Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce

Kody bonusowe to bardzo często używany sposób na sprawienie niespodzianki klientom swojej firmy. Szczególnie gdy robimy zakupy w internecie, bardzo często możemy otrzymać specjalne kody promocyjne. Uprawniają one np. do zniżek czy darmowej dostawy. Kody bonusowe u bukmacherów? Tak. Niemal każdy bukmacher przygotowuje specjalny kod dla swoich klientów. Co więcej nasz portal wspólnie z najlepszymi bukmacherami przygotował dla was specjalne, ekskluzywne kody, które dają szansę na skorzystanie z jeszcze ciekawszych ofert. Kody bonusowe na zakłady bukmacherskie dotyczą z reguły bonusów powitalnych i każdy nowy klient bukmachera może dzięki nim może skorzystać z ciekawszych promocji na start. Gdzie szukać kodów bonusowych? Gdzie je wpisać? Które kody uprawniają do największych bonusów bukmacherskich? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących kodów promocyjnych u bukmacherów znajdziesz w naszym tekście.

Kod bonusowy, a kod promocyjny

Czym się różnią kod bonusowy, kod promocyjny i kod promocji? Niczym 🙂 Jedynie nazwą. Niektórzy bukmacherzy preferują nazwać swój kod tak, a inni, inaczej. Na polskim rynku większa liczba bukmacherów wybiera “kod promocyjny”, który znamy ze sklepów online: odzieżowych czy meblowych. Tak naprawdę nie nazewnictwo jest tu kluczowe; liczy się, żeby kod był sprawdzony i aktualny.

BukmacherKwotaOferta specjalna
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 5000 zł + 40 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Kody bonusowe legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 600 zł
Nasz bonus: 600 zł Bonus

Odbierz

Czym są kody bonusowe oferowane przez bukmacherów?

W tabelce przedstawiliśmy – w skrócie – to, jak wyglądają kody promocyjne u bukmacherów, którzy legalnie działają na terenie Polski. Przypomnijmy, że tylko gra u legalnych bukmacherów, czyli takich, którzy posiadają zezwolenie wydawane przez Ministerstwo Finansów jest w Polsce dozwolona i klienci tylko takich firm bukmacherskich nie muszą obawiać się tego, że zostaną ukarani za zawieranie nielegalnych zakładów bukmacherskich.

Z kodów bonusowych każdy bukmacher korzysta w nieco inny sposób i nieco inne premie oraz bonusy może otrzymać gracz. Kody promocyjne u bukmacherów to jednak przede wszystkim możliwość otrzymania ciekawszej oferty bukmacherskiej na start. Z kodów można bowiem z reguły skorzystać tylko raz i zwiększyć nimi promocje powitalne. To bonusy na start są największym wabikiem bukmacherów, a kody promocji mają jeszcze skuteczniej przyciągać uwagę przyszłych klientów firm bukmacherskich.

Bonusy po użyciu kodów promocyjnych na zakłady bukmacherskie

Dzięki kodom promocyjnym na zakłady bukmacherskie gracze mogą otrzymać m.in. większy bonus bez depozytu. Dla przykładu: standardowa promocja bukmachera to podwojenie do 1000 zł pierwszej wpłaty na bukmacherskie konto, ale jeśli gracz użyje kodu promocyjnego, to może liczyć na podwojenie wpłaty do np. 1100 zł. 

Używając kodu bonusowego u bukmacherów gracz może też np. aktywować zakład bez ryzyka lub zwiększyć stawkę takiego zakładu. Chodzi o to, że gdy (najczęściej) pierwszy zakład postawiony u bukmachera będzie przegrany, to dzięki wpisaniu kodu promocyjnego typer dostanie zwrot stawki (lub jej części) na saldo bonusowe. 

Kolejną standardową opcją, z której możemy skorzystać dzięki kodom promocyjnym to „darmowy zakład”. Freebet to kwota, którą otrzymujemy od bukmachera bez konieczności dokonania depozytu. Wpisując kod promocyjny albo aktywujemy taką opcję albo sprawiamy, że bukmacher przeleje na nasze konto bukmacherskie nieco więcej środków (np. 30 złotych zamiast 20 złotych).

To najpopularniejsze formy promocji, które otrzymujemy dzięki wpisaniu kodów promocyjnych na stronach bukmacherów. Mogą one być stosowane łącznie lub w wybrany przez bukmachera sposób. Czasami też używając kodu bonusowego możemy zyskać nieco inne bonusy niż wskazane.

Gdzie szukać kodów promocji?

Bukmacherzy swoje kody publikują na swoich stronach internetowych lub w mediach społecznościowych. Kody bonusowe umieszczane są też na portalach zajmujących się tematyką bukmacherską. My także przygotowaliśmy dla was kody promocyjne, które dzięki współpracy z bukmacherami dają wam szansę na jeszcze ciekawsze oferty promocyjne niż gdybyście wpisali „zwykły” kod promocyjny.

Jak skorzystać z kodów promocyjnych?

Zasady są bardzo podobne u wszystkich bukmacherów. Regułą jest to, że kod promocyjny u każdego bukmachera gracz musi wpisać w trakcie rejestracji. Czasami wystarczy tylko skorzystać z odpowiedniego odnośnika (linku), który przeniesie gracza do formularza rejestracji, w którym będzie już wypełnione pole z kodem promocji. Już sam fakt, że kod promocyjny na zakłady bukmacherskie należy wpisać w trakcie procedury rejestracji świadczy o tym, że można skorzystać z niego najczęściej tylko raz. Dlatego trzeba być czujnym i gdy typer zamierza założyć konto u nowego bukmachera warto sprawdzić czy oferuje on też jakieś kody promocyjne.

Nie wystarczy tylko wpisać kodu bonusowego, żeby skorzystać z dodatkowych bonusów. Przy rejestracji należy też potwierdzić zgodę, że gracz decyduje skorzystać z oferty promocyjnej. W takim wypadku wystarczy tylko zaznaczyć odpowiedni „kwadrat”.

STS

STS bonusy bukmacherskie

STS to największy i najbardziej znany polski bukmacher. Nowi klienci bukmachera STS mogą skorzystać z ciekawej oferty bonusowej, a po wpisaniu kodu promocyjnego propozycja jest jeszcze bardziej okazała. Kod promocyjny, który wam proponujemy to: PREZENT. Jeśli więc wpiszecie w formularzu rejestracyjnym to hasło, możecie otrzymać od bukmachera STS 1200 zł bonusu od depozytu, freebet w wysokości 25 zł oraz dodatkowo 34 zł na zakład bez ryzyka. 

Fortuna

Fortuna bonusy bukmacherskie

Drugi co do wielkości bukmacher działający w Polsce również nie próżnuje. Kod promocyjny do bukmachera Fortuna daje nam szansę na 1000 zł bonusu od depozytu oraz darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Można otrzymać też zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych. Jednak jeśli jednak użyjesz kodu promocyjnego; PREZENT125 to bukmacher Fortuna zwróci do 125 złotych w ramach promocji na zakład bez ryzyka.  Bukmacher Fortuna zwraca stawkę za pierwszy zakład pomniejszoną o 12 proc. podatku. To oznacza, że jeśli gracz chce w pełni skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny powinien zagrać za 142 złotych. 

Totolotek

Totolotek to jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów na polskim rynku i trzecia największa firma, która przyjmuje w Polsce zakłady bukmacherskie. W 2019 roku bukmacher zmienił właściciela, który małymi krokami zmienia oblicze Totolotka i zapewne ma zamiar doskoczyć do poprzeczki ustawionej przez dwóch największych bukmacherów w Polsce. Wpisując hasło PREZENT w formularzu rejestracyjnym gracze mogą liczyć na bonus w Totolotku w wysokości 1000 złotych w ramach promocji od depozytu oraz na dodatkowej 49 złotych w zamian za korzystanie z aplikacji mobilnej bukmachera.

Betclic

Betclic bonusy bukmacherskie

Bukmacher Betclic w połowie 2019 roku dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce i również wspólnie z naszym portalem przygotował kod promocyjny, który zwiększa promocję powitalną. Kod promocyjny: PREZENTPL uprawnia do otrzymania 530 złotych (zamiast 500 złotych) w ramach promocji cashback oferowanej przez Betclic. Czyli właśnie 530 złotych będzie mógł postawić bez ryzyka w ramach pierwszego zakładu każdy, kto wpisze kod promocyjny.

Betfan

Nowi klienci bukmachera Betfan mogą skorzystać z dość bogatej oferty promocyjnej. W ramach bonusu na start Betfan przyznaje także zakład bez ryzyka. W tym przypadku trzeba jednak pamiętać o tym, żeby w trakcie rejestracji wpisać w polu „Betfan kod promocyjny” – hasło Betfan. Gracz może liczyć wtedy na zwrot stawki (w razie przegrania zakładu) do 100 złotych, a minimalna kwota zakładu bez ryzyka to 20 złotych. 

PZBuk

Bukmacher PZBuk posiada jeden z najbardziej rozwiniętych programów lojalnościowych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Również kod promocyjny bukmachera PZBuk sprawia, że gracze mogą zyskać dodatkowe punkty i wymienić je na nagrody.

Wpisując przy otwarciu konta w PZBuk kod promocyjny brzmiący PREZENTPZB, każdy gracz może odebrać 20 tysięcy punktów w programie lojalnościowym. 

Punkty można wymienić w sklepie na portalu bukmachera, a punkty dopisane przy użyciu kodu promocyjnego pozwalają na to, żeby wymienić je na darmowy zakład w kwocie 100 złotych.

Forbet

Kod promocyjny u bukmachera Forbet to hasło: PREZENT. Gdy klienci bukmachera Forbet użyją kodu to mogą liczyć na dwie niespodzianki. Wpisanie kodu promocyjnego sprawi, że gracz może liczyć na o 50 złotych większy bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Żeby wykorzystać kod promocyjny należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 złotych i dzięki temu gracz otrzyma bonus powitalny równy pierwszemu depozytowi plus dodatkowe 50 złotych.

Kod promocyjny PREZENT uprawnia też do odbioru zakładu bez ryzyka w wysokości 50 złotych. Aby otrzymać dodatkowy bonus gracz powinien napisać maila na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila należy wpisać „Zakład bez ryzyka”. Należy zrobić to po złożeniu zakładu. Dopiero wtedy bukmacher sprawdzi czy nas zakład kwalifikował się do promocji bez ryzyka i dokona zwrotu na saldo bonusowe. 

LVBet

Tradycyjny bonus powitalny w LVBet opiera się na bonusie od depozytu, a żeby dostać dodatkową niespodziankę należy wpisać kod promocyjny. 

LVBet dla wszystkich tych, którzy podczas rejestracji wpiszą hasło PREZENT przygotował darmowy zakład. Dzięki użyciu kodu promocji od LVBet gracz może uzyskać „freebet”, czyli darmowy zakład w wysokości 20 złotych. 

eWinner

ewinner bonusy bukmacherskie

Każdy kto użyje kodu promocji u bukmachera eWinner i wpisze hasło: PREZENT w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego może liczyć na zwiększoną stawkę przy zakładzie bez ryzyka. Gracz będzie mógł postawić swój pierwszy kupon nawet za 170 złotych bez ryzyka (zamiast 150 złotych) i to taka stawka (pomniejszona o podatek od gier) trafi na jego konto. Oczywiście o ile pierwszy zakład okaże się przegrany.

Milenium

milenium bonusy bukmacherskie

Bukmacher Milenium świętuje 15 lat działalności na rynku bukmacherskim i w związku z tym przygotował specjalną ofertę dla swoich nowych klientów. Każdy gracz, który wpisze w formularzu rejestracji Milenium kod promocyjny PREZENT otrzyma dodatkowo 20 złotych na grę. Jednak warunkiem jest to, żeby najpierw wpłacić co najmniej 50 złotych na swoje konto bukmacherskie u bukmachera Milenium i obrócić tę kwotę w ciągu 30 dni od rejestracji.

Superbet

Odbierając nasz kod promocyjny do bukmachera Superbet, możemy odebrać aż 600 zł za dokonane depozyty. Zakłady bukmacherskie, których ambasadorem jest były bramkarz reprezentacji piłkarskiej reprezentacji Polski oraz Liverpoolu Jerzy Dudek, dopiero od 2020 działają online. Wcześniej rumuńska firma bukmacherska działała jedynie stacjonarnie. W ramach promocji dla użytkowników mają między innymi Super Mecz, Super Bonus, Super Szansę, Super 6. Te Super oferty zadowolą nawet najbardziej wybrednych graczy!

Totalbet

Totalbet oferuje darmowy zakład

Wykorzystując akceptowany przez Totalbet kod promocyjny dla naszych czytelników, możecie odebrać aż do 5000zł. Poza tym, dla nowych graczy czeka też ALE KOSMOS czyli 20zł+20zł na zakłady, podwyższone kursy a także gra bez podatku. Ale na tym promocje się nie kończą, bez jest też Lucky Look czy dodatkowe vouchery do wykorzystania na eSport. No i rarytas dla wszystkich lubiących typy bukmacherskie – czyli nagrody i atrakcje dla najlepszych w konkursie typerów organizowanego przez Totalbet.

Czy warto korzystać z kodów bonusowych oferowanych przez bukmacherów?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Nic to nas nie kosztuje, a możemy zwiększyć promocje bukmacherskie. Gracz nie musi też zbyt długo szukać kodów promocyjnych, bo znajdzie je na naszym portalu. Szczególnie cenne dla typerów powinny być te kody promocyjne, które nie tylko zwiększają bonus od depozytu, ale dają szansę na dodatkowe bonusy. Niektórzy bukmacherzy dają możliwość skorzystania np. z darmowego zakładu lub z zakładu bez ryzyka, tylko wtedy gdy wpiszemy odpowiedni kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym. 

Pamiętajmy też o tym, że możliwość skorzystania z większego bonusu od depozytu po użyciu kodu promocyjnego nie oznacza, że gracz musi skorzystać z górnych widełek takiej promocji. Każdy bonus od depozytu należy bowiem obrócić i zwiększenie kwoty nie zawsze ułatwi graczowi możliwość wypłaty środków bonusowych. 


FAQ – Pytania i Odpowiedzi dot. kodów bonusowych

Czy kody bonusowe oferowane przez bukmacherów są zawsze takie same?

Część bonusów to promocje stałe, część jest dostępna np. tylko przy rejestracji. Z naszymi kodami bonusowymi zyskasz dodatkowe środki na koncie.

Jakiego bukmachera wybrać na start?

To zależy tak naprawdę od Ciebie. Najczęściej wybieranymi bukmacherami w Polsce są STS i Fortuna, ale warto zapoznać się z ofertą nowych bukmacherów, którzy bardzo często oferują niestandardowe kody bonusowe.

Jak skorzystać z kodów promocyjnych?

Zasady są bardzo podobne u wszystkich bukmacherów. Regułą jest to, że kod promocyjny u każdego bukmachera gracz musi wpisać w trakcie rejestracji.

Na jakie rodzaje bonusów mogę liczyć, korzystając ze strony Bukmacher-Legalny.pl?

Korzystając ze strony Bukmacher-Legalny.pl możesz liczyć na całą masę ciekawych bonusów do każdego z bukmacherów. Np. po wpisaniu naszego kodu promocyjnego STS, otrzymasz od tego bukmachera 25 zł freebet i 34 zł na zakład bez ryzyka.

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi