozpoczął w 2008 roku i na swoim koncie ma już zdobycie pasa mistrzowskiego WBO w wadze junior ciężkiej. Łącznie Głowacki stoczył 33 walki, w których aż 31 razy triumfował (19 K.O).  Ma 183 cm i 191 cm zasięgu. W ostatniej walce po licznych kontrowersjach uległ Mairisowi Briedisowi. Polak trafił swojego przeciwnika w tył głowy, a ten w odwecie uderzył go łokciem. Na ringu pojawili się także sekundanci Briedisa, a to nie wszystkie zaskakujące wydarzenia tamtego wieczoru. Kontrowersje nie spotkały się jednak z reakcją sędziego. Samą walkę „Główki” można określić mianem wielkiego nieporozumienia, a dodatkowa porażka na koncie Polaka nie powinna być uznana. Decyzja jednak nie pozostaje w naszych rękach. Na pewno jednak ta przegrana nie jest żadną ujmą w karierze naszego rodaka.

Lawrence Okolie | Sylwetka

Brytyjczyk ma aktualnie 29 lat, a swoją zawodową karierę zaczął stosunkowo niedawno. Pierwszą profesjonalną walkę stoczył w 2021 roku. Od tego momentu zapisał na swoim koncie 15 pojedynków, w których za każdym razem wychodził jako zwycięstwa. Okolie ma znakomite warunki jak na kategorię junior ciężką. Mierzy 195 wzrostu i ma 210 cm zasięgu. Duże wrażenie wywiera fakt, że Lawrence Okolie nokautował swoich przeciwników w 80% walk. Duża siła i duża postura nie wpływają na szybkość Brytyjczyka. Ostatnią walkę stoczył w grudniu 2020 roku. W ringu spotkał się z nim Nikodem Jeżewskim, który zastąpił Krzysztofa Głowackiego, który został zakażony korona wirusem. Okolie znokautował Polaka już w 2 rundzie pojedynku.

Gdzie obejrzeć walkę Okolie vs Głowacki?

Walkę Okolie vs Głowacki można obejrzeć na platformie streamingowej DAZN. Jej wykupienie umożliwia oglądanie walki w telewizorze typu smart, desktopach oraz urządzeniach mobilnych. Platforma pojawiła się w Polsce w grudniu i oferuje aktualnie liczne materiały z pięściarskiego świata i transmisję na żywo walk bokserskich. Dostęp można wykupić już za 7.99 PLN miesięcznie. Niewykluczone, że DAZN rozszerzy swoje transmisje o wielkie amerykańskie ligi NFL, NBA, NHL i MLB, jak ma to miejsce już w niektórych krajach.

Typy redakcji Bukmacher-Legalny.pl na walkę Głowackiego o pas WBO

Z najlepszych bukmacherów w Polsce, na obstawienie walki Okolie vs Głowacki, wybraliśmy ofertę Superbet. Wspomniany bukmacher proponuje atrakcyjny kurs na Lawrence’a Okoliego, którego zwycięstwo jest właśnie naszym typem. Mimo ogromnej sympatii do Krzysztofa Głowackiego, warunki fizyczne Brytyjczyka będą barierą nie do przejścia. Okolie to zawodnik, który w ciągu zaledwie 4 lat, wygrał 15 zawodowych walk i bez najmniejszych oporów nokautuje nowych i coraz to lepszych przeciwników. Kurs na zwycięstwo Okoliego w Superbet to 1.35. Mnożnik będzie stanowił dobry dodatek do kuponu, który dzięki zakładowi bez ryzyka możemy obstawić do 155 PLN bez obawy o utratę środków.

Typ redakcji Bukmacher-Legalny.pl: Lawrence Okolie wygra, bukmacher Superbet, kurs 1.35. 

Patrząc na kurs, triumf Głowackiego najbardziej opłaca się postawić w Superbet.

Zwycięstwo Brytyjczyka warto obstawić w LVBET.

Walką można obejrzeć na platformie streamingowej DAZN. Jest ona już dostępna w Polsce za 7.99 PLN miesięcznie.

Zdecydowanym faworytem walki według bukmacherów jest Lawrence Okolie.

Miejsce: Londyn
1.35 Okolie wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
3.50 Głowacki wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ