UFC 246 i powrót Conora McGregora. Promocyjna ofensywa Fortuny na MMA!

Co tydzień legalny bukmacher Fortuna daje szansę na otrzymanie dodatkowych środków na grę, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu. Zapoznaj się z recenzją Fortuna zakłady bukmacherskie i zgarnij więcej z gry, typując najpopularniejsze wydarzenia sportowe.

Sztuki walki na najwyższym poziomie, czyli kolejna gala UFC

Pierwsza gala UFC w roku 2020 będzie promowana powrotem do oktagonu Conora McGregora (21-4). Irlandczyk przekonał już wszystkich, że jest gwarantem sukcesu nie tylko sportowego, ale i marketingowego. Gale UFC z udziałem McGregora sprzedają się najlepiej, konferencje z jego udziałem są najchętniej oglądane, a kibice momentami szaleją na jego punkcie. Sam Irlandczyk jednak nie pojawiał się ostatnio zbyt często w oktagonie. Ostatni raz walczył w październiku 2018 (przegrał w walce o tytuł wagi lekkiej).

McGregor na UFC w walce wieczoru wydarzenia zmierzy się z Amerykaninem Donaldem Cerrone’m (36-13). W przeciwieństwie do Irlandczyka nie narzeka na brak pojedynków w UFC. Ostatnio pojawiał się najczęściej w nienumerowanych galach UFC, ale za to w walkach wieczoru.  Bilans ostatnich 10 pojedynków Amerykanina to 6 przegranych i 4 wygrane. Mimo nie najlepszego wyniku „Cowboy” jest wymagającym przeciwnikiem, a jego popisowa seria ciosów zakończona kopnięciem na głowę może powalić każdego przeciwnika.

Bezpiecznik na MMA

Z Bezpiecznikiem nie przegrywasz! Jeśli tym razem twój kupon nie będzie wygrany i tak otrzymujesz bonus na dalszą grę.

Na galę UFC 246 czekają wszyscy miłośnicy MMA. Do klatki po ponad roku przerwy powraca Conor McGregor, a to oznacza, że nawet przez moment nie będzie nudno. Poza tym w ten weekend w Szczecinie odbędzie się również kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night, gdzie w walce wieczoru zaprezentuje się Mateusz Rębecki. Dla znawców wszechstylowej walki wręcz przygotowaliśmy Bezpiecznik. Jeśli tym razem typerskie przeczucie zawiedzie cię na kuponie zawierającym co najmniej 1 związane z MMA zdarzenie otrzymasz zwrot stawki!

obrazek przedstawia promocję fortuny związaną z bonusem na mma

Zasady promocji

  • Czas trwania: 17-19.01.2020
  • Kanały: strona www i aplikacja mobilna
  • Oferta: tylko pre-match
  • Typ kuponu: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Stawka: min. 30 zł brutto
  • Warunek: min. 1 zdarzenia na kuponie musi być związane z MMA
  • Nagrodzeni: wszyscy gracze, których kupony spełniające warunki promocji okazały się przegrane
  • Nagroda: bonus w wysokości 30 zł (w punktach FKP)
  • Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 19.01.2019 do godz. 23:59
  • Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Bonus zostanie przypisany do kont graczy w dniu 20.01.2020

Typuj bez ryzyka, wybierając spotkania związane z najciekawszym wydarzeniem weekendu. Skorzystaj ze specjalnego kodu promocyjnego bukmachera Fortuna i postaw na sztuki walki!

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi