Punkty Fortuna Klub Plus
Spis treści
[Rozwiń]

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy bukmachera. W jego ramach każdy postawiony kupon to punkty zebrane w programie. W artykule wyjaśnię Ci jak działa Fortuna FKP oraz w jaki sposób będziesz mógł wykorzystać zdobyte punkty.

  • darmowe 2800 punktów FKP (20 PLN) za założenie konta
  • punkty przyznawane za każdy zawarty zakład, nawet przegrane kupony
  • promocje umożliwiające zdobycie dodatkowych punktów
  • Fortuna e-shop w którym można wymienić punkty na atrakcyjne bonusy

Co to są punkty FKP?

Punkty FKP to punkty, które można zbierać w ramach programu lojalnościowego w Fortunie. Bukmacher umożliwia swoim graczom zbieranie punktów i wymienianie ich na różnego rodzaju nagrody, więc warto się nimi zainteresować i zacząć je zbierać. Dlaczego ktoś nazwał je FKP? Jest to skrót od nazwy programu lojalnościowego, czyli Fortuna Klub Plus.

Jak dołączyć do programu Fortuna Klub Plus?

Aby przystąpić do Fortuna FKP wystarczy zarejestrować konto u bukmachera. Polecam Ci rejestrację z naszym kodem bonusowym Fortuna gdzie otrzymasz 2800 punktów Fortuna FKP na start. Jest to równowartość 20 PLN, które będziesz mógł wykorzystać nawet bez wpłacania depozytu. O wymianie punktów FKP napiszę w dalszej części artykułu.

Jak zdobyć Fortuna punkty FKP?

Jeśli regularnie korzystasz z konta na Fortunie i obstawiasz mecze, to właściwie zdobywasz je przez cały czas! Ciekawym pomysłem jest ze strony Fortuny, aby nagradzać każdy postawiony przez gracza kupon punktami. Nieważne czy jest to kupon pojedynczy, AKO czy systemowy. Oczywiście im większą kwotę przeznaczysz na kupon, tym więcej punktów powędruje na Twoje konto. Nie ma w tym programie niczego skomplikowanego. Obstawiasz zakłady? Otrzymujesz punkty. Nie musisz spełniać żadnych warunków, ani wymagań. Fortuna nagradza tych, którzy korzystają ze swojego konta. Warto wspomnieć, że punkty FKP zdobędziesz nie tylko poprzez zawieranie zakładów przez Internet. Jeśli wybierzesz się do stacjonarnego lokalu Fortuny, również możesz kolekcjonować punkty. Jeśli posiadasz kartę klubu Fortuny, wystarczy, że ją okażesz podczas swojej wizyty w punkcie bukmacherskim. Punkty zostaną wtedy doliczone do Twojego konta i będą tak samo ważne, jak te zdobyte online.

Punkty FKP Fortuna - Ile można zdobyć? 

Przyjrzyjmy się więc szczegółowo zbieraniu tych punktów. Punkty uzyskujemy za każdy postawiony kupon, to jasne. Nie są istotne wysokość kursów czy liczba spotkań na kuponie. Liczy się za to jego stawka. Za każde postawione 2 złote, otrzymujemy 1 punkt Fortuna FKP. Więc jeśli postawimy zakład za 50 PLN, łatwo policzyć, że na naszym koncie wyląduje 25 punktów FKP.

Poniżej przykład kuponu ze stawką 20 PLN za który można otrzymać 10 punktów FKP.

Punkty Fortuna FKP za zakład

Trzeba też wspomnieć, że maksymalnie w ciągu jednego dnia gracz może zebrać 300 punktów FKP. Wygodne jest to, że nie trzeba niczego zaznaczać, ani deklarować chęci udziału w programie lojalnościowym. Punkty FKP są dodawane do konta automatycznie po postawieniu kuponu. Liczba zebranych w sumie przez nas punktów będzie widoczna pod nazwą użytkownika w panelu gracz.

Punkty gracza Fortuna FKP

Jak wykorzystać punkty FKP Fortuna?

No dobrze, punkty zebrane, ale jak je teraz wykorzystać? Oczywiście na zakłady bukmacherskie! Jeśli nie masz już środków pieniężnych lub po prostu nie chcesz ich poświęcać, ale za to zebrałeś dużo punktów FKP, możesz ich użyć jako stawki zakładu. Tworząc kupon, pod stawką zobaczysz opcję, aby zapłacić przy użyciu punktów FKP. Po jej zaznaczeniu i postawieniu kuponu, suma naszych środków pozostanie nietknięta, za to odpowiednia liczba Fortuna punktów FKP pokryje koszt kuponu.

Przy zmianie stawki Fortuna automatycznie przeliczy sumę w złotówkach na liczbę punktów FKP. Dzięki temu wiadomo z góry, ile punktów musimy uzyskać, żeby móc postawić zakład za zadowalającą nas stawkę. Jedyne co musisz zrobić to zaznaczyć, że chcesz zagrać kupon za Fortuna Punkty FKP.

W kuponie który przygotowałem jest stawka 20 PLN co odpowiada 2 800 punktom FKP. I tyle właśnie punktów otrzymasz w bonusie powitalny, gdy zarejestrujesz się z kodem bonusowym Fortuna.

Fortuna FKP punkty

Fortuna punkty FKP przelicznik

Dla ułatwienie przygotowałem tabelę w której pokazuję jaka ilość Fortuna punktów FKP odpowiada danej stawce.

Ilość punktów Fortuna FKPStawka za którą możesz zagrać 
2802 PLN
4203 PLN
5604 PLN 
700 5 PLN 
1400 10 PLN 
2800 20 PLN 
14 000100 PLN 

Przelicznik punktów jest bardzo prosty. Za każde 140 punktów zdobytych punktów Fortuna FKP masz zakład za 1 PLN. Minimalny zakład za jaki możesz zagrać to 2 PLN czyli 280 punktów Fortuna Klub Plus. Po wybraniu stawki kuponu, pojawi się informacja, ile punktów FKP będzie kosztował dany zakład.

Na co wykorzystać punkty Fortuna Klub Plus?

Punkty Fortuna FKP będziesz mógł również wykorzystać w e-sklepie Fortuna. Aby wejść do e-shopu Fortuna należy po prawej stronie kliknąć “Info” (button znajduje się obok przycisku “Kupon”). Następnie należy wybrać “Zapraszamy do e-shopu”.

Fortuna e-shop

W e-shop Fortuna dostępne są następujące bonusy:

 • Bonus Farciarz - 2 800 punktów FKP - bonus oferuje możliwość otrzymania 50 zł w punktach FKP, jeśli na pierwszym zagranym kuponie tylko jedno zdarzenie okaże się przegrane. Zwrot zostanie dokonany w ciągu 24 godzin od rozstrzygnięcia wszystkich wydarzeń na kuponie. Aby skorzystać z bonusu, należy pamiętać o kilku warunkach, takich jak minimalna liczba 5 zdarzeń z oferty prematch na kuponie, minimalny kurs 1,20 dla każdego zdarzenia oraz minimalna stawka kuponu wynosząca 50 zł.
 • Bonus od wygranej - 2 800 punktów FKP - bonus daje nam szansę na otrzymanie bonusu o wartości 50 zł w punktach FKP, jeśli nasz kupon, po wykupieniu bonusu, okaże się wygrany. Aby skorzystać z tego bonusu, musimy postawić kupon o minimalnej wartości 50 zł z minimalnym kursem całkowitym 3,00 w ciągu 48 godzin od pojawienia się bonusu na naszym koncie.
 • Bonus bez ryzyka 10 PLN - 1 400 punktów FKP- jeśli nasz pierwszy kupon, po wykupieniu bonusu, okaże się przegrany, otrzymamy bonus w wysokości równej stawce naszego kuponu, ale nie więcej niż 10 zł.
 • Bonus bez ryzyka 20 PLN - 2 100 punktów FKP - kupując ten bonus mamy gwarancję, że jeśli nasz pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymamy bonus w kwocie postawionego zakładu, ale nie więcej niż 20 zł.
 • Bonus bez ryzyka 50 PLN - 5 000 punktów FKP - jeśli pierwszy kupon po wykupieniu bonusu będzie przegramy, otrzymamy bonus w wysokości postawionej stawki do 50 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 PLN - 10 000 punktów FKP - decydując się na zakup tego bonusu, możemy być pewni, że jeśli nasz kupon będzie przegrany, otrzymamy bonus w wysokości stawki postawionego zakładu, jednak nie przekraczającą 100 zł.

Fortuna FKP. Jak zdobyć więcej punktów?

Bukmacher Fortuna organizuje również specjalne boosty i promocje podczas których można zdobyć dodatkowe punkty FKP. Jako przykład można podać promocję "Asy Fortuny", przygotowaną z okazji wielkoszlemowego turnieju Wimbledon. Poprzez wykonanie pięciu wyzwań w ramach tej promocji, można zdobyć aż 33 600 punktów FKP, co równoważne jest kwocie 240 złotych! Innym przykładem promocji jest "Kadra bez ryzyka" gdzie przy okazji spotkań Reprezentacji Polski można było zdobyć 7 000 punktów FKP co odpowiada kwocie 50 zł.

Mistrzostwa Typerów a punkty Fortuna FKP

Szansą na zdobycie dodatkowych punktów FKP są Mistrzostwa Typerów. Gracze rywalizują o cenne nagrody wśród których są punkty FKP. Za miejsca 11-20 można otrzymać 28 000 punktów FKP (200 PLN). Najlepsi typerzy na miejscah 21-30 otrzymają 21 00 punktów FKP (150 PLN). Gracze z miejsc 31-40 dostaną 14 000 punktów FKP (100 PLN). Typerzy, którzy zajmą miejsca 41-50 otrzymają 7000 punktów FKP (50 PLN).

Czy warto korzystać punktów Fortuna FKP?

Oczywiście, że warto korzystać z punktów Fortuna FKP. Uważam, że Fortuna Klub Plus to najlepszy program lojalnościowy dostępny u legalnych bukmacherów. Jako gracz bukmachera Fortuna, miałem okazję wielokrotnie wykorzystywać punkty Fortuna Klub Plus a samo zbieranie punktów FKP jest mega proste. Wystarczy postawić zakład i punkty same wpływają na konto Fortuna Klub Plus. Nieważne czy kupon będzie trafiony. Co najważniejsze, Fortuna regularnie organizuje promocje, ​​dzięki którym można zdobyć jeszcze więcej punktów FKP.

Punkty FKP to część programu lojalnościowego Fortuny. Za obstawianie zakładów otrzymujesz punkty, które później wymieniasz na nagrody.

Punkty są przyznawane automatycznie za postawiony zakład. Każde 2 złote, które postawisz, dają 1 punkt FKP.

Możesz je wykorzystać na zawarcie kolejnych zakładów, bez korzystania ze środków pieniężnych. Poza tym odpowiednia liczba punktów może zostać wymieniona na bonusy w Fortuna e-shop.

Tak. Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym w Fortunie, a otrzymasz 2800 punktów na start. To tak jak otrzymać za darmo 20 złotych!

Punkty Fortuna FKP są ważne do końca roku kalendarzowego.