Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce

Zakłady bukmacherskie, które znamy dzisiaj mają swój rodowód w krajach anglosaskich. Nie można zatem się dziwić, ani szczególnie złościć, że część nazewnictwa pochodzi wprost z języka angielskiego. Tak samo jest z freebetem, czyli darmowym zakładem lub jak kto woli bonusem bez depozytu. Zapewne polska nazwa tej formy promocji jest przyjaźniejsza dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem, ale ci bardziej doświadczeni równie często używają zwrotu freebet, który jest mocno zakorzeniony w terminologii bonusów bukmacherskich.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Freebet czyli darmowy zakład bukmacherski w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Freebet, czyli darmowy zakład

Powiedzmy to jeszcze raz. Freebet to bonus przyznawany przez bukmacherów i jest to darmowy zakład, czyli taki na który nie trzeba wpłacać środków z własnego rachunku bankowego. Zakład taki najczęściej używany jest w ramach bonusu powitalnego, ale nie tylko. Freebet można bowiem spotkać też przy innych okazjach jak np. promocja nowych produktów bukmachera typu aplikacja bukmacherska czy nowa oferta kursowa na dyscyplinę do tej pory nie spotykaną w ofercie bukmachera. Darmowy freebet możemy dostać też np. na zakłady na sport wirtualny.

Czasami też, freebet jest dodatkiem do gry, który ma zrekompensować ryzyko postawienia promowanego przez bukmachera zakładu lub jest nagrodą w konkursach organizowanych przez bukmachera.

Bardzo często freebet można postawić przy okazji wielkich imprez sportowych, bo bukmacher chce o sobie przypomnieć graczom, którzy mają u niego konto, ale dawno nie zaglądali na portal bukmacherski. 

Czy freebet to to samo co bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu jest darmowym zakładem, którego otrzymanie nie wiąże się z obowiązkiem dokonania wpłaty. Każdy bonus bez depozytu jest więc freebetem, ale nie każdy freebet jest bonusem bez depozytu. Są bowiem freebety, których uzyskanie wiąże się z koniecznością wcześniejszego dokonania depozytu bądź postawienia określonego zakładu na konkretne wydarzenie.

Jak otrzymać  freebet? 

Najczęściej gracze niewiele muszą zrobić i wystarczy, że zarejestrują swoje konto na portalu bukmachera. Ważne jest to, żeby wyrazić też zgodę na udział w promocji bonusu bez depozytu. Przy okazji bonusu powitalnego można zrobić to tylko raz i jeśli zapomnimy o tym, to freebet przepadnie. Czasami jednak freebetu nie ma w podstawowej ofercie bonusu powitalnego. Wtedy należy wpisać kod promocyjny, który może aktywować promocję freebet. Szansa ta również znika po rejestracji dlatego należy być czujnym. Na naszym portalu znajdziecie wszystkie najważniejsze kody promocyjne legalnych bukmacherów w Polsce.

Jak wykorzystać freebet? 

Sprawa również nie jest zbyt trudna. Po założeniu konta – z reguły – freebet automatycznie jest zapisany na koncie gracza. Wystarczy wtedy zagrać zakład bukmacherski. Zazwyczaj nie ma obostrzeń co do kursu takiego kuponu, ale bardzo często jest wymóg obrotu. Obrót to konieczność zagrania za wielokrotność przyznanego bonusu po określonym kursie. Dla przykładu: Gdy otrzymujemy freebet w wysokości 50 złotych i musimy go obrócić cztery razy po kursie 1,75, to oznacza to tyle, że w sumie musimy zagrać zakłady bukmacherskie za 200 złotych i dopiero potem będziemy mogli wypłacić środki wygrane z freebet.

Z reguły jednak w ramach freebetu nie będziemy mogli liczyć aż na 50 złotych. Najczęściej bukmacherzy wpłacają na konto swoich graczy nie więcej niż 20 czy 30 złotych. 

Którzy bukmacherzy mają aktualnie w swojej ofercie freebety?

Freebet w STS

STS przyznaje freebet, ale tylko tym użytkownikom, którzy rejestrując się wpiszą kod. My polecamy wpisać kod bonusowy PREZENT, bo oprócz freebet można uzyskać zakład bez ryzyka

Gracz otrzymuje 25 złotych, które jeśli chce je wypłacić, musi obrócić trzykrotnie po kursie 1,91. Do obrotu zaliczane są tylko zakłady wygrane. 

Freebet można też otrzymać w ramach akcji „polubisz poniedziałki”, w której promowani są najlepsi typerzy z poprzedniego tygodnia. 

Freebet w Fortunie

Fortuna za rejestrację przyznaje freebet w wysokości 20 złotych. Fortuna jest jednym z nielicznych bukmacherów, który przy freebecie nie wymagają obrotu otrzymanych środków. 

Freebet w PZBuk

Freebet w PZBuk otrzymają ci gracze, którzy wpiszą kod bonusowy PREZENTPZB w trakcie rejestracji. Otrzymane w zamian punkty można wymienić na freebet w wysokości 100 złotych. Od wygranej z takiego kuponu będzie jednak odliczona stawka, którą gracz otrzymał w ramach freebet.

Freebet w Forbet 

Freebet w Forbet mogą odebrać aktywni gracze, którzy mają urodziny. W tym dniu gracz otrzyma 20 złotych na grę i może je wykorzystać na darmowe zakłady bukmacherskie. 

Otrzymany freebet należy dwa razy obrócić po kursie 2,0. Gracz ma na to 14 dni, a zawierać można zarówno kupony singlowe jak i akumulowane. 

Freebet  w LVBet

Żeby skorzystać z freebet w LVBet należy w trakcie rejestracji wpisać hasło PREZENT. Jeśli gracz to zrobi, otrzyma dodatkowe 20 złotych na zawieranie zakładów bukmacherskich.

Oprócz tego na freebet mogą liczyć posiadacze karnetów tych klubów, które są sponsorowane przez LVBet. Chodzi m.in. o Wisłę Kraków, Wisłę Płock, Widzew Łodź, Stal Mielec, Arkę Gdynia czy Zagłębie Sosnowiec. Wystarczy tylko wysłać swój karnet na maila bukmachera (promocje@lvbet.pl) i gracz otrzyma 50 złotych na zakłady bukmacherskie.

Każdy freebet otrzymany w LVBet należy obrócić cztery razy po kursie co najmniej 1,75. 

Freebet  w Milenium 

milenium-midbelka

Freebet w Milenium przyznawany jest tym nowym klientom bukmachera, którzy w formularzu rejestracyjnym wpiszą kod promocyjny PREZENT. Dzięki temu na swoim koncie znajdą kredyty na darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Jednak najpierw należy wpłacić co najmniej 50 złotych na konto bukmachera w ciągu 30 dni od rejestracji.

Freebet  w Totolotek 

Belka prezentująca bonus totolotek

Tylko klienci naszego serwisu mogą liczyć na zakład freebet od Totolotka w wysokości 25 złotych. Klienci innych serwisów, a także Ci nie korzystający z żadnych kodów promocyjnych na start, nie dostaną darmowego zakładu!

By odebrać swój freebet, należy podczas rejestracji wpisać kod bonusowy PREZENT. Darmowy zakład można użyć na zawarcie zakładów bukmacherskich z oferty Totolotka.

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi