hero

Canelo vs Saunders – kursy na walkę o pasy WBA,WBC i WBO

Miejsce: Texas, USA
1.17 Canelo Alvarez wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
5.85 Saunders wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Kursy na walkę Canelo Alvares vs Saunders są już dostępne w ofertach legalnych bukmacherów

Bukmacherzy posiadają już w swojej ofercie kursy na walkę Canelo vs Saunders, czyli starcie na szczycie wagi superśredniej. Faworytem bukmacherów jest bez zaskoczenia mistrz WBA i WBC — Canelo Alvarez. Po pokonaniu Calluma Smitha i zdobyciu dwóch tytułów wagi superśredniej, Canelo wziął na celownik pas World Boxing Organisation, którego posiadaczem jest Billy Joe Saunders. Walka odbędzie się w Texasie a na trybunach ma zasiąść 60 tysięcy osób, co będzie rekordem frekwencji od ponad roku. Pojedynek Canelo vs Saunders określana jest jednym z ciekawszych zestawień tego roku. Rywalizacja odbędzie się już 8 maja 2021 roku

Gdzie obstawić walkę Canelo vs Saunders?

Walkę na szczycie wagi superśredniej Canelo vs Saunders można obstawić u większości legalnych bukmacherów w Polsce. Zestawienie jest prawdziwym hitem w Ameryce, jednak z niecierpliwością na starcie czekają także kibice w Europie, w tym w Polsce. Z powodu sporego zainteresowania walką, bukmacherzy umożliwili zagranie jej w swojej ofercie. Którego buka warto wybrać? Odpowiedź zależna jest w dużej mierze od zakładu, który chcemy zagrać. 

Uniwersalnym bukmacherem, który usatysfakcjonuje większość graczy, jest Superbet. Dlaczego jego usługa jest najkorzystniejsza do obstawienia walki Canelo vs Saunders? Przede wszystkim Superbet proponuje bardzo atrakcyjne kursy na tle konkurencji. Kolejną sprawą jest bogata oferta na boks i sporty walki. Jest to duży ukłon w stronę miłośników pięściarstwa i innych sportów walki. 

Graj tydzień bez ryzyka w Superbet

Dodatkowo nowi gracze mogą wykorzystać bonus Superbet, który zapewnia wiele profitów. Główną atrakcją oferty na start jest możliwość obstawiania przez tydzień bez ryzyka aż do 500 PLN. Nasz ujemny bilans zostanie wyrównany w postaci bonusu, który będzie można wykorzystać na kolejne zakłady. 

Oprócz tygodnia gry bez ryzyka na nowych graczy czeka 100% bonusu od pierwszego depozytu do 50 PLN. Minimalna kwota wpłaty, by skorzystać z bonusu to 20 PLN. Aby pieniądze trafiły na konto główne, należy obstawić zakład w wysokości otrzymanego bonusu z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie z kursem minimalnym na zdarzenie 1.30 i kursem łącznym w wysokości, co najmniej 1.80.

Kursy bukmacherskie na walkę Canelo vs Saunders

Bukmacherzy nie mają wątpliwości. Wystawione przez nich kursy jako faworyta wskazują Saula Alvareza. Kurs na zwycięstwo aktualnego mistrza WBA i WBC wagi superśredniej to 1.17. W przypadku lekkiej niespodzianki i wygranej B.J. Saundersa bukmacher proponuje dla graczy kurs 5.85. Superbet wystawił także mnożnik na całkowitą niespodziankę, czyli remis. Przy takim scenariuszu bukmacher proponuje zawrotny kurs w wysokości 26.00

Canelo Alvarez | Sylwetka 

Grafika przedstawia Canelo Alvareza. Kursy na jego zwycięstwo można znaleźć w ofercie bukmachera Superbet.

Choć Canelo Alvarez ma dopiero 30 lat, stoczył już blisko 60 zawodowych walk. Przegrał tylko raz. a jego pogromcą był legendarny Floyd Mayweather. Walka odbyła się w 2013 roku, kiedy Canelo nie osiągnął szczytu swoich możliwości. Można zakładać, że walka w nieco późniejszym okresie mogłaby być jeszcze bardziej emocjonująca, a może nawet Floyd przegrałbym po raz pierwszy w karierze. Saul “Canelo” Alvarez  w karierze występował już w czterech kategoriach wagowych, w których dzierżył tytuły mistrzowskie. Jego docelowa waga waha się w granicach 75 kg. Jest uznawany aktualnie za najlepszego boksera bez podziału na kategorie wagowe. Niezwykle imponuje także siła ciosu Alvareza. Do tej pory znokautował blisko 64% swoich przeciwników. 

Billy Joe Saunders | Sylwetka

Grafika przedstawia B.J. Saundersa. Kurs na jego zwycięstwo można znaleźć w ofercie Superbet.

B.J Saunders jest aktualnym mistrzem świata wagi superśredniej WBO. W zawodowej karierze stoczył 30 walk, wygrywając 14 razy przez nokaut. Dotychczas nie poniósł jeszcze porażki. Pokonywał takich zawodników jak: Chris Eubank Jr., Andy Lee, David Lemieux, czy też Willie Monroe Jr. Saul Alvarez będzie bezsprzecznie jego największym wyzwaniem w karierze. Adekwatna do przeciwnika jest także stawka pojedynku. Na szali znajdą się trzy pasy mistrzowskie federacji WBO, WBA i WBC w wadze superśredniej.  

Canelo vs Saunders – analiza i typ redakcji 

Walka Canelo z Saundersem zapowiada się niezwykle interesująco. Choć kursy bukmacherskie wskazują jako murowanego faworyta Meksykanina, pojedynek będzie z pewnością znacznie bardziej zacięty. Po stronie Alvareza stoi doświadczenie w ringu i siła fizyczna. Saunders w wywiadach medialnych zapowiada, że fizyczność Alvareza zniweluje taktyką i swoim sprytem. Saunders jest konkretnym zawodnikiem ze ścisłej czołówki. Canelo Alvarez to jednak absolutny wirtuoz w ringu. Mimo czystego konta (jeśli chodzi o porażki) Saundersa, nie powinien on znaleźć sposobu na rozpędzonego Canelo. Choć kurs 1.17 nie jest wybitnym mnożnikiem, to będzie stanowił atrakcyjny dodatek do kuponu AKO. 

Typ redakcji Bukmacher-Legalny.pl: Saul “Canelo” Alvarez wygra

Gdzie oglądać walkę Canelo vs Saunders?

Walkę Canelo vs Saunders będzie można obejrzeć na DAZN. Platforma streamingowa weszła do Polski w grudniu 2020 roku i w swojej ofercie proponuje aktualnie wiele interesujących starć bokserskich. Zakupienie dostępu do DAZN to zaledwie 7.99 miesięcznie. Warto więc zainwestować w wykupienie platformy i oglądanie pojedynków bokserskich w najwyższej jakości.

FAQ

Bezsprzecznym faworytem walki według kursów bukmacherskich jest Canelo Alvarez.

Walka odbędzie się 8 maja 2021 roku.

Walkę można obejrzeć dzięki transmisji na żywo na platformie DAZN.

Pojedynek warto obstawić u bukmachera Superbet, który oferuje wysokie kursy i atrakcyjne bonusy na start.

Miejsce: Texas, USA
1.17 Canelo Alvarez wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
5.85 Saunders wygra Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ