Trochę o finansach

Czym są punkty FKP u bukmachera Fortuna?

punkty-fkp-fortuna
Spis treści
[Rozwiń]

Bukmacherzy często zastanawiają się jak zwrócić na siebie uwagę graczy. Czym ich przyciągnąć i zachęcić do skorzystania ze swoich usług, a nie kogoś z konkurencji. Wiadomo kursy są istotnym czynnikiem, ale często są one do siebie zbliżone i gracze nie zawsze odczuwają w związku z tym wielką różnicę. Ważne są również bonusy, ale każdy bukmacher jakieś oferuje i często to gracz decyduje, który jest lepszy i który mu bardziej odpowiada. Jednak nie każdy bukmacher prowadzi swój program lojalnościowy i tutaj pozostaje pole do zagospodarowania. Wykorzystuje je bukmacher Fortuna, który taki program ma w swojej ofercie.

Co to są punkty FKP?

Punkty FKP to punkty, które można zbierać w ramach programu lojalnościowego w Fortunie. Bukmacher umożliwia swoim graczom zbieranie punktów i wymienianie ich na różnego rodzaju nagrody, więc warto się nimi zainteresować i zacząć je zbierać. Dlaczego ktoś nazwał je FKP? Jest to skrót od nazwy programu lojalnościowego, czyli Fortuna Klub Plus.

eshop-fortuna

Jak zdobyć punkty FKP?

Jeżeli regularnie korzystasz z konta na Fortunie i obstawiasz mecze, to właściwie zdobywasz je przez cały czas! Ciekawym pomysłem jest ze strony Fortuny, aby nagradzać każdy postawiony przez gracza kupon punktami. Nieważne czy jest to kupon pojedynczy, AKO czy systemowy. Za każdy dostajesz punkty. Oczywiście im większą kwotę przeznaczysz na kupon, tym więcej punktów powędruje na Twoje konto. Nie ma w tym programie niczego skomplikowanego. Obstawiasz zakłady? Otrzymujesz punkty. Nie musisz spełniać żadnych warunków, ani wymagań. Fortuna nagradza tych, którzy korzystają ze swojego konta.

Warto wspomnieć, że punkty FKP zdobędziesz nie tylko poprzez zawieranie zakładów przez Internet. Jeśli wybierzesz się do stacjonarnego lokalu Fortuny, również możesz kolekcjonować punkty. Jeśli posiadasz kartę klubu Fortuny, wystarczy, że ją okażesz podczas swojej wizyty w punkcie bukmacherskim. Punkty zostaną wtedy doliczone do Twojego konta i będą tak samo ważne, jak te zdobyte online.

Odbierz 2800 punktów FKP

Jeśli zaciekawiła Cię tematyka zbierania punktów, za które możesz otrzymać nagrody, z pewnością fajnie byłoby zacząć od pokaźniejszej liczby na swoim koncie. Z nami możesz otrzymać nawet 2800 punktów FKP na start! To tak jakbyś zupełnie za darmo dostał 20 złotych. Jak zgarnąć punkty FKP? Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i załóż konto ze środkami gotowymi do gry. Bukmacher poprosi Cię o zweryfikowanie danych, co ma potwierdzić pełnoletność gracza. Fortuna jest legalnym bukmacherem, więc zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów musi takie dane zgromadzić. Załóż konto z powyższym kodem i ciesz się z darmowych punktów i nie tylko!

Zbieranie punktów FKP Fortuny

Wiemy już czym są punkty FKP Fortuny i jak je zdobyć. Przyjrzyjmy się więc szczegółowo zbieraniu tych punktów. Punkty uzyskujemy za każdy postawiony kupon, to jasne. Nie są istotne wysokość kursów czy liczba spotkań na kuponie. Liczy się za to jego stawka. Za każde postawione 2 złote, otrzymujemy 1 punkt FKP. Więc jeśli postawimy zakład za 50 PLN, łatwo policzyć, że na naszym koncie wyląduje 25 punktów FKP.

Trzeba też wspomnieć, że maksymalnie w ciągu jednego dnia gracz może zebrać 300 punktów FKP. Wygodne jest to, że nie trzeba niczego zaznaczać, ani deklarować chęci udziału w programie lojalnościowym. Punkty FKP są dodawane do konta automatycznie po postawieniu kuponu. Liczba zebranych w sumie przez nas punkty będzie widoczna pod nazwą użytkownika w panelu gracza.

punkty-fkp

Jak można wydać punkty FKP?

No dobrze, punkty zebrane, ale jak je teraz wykorzystać? Oczywiście na zakłady bukmacherskie! Jeśli nie masz już środków pieniężnych lub po prostu nie chcesz ich poświęcać, ale za to zebrałeś dużo punktów, możesz ich użyć jako stawki zakładu. Tworząc kupon, pod stawką kuponu zobaczysz opcję “zapłać przy użyciu punktów FKP”. Po jej zaznaczeniu i postawieniu kuponu, suma naszych środków pozostanie nietknięta, za to odpowiednia liczba punktów FKP pokryje koszt kuponu.

Przy zmianie stawki Fortuna automatycznie przeliczy sumę w złotówkach na liczbę punktów FKP. Jak już wiesz z powyższego akapitu, 2800 punktów to przykładowo 20 złotych. Minimalna stawka, za jaką można obstawić jeden zakład to 2 złote, więc jak łatwo policzyć, równa się to 280 punktom FKP. Dzięki temu wiadomo z góry, ile punktów musimy uzyskać, żeby móc postawić zakład za zadowalającą nas stawkę.

Ważną informacją w Fortunie jest to, żeby wykorzystać swoje punkty przed końcem roku. 31 grudnia o północy stan punktów FKP jest zerowany i kolejny rok kalendarzowy rozpoczynamy już z czystym kontem. Teraz już doskonale wiesz co to są punkty FKP i będziesz wiedział o nich wszystko co konieczne.

Punkty FKP to część programu lojalnościowego Fortuny. Za obstawianie zakładów otrzymujesz punkty, które później wymieniasz na nagrody.

Punkty są przyznawane automatycznie za postawiony zakład. Każde 2 złote, które postawisz, dają 1 punkt FKP.

Możesz je wykorzystać na zawarcie kolejnych zakładów, bez korzystania ze środków pieniężnych. Poza tym odpowiednia liczba punktów może zostać wymieniona na bonusy.

Tak. Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym w Fortunie, a otrzymasz 2800 punktów na start. To tak jak otrzymać za darmo 20 złotych!

Poradniki

Lista legalnych bukmacherów w Polsce [MARZEC 2023]
Lista legalnych bukmacherów w Polsce [MARZEC 2023]
W Polsce legalnych bukmacherów mamy dokładnie tylu, ilu możemy znaleźć na oficjalnej liście Ministerstwa Finansów. Jeśli na tej liście nie ma któregoś…
Nowy bukmacher w Polsce 2023

Nowy bukmacher w Polsce 2023

Polski rynek bukmacherski stale się rozwija i dołączają do niego kolejni operatorzy. Gracze zastanawiają się jaki jest nowy bukmacher online na polskim…
Obstawianie meczów. Jak i gdzie zacząć obstawiać mecze online w zakładach bukmacherskich?

Obstawianie meczów. Jak i gdzie zacząć obstawiać mecze online w zakładach bukmacherskich?

Zabierając się za grę u bukmachera każdy z nas-typerów widzi już oczami wyobraźni te gigantyczne sumy, które lada dzień pojawią się w…
zobacz wszystkie