hero

ME 2022 w piłce ręcznej: typy bukmacherskie

Spis treści
[Rozwiń]

AKTUALIZACJA: 28 STYCZNIA 2022.

ME w piłce ręcznej 2022: typy od legalnych bukmacherów

13 stycznia rozpoczęły się Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Rywalizacja na Węgrzech i Słowacji potrwa do 30 stycznia, a w gronie 24 finalistów nie zabrakło Reprezentacji Polski. 

My postanowiliśmy wziąć to wydarzenie pod lupę z bukmacherskiego punktu widzenia. Jak najlepsi legalni operatorzy oceniają szanse Polaków? U jakich bukmacherów można obstawiać typy na ME 2022 w piłce ręcznej? Jak prezentuje się oferta zakładów w poszczególnych serwisach z licencją? Sprawdzamy!

Typy na ME 2022 w piłce ręcznej – kursy od legalnych bukmacherów

Jak prezentują się kursy wystawione przez legalnych bukmacherów? Która reprezentacja zdaniem topowych operatorów w naszym kraju okaże się górą w trakcie ME 2022 w piłce ręcznej? Kto oferuje najwyższy kurs dla każdego z krajów? Przekonajmy się (wszystkie kursy pochodzą z dnia 27 stycznia 2022). 

Kurs Kraj Najlepsza oferta
1.50Dania Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłem GRAJ
4.30Francja Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ
13.00Hiszpania Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ
9.00Szwecja Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ

Analitycy zatrudnieni przez topowych legalnych bukmacherów w Polsce są zgodni. Według nich finałowy turniej ME 2022 w piłce ręcznej zakończy się triumfem Duńczyków. Obstawiając złote medale dla reprezentacji z kraju Hamleta na stronach serwisów z licencją, pomnożymy swój depozyt po najniższych przelicznikach. Natomiast kursy od poszczególnych operatorów mocno się różnią. Dlatego warto dopilnować tego, żeby obstawiać typy na ME 2022 w piłce ręcznej po najwyższych kursach dostępnych w danym momencie na rynku. 

Typy na mecz Islandia - Norwegia (28.01)

Kurs Kraj Najlepsze oferta
2.80Islandia forBET Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
1.85Norwegia Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ
Bukmacher / TypIslandiaNorwegia
Betcris2.151.62
forBET2.801.63
Fortuna2.531.76
LV Bet2.171.62
STS2.601.80
Superbet2.551.80
TOTALbet2.471.85

Typy na mecz Hiszpania - Dania (28.01)

Kurs Kraj Najlepsza oferta
7.60Hiszpania Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
1.22Dania Totalbet bukmacher logo bez tła GRAJ
Bukmacher / TypHiszpaniaDania
Betcris6.351.12
forBET7.301.16
Fortuna7.301.20
LV Bet5.901.11
STS7.501.20
Superbet7.601.17
TOTALbet6.201.22

Typy na mecz Francja - Szwecja

Kurs Kraj Najlepsza oferta
1.47Francja STS Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
4.50Szwecja Superbet Zakłady Bukmacherskie logo bez tła GRAJ
Bukmacher / TypFrancjaSzwecja
Betcris1.263.90
forBET1.344.40
Fortuna1.433.80
LV Bet1.253.75
STS1.473.80
Superbet1.354.50
TOTALbet1.374.30

Zakłady na ME w piłce ręcznej 2022 - gdzie obstawiać?

Nadeszła pora, aby sprawdzić ofertę zakładów na ME w piłce ręcznej 2022 od poszczególnych bukmacherów z licencją. Rzecz jasna na stronie każdego legalnego serwisu można typować wyniki poszczególnych meczów turnieju. Natomiast nas ciekawi, który bukmacher proponuje typerom coś ekstra. Jakie kursy oddają w ręce swoich klientów poszczególni operatorzy? Jakie zakłady można obstawiać? Przekonajmy się!

Typy na ME 2022 w piłce ręcznej w Fortunie

Tradycyjnie na wysokości zadania stanęli analitycy Fortuny,. Bukmacher ten posiada wiele zakładów na ME w piłce ręcznej 2022 i mnóstwo opcji do wyboru. Poza wytypowaniem triumfatora turnieju klienci Fortuny mogą również obstawić, które reprezentacje znajdą się w TOP 2, TOP 3 oraz TOP 4 mistrzostw

Bardzo do gustu przypadły nam również zakłady H2H dotyczące tego, które ekipy zajmą wyższe miejsca na koniec Euro 2022. Kolejny ciekawy rynek zakładów to skład finału. Zdaniem analityków Fortuny najbardziej prawdopodobna para to Dania vs Francja, którą obstawiając można pomnożyć swój depozyt po kursie 3.75. Dla porównania finał Polska vs Słowacja wyceniono po kursie… 1000.00!

Klienci Fortuny mogą również już teraz wytypować zwycięzców poszczególnych grup w I rundzie turnieju oraz zespoły, które zajmą miejsca w TOP 2 i TOP 3 w grupie. Bukmacher wystawił także kursy na najlepszego strzelca i to nie tylko całego turnieju, ale również poszczególnych ekip (np. patrząc na kursy najskuteczniejszym Polakiem zostanie Arkadiusz Moryto, za którego Fortuna płaci po kursie 1.30). 

Skoro najlepszy strzelec, to i najlepszy bramkarz. Fortuna wystawiła również kursy na najskuteczniejszego golkipera, a według analityków tego bukmachera zostanie nim Duńczyk Niklas Landin (kurs 3.50). Ostatni ciekawy rynek zakładów na ME w piłce ręcznej od Fortuny to MVP turnieju, a największe szanse bukmacher daje Duńczykowi Martinowi Hansenowi (kurs 4.50)

 • Standardowy bonus powitalny 2620 PLN
 • Bonus powitalny z naszym kodem promocyjnym 2720 PLN

Typy na ME 2022 w piłce ręcznej w STS

Jak zwykle w tego rodzaju przypadkach sporo do zaoferowania ma swoim klientom drugi z liderów polskiego rynku, czyli bukmacher STS. O znakomitej ofercie na poszczególne mecze ME w piłce ręcznej 2022 nawet nie warto wspominać, bo w przypadku tego operatora jest to oczywista oczywistość. 

Poza tym bukmacher STS oddaje w ręce graczy kursy na triumfatora mistrzostw, zespoły w TOP 3 oraz sporo par H2H. Mamy również kursy na najlepszego strzelca imprezy, którym według analityków STS zostanie Duńczyk Martin Hansen po kursie 3.50 oraz zakłady na rozstrzygnięcia w poszczególnych grupach I rundy. 

Tym, co wyróżnia ofertę STS na tle konkurentów, jest specjalny rynek zakładów dotyczących osiągnięć reprezentacji Polski na turnieju. Uważacie, że Polacy pożegnają się z turniejem już po pierwszej rundzie? STS pomnoży Wasz depozyt po kursie 1.35. Gdybyście jednak wytypowali srebrne medale dla naszej ekipy to kurs na taki scenariusz wynosi 60.00. 

 • Standardowy bonus powitalny 1220 PLN
 • Bonus powitalny z naszym kodem promocyjnym 1499 PLN
KOD PREZENT150
ODBIERZ 660 + 300 PLN

Typy na ME 2022 w piłce ręcznej w forBET

Powodów do narzekania nie będą również mieli typerzy, którzy posiadają konto u bukmachera forBET. Jakie kursy na ME w piłce ręcznej 2022 proponuje swoim klientom ten serwis? Można wytypować m.in. zwycięzcę mistrzostw, a także triumfatorów poszczególnych grup I rundy

Mamy także kursy na MVP turnieju oraz najskuteczniejszego snajpera, a także zakłady dotyczące tego, z której grupy będzie pochodził triumfator Euro 2022

 • Standardowy bonus powitalny 2200 PLN
 • Bonus powitalny z naszym kodem promocyjnym 2370 PLN
KOD PREZENTFB
ODBIERZ 3580 PLN

Typy na ME 2022 w piłce ręcznej w TOTALbet

Handballowi eksperci, którzy u progu ME zastanawiają się nad wyborem nowego bukmachera internetowego powinni również przyjrzeć się ofercie serwisu TOTALbet. Rejestrując konto w tym serwisie otrzymają bowiem nie tylko sporą paczkę kursów na poszczególne mecze ME w piłce ręcznej 2022, ale również sporo ciekawych rynków pobocznych. 

TOTALbet proponuje kursy m.in. zwycięzcę turnieju, TOP 3 oraz triumfatorów poszczególnych grup podczas I rundy, zespoły które dojdą do wielkiego finału oraz etap eliminacji poszczególnych reprezentacji. 

Mało tego! Klienci tego serwisu mogą również wytypować najbardziej wartościowego gracza mistrzostw, najskuteczniejszego snajpera Euro 2022, najlepszego bramkarza, a także najskuteczniejszych graczy poszczególnych ekip. Podsumowując, jeśli szukacie idealnego bukmachera specjalnie pod obstawianie ME w piłce ręcznej 2022 to oferta TOTALbet z pewnością przypadnie Wam do gustu. 

 • Standardowy bonus powitalny 5040 PLN
 • Bonus powitalny z naszym kodem promocyjnym 5050 PLN
KOD PREZENTTB
ODBIERZ 333 + 181 PLN

Typy na ME 2022 w piłce ręcznej – jak obstawiać?

Polscy typerzy specjalizujący się w obstawianiu zakładów dotyczących piłki ręcznej przebierają już niecierpliwie nogami. Do rozpoczęcia Euro 2022 pozostało kilka dni, a wówczas oferta zakładów od topowych bukmacherów z licencją będzie pękała w szwach. Czy jednak na pewno każdy z Was wie, jak obstawiać ten turniej? Czym kierować się w trakcie dodawania typów na ME 2022 w piłce ręcznej na swój kupon? 

Przede wszystkim dobrze byłoby wpłacić depozyt do więcej niż tylko jednego bukmachera. Jak sami doskonale zauważyliście nieco wyżej, przy okazji kursów na ME 2022 w piłce ręcznej dotyczących triumfatora turnieju różnice kursowe pomiędzy poszczególnymi operatorami są niekiedy gigantyczne. Posiadając aktywne konto gracza w kilku serwisach, typer ma gwarancję obstawiania swoich zakładów po najwyższych kursach na rynku. 

Konto u kilku bukmacherów to nie tylko możliwość obstawiania zakładów na ME 2022 w piłce ręcznej po najwyższych kursach, ale również dostęp do licznych promocji i bonusów dedykowanych specjalnie pod ten turniej. Nie mamy wątpliwości, że legalni bukmacherzy jak zwykle staną w tej kwestii na wysokości zadania, dzięki czemu ich klienci nie będą narzekali na brak darmowych środków w budżecie. 

Turnieje takie jak Euro 2022 w piłce ręcznej są doskonale obsługiwane przez media. Dzięki temu w sieci (na portalach internetowych, vlogach oraz mediach społecznościowych) pojawia się multum informacji na temat poszczególnych ekip i zawodników. Poświęcając nieco czasu można zdobyć naprawdę sporo newsów z pierwszej ręki. W ostatecznym rozrachunku mogą okazać się na wagę złota w kontekście obstawiania skutecznych typów na ME 2022 w piłce ręcznej. 

Jeśli już uda Wam się zdobyć takie informacje i pochodzą one z wiarygodnego źródła to nie warto zwlekać z ich wykorzystaniem podczas tworzenia kuponu na stronie jednego z legalnych bukmacherów. Możecie mieć bowiem pewność, że za godzinę lub dwie ta sama informacja przedostanie się do obiegu, a kurs, który jeszcze przed momentem przedstawiał spore value spadnie do poziomu zupełnie nieopłacalnego i pozbawionego jakiejkolwiek wartości z punktu widzenia typera. 

Wreszcie, decydując się na obstawianie zakładów na ME 2022 w piłce ręcznej należy mieć z tyłu głowy, w jakim świecie przyszło nam obecnie żyć. Sternicy europejskiej federacji handballa już zapowiedzieli, że każdy członek poszczególnych reprezentacji, u którego zostanie potwierdzone zakażenie koronawirusem, będzie poddany co najmniej 14-dniowej kwarantannie od momentu zakażenia. To z kolei oznacza, że składy poszczególnych ekip mogą zostać mocno przetrzebione. 

A zatem być może warto wstrzymać się z typowaniem zdecydowanych faworytów po niskich kursach, gdyż lada dzień może się okazać, że układ sił w europejskim handballu stanie na głowie, potencjalni giganci stracą swoich najlepszych graczy, a ich siła ognia mocno spadnie. Podsumowując, obstawiając długoterminowe typy na ME 2022 w piłce ręcznej miejcie z tyłu głowy, że sytuacja może ulec diametralnej zmianie praktycznie z dnia na dzień. 

Mistrzostwa Europy 2022 w piłce ręcznej – zapowiedź turnieju

Trwający właśnie europejski czempionat będzie 15. Mistrzostwami Europy w historii piłki ręcznej. Poprzedni turniej odbył się w roku 2020 w Austrii, Norwegii oraz Szwecji. Zakończył się triumfem reprezentacji Hiszpanii, a najwięcej turniejów w historii, bo aż cztery, padło łupem Szwedów. 

Tegoroczne ME odbywają się również w kilku krajach. Tym razem najlepsze ekipy na Starym Kontynencie grają na Węgrzech i w Słowacji. Mecze odbywają się w pięciu miastach:

 • Budapeszt (pojemność hali 20 022)
 • Segedyn (8143)
 • Debreczyn (6500)
 • Bratysława (10 050)
 • Koszyce (8350)

Po raz drugi w historii ME w turnieju udział weźmie 24 najlepsze reprezentacje na Starym Kontynencie. 24 ekipy zostały podzielone na 6 grup po 4 drużyny każda. Z każdej grupy do II rundy awansują dwie najlepsze drużyny. 

Faza pucharowa rozpocznie się 28 stycznia, a mecz finałowy odbędzie się 30 stycznia. Wszystkie mecze fazy pucharowej zostaną rozegrane na hali w Budapeszcie. 

Typy na ME 2022 w piłce ręcznej: FAQ

ME 2022 odbędą się w dniach 13-30 styczeń na Węgrzech i w Słowacji.

Oferta zakładów na to wydarzenie jest dostępna na stronach wszystkich topowych legalnych bukmacherów w Polsce. Tradycyjnie najwięcej kursów oferują serwisy Fortuna, STS, TOTALbet, forBET, LV Bet, Etoto oraz Superbet.

Transmisje wszystkich meczów turniejowych przeprowadzi stacja Eurosport. Istnieje również spore prawdopodobieństwo, że mecze z udziałem Polaków będzie można obejrzeć w ogólnodostępnym kanale Metro w telewizji naziemnej.