hero

Leo vs Fulton – zakłady i kursy na walkę o pas WBO

Miejsce: Uncasville, USA
1.60 wygra S. Fulton STS Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
leo-fulton-walka-pas-wbo

Już 24 stycznia 2021 r. czasu polskiego dojdzie do starcia w wadze super koguciej. O pas WBO zmierzy się Stephen Fulton oraz Angelo Leo. Bukmacherzy, którzy  wystawili kursy na tą walkę, jako faworyta wskazują Filtona. Do walki tych dwóch zawodników miało już dość w sierpniu ubiegłego roku. Niestety „Cool Boy Steph” otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa. Miejsce pięściarza zajął w ostatniej chwili Tamaine Williams, który przegrał zdecydowanie na punkty z Leo.  Walka zapowiada się bardzo widowiskowo, a dodatkowego smaku dodaje jej fakt, że obaj zawodnicy są aktualnie niepokonani. Któryś z nich poczuje gorycz porażki po raz pierwszy w zawodowej karierze. Oprócz walki wieczoru czekają nas jeszcze dwa niezwykle interesujące starcia. R. Romero zawalczy z J. Pauldo o tymczasowy pas WBA w wadze lekkiej, a V. Pasillas zmierzy się z R. Aleem – stawką tego pojedynku będzie z kolei tymczasowy pas WBA w wadze super koguciej.

Gdzie obstawić walkę Leo vs Fulton?

Walkę mistrzowską o pas WBO paradoksalnie nie oferuje wielu bukmacherów. Po analizie dostępnych polskich firm wyróżniającą się opcją wydaje się jeden z nowszych bukmacherów na rynku LVBET. Spółka ta proponuje najwięcej zakładów na to wydarzenie. Nowi gracze mogą odebrać także wysoki bonus od LVBET na start.  Nowi gracze otrzymają trzy bonusy od depozytu na łączną kwotę do 2000 zł. Bukmacher posiada przejrzystą stronę i dobrze zoptymalizowaną aplikację. Wśród swoich usług posiada także unikalną opcję na rynku – BetBuilder. Dzięki nie w wybranych zakładach można łączyć różne zdarzenia, jak ilość strzelonych goli, wynik meczu i ilość żółtych kartek (Manchester United wygra, w meczu padnie powyżej 2,5 bramki, w spotkaniu pokazanych zostanie 5 żółtych kartek).

Kursy i najciekawsze zakłady na walkę Leo vs Fulton

Grafika przedstawia Angelo Leo oraz Stephena Fultona. Obaj zmierzą się w walce o pas WBO.

W walce o pas wagi super koguciej WBO faworytem jest Stephen Fulton. Taka sytuacja jest spowodowana prawdopodobnie lepszymi warunkami fizycznymi oraz stylem walki, który niekoniecznie może pasować przeciwnikowi. Wśród bukmacherów najlepsze mnożniki na podstawowe zdarzenia w zbliżającym się pojedynku oferuje STS.

Kursy na walkę o pas WBO

Za obstawienie zwycięstwa wspomnianego faworyta otrzymamy kurs 1.60. Jest to całkiem dobry mnożnik, jak na boks, ale świadczy, że „Cool Boy Steph” nie uchodzi za pięściarza, który zdominuje widowisko. Typując triumf jego przeciwnika w zależności od bukmachera, otrzymamy kurs od 2.20 do 2.40.  W tym momencie trzeba kolejny raz podkreślić, że Angelo Leo jest również zawodnikiem niepokonanym. Ponadto posiada na swoim koncie więcej zawodowych walk oraz dłuższe doświadczenie w ringu. Dlatego też dodanie do kuponu jego zwycięstwa nie jest również żadnym bezsensownym zagraniem. Za dość niespodziewany przypadek, czyli remis, bukmacherzy oferują mnożnik 19.00 – ta opcja jednak nie jest warta ryzykowania większych kwot.

Warto również pamiętać, że w momencie chęci obstawienia podstawowych zakładów, na które najlepsze mnożniki posiada STS, honorujący wyższy bonus powitalny z użyciem kodu promocyjnego.

Leo vs Fulton – co obstawić?

LVBET oprócz standardowych rozwiązań zawarł w swojej ofercie możliwość dla osób, które nieco bardziej interesują się boksem. Wśród zakładów na zwycięstwo w walce Leo – Fulton bukmacher udostępnia następujące alternatywy:

  • Ile potrwa walka ? (mniej/więcej niż 10,5 rundy)
  • Sposób zwycięstwa konkretnego zawodnika (TKO/KO, decyzja)
  • Czy walka potrwa pełen dystans? (tak lub nie)
  • Zawodnik wygra w konkretnej rundzie (np.: Fulton wygra w 6. rundzie)
  • Pięściarz zwycięży w rundach z przedziału (Leo wygra w rundach 7-9)

Leo vs Fulton – analiza

Walka o pas wagi super koguciej WBO będzie bardzo dynamicznym i kontaktowym starciem. Trzeba spodziewać się również wielu ciosów zadawanych ze strony obu pięściarzy. Wbrew zamysłowi, że w mniejszych wagach dochodzi do niewielu nokautów, obaj zawodnicy prezentują procent nokautów w swoich walkach na poziomie ponad 40%. Doświadczenie i staż w ringu jest remisowy. Fulton z kolei ma kilka centymetrów większy zasięg, a jego styl walki może okazać się kłopotliwy dla rywala. Sam zawodnik jest również bardzo pewny swojego triumfu. Te aspekty mogą przechylić szalę na jego korzyść i stanowią prawdopodobnie przyczynę niższego kursu na zawodnika, pochodzącego z Philadelphii.

Angelo Leo – sylwetka

Angelo Leo jest aktualnym mistrzem WBO w wadze super koguciej. Ze swoim najbliższym przeciwnikiem miał zmierzyć się już w sierpniu 2020 roku. Niestety pozytywny wynik Fultona na test koronawirusa spowodował odwołanie walki. O zwakowany pas Leo zmierzył się z Tramainem Williamsem, zdecydowanie pokonując swojego rodaka na punkty. Wcześniej rozprawiał się gładko z Cesarem Juarezem oraz bardzo doświadczonym Markiem Johnem Yapem. Na zawodowym ringu walczy od 2012 roku. Zanotował do tej pory 20 wygranych i zero porażek. Swoich rywali nokautował 9 razy. Zbliżająca się walka będzie prawdopodobnie jego najcięższą przeprawą i zarazem szansą na udowodnienie swojego talentu.

Stephen Fulton – sylwetka

„Cool Boy Steph” zaczął swoją karierę zawodową dwa lata później od najbliższego przeciwnika – w 2014 roku. Od tego momentu na ringu meldował się 18 razy, nokautując swoich rywali 8-krotnie. Nigdy nie zaznał goryczy porażki. Jego wielkim atutem jest duży zasięg, mimo standardowego, jak na tę kategorię wzrostu. Fulton jest zawodnikiem bardzo pewnym siebie i walczącym agresywnie. Bez wątpienia chce również coś udowodnić po walce, którą ominął z powodu choroby. Jest faworytem bukmacherów – ciężko się z tym nie zgodzić. Musi jednak poświęcić walce wiele skupienia, gdyż jego przeciwnikiem nie będzie nikt inny, jak mistrz WBO w jego wadze.

Grafika przedstawia Stephena Fultona - pretendenta w walce o pas WBO wagi super koguciej

Gdzie oglądać walkę Leo – Fulton?

Bardzo dobra wiadomość dla polskich kibiców. Cała gala boksu, której walką wieczoru będzie pojedynek o pas WBO między Angelo Leo i Stephenem Fultonem, emitowana będzie na platformie Canal+ . Warto pamiętać, że osoby pozbawione telewizora, zawsze mogą skorzystać z wariantu telewizji internetowej, którą oferuje stacja. Ponadto w internecie dostępnych będzie wiele streamów z tego wydarzenia. Przy ostatniej opcji, trzeba liczyć się jednak z wieloma nękającymi reklamami i niekiedy niską jakością obrazu.

Typy redakcji Bukmacher-Legalny

Kurs 1.60 na Stephena Fultona to bardzo ciekawa propozycja. Nad zbliżającą się walką o pas WBO zadecyduje prawdopodobnie przewaga fizyczna. Jej posiadaczem jest wspomniany „Cool Boy Steph”. Nie będzie to dla niego łatwe starcie, ale mimo to powinien wywalczyć końcowy triumf.

Walkę można oglądać poprzez platformę Canal +.

Zwycięstwo Fultona po najwyższym kursie obstawimy w STS.

Według redakcji Bukmacher-Legalny po pas WBO sięgnie Stephen Fulton.

Walka prawdopodobnie rozpocznie się o godzinie 3:00 w nocy – czasu polskiego.

Miejsce: Uncasville, USA
1.60 wygra S. Fulton STS Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ