eWinner Opinie 2024

Bonus standardowy
605 PLN
Bonus z naszym kodem
615 PLN
kod promocyjny
PREZENTEN
Odbierz
 • znakomita oferta zakładów na żużel i koszykówkę
 • możliwość zaproponowania własnego zakładu (Custom Bet)
 • brak konieczności obrotu powitalnym bonusem cashback
 • solidne kursy na NBA i e-sporty
 • niewiele transmisji w livestreamach
 • przeciętne kursy na topowe ligi piłkarskie
 • minimalna wypłata to 20 PLN
Spis treści
[Rozwiń]

eWinner kończy działalność!

Bukmacher eWinner dnia 30 czerwca 2023 zakończył działalność. Co to oznacza?

 • 1 marca – od tego dnia nie będzie można już skorzystać z bonusów powitalnych tego bukmachera
 • 31 marca – ostatni dzień, w którym można zawierać nowe zakłady
 • 27 kwietnia – ostatni dzień na wykorzystanie punktów w Klubie eWinner
 • 27 czerwca – ostatni dzień, w które będą mogły zostać rozliczone zakłady długoterminowe
 • 30 czerwca – ostatni dzień na zlecanie wypłat przez graczy (po tym terminie wszystkie zgromadzone środki zostaną wypłacone automatycznie)

Bukmacher zapewnia, że wszystkie środki graczy są bezpieczne i nie będzie żadnych problemów z ich wypłatą.

Bukmacher eWinner pojawił się na polskim rynku pod koniec 2019 roku i od tamtej pory krok po kroku buduje silną pozycję swojej marki, dzięki czemu regularnie znajduje się w Top 10 naszego rankingu najlepszych legalnych bukmacherów. Z czego wynika popularność firmy wśród polskich graczy? Jakie są mocne, a jakie słabe strony tego operatora? Jaki bonus powitalny czeka na nowych klientów eWinner, a na jakie promocje okolicznościowe mogą liczyć stali gracze w późniejszym okresie? Porównaliśmy opinie graczy z naszymi spostrzeżeniami, a efektem jest ta oto recenzja bukmachera. Dowiedz się, na jakie zasłużył eWinner opinie!

eWinner opinie o bonusie powitalnym

Działamy w tym biznesie już na tyle długo, że doskonale wiemy na co gracze zwracają uwagę w momencie wyboru bukmachera i rejestracji konta. Oczywiście, bogata oferta zakładów i wysokie kursy również są ważne (każdy z tych aspektów opiszemy za moment), natomiast tym co najbardziej kręci graczy jest atrakcyjny bonus powitalny i to właśnie ten element w dużym stopniu warunkuje to, jakie są o eWinner opinie.

Jak się zapewne domyślacie, bukmacher eWinner nie zajmowałby tak wysokich miejsc w naszym rankingu topowych operatorów z licencją, gdyby nie oddawał w ręce nowych klientów solidnego pakietu na start. Jakie niespodzianki czekają na graczy tuż po rejestracji konta w eWinner? Są to:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN 110 PLN (+10 PLN za nasz kod promocyjny)
 • Freebet bez depozytu 5 PLN (za dołączenie do Klubu eWinner)
 • Bonus 50% od drugiego depozytu aż do 500 PLN

Nietrudno policzyć, że maksymalnie do zgarnięcia są bonusy na start w kwocie 615 PLN, natomiast należy mieć świadomość, że taka pula darmowych środków przypadnie w udziale jedynie typerom, którzy wykorzystają nasz kod promocyjny PREZENTEN (standardowa oferta bez kodu to “zaledwie” 605 PLN).

W jaki sposób i kiedy wykorzystać eWinner kod promocyjny tak, aby nie stracić szansy na zgarnięcie dodatkowej puli darmowych środków? Można to uczynić tylko w jednym momencie, a mianowicie podczas rejestracji konta. Hasło PREZENTEN należy wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego oznaczonego jako KOD PROMOCYJNY. Zaniechanie tego kroku na tym etapie będzie skutkowało nieodwracalną utratą szansy na wykorzystanie kodu bonusowego i zgarnięcie powiększonego pakietu na start.

eWinner opinie o zakładzie bez ryzyka

Jak zgarnąć powitalne bonusy od bukmachera eWinner? Pierwszym elementem pakietu na start dla nowych graczy jest premierowy zakład bez ryzyka. Gracz rejestruje nowe konto w eWinner, wpisuje kod promocyjny PREZENTEN (przypominamy o +10 PLN za kod) i wpłaca pierwszy depozyt, a następnie obstawia dowolny kupon z oferty zakładów bukmachera eWinner (stawka min. 20 PLN, brak wymaganego kursu min., liczą się zakłady SOLO oraz AKO).

Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas wygrana trafia od razu na saldo depozytowe i gracz może zrobić z nią co chce, tzn. może ją przelać na rachunek bankowy lub pomnożyć na kolejnych kuponach. Gdyby jednak tym razem graczowi zabrakło szczęścia i jego premierowy kupon okazał się przegrany, wówczas stawka wróci na konto jako cashback bonus, a maksymalny zwrot to 110 PLN (+10 PLN za kod promocyjny).

Należy jednak pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze eWinner nie zwraca całości stawki, lecz potrąca 12% podatek obrotowy, a zatem polując na maksymalny cashback należy zagrać premierowy kupon za min. 125 PLN. Po drugie z kolei otrzymany cashback trafia od razu na saldo depozytowe i nie wymaga obrotu, lecz można go natychmiast wypłacić.

Na jakie opinie eWinner zasłużył sobie wśród graczy za zakład bez ryzyka w swojej ofercie? Komentarze, na jakie natrafiliśmy są dosyć zróżnicowane. Z jednej strony typerzy bardzo chwalą brak konieczności obrotu bonusem cashback oraz powiększoną pulę darmowych środków dostępnych z naszym kodem, z drugiej jednak kręcą nosem na zbyt niski ich zdaniem cashback bonus oraz fakt, że bukmacher potrąca 12% podatek od obrotu.

eWinner opinie o freebecie bez depozytu

Z kolei freebet bez depozytu otrzymają gracze, którzy zarejestrują konto u bukmachera. Następnie pobiorą i zainstalują aplikacje eWinner na telefonie. Wtedy przez aplikację zapiszą się do programu lojalnościowego Klub eWinner. Za dołączenie do klubu gracz otrzymuje 1500 punktów, które może wymienić na 5 zł bonusu bez depozytu. Otrzymany bonus wykorzystaj na dowolny kupon w ciągu 14 dni.

eWinner opinie o bonusie od depozytu

Czas na rzut oka na drugą promocję na start od eWinner, czyli bonus od depozytu. W przypadku tego bukmachera gracz może liczyć na bonus 50% od drugiego depozytu. Minimalna kwota drugiej wpłaty uprawniająca do zgarnięcia darmowych środków to 20 PLN, natomiast żeby zgarnąć maksymalną pulę o wartości 500 PLN należy wpłacić depozyt 1000 PLN lub więcej.

Bonus zostaje odblokowany automatycznie po dokonaniu obrotu 1x kwotą depozytu po kursie min. 1.50, natomiast do obrotu nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne oraz zakłady systemowe. Obrót 1x sprawia, że pula darmowych środków zostaje przeniesiona na saldo bonusowe, jednak ciągle nie można jej wypłacić.

Przelew na rachunek bankowy jest możliwy dopiero po dokonaniu obrotu bonusem 6x na kuponach po kursie min. 2.50. Na dokonanie obrotu gracz ma maksymalnie 30 dni, natomiast należy pamiętać, aby w tym okresie nie zlecać żadnej wypłaty z salda depozytowego, gdyż to anuluje bonus.

Jakie sobie zaskarbił eWinner opinie za swój bonus od depozytu? Większość typerów uznaje tę promocję za dość solidny bonus, kwota darmowych środków do zgarnięcia jest całkiem atrakcyjna, natomiast sporo kontrowersji budzi konieczność dokonania dość skomplikowanego obrotu bonusem, który niekoniecznie powiedzie się każdemu graczowi.

ikona nagroda
Ocena bonusu powitalnego eWinner
Ocena redakcji: 3.8/5
Powitalna oferta dla nowych klientów bukmachera eWinner nieco wykracza poza przeciętność. Sprawia to freebet bez depozytu. Kwota jest mała, ale trzeba pamiętać, że tego typu bonus rzadko jest dostępny u bukmacherów. Podnieśliśmy też noty za dodatkową pulę darmowych środków za kod promocyjny oraz brak konieczności obrotu bonusem cashback. Z kolei sama kwota zakładu bez ryzyka, a także dość skomplikowany obrót bonusem od drugiego depozytu sprawiają, że nie możemy wystawić bardzo wysokiej noty.

Bukmacher eWinner oferta zakładów sportowych

Skoro wiemy już wszystko na temat bonusów powitalnych oraz opinii, z jakimi promocje na start od tego bukmachera spotykają się w sieci możemy płynnie przejść do kluczowej sekcji na stronie każdego szanującego się operatora internetowego, a mianowicie do kwestii tego, jak wyglądają w eWinner zakłady bukmacherskie.

Jakie są mocne, a jakie słabe strony, którymi cechuje się w eWinner oferta zakładów sportowych? Ile i jakie konkurencje można obstawiać rejestrując konto gracza w tym serwisie? Co wyróżnia ofertę zakładów od eWinner na tle legalnych konkurentów w naszym kraju? Na każde z tych pytań odpowiedzą Wam wyniki naszego testu.

W badanym przez nas okresie w eWinner oferta zawierała kursy na 33 konkurencje sportowe + osobno zakłady na sporty wirtualne. Jak taki wynik prezentuje się na tle pozostałych legalnych operatorów w Polsce? Całkiem przyzwoicie!

Więcej dyscyplin podczas naszych testów pokrywali analitycy bukmachera LV Bet (41), Betcris oraz Betters (39), Fortuny (38), Etoto (37), a także STS (34). Nieco w tyle zostali natomiast bukmacherzy forBET (32), Fuksiarz (31), TOTALbet (30) oraz PZBuk (27).

A zatem w pierwszym teście bukmacher eWinner poradził sobie całkiem nieźle. Teraz natomiast przyjrzyjmy się temu, jak prezentują się w eWinner zakłady bukmacherskie pod względem liczby opcji w obrębie poszczególnych zdarzeń. Pod lupę wzięliśmy losowo wybrany mecz piłkarskiej Ligi Mistrzów, a oto wyniki naszego testu.

Klienci bukmachera eWinner dostali do ręki ok. 230 opcji kursowych na mecz, co na tle legalnych konkurentów w Polsce należy uznać za wynik przyzwoity, aczkolwiek do rekordzistów dość daleko. To samo spotkanie zostało bowiem opakowane przez oddsmakerów bukmachera LV Bet w 589 opcji kursowych, w Betcris ta liczba wyniosła 574, w Etoto 464, w STS 336, ale już chociażby w Fuksiarzu było to 217 opcji kursowych, w PZBuk 178.

eWinner oferta zakładów na piłkę nożną

Jak na szanującego się bukmachera przystało serwis eWinner oddaje w ręce swoich klientów sporą paczkę zakładów piłkarskich. Czy jest to najlepsza oferta tego typu dostępna na polskim rynku? Nie, nie jest. Czy piłkarscy eksperci opuszczą stronę bukmachera eWinner z pustymi rękami? Oczywiście, że nie! To, że nie jest to oferta najlepsza nie oznacza wcale, że eWinner opinie zbierze negatywne.

Klienci eWinner dostaną do ręki sporą paczkę kursów na wszystkie popularne ligi i turnieje, a także sporo zakładów na nieco niszowe mecze. Spotkania w topowych rozgrywkach opakowane są bardzo, bardzo przyzwoicie, a poza sporą liczbą zakładów dotyczących statystyk meczowych do dyspozycji graczy są także kursy łączone dotyczące kilku rozmaitych scenariuszy w danym meczu.

Dodajmy do tego ciekawe i dość wcześnie pojawiające się zakłady długoterminowe pozwalające wytypować przebieg poszczególnych rozgrywek oraz opcję Custom Bet, dzięki której można zaproponować swój zakład (brak Bet Buildera), a otrzymamy obraz całkiem solidnej sekcji piłkarskiej.

eWinner oferta zakładów bukmacherskich na żużel

Jeśli Waszą specjalnością są zakłady żużlowe, to bukmacher eWinner powstał z myślą o Was! Firma od lat aktywnie wspiera polskich żużlowców, a w eWinner oferta zakładów dotyczących czarnego sportu to prawdziwy majstersztyk, dlatego konto w eWinner to absolutny must have dla każdego speca od speedwaya.

W sekcji zakładów żużlowych zgadza się niemalże wszystko i bez dwóch zdań jest to najlepsza tego typu oferta na polskim rynku. Imponująco prezentuje się liczba pokrywanych lig i turniejów, a każde zawody są opakowane w mnóstwo ciekawych rynków zakładów (m.in. zdobycze punktowe poszczególnych zawodników, pojedynki H2H, handicapy, itd.).

Nieco uprzedzimy fakty, natomiast równie imponująco prezentują się żużlowe zakłady na żywo. Do dyspozycji typerów są ciągle zmieniające się kursy na każdy kolejny bieg, a dzięki błyskawicznie rozliczanym kuponom typer nie musi się obawiać zamrożenia środków i utraty płynności.

eWinner zakłady bukmacherskie na koszykówkę

Od samego początku obecności na polskim rynku bukmacher eWinner współpracował z byłym gwiazdorem amerykańskiej ligi NBA Marcinem Gortatem (współpraca trwała do końca 2022 roku), dlatego nie może dziwić fakt, że w eWinner oferta zakładów koszykarskich prezentuje się bardzo solidnie.

Większość typerów będzie usatysfakcjonowana nie tylko szerokim wachlarzem pokrywanych lig i rozgrywek, ale również ciekawymi opcjami zakładów w obrębie poszczególnych spotkań. Do dyspozycji graczy jest za każdym razem sporo kursów dotyczących rozmaitych scenariuszy w poszczególnych kwartach, ale również zakłady na indywidualne osiągnięcia konkretnych zawodników, co pozwoli ekspertom od koszykówki odnaleźć wartościowe typy ze sporym value. Zatem pod tym względem eWinner opinie zbiera jak najbardziej pozytywne.

eWinner zakłady bukmacherskie na e-sport

Fani zakładów na sporty elektroniczne dostaną od eWinner bardzo solidną paczkę kursów i turniejów, a jakby tego było mało, to klienci tego bukmachera mogą liczyć na jedne z najlepszych i najbardziej regularnych e-sportowych promocji okolicznościowych na rynku (w tym znakomity bonus gwarantujący obstawianie zakładów na e-sporty bez podatku).

Jakie sporty elektroniczne można obstawiać w eWinner? Małym zaskoczeniem in minus był dla nas fakt, że e-sporty nie doczekały się osobnej sekcji na stronie tego bukmachera, lecz trzeba je odnaleźć w gąszczu standardowych dyscyplin sportowych, natomiast już sama liczba pokrywanych konkurencji prezentuje się całkiem nieźle i pod tym względem eWinner opinie ma w naszej redakcji przeważająco pozytywne.

 • Counter Strike
 • League of Legends
 • FIFA
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • Starcraft
 • Rainbow Six
 • King of Glory

Bukmacher eWinner oferta zakładów na sporty wirtualne

Zawód nie spotka również tych, którzy o eWinner opinie mogą sobie wyrabiać na podstawie oferty zakładów na sporty wirtualne. Bukmacher oddaje w Wasze ręce całkiem sporo zakładów tego typu, rozgrywki są toczone w trybie 24/7, czyli non stop, a wszystkie kursy dostępne są w zupełnie osobnej sekcji na stronie bukmachera eWinner, co tylko ułatwia nawigację i poruszanie się pomiędzy poszczególnymi zdarzeniami.

Jakie sporty wirtualne są możliwe do obstawiania w eWinner? W trakcie naszych testów były to:

 • Wirtualna Liga Polska (piłka nożna)
 • Wirtualne Mistrzostwa Europy (piłka nożna)
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Psy
 • Konie

Nam w trakcie testów szczególnie do gustu przypadła Liga Polska, a wszystko to za sprawą znajomo brzmiących nazw drużyn (m.in. Widzewiak, Legioniści, Górnicy Zabrze, Pasy Kraków oraz Biała Gwiazda). Rzecz jasna wszystkie zdarzenia z sekcji sportów wirtualnych są transmitowane na żywo, a do dyspozycji graczy jest spora paczka przydatnych statystyk.

ikona nagroda
Ocena zakładów w eWinner
Ocena redakcji: 4/5
Na pierwszy rzut oka oferta zakładów sportowych od bukmachera eWinner prezentuje się bardzo przeciętnie i nie wyróżnia się niczym na tle legalnych konkurentów, a w trakcie naszych testów planowaliśmy wystawić ocenę 3,5/5. Zdecydowaliśmy się jednak podnieść nasze noty, a zdecydowały o tym dwie kwestię. Pierwszą jest znakomita, prawdopodobnie najlepsza w Polsce oferta zakładów na żużel, a drugą funkcja Custom Bet, dzięki której gracz może zaproponować swój pomysł na zakład.

eWinner opinie o zakładach na żywo

Sekcja z zakładami na żywo to jeden z najważniejszych atrybutów solidnego bukmachera internetowego i być może nieprawdą byłoby stwierdzenie, że klientów eWinner spotka zawód w tym kontekście, jednak przy okazji mało prawdopodobne, aby typerzy zostali powaleni na kolana jakością produktów na żywo od tego bukmachera. Innymi słowy – o tej sekcji w eWinner opinie mamy może nie złe, ale na pewno też nie entuzjastyczne.

Celowo nie przeprowadziliśmy naszych testów w weekend, lecz w środku tygodnia, aby przekonać się, ile zakładów na żywo będzie do dyspozycji graczy w czwartkowe popołudnie i jak wtedy będzie się prezentowała w eWinner oferta. Wyniki naszego testu nie zachwycają, ale również nie ma powodów do rozpaczy. Odnaleźliśmy bowiem kursy na żywo na 2 mecze piłki nożnej, 36 spotkań tenisowych, 1 mecz koszykarski, 2 siatkarskie, 3 baseballowe, 2 snookerowe oraz kilka wydarzeń e-sportowych.

Jeśli mieliście wcześniej styczność z zakładami na żywo, to doskonale wiecie, że taka proponowana przez eWinner oferta LIVE ma się nijak chociażby w porównaniu z propozycjami od bukmacherów STS oraz Fortuna. Dodajmy do tego brak transmisji na żywo w livestreamach (jedyne relacje to 2. Liga piłkarska w Polsce), a otrzymamy powód, dla którego eWinner opinie ma w tej kwestii raczej kiepskie.

ikona nagroda
Ocena zakładów na żywo w eWinner
Ocena redakcji: 3.5/5
Być może zakłady na żywo od eWinner nie są najgorszą tego typu sekcją na polskim rynku, natomiast do najlepszych w tej kwestii firm STS oraz Fortuna brakuje dość sporo. Mamy na myśli przede wszystkim mniejszą paczkę pokrywanych lig oraz dyscyplin, ale także całkowity brak transmisji w livestreamach (jedyne relacje to 2. Liga piłkarska, którą sponsoruje eWinner). Co prawda bukmacher oddaje w ręce graczy solidny Match Tracker jednak to nie to samo…

eWinner opinie o kursach i marżach

Rzut oka na kursy oraz marżę pobieranych na kluczowych i najbardziej popularnych wśród graczy rynkach zakładów pozwoli nam wyrobić sobie na temat eWinner opinie jeszcze trafniejsze. Jak ten bukmacher wypada w tym kontekście na tle pozostałych firm z licencją w Polsce? Obstawianie których dyscyplin, lig i rozgrywek może okazać się szczególnie opłacalne w tym serwisie, a którzy typerzy powinni zastanowić się nad rejestracją konta u innego bukmachera? Odpowiedzi na każde z tych pytań otrzymacie dzięki wynikom naszego testu, który przybliży Wam, czy w eWinner oferta jest dla Was dość atrakcyjna.

 • PKO Ekstraklasa - LV Bet 2,05%, Etoto 2,96%, Fortuna 2,97%, Betters 3,29%, Betcris 3,44%, eWinner 4,26%, STS 4,84%, Fuksiarz 5,41%, Totolotek 6,96%
 • Serie A - Etoto 2,92%, forBET 3,02%, Fortuna 3,16%, Betcris 3,64%, Fuksiarz 5,95%, eWinner 5,19%, Totolotek 6,05%, STS 6,37%
 • Premier League - Betcris 1,24%, Etoto 2,84%, Fortuna 3,21%, LV Bet 4,14%, eWinner 5,13%, Fuksiarz 5,24%, TOTALbet 6,28%
 • Bundesliga - Betcris 1,45%, forBET 2,94%, Fortuna 3,11%, LV Bet 3,48%, TOTALbet 4,49%, eWinner 5,07%, Fuksiarz 5,20%
 • La Liga - forBET 2,85%, Etoto 3,02%,
 • Superbet 4,06%, Fuksiarz 4,87%, eWinner 5,27%, TOTALbet 5,42%, STS 6,89%
 • Liga Mistrzów - Betcris 1,61%, Betters 1,69%, Superbet 2,99%, Etoto 3,00%, Fortuna 3,73%, eWinner 4,43%, PZBuk 4,73%, TOTALbet 4,98%, Fuksiarz 5,36%
 • Topowe ligi piłkarskie LIVE - Betcris 4,93%, Etoto 5,73%, forBET 6,08%, Fortuna 6,67%, STS 6,97%, eWinner 7,91%, Fuksiarz 8,72%, Totolotek 8,88%, PZBuk 9,60%
 • MMA - Etoto 4,15%, forBET 5,05%, Fuksiarz 5,13%, STS 5,33%, Betcris 5,44%, eWinner 7,11%, TOTALbet 7,57%, LV Bet 8,97%
 • Sporty wirtualne - Betcris 3,55%, Etoto 5,91%, TOTALbet 6,57%, eWinner 7,01%, forBET 8,16%, LV Bet 8,76%, Fuksiarz 10,83%
 • e-sporty - Superbet 5,05%, eWinner 6,22%, STS 6,44%, Betcris 7,67%, Fuksiarz 7,92%, Betters 8,13%, TOTALbet 8,90%, forBET 9,38%
 • NBA - Etoto 3,75%, LV Bet 4,08%, TOTALbet 4,83%, STS 5,21%, forBET 5,22%, eWinner 5,98%, Betcris 7,34%, Superbet 11,24%, Fortuna 15,11%

Jakie kursy oddaje w ręce swoich klientów bukmacher eWinner w swojej ofercie? Czy są to najwyższe przeliczniki na rynku, czy może legalni konkurenci pobierają niższą marżę na najpopularniejszych rynkach zakładów? To zależy od tego, jakie konkurencje i ligi są Waszą specjalnością.

Szczególnych powodów do zadowolenia nie będą mieli eksperci od topowych lig piłkarskich oraz Ekstraklasy. Być może marża pobierana przy okazji tych spotkań nie jest jakaś przesadnie wygórowana, jednak do liderów rankingu również nieco brakuje. Podobnie dzieje się w przypadku topowych spotkań piłkarskich na żywo, gdzie marżę LIVE pobieraną przez eWinner można nazwać co najwyżej przyzwoitą, ale nic ponadto.

Pozytywy? Z pewnością klienci bukmachera eWinner docenią bardzo dobre kursy na zakłady e-sportowe oraz dość niską marżę pobieraną przy okazji zakładów dotyczących koszykarskiej NBA. Szczególnie kursy na sporty elektroniczne w eWinner należą do najwyższych na rynku i powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Sprawia to, że w kwestii kursów oraz marż mamy przychylniejsze na temat eWinner opinie.

ikona nagroda
Ocena kursów w eWinner
Ocena redakcji: 3.5/5
Bardzo przeciętnie prezentują się kursy bukmacherskie od eWinner. W przypadku topowych lig piłkarskich firma pobiera marżę na poziomie ok. 5% i daleko jej do rekordzistów w tej kwestii. Równie przeciętnie eWinner wypada w przypadku piłkarskich zakładów na żywo, a także jakości przeliczników na MMA oraz NBA. Właściwie jedyna sekcja, gdzie kursy od eWinner mogą konkurować z najlepszymi legalnymi bukmacherami to zakłady na sporty elektroniczne.

eWinner opinie o promocjach okolicznościowych

Solidna pula darmowych środków bonusowych na starcie to jedno, natomiast stali klienci także pragną czuć się docenieni i również bardzo chętnie otrzymaliby jakiś upominek raz na jakiś czas. Włodarze bukmachera eWinner mocno wzięli sobie to do serca, dzięki czemu aktywni typerzy posiadający konto w tym serwisie i regularnie obstawiający kupony nie będą narzekali na brak darmowych środków w budżecie, a to przekłada się na pozytywne o eWinner opinie wśród graczy.

Bukmacher eWinner oddaje bowiem w ich ręce sporą paczkę promocji okolicznościowych, z których jedne są dostępne non stop, z kolei inne pojawiają się w ofercie przy okazji konkretnych rozgrywek. W trakcie naszych testów mieliśmy szczęście i na sportowych arenach sporo się działo, dlatego w sekcji PROMOCJE na stronie eWinner aktywnych było kilka specjalnych bonusów okolicznościowych.

 • Cashback bonus na powrót Ekstraklasy 100 PLN
 • Freebet bonus 2 PLN za każdego gola w I kolejce 2. Ligi
 • Promocja na eliminacje Ligi Konferencji
 • Promocja Futbol Totalny 50 PLN
 • Freebet żużlowy 75 PLN
 • Promocja na e-sportowy turniej IEM Cologne 2022

Uffff, całkiem tego sporo, prawda? Widzicie zatem jak na dłoni, że łowcy bonusów nie będą mieli w eWinner większych powodów do narzekań. Dodajmy do tego koszykówkę i e-sporty bez podatku non stop (po spełnieniu kilku prostych warunków), wirtualne poniedziałki bez podatku oraz piątki bez podatku w aplikacji mobilnej eWinner, a otrzymamy pełen obraz promocji okolicznościowych, z których będą mieli okazję skorzystać aktywni klienci tego legalnego bukmachera.

ikona nagroda
Ocena promocji w eWinner
Ocena redakcji: 4/5
Bardzo, bardzo solidna sekcja od bukmachera eWinner. Firma umożliwia regularne korzystanie z promocji dostępnych w trybie non stop (m.in. bonusy gwarantujące grę bez podatku), ale to nie one wpływają na nasze noty. Taka, a nie inna ocena to efekt ciekawych promocji okolicznościowych dedykowanych pod konkretne mecze i turnieje. Praktycznie każdego tygodnia do dyspozycji graczy są nowe bonusy, a pomysłowość pracowników eWinner jest tutaj naprawdę spora.

eWinner aplikacja mobilna – opinie

Jak na solidnego operatora, który przy okazji cały czas aspiruje do czołowych pozycji rankingu bukmacherów przystało, firma eWinner oddaje w ręce swoich klientów bardzo sprawną aplikację mobilną. Oprogramowanie jest oczywiście w 100% darmowe, działa na wszystkich najważniejszych systemach operacyjnych (Android oraz iOS) i gwarantuje nieograniczony dostęp do wszystkich produktów i funkcji bukmachera.

Przy pomocy aplikacji mobilnej eWinner bez trudu założysz konto gracza, wpłacisz depozyt i zgarniesz komplet bonusów powitalnych, odnajdziesz i obstawisz wybrany przez Ciebie zakład, a w przypadku powodzenia błyskawicznie przelejesz wygrane środki na rachunek bankowy.

W trakcie naszych testów nie spotkaliśmy się z większymi niedogodnościami, korzystanie z apki było bardzo intuicyjne, a samo oprogramowanie działało szybko i bezawaryjnie, dzięki czemu za swoją aplikację mobilną eWinner opinie zbiera wśród graczy bardzo dobre.

eWinner opinie o wypłatach i wpłatach

Jak wpłacić depozyt w eWinner? W jaki sposób szybko i bezpiecznie wypłacić środki wygrane na kuponach? Czy bukmacher pobiera jakiekolwiek prowizje w trakcie dokonywania transferów pieniężnych? Sprawdzamy.

W momencie próby zasilenia budżetu depozytem do dyspozycji graczy jest kilka sprawdzonych i bezpiecznych opcji płatniczych. Być może nie ma ich zbyt wiele (m.in. Przelewy24, karty płatnicze oraz BLIK, z kolei brak chociażby Skrilla, Netellera lub PayPala), natomiast nie utrudnia to wpłacenia depozytu na tyle, aby warto było narzekać. Minimalna kwota wpłaty to 1 PLN, a każdy depozyt pozbawiony jest prowizji.

Również całkowicie darmowe są w eWinner wypłaty, a ich dolny limit wypłaty do 20 PLN. Bukmacher realizuje wypłaty 7 dni w tygodniu (nie przez całą dobę, lecz w określonych godzinach), a jeśli bank klienta realizuje błyskawiczne przelewy, to wygrane środki pojawią się na wskazanym rachunku kilka minut później.

Bukmacher eWinner opinie o obsłudze klienta

Najmniejszych trudności nie przysporzyła nam próba skontaktowania się z supportem bukmachera eWinner i przedstawienia swoich problemów (rzecz jasna wyimaginowanych na potrzeby testu, gdyż nie natknęliśmy się na większe niedogodności wymagające interwencji pracowników Biura Obsługi Klienta).

Odwiedzając sekcję KONTAKT na dole strony od razu w oczy rzucił nam się dość czytelny formularz, w którym można zgłosić swoje wątpliwości, a odpowiedź przyjdzie na skrzynkę mailową. Mniej skomplikowane problemy można również w mgnieniu oka rozwikłać odwiedzając sekcję FAQ, zawierającą najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Jest również możliwość kontaktu z supportem w Wasz ulubiony sposób, a zatem za pomocą czatu na żywo. Czat nie działa 24h, lecz w godz. 8-23 i według nas nie jest to problemem, czas oczekiwania na zgłoszenie konsultanta był za każdym razem bardzo przyzwoity, a sami pracownicy supportu okazali się fachowi i pomocni.

eWinner - recenzja i podsumowanie

Pora na małe podsumowanie naszych testów i wystawienie bukmacherowi eWinner opinii końcowej. W trakcie testów wzięliśmy pod lupę każdy element i produkt tego operatora, dlatego z czystym sercem możemy stwierdzić, że nasza ocena będzie rzetelna i miarodajna. Ale po kolei.

Najmniejszych trudności nie sprawił nam proces rejestracji konta gracza. Błyskawicznie wypełniliśmy wszystkie pola formularza, a konto tymczasowe było aktywne już po kilku minutach. Ten rodzaj konta pozwolił nam skorzystać z promocji powitalnej, w ramach której zgarnęliśmy dwa solidne, choć z pewnością nie najlepsze na rynku bonusy na start (brawa za brak konieczności obrotu bonusem cashback, nagana za dość skomplikowane warunki obrotu bonusem od drugiego depozytu).

Idąc dalej wzięliśmy pod lupę to, jak wygląda dostępna w eWinner oferta zakładów sportowych. Większość dyscyplin jest opakowana w sposób co najmniej zadowalający, a kilka, jak chociażby żużel, koszykówka oraz e-sporty należą do krajowej czołówki (oferty żużlowej może pozazdrościć eWinner każdy legalny bukmacher w Polsce). Za to więc eWinner opinie zbiera od nas bardzo dobre, choć wciąż nie jest to najlepsza oferta na rynku.

Aby nie było zbyt słodko, to nieco do życzenia pozostawia w eWinner oferta sekcji LIVE, a także kursy proponowane przez tego bukmachera na kilku kluczowych rynkach. Przy okazji zakładów na żywo razi brak transmisji w livestreamach (wyłącznie 2. Liga piłkarska), natomiast w przypadku kursów sporo do życzenia pozostawia wysokość marży pobieranej na topowe ligi i mecze piłkarskie.

Generalnie, bukmacher eWinner to z pewnością bardzo solidny i wiarygodny operator, a na bazie naszych testów nie dziwią nas tak wysokie lokaty firmy w rozmaitych rankingach topowych bukmacherów z licencją w naszym kraju. Jeśli tylko serwis poprawi kilka niedociągnięć to nie mamy wątpliwości, że za rok lub dwa może aspirować do jeszcze wyższych pozycji i z powodzeniem bić się o miano jednego z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Nazwa bukmacheraEwinner Sp. z o.o
Adres strony internetowejwww.ewinner.pl
Adres polskiej siedzibyul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia
Numer licencjiPS4.6831.29.2017
Ważność licencji30.10.2018 - 30.10.2024
NIP5862321957
KRS0000692778
REGON368141505
Kapitał zakładowy31.500.000,00 PLN
Adres emailpomoc@ewinner.pl
Czat na żywoTAK
Punkty naziemneNie

Bukmacher eWinner opinie 2024: FAQ

Oczywiście, że tak. Firma posiada licencję o nr PS4.6831.29.2017 ważną do października 2024 roku, a obstawianie zakładów w eWinner jest w 100% zgodne z prawem.

Tak, bukmacher oddaje specjalny kod w ręce stałych czytelników serwisu Bukmacher-Legalny, a hasło to PREZENTEN. Pozwala on odebrać zakład bez ryzyka podwyższony o 10 PLN.

Wpisanie kodu podczas rejestracji gwarantuje powiększony zakład bez ryzyka na start (110 PLN z kodem zamiast standardowej oferty 100 PLN).

Tak, konsultanci są dostępni 7 dni w tygodniu w godz. 8-23.

Jest sponsorem m.in. żużlowej Speedway Ekstraligi oraz eWinner 1. Ligi, a także piłkarskiej eWinner 2. Ligi. Poza tym bukmacher wspiera koszykarzy Trefla Sopot oraz żużlowców KS Toruń.

Niestety, darmowe livestreamy to nie jest na ten moment najmocniejsza strona bukmachera eWinner, a jedyne transmisje to mecze 2. Ligi piłkarskiej w Polsce.

Tak, bukmacher umożliwia założenie konta tymczasowego, a więcej szczegółów odnajdziesz w tekście powyżej.

Niestety, na ten moment oferta zakładów bukmachera dostępna jest wyłącznie online.

Najniższa kwota wpłaty to 1 PLN.

Nie, wszystkie transfery są w 100% darmowe, a min. wypłata środków od eWinner nie może być niższa do 20 PLN.

Opinie