nieTypowa strefa

Forum bukmacherskie. Grupy na FB, porady i typy

Forum Bukmacherskie. Grupy na FB o bukmacherce
Spis treści
[Rozwiń]

Zakłady bukmacherskie polegają na trafnym analizowaniu i poprawnym typowaniu zdarzeń sportowych. Jeśli jesteś zapalonym fanem obstawiania i zależy Ci na czymś więcej niż sporadyczne zakłady na Ligę Mistrzów, dobrym pomysłem będzie zapisanie się do grup lub forów bukmacherskich. W tego typu miejscach znajdziesz odpowiednich ludzi, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami, pomogą rozwiązać każdy problem, a nawet udostępnią swoje typy, które sami grają. Grupa czy forum bukmacherskie to dobry pomysł, jeśli chcesz potraktować zakłady bardziej serio. Jednak nie chodzi o to, żeby teraz zaczepiać się w każdym miejscu, w którym pojawia się temat zakładów. Przedstawiamy miejsca w Internecie, na które warto zwrócić uwagę, bo mogą przyczynić się do większych sukcesów w świecie zakładów.

Najlepsze grupy bukmacherskie

Gracze przekopują internet w poszukiwaniu wartościowych typów, z których można skorzystać. Nie chcą płacić dodatkowo za typy, co jest w pełni zrozumiałe, więc szukają odpowiedniej alternatywy. Na grupach w social mediach i forach bukmacherskich znajduje się mnóstwo propozycji, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednak jak odróżnić typy, którym warto poświęcić czas od tych, które opierają się wyłącznie na przypuszczeniach? Muszą one być poparte rzeczową analizą, a takiej podejmują się przede wszystkim doświadczeni gracze.

Obecnie bardzo popularne są grupy na portalu Facebook. Wydaje się, że to tam w głównej mierze przeniosły się dyskusje na najbardziej interesujące nas tematy. Nawet tam istnieje bardzo wiele grup, w których niekoniecznie łatwo się odnaleźć. Ze swojej strony na pewno możemy polecić grupę Bukmachera Legalnego, gdzie swoje prognozy publikują przede wszystkim eksperci z doświadczeniem zawodowym w branży bukmacherskiej. Na pewno takie analizy są o wiele więcej warte niż przypadkowych osób, których jest mnóstwo na innych grupach.

Grupa “TYPY Bukmacherskie, analiza i dyskusja, KONKURSY, bonusy polskich buków” 

grupy-bukmacherskie-fb

Należy ona do Bukmachera Legalnego. Dołączyć do niej może każdy, kto ukończył 18. rok życia. Jest to związane z obowiązującymi przepisami prawa, które nie zezwalają na grę niepełnoletnich osób w zakładach bukmacherskich. Co więcej każdy kto dołączy do grupy może dołączyć do dyskusji i swobodnie wypowiadać się na tematy bukmacherskie, jednak przede wszystkim typy, które lądują na grupie pozwalają na regularne wygrywanie w zakładach.

Typy warte uwagi

Na powyższej grupie często poza samymi typami prezentowana jest bieżąca skuteczność, która pozwala na lepsze rozeznanie i samodzielną ocenę typów. Publikowane są posty o trwającej serii trafionych typów wraz z kursami poprawnie wytypowanych zdarzeń. Oczywiście na grupie nie pojawiają się wyłącznie typy trafione, które za każdym razem gwarantują wygraną. Nie istnieją typerzy, którzy się nie mylą, ale w tym przypadku można śmiało powiedzieć, że skuteczność stoi na wysokim i zadowalającym poziomie.

Grupa liczy dopiero kilkuset członków, ale to dlatego, że jest nowopowstałym tworem. Wielu użytkowników wyrażało tam nie tylko chęć gry zgodnie z podanymi tam typami, ale również publikowali swoje trafione kupony. Poza tym niekiedy nawiązuje się dyskusja między graczami, z której można wyciągnąć ciekawe informacje, ale też wartościowe typy. Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż losowe płatne typy z internetu i nic nie kosztuje, więc warto przekonać się samemu. Sprawdź sam i dołącz do grupy Bukmachera Legalnego.

Znajdziesz tam nie tylko typy z najlepszych lig dotyczących najpopularniejszych drużyn. Oprócz tego często pojawiają się tam typy z niszowych rozgrywek, na które są przecież często wyższe kursy. Póki co przede wszystkim nasi eksperci zajmują się typami na piłkę nożną oraz sportami walki, jednak w miarę rozrostu grupy, z pewnością pojawią się także inne dyscypliny. Każdy typer znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego warto być na forum bukmacherskim?

Poza tym, że możesz uzyskać darmowe typy z przeanalizowanych spotkań przez ekspertów, dołączenie do grupy wiąże się z wieloma innymi korzyściami. Na forum znajdują się także doświadczeni gracze, którzy chętnie udzielą wskazówek początkującym, a atmosfera zawsze jest bardzo przyjazna. Co więcej, jako że jest to grupa Bukmachera Legalnego, organizowane są tam konkursy z nagrodami. Możliwość wygrania dodatkowych bonusów do wykorzystania w zakładach działa na wyobraźnię typerów. Zależy nam na zdrowej rywalizacji i nagradzaniu najlepszych, a każdy ma w konkursach równe szanse.

Jeżeli komuś jeszcze mało, to będzie otrzymywał informacje o aktualnych promocjach bukmacherów. Dzięki temu nie przegapisz żadnej oferty bukmacherskiej. Jak widać dołączenie do grupy wiąże się z masą korzyści, więc warto przynajmniej przetestować takie rozwiązanie. Dołącz do zadowolonych grupowiczów i dowiedz się, które zdarzenia powinieneś dodać do swojego kuponu!

Sprawdź też Znane Typy

Jeśli nie przekonuje Cię wizja typów od osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży bukmacherskiej, może warto sprawdzić nowy projekt na rynku typerów. Portal Znane Typy ruszył z nowym pomysłem, w którym to eksperci ze świata sportu, których dobrze znacie, biorą się za typowanie spotkań. Dowiesz się co myślą eksperci od danej ligi na temat nadchodzących spotkań, a także poznasz zdanie byłych zawodowych piłkarzy, którzy wezmą na tapet popularne mecze piłkarskie.

Znane Typy znajdziecie praktycznie na każdej platformie mediów społecznościowych. Od YouTube, przez Facebooka po Twittera. Wszędzie tam można zobaczyć dziennikarzy Weszło z Krzysztofem Stanowskim na czele lub Wojtka Kowalczyka czy Piotra Włodarczyka, opowiadających o swoich przewidywaniach na zbliżające się mecze. Ci ludzie zdecydowanie znają się na rzeczy i sami możecie się o tym przekonać.

Nowość na rynku, czyli Typer Plus

Jeśli nie masz czasu analizować spotkań, ale bardzo chciałbyś odnosić sukcesy w zakładach bukmacherskich, idealnym rozwiązaniem będzie Typer Plus. TyperPlus to nowa marka w branży, która znakomicie sprawdziła się za granicą. Projekt polega na profesjonalnym podejściu zawodowych typerów, którzy dzielą się swoimi analizami i propozycjami nadchodzących spotkań. Mimo iż jest to nowość na rynku, gracze, którzy zdążyli już skorzystać z usług Typer Plus są bardzo zadowoleni.

Zakładając konto dostaniesz dostęp do typów i analiz przygotowanych przez zawodowych typerów. Codziennie na swój telefon będziesz otrzymywać pakiet nowych typów razem z analizą, potrzebnymi statystykami i najważniejszymi informacjami odnośnie meczu. W ciągu miesiąca użytkownicy dostają około 1000 typów i tak przez cały rok! Oprócz proponowanych spotkań, Typer Plus tworzy również zakłady AKO, z których możesz skorzystać. Forma jest bardzo przystępna, wygodna i łatwa w obsłudze. Co najważniejsze jest to w 100% sprawdzony i legalny projekt, więc nie ma opcji, żeby ktoś tutaj został oszukany. Dołącz do zarabiających na zakładach i zarejestruj się w Typer Plus.

Profesjonalne typy bukmacherskie - Typer Plus