Forum bukmacherskie. Grupy na FB, porady i typy

Forum Bukmacherskie. Grupy na FB o bukmacherce
Spis treści
[Rozwiń]

Fora i grupy w mediach społecznościowych są od wielu lat miejscem spotkań ogromnej rzeszy fanów typowania. W tym artykule wezmę na tapet największe i najciekawsze z nich i sprawdzę, w jakich mediach społecznościowych można je znaleźć. Przy okazji przetestowałem czaty i fora popularnych buków.

Najlepsze grupy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy w Polsce udostępniają na swoich stronach specjalne fora, grupy bukmacherski i media społecznościowe dla graczy. Mogą oni się tam dzielić swoimi typami czy korzystać ze specjalnych promocji. Poniżej prezentujemy trzech bukmacherów, którzy wyróżniają się na tle konkurencji w tej kategorii.

  • najbardziej aktywny czat dla graczy spośród wszystkich bukmacherów
  • czat meczowy – przypisany pod spotkania z oferty live
  • sekcja: Gracze typują – propozycje kuponów od graczy
  660 PLN
  660 + 300 PLN
  • Strefa Typera – główny czat grupowy Fortuny dla graczy
  • Strefa Kuponów – miejsce z kuponami do wykorzystania
  • czat meczowy – czat przypisany pod konkretne wydarzenie live
  325 PLN
  335 + 300 PLN
  • media społecznościowe Super Social – możliwość udostępniania kuponów i korzystania z zakładów innych graczy
  • konkursy i boosty kursowe w mediach społecznościowych
  • czat meczowy – przypisany do konkretnego zdarzenia na żywo
  3720 PLN
  3755 + 400 PLN

Bukmacher Legalny - forum w internecie

Być może nie każdy z was wie, że wasz ulubiony serwis typerski działa również w mediach społecznościowych. Głównym kanałem BL jest YouTube. Na Youtubie regularnie publikowane są filmy z typami od naszego eksperta. W każdym wideo znajdziesz po kilka typów na mecze, opatrzonych dokładną analizą z racjonalnymi argumentami. Najwięcej z nich dotyczy:

 • Ekstraklasy,
 • Premier League,
 • Bundesligi,
 • Serie A,
 • La Liga,
 • spotkań międzypaństwowych,
 • MMA, w tym KSW.
Bukmacher Legalny kanał youtube

W tym miejscu warto wspomnieć o naszym ekspercie. Piotr Szewczun to doświadczony redaktor i typer, który w branży bukmacherskiej działa od wielu lat. Miał okazję współpracować przy licznych projektach typerskich, w których imponował bardzo wysoką skutecznością. Wyróżnia go skrupulatność przy tworzeniu analiz i uwzględnianie najdrobniejszych szczegółów i niuansów mogących mieć wpływ na przebieg spotkania.

Co istotne, typy jego autorstwa pojawiają się na kanale BL regularnie, po kilka razy w tygodniu. Nasz typer szuka typów z atrakcyjnymi kursami, często korzystając przy tym z Bet Buildera. Do każdego typu przypisany jest bukmacher, u którego dostępna jest najlepsza oferta kursowa na to zdarzenie. Ponadto w większości wideo znaleźć można informacje na temat aktualnych promocji na dane zdarzenia, takich jak boosty kursowe czy promocje z rejestracją z kodem promocyjnym.

Kanał Bukmacher-Lgalny.pl na Youtube stale się rozwija. Zachęcam do aktywnego śledzenia naszych filmów z typami, kursami i promocjami. Weź udział w dyskusjach w komentarzach pod filmami, podawaj własne typy i propozycje zakładów. Podziel się swoją wiedzą i umiejętnościami typerskimi i buduj z nami społeczność naszego serwisu.

Grupy bukmacherskie - typy, konkursy, dyskusje

Na pierwszy ogień ląduje forum na najbardziej rozpoznawalnym medium społecznościowym – Facebooku. Grupa prowadzona przez redakcję serwisu Legalni Bukmacherzy, jednego z największych, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w Polsce. Żeby do niej dołączyć, trzeba najpierw zostać zaakceptowanym przez jednego z administratorów. Obecnie, grupa ma blisko 30 tysięcy członków.

facebook grupa bukmacherska

Grupowicze są na bieżąco informowani na temat wydarzeń z branży sportowej i bukmacherskiej. Mogą brać udział w konkursach i promocjach, w ramach których można zdobyć nagrody, takie jak:

 • sportowe gadżety (często z autografami),
 • bonusy, w tym freebety,
 • linki do rejestracji z boostami,
 • bilety na mecze.

Na grupie pojawiają się kupony z propozycjami typów oraz różnego rodzaju ankiety. Od czasu do czasu dostępne są również konkursy rankingowe z nagrodami, które trwają przez tygodnie, a nawet miesiące. W ich ramach gracze zbierają punkty za trafione typy. Warto wspomnieć również o licznych infografikach ze statystykami i ciekawostkami na temat klubów, sportowców i wydarzeń.

Można również zasięgnąć informacji na temat ofert bukmacherów. Administratorzy i grupowicze chętnie odpowiadają na zadane przez graczy pytania i pomagają w razie problemów, których nie da się rozwiązać podczas kontaktu z konsultantami operatorów zakładów wzajemnych. Informacje można uzyskać również na czacie z adminami.

Legalni Bukmacherzy, jak na serwis z dużymi zasięgami przystało, posiadają również kilka innych mediów społecznościowych, w tym:

 • kanał w serwisie youtube - subskrybuje go ponad 3 tysiące użytkowników. W serwisie tym znaleźć można filmy od znanych osobistości ze świata sportu, a także typy redakcji.
 • Tik Tok - ciekawostki ze świata sportu i zakładów bukmacherskich. Ich filmy mają po setki tysięcy wyświetleń.
 • Instagram - treści podobne do tych z Tik Toka – krótkie rolki z ciekawostkami oraz najświeższe informacje ze świata sportu.
 • strona na platformie X (niegdyś Twitter) – bonusy, promocje, konkursy i ciekawostki dla fanów sportu i typerów.

Typy i zakłady bukmacherskie - forum Pewniak

Forum Pewniak to grupa z ogromną bazą użytkowników – jest ich ponad 70 tysięcy. Jej właściciele na co dzień współpracują z dużymi bukmacherami, takimi jak STS, Superbet, Gobet i Betfan. Grupowicze najczęściej dyskutują na niej na temat typów na dany dzień, a w otwartych nitkach z reguły pojawia się po kilkanaście-kilkadziesiąt propozycji kuponów, więc można śmiało poszukać inspiracji. Są również pakiety płatnych typów, jednak, jak to w przypadku zakładów bukmacherskich bywa, nie zawsze są skuteczne.

Administratorzy tej grupy od czasu do czasu wystawiają oferty promocyjne u wspomnianych bukmacherów, najczęściej skierowane do graczy jeszcze nieposiadających kont. Można w ten sposób uzyskać dodatkowe bonusy lub boosty kursowe. Sporadycznie pojawia się możliwość wzięcia udziału w konkursach, jednak nie ma ich tak dużo jak na forum Legalnych Bukmacherów.

Grupa pewniak typy bukmacherskie w pierwszej kolejności skupia się właśnie na typach bukmacherskich i aktywności swoich użytkowników. Lista propozycji jest imponująca, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem natchnienia. Ponadto administratorzy zachęcają do pobrania ebooka o zakładach, który może okazać się przydatny na początku przygody z obstawianiem.

Czaty i grupy bukmacherskie u legalnych bukmacherów

Czaty, fora, a nawet media społecznościowe dostępne są u legalnych operatorów online. Więcej na temat ich ofert dowiesz się z naszego rankingu najlepszych bukmacherów, gdzie znajdziesz również informacje na temat promocji i bonusów, kursów oraz oferty zakładów. Śledź go na bieżąco i wybierz buka, który w 100% spełni twoje oczekiwania. Póki co, sprawdź jakie formy komunikacje oferują topowi bukmacherzy.

Czaty i kupony w STS

sts czat dla graczy

Jako największy bukmacher w kraju, STS posiada również najbardziej aktywny czat spośród wszystkich legalnych bukmacherów online. O każdej porze dnia i nocy można śledzić komentarze typerów z całej Polski, którzy dzielą się swoimi kuponami, zarówno tymi będącymi w grze, jak i wygranymi. Co istotne, STS oferuje dwa tryby czatu w swoim serwisie:

 • czat ogólny – gracze omawiają tutaj swoje kupony i dzielą się swoimi informacjami na temat wydarzeń z oferty STS,
 • czat meczowy – przypisane pod spotkania z oferty na żywo, które akurat się toczą. Gracze wymieniają się spostrzeżenia na temat przebiegu spotkania. W tym miejscu znaleźć możne ciekawe typy live.

Ponadto STS oferuje sekcję Gracze typują, gdzie znaleźć można propozycje kuponów innych graczy, zebranych w jednym miejscu.

Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, a chciałbyś korzystać z czatu dla graczy to warto założyć konto u tego bukmachera z STS kodem promocyjnym. Wówczas zyskasz zakład bez ryzyka na start.

Grupy typerskie w Fortunie

czat Fortuna

Zbliżone podejście do STS ma inny duży polski bukmacher, Fortuna. On również posiada ogromną bazę aktywnych klientów, którzy korespondują ze sobą o każdej porze dnia i nocy. Mają oni do dyspozycji kilka kanałów, na których mogą dzielić się typami i wymieniać spostrzeżeniami:

 • Strefa Typera – forum bukmacherskie, a właściwie główny czat grupowy Fortuny. Gracze dzielą się tam swoimi typami i kuponami z oferty zakładów tego buka,
 • Strefa kuponów – miejsce, w którym zebrane zostały kupony mające na celu inspirowanie innych graczy,
 • czat meczowy – praktycznie to samo co oferuje STS i wiele innych bukmacherów. Pozwala dyskutować na temat przebiegu meczu na żywo i dzielić się spostrzeżeniami.

Tym, co wyróżnia fora i czaty Fortuny, jest prężność działania i aktywność ich użytkowników i ogromna liczba typów i kuponów, w szczególności na piłkę nożną, w Strefie Typera i Strefie kuponów.

Jeśli chciałbyś korzystać z typów i kuponów udostępnianych u bukmachera Fortuna to dołącz do bukmachera. Najkorzystniej zrobić to przez nasz link, wówczas zyskasz dodatkowy freebet powitalny.

Media społecznościowe Super Social w Superbet

superbet media społecznościowe

Nieco inne podejście do komunikacji pomiędzy graczami ma Superbet. Jednym z jego flagowych produktów są media społecznościowe Super Social. Dzięki tej funkcji gracze mogą udostępniać swoje kupony innym graczom lub inspirować się kuponami innych użytkowników. Wśród członków tych mediów społecznościowych są postaci ze świata sportu, tacy jak Jerzy Dudek czy Sławek Peszko. Kupony są podzielone według kursów na kilka sekcji, w tym m.in.:

 • Pewniaki,
 • Szalone kursy,
 • Popularne kupony,
 • Kupony z Superbets,
 • Duże wygrane.

Na podstronie Super Social wyszczególnieni są również najpopularniejsi i najskuteczniejsi typerzy, którzy chętnie dzielą się swoimi kuponami. Niektórych z nich śledzi nawet po kilka tysięcy użytkowników! Poszczególne kupony można komentować, lajkować, a propozycje dodawać do swojego kuponu za pomocą jednego kliknięcia.

Warto dodać, że Superbet posiada również opcję klasycznego czatu na żywo w przypadku zdarzeń z oferty live. Podobnie jak w przypadku Fortuny, STS i innych buków, można tam komentować wydarzenia z danego zakładu w czasie rzeczywistych, wraz z innymi użytkownikami.

Superbet to również bukmacher dobrze znany ze świetnego bonusu powitalnego. Rejestracja u bukmachera z naszym kodem promocyjnym Superbet: PREZENTSB pozwala też na zgarnięcie dodatkowego freebetu na start.

Dlaczego warto być na forum bukmacherskim?

Poza tym, że możesz uzyskać darmowe typy z przeanalizowanych spotkań przez ekspertów, dołączenie do grupy wiąże się z wieloma innymi korzyściami. Na forum znajdują się także doświadczeni gracze, którzy chętnie udzielą wskazówek początkującym, a atmosfera zawsze jest bardzo przyjazna. Co więcej, jako że jest to grupa Bukmachera Legalnego, organizowane są tam konkursy z nagrodami. Możliwość wygrania dodatkowych bonusów do wykorzystania w zakładach działa na wyobraźnię typerów. Zależy nam na zdrowej rywalizacji i nagradzaniu najlepszych, a każdy ma w konkursach równe szanse.

Jeżeli komuś jeszcze mało, to będzie otrzymywał informacje o aktualnych promocjach bukmacherów. Dzięki temu nie przegapisz żadnej oferty bukmacherskiej. Jak widać dołączenie do grupy wiąże się z masą korzyści, więc warto przynajmniej przetestować takie rozwiązanie. Dołącz do zadowolonych grupowiczów i dowiedz się, które zdarzenia powinieneś dodać do swojego kuponu!

Forum bukmacherskie i grupy - FAQ

Jednym z największych i najlepszych forów bukmacherskich w Polsce jest grupa na Facebooku Typy bukmacherskie, konkursy, dyskusje – Legalni Bukmacherzy. Inna duża grupa to forum Pewniak.

Bukmacher-Legalny działa przede wszystkim na YouTubie. Znajdziesz tam typy bukmacherskie od naszego eksperta, Piotra Szewczuna.

Czaty znajdziesz u większości bukmacherów online. Fora bukmacherskie z typami posiada np. Fortuna i STS. Z kolei Superbet posiada własne media społecznościowe Super Social.